UKUI Desktop Environment - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
hy: Ձայն և Վիդեո

en: Multimedia menu
hy: Համասփյուռ ծրագրերի ցանկ

en: Programming
hy: Ծրագրավորում

en: Tools for software development
hy: Ծրագրերի մշակման գործիքներ

en: Education
hy: Ուսուցում

en: Games
hy: Խաղեր

en: Games and amusements
hy: Խաղեր և զվարճություններ

en: Graphics
hy: Գրաֆիկա

en: Graphics applications
hy: Գրաֆիկական ծրագրեր

en: Hardware
hy: Երկաթ

en: Settings for several hardware devices
hy: Տարբեր սարքերի հատկություններ

en: Internet and Network
hy: Ինտերնետ և Ցանց

en: Network-related settings
hy: Ցանցային հատկություններ

en: Look and Feel
hy: Տեսք

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
hy: Աշխատասեղանի տեսքի և վարքի հատկություններ

en: Internet
hy: Համացանց

en: Programs for Internet access such as web and email
hy: Համացանցում աշխատելու ծրագրեր, ինչպես վեպ զննիչը

en: Office
hy: Օֆիս

en: Office Applications
hy: Օֆիսային Ծրագրեր

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
hy: Անձնական

en: Personal settings
hy: Հատկություններ

en: Administration
hy: Կառավարում

en: Change system-wide settings (affects all users)
hy: Փոխել համակարգի կարգավորումները (կազդի բոլոր օգտատերերի վրա)

en: Preferences
hy: Հատկություններ

en: Personal preferences
hy: Անհատական նախընտրանքներ

en: System
hy: Համակարգ

en: System settings
hy: Համակարգի հատկություններ

en: System Tools
hy: Համակարգի գործիքներ

en: System configuration and monitoring
hy: Համակարգի կարգավորում և վերահսկում

en: Universal Access
hy: Ընդհանուր Մատչելիություն

en: Universal Access Settings
hy: Հնարավորությունների կարգավորումներ

en: Accessories
hy: Աքսեսուարներ

en: Desktop accessories
hy: Աշխատասեղանի աքսեսուարներ

en: Applications
hy: Ծրագրեր

en: Personal preferences and administration settings
hy: Անհատական և կառավարման կարգավորումներ

en: Other
hy: Այլ

en: Applications that did not fit in other categories
hy: Ծրագրեր, որոնք այլ կատեգորիաներին չեն համապատասխանում
