UKUI Desktop Environment - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Sound & Video
gl: Son e vídeo

en: Multimedia menu
gl: Multimedia

en: Programming
gl: Programación

en: Tools for software development
gl: Ferramentas para o desenvolvemento de software

en: Education
gl: Educación

en: Games
gl: Xogos

en: Games and amusements
gl: Xogos e pasatempos

en: Graphics
gl: Gráficos

en: Graphics applications
gl: Aplicativos gráficos

en: Settings for several hardware devices
gl: Configuracións para varios dispositivos de hardware

en: Internet and Network
gl: Internet e redes

en: Network-related settings
gl: Configuracións relacionadas coa rede

en: Look and Feel
gl: Aparencia

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
gl: Axustes que controlan a aparencia e o comportamento do escritorio

en: Programs for Internet access such as web and email
gl: Programas para o acceso á Internet como a web e o correo electrónico

en: Office
gl: Ofimática

en: Office Applications
gl: Aplicativos de oficina

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
gl: Persoal

en: Personal settings
gl: Configuracións persoais

en: Administration
gl: Administración

en: Change system-wide settings (affects all users)
gl: Cambiar as configuracións globais do sistema (afecta a todos os usuarios)

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Personal preferences
gl: Preferencias persoais

en: System
gl: Sistema

en: System settings
gl: Configuracións do sistema

en: System Tools
gl: Ferramentas do sistema

en: System configuration and monitoring
gl: Configuración e monitorización do sistema

en: Universal Access
gl: Acceso universal

en: Universal Access Settings
gl: Configuracións de acceso universal

en: Accessories
gl: Accesorios

en: Desktop accessories
gl: Accesorios do escritorio

en: Applications
gl: Aplicativos

en: Personal preferences and administration settings
gl: Preferencias persoais e configuracións de administración

en: Other
gl: Outras

en: Applications that did not fit in other categories
gl: Aplicativos que non se axustan a outras categorías
