UKUI Desktop Environment - en to ca@valencia translation catalogue (35 entries)

en: Sound & Video
ca@valencia: So i vídeo

en: Multimedia menu
ca@valencia: Menú multimèdia

en: Programming
ca@valencia: Programació

en: Tools for software development
ca@valencia: Eines per a desenvolupar programari

en: Education
ca@valencia: Educació

en: Games
ca@valencia: Jocs

en: Games and amusements
ca@valencia: Jocs i entreteniments

en: Graphics
ca@valencia: Gràfics

en: Graphics applications
ca@valencia: Aplicacions de gràfics

en: Hardware
ca@valencia: Maquinari

en: Settings for several hardware devices
ca@valencia: Paràmetres per a diferents dispositius de maquinari

en: Internet and Network
ca@valencia: Internet i xarxa

en: Network-related settings
ca@valencia: Paràmetres de xarxa

en: Look and Feel
ca@valencia: Aspecte i comportament

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ca@valencia: Paràmetres que controlen l'aspecte i el comportament de l'escriptori

en: Programs for Internet access such as web and email
ca@valencia: Programes per a accedir a Internet, com la web i el correu

en: Office
ca@valencia: Ofimàtica

en: Office Applications
ca@valencia: Aplicacions ofimàtiques

en: Personal settings
ca@valencia: Paràmetres personals

en: Administration
ca@valencia: Administració

en: Change system-wide settings (affects all users)
ca@valencia: Canvia els paràmetres del sistema (afecta tots els usuaris)

en: Preferences
ca@valencia: Preferències

en: Personal preferences
ca@valencia: Preferències personals

en: System
ca@valencia: Sistema

en: System settings
ca@valencia: Paràmetres del sistema

en: System Tools
ca@valencia: Eines del sistema

en: System configuration and monitoring
ca@valencia: Configuració i supervisió del sistema

en: Universal Access
ca@valencia: Accés universal

en: Universal Access Settings
ca@valencia: Paràmetres d'accés universal

en: Accessories
ca@valencia: Accessoris

en: Desktop accessories
ca@valencia: Accessoris de l'escriptori

en: Applications
ca@valencia: Aplicacions

en: Personal preferences and administration settings
ca@valencia: Preferències personals i paràmetres d'administració

en: Other
ca@valencia: Altres

en: Applications that did not fit in other categories
ca@valencia: Aplicacions que no encaixaven en d'altres categories
