UKUI Desktop Environment - en to es_CO translation catalogue (6 entries)

en: Sound & Video
es_CO: Audio y Video

en: Multimedia menu
es_CO: Menú multimedia

en: Tools for software development
es_CO: Herramientas para el desarrollo de software

en: Education
es_CO: Educación

en: Games
es_CO: Juegos

en: System
es_CO: Sistema
