UKUI Desktop Environment - en to fr_CA translation catalogue (5 entries)

en: Sound & Video
fr_CA: Son & Vidéo

en: Multimedia menu
fr_CA: Menu multimédia

en: Education
fr_CA: Éducation

en: Games
fr_CA: Jeux

en: Preferences
fr_CA: Préférences
