UKUI Desktop Environment - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Sound & Video
ms: Bunyi & Video

en: Multimedia menu
ms: Menu multimedia

en: Programming
ms: Pengaturcaraan

en: Tools for software development
ms: Alat untuk pembangunan perisian

en: Education
ms: Pendidikan

en: Games
ms: Permainan

en: Games and amusements
ms: Permainan dan hiburan

en: Graphics
ms: Grafik

en: Graphics applications
ms: Aplikasi Grafik

en: Hardware
ms: Perkakasan

en: Settings for several hardware devices
ms: Tetapan untuk beberapa peranti perkakasan

en: Internet and Network
ms: Internet dan Rangkaian

en: Network-related settings
ms: Tetapan berkaitan rangkaian

en: Look and Feel
ms: Penampilan

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
ms: Tetapan mengawal penampilan dan tingkah laku desktop

en: Programs for Internet access such as web and email
ms: Program untuk mencapai Internet seperti sesawang dan emel

en: Office
ms: Pejabat

en: Office Applications
ms: Aplikasi Pejabat

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
ms: Peribadi

en: Personal settings
ms: Tetapan peribadi

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Change system-wide settings (affects all users)
ms: Ubah tetapan menyeluruh-sistem (mempengaruhi semua pengguna)

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Personal preferences
ms: Keutamaan peribadi

en: System
ms: Sistem

en: System settings
ms: Tetapan sistem

en: System Tools
ms: Alatan Sistem

en: System configuration and monitoring
ms: Konfigurasi dan pemantauan sistem

en: Universal Access
ms: Capaian Sejagat

en: Universal Access Settings
ms: Tetapan Capaian Sejagat

en: Accessories
ms: Aksesori

en: Desktop accessories
ms: Aksesori Desktop

en: Applications
ms: Aplikasi

en: Personal preferences and administration settings
ms: Tetapan keutamaan peribadi dan pentadbiran

en: Other
ms: Lain-lain

en: Applications that did not fit in other categories
ms: Aplikasi yang tidak sesuai bagi kategori lain
