UKUI Desktop Environment - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
bg: Звук и видео

en: Multimedia menu
bg: Меню за мултимедия

en: Programming
bg: Разработка

en: Tools for software development
bg: Инструменти за разработка на софтуер

en: Education
bg: Обучение

en: Games
bg: Игри

en: Games and amusements
bg: Игри и забавления

en: Graphics
bg: Графика

en: Graphics applications
bg: Програми за работа с графика

en: Hardware
bg: Хардуер

en: Settings for several hardware devices
bg: Настройки за много хардуерни устройства

en: Internet and Network
bg: Интернет и мрежа

en: Network-related settings
bg: Настройки за мрежата

en: Look and Feel
bg: Външен изглед

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
bg: Настройки за външния изглед и поведение на работния плот

en: Internet
bg: Интернет

en: Programs for Internet access such as web and email
bg: Програми за работа в Интернет, например е-поща и браузър

en: Office
bg: Офис

en: Office Applications
bg: Офисни програми

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
bg: Лични

en: Personal settings
bg: Лични настройки

en: Administration
bg: Администрация на системата

en: Change system-wide settings (affects all users)
bg: Промяна на глобалните настройки на системата (ще се отрази на всички потребители)

en: Preferences
bg: Настройки

en: Personal preferences
bg: Лични предпочитания

en: System
bg: Система

en: System settings
bg: Системни настройки

en: System Tools
bg: Системни инструменти

en: System configuration and monitoring
bg: Следене и настройване на системата

en: Universal Access
bg: Универсален достъп

en: Universal Access Settings
bg: Настройки на универсалния достъп

en: Accessories
bg: Помощни програми

en: Desktop accessories
bg: Набор от помощни програми

en: Applications
bg: Програми

en: Personal preferences and administration settings
bg: Лични предпочитания и административни настройки

en: Other
bg: Други

en: Applications that did not fit in other categories
bg: Програми, които не принадлежат към друга категория
