UKUI Desktop Environment - en to xh translation catalogue (21 entries)

en: Sound & Video
xh: Isandi neVidiyo

en: Multimedia menu
xh: Imenu Yezixhobo eziphathekayo zokugcina ulwazi ngokuphinda-phindeneyo

en: Programming
xh: Ukwenziwa kweenkqubo

en: Tools for software development
xh: Izixhobo zokuphuhlisa ubucukubhede bekhompyutha

en: Games
xh: Imidlalo

en: Games and amusements
xh: Imidlalo nokuzihlekisa

en: Graphics
xh: Iimo zezibonakalisi-nkqubo

en: Graphics applications
xh: Iinkqubo ngeemo zezibonakalisi-nkqubo

en: Internet
xh: I-intanethi

en: Programs for Internet access such as web and email
xh: Iinkqubo zokufikelela kwi-Intanethi ezinjenge-web ne-imeyile

en: Office
xh: i-Ofisi

en: Office Applications
xh: Iinkqubo ze-Ofisi

en: Administration
xh: Ulawulo

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: System Tools
xh: Izixhobo Zeenkqubo

en: System configuration and monitoring
xh: Umiselo-nkqubo lwendlela emisiweyo kunye nokuhlola

en: Accessories
xh: Izinto ezongezelelwayo

en: Desktop accessories
xh: Izinto ezongezelelwayo ze-Desktop

en: Applications
xh: Iinkqubo

en: Other
xh: Ezinye

en: Applications that did not fit in other categories
xh: Iinkqubo ezingangeniyo kwezinye iindidi
