UKUI Desktop Environment - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
el: Ήχος και βίντεο

en: Multimedia menu
el: Μενού πολυμέσων

en: Programming
el: Προγραμματισμός

en: Tools for software development
el: Εργαλεία για ανάπτυξη λογισμικού

en: Education
el: Εκπαίδευση

en: Games
el: Παιχνίδια

en: Games and amusements
el: Παιχνίδια και διασκέδαση

en: Graphics
el: Γραφικά

en: Graphics applications
el: Εφαρμογές γραφικών

en: Hardware
el: Υλικό

en: Settings for several hardware devices
el: Ρυθμίσεις για διάφορες συσκευές

en: Internet and Network
el: Διαδίκτυο και δίκτυο

en: Network-related settings
el: Ρυθμίσεις για το δίκτυο

en: Look and Feel
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
el: Ρυθμίσεις για την εμφάνιση και συμπεριφορά της επιφάνειας εργασίας

en: Internet
el: Διαδίκτυο

en: Programs for Internet access such as web and email
el: Προγράμματα πρόσβασης στο Διαδίκτυο όπως φυλλομετρητής και ηλεκ. αλληλογραφία

en: Office
el: Γραφείο

en: Office Applications
el: Εφαρμογές γραφείου

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
el: Προσωπικά

en: Personal settings
el: Προσωπικές ρυθμίσεις

en: Administration
el: Διαχείριση συστήματος

en: Change system-wide settings (affects all users)
el: Τροποποίηση ρυθμίσεων συστήματος (επηρεάζει όλους τους χρήστες)

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Personal preferences
el: Προσωπικές προτιμήσεις

en: System
el: Σύστημα

en: System settings
el: Ρυθμίσεις συστήματος

en: System Tools
el: Εργαλεία συστήματος

en: System configuration and monitoring
el: Ρύθμιση και έλεγχος συστήματος

en: Universal Access
el: Γενική πρόσβαση

en: Universal Access Settings
el: Ρυθμίσεις γενικής πρόσβασης

en: Accessories
el: Βοηθήματα

en: Desktop accessories
el: Βοηθήματα επιφάνειας εργασίας

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: Personal preferences and administration settings
el: Προσωπικές προτιμήσεις και ρυθμίσεις διαχείρισης

en: Other
el: Άλλα

en: Applications that did not fit in other categories
el: Εφαρμογές που δεν ταιριάζουν στις άλλες κατηγορίες
