UKUI Desktop Environment - en to ky translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
ky: Аудио жана видео

en: Multimedia menu
ky: Мультимедиа

en: Programming
ky: Программалоо

en: Tools for software development
ky: Программа иштетүү аспаптары

en: Education
ky: Билим

en: Games
ky: Оюндар

en: Games and amusements
ky: Оюн-тамаша

en: Graphics
ky: Графика

en: Graphics applications
ky: Графика тиркемелери

en: Hardware
ky: Жабдуулар

en: Settings for several hardware devices
ky: Бир нече аппарат жабдууларынын параметрлери

en: Internet and Network
ky: Интернет жана тармак

en: Network-related settings
ky: Тармак параметрлери

en: Look and Feel
ky: Жасалгалоо

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ky: Иш столунун сырткы көрүнүшүнө же кылыгына таасир эткен ырастоолор

en: Internet
ky: Интернет

en: Programs for Internet access such as web and email
ky: Интернетке кирүү программалары

en: Office
ky: Кеңсе

en: Office Applications
ky: Кеңсе тиркемелери

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
ky: Жеке

en: Personal settings
ky: Жеке параметрлер

en: Administration
ky: Башкаруу

en: Change system-wide settings (affects all users)
ky: Жалпы системалык ырастоолорду өзгөртүү (бардык колдонуучуларга таасир этет)

en: Preferences
ky: Параметрлер

en: Personal preferences
ky: Жеке параметрлер

en: System
ky: Система

en: System settings
ky: Системалык параметрлер

en: System Tools
ky: Тутум аспаптары

en: System configuration and monitoring
ky: Тутум конфигурациясы жана мониторинги

en: Universal Access
ky: Атайы мүмкүндүктөр

en: Universal Access Settings
ky: Атайы мүмкүндүктөр параметрлери

en: Accessories
ky: Шаймандар

en: Desktop accessories
ky: Иш столунун шаймандары

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: Personal preferences and administration settings
ky: Жеке параметрлер жана административдик ырастоолор

en: Other
ky: Башкалар

en: Applications that did not fit in other categories
ky: Башка категорияларга кирбеген тиркемелер
