UKUI Desktop Environment - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
lv: Skaņa un video

en: Multimedia menu
lv: Multimediju izvēlne

en: Programming
lv: Programmēšana

en: Tools for software development
lv: Programmatūras izstrādes rīki

en: Education
lv: Izglītība

en: Games
lv: Spēles

en: Games and amusements
lv: Spēles un izklaides programmas

en: Graphics
lv: Grafika

en: Graphics applications
lv: Grafikas programmas

en: Hardware
lv: Aparatūra

en: Settings for several hardware devices
lv: Dažu aparatūras ierīču iestatījumi

en: Internet and Network
lv: Internets un tīkli

en: Network-related settings
lv: Ar tīklu saistīti iestatījumi

en: Look and Feel
lv: Izskats un uzvedība

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
lv: Iestatījumi, kas nosaka darbvirsmas izskatu un uzvedību

en: Internet
lv: Internets

en: Programs for Internet access such as web and email
lv: Programmas darbam internetā kā tīmekļa pārlūkošana un e-pasts

en: Office
lv: Birojs

en: Office Applications
lv: Biroja lietotnes

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
lv: Personīgie

en: Personal settings
lv: Personīgie iestatījumi

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Change system-wide settings (affects all users)
lv: Sistēmas iestatījumu maiņa (ietekmē visus lietotājus)

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Personal preferences
lv: Personīgie iestatījumi

en: System
lv: Sistēma

en: System settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: System Tools
lv: Sistēma rīki

en: System configuration and monitoring
lv: Sistēmas konfigurācija un pārraudzība

en: Universal Access
lv: Universālā piekļuve

en: Universal Access Settings
lv: Universālās piekļuves iestatījumi

en: Accessories
lv: Piederumi

en: Desktop accessories
lv: Darbvirsmas piederumi

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Personal preferences and administration settings
lv: Personīgie un administrācijas iestatījumi

en: Other
lv: Citas lietotnes

en: Applications that did not fit in other categories
lv: Lietotnes, kas neiederas nevienā citā kategorijā
