UKUI Desktop Environment - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Sound & Video
af: Klank & video

en: Programming
af: Programmering

en: Tools for software development
af: Gereedskap vir sagtewareontwikkeling

en: Education
af: Opvoeding

en: Games
af: Speletjies

en: Games and amusements
af: Speletjies en vermaak

en: Graphics
af: Grafika

en: Graphics applications
af: Grafika-toepassings

en: Hardware
af: Hardeware

en: Settings for several hardware devices
af: Stellings vir verskeie hardewaretoestelle

en: Internet and Network
af: Internet en netwerk

en: Network-related settings
af: Netwerkverwante stellings

en: Look and Feel
af: Verskyning en gedrag

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
af: Instellings wat die werkskerm se verskyning en gedrag beheer

en: Programs for Internet access such as web and email
af: Programme vir Internettoegang soos web en e-pos

en: Office
af: Kantoor

en: Office Applications
af: Kantoortoepassings

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
af: Persoonlik

en: Personal settings
af: Persoonlike stellings

en: Administration
af: Administrasie

en: Change system-wide settings (affects all users)
af: Wysig instellings stelselwyd (affekteer alle gebruikers)

en: Preferences
af: Voorkeure

en: Personal preferences
af: Persoonlike voorkeure

en: System
af: Stelsel

en: System settings
af: Stelselinstellings

en: System Tools
af: Stelselgereedskap

en: System configuration and monitoring
af: Stelselopstelling en monitering

en: Universal Access
af: Universele toegang

en: Universal Access Settings
af: Verstelling van universele toegang

en: Accessories
af: Toebehore

en: Desktop accessories
af: Werkskermtoebehore

en: Applications
af: Toepassings

en: Personal preferences and administration settings
af: Persoonlike voorkeure en administrasie-instellings

en: Other
af: Ander

en: Applications that did not fit in other categories
af: Toepassings wat nie in ander kategorieë pas nie
