UKUI Desktop Environment - en to ug translation catalogue (147 entries)

en: Accessibility
ug: زىيارەت قىلىش

en: Toggle magnifier
ug: چوڭايتقۇچ

en: Toggle screen reader
ug: ئېكران ئوقۇغۇچنى تەڭشەش

en: Toggle on-screen keyboard
ug: ئېكراندىكى كۇنۇپكا تاختىسىنى تەڭشەش

en: On-screen keyboard
ug: ئېكراندىكى كۇنۇپكا تاختىسى

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
ug: ئېكراندىكى كۇنۇپكا تاختىسى ئېچىلامدۇ يوق

en: Screen magnifier
ug: ئېكراننى چوڭايتقۇچ

en: Whether the screen magnifier is turned on.
ug: ئېكران چوڭايتقۇچ ئېچىلامدۇ يوق

en: Screen reader
ug: ئېكران ئوقۇغۇچ

en: Whether the screen reader is turned on.
ug: ئېكران ئوقۇغۇچ ئېچىلىپ قالدىمۇ يوق

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
ug: خەت شەكلىنىڭ چوڭ-كىچىكلىكىنى پىكسېل چوڭلۇقىغا، ھەر دىيۇملۇق چېكىتكە ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلگەن ئېنىقلىما.

en: Antialiasing
ug: ئانتىبىلىيازلىنىشقا قارشى تۇرۇش

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
ug: خەت نۇسخىلىرىنى ئىشلەۋاتقاندا ئىشلىتىشكە قارشى تۇرۇش تىپى. مۇمكىن بولغان قىممەتلەر: ئۆلچەملىك كۈلرەڭگە قارشى تۇرۇشقا نىسبەتەن «كۈلرەڭ سۇيۇقلۇقى» ۋە subpixel ئانتالىيالاندۇرۇش (پەقەت LCD ئېكرانلار) ئۈچۈن «قۇتراتقۇلۇق».

en: Hinting
ug: ئەسكەرتىش

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
ug: خەت نۇسخا ياساشتا ئىشلىتىشكە تىگىشلىك ئەسكەرتىش تۈرى مۇمكىن بولغان قىممەتلەر: بىشارەت بەرمەسلىك ئۈچۈن «ھېچبىر»، ئاساسىي ئۈچۈن «كىچىك» ، ئوتتۇراھالغا «ئوتتۇراھال» ۋە ئەڭ يۇقىرى ئەسكەرتىش ئۈچۈن «تولۇق» (خەت شەكلىنىڭ بۇرمىلىنىشىنى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن).

en: RGBA order
ug: RGBA تەرتىپى

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
ug: LCD ئېكراندىكى تارماق پىلىكسېل ئېلېمېنتلىرىنىڭ رەت تەرتىپى؛ پەقەت «rgba» قا قارشى تۇرۇشقا تەڭشەلگەندە ئىشلىتىلىدۇ. مۇمكىن بولغان قىممەتلەر: سول تەرەپتىكى قىزىلغا نىسبەتەن "بىي" (ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان)، سول تەرەپتىكى كۆككە "bgr", ئۈستىدىكى قىزىلغا "vrgb", ئاستىدىكى قىزىلغا "vbgr" ئۈچۈن "vbgr".

en: Smartcard removal action
ug: ئەقلىي ئىقتىدارلىق كارتا تازىلاش ھەرىكىتى

en: Set this to one of "none", "lock_screen", or "force_logout". The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
ug: بۇنى «ھېچقايسى»، «lock_screen» ياكى «force_logout» نىڭ بىرىگە تەڭشەڭ. كىرمەكچى بولغان ئەقلىي ئىقتىدارلىق كارتا ئۆچۈرۈلگەندە بۇ ھەرىكەت ئەمەلگە ئاشۇرۇلىدۇ.

en: Disable touchpad while typing
ug: خەت باسقاندا touchpad نى نى چۇشرۈش

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
ug: خەت ئۇرغاندا ئېھتىياتسىزلىقتىن touchpad غا سوقۇش مەسىلىسى كۆرۈلسە بۇنى TRUE غا تەڭشەڭ.

en: Enable mouse clicks with touchpad
ug: Touchpad ئارقىلىق مائۇس چېكىش ئىقتىدارىنى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
ug: بۇنى TRUE قا تەڭشەپ، touchpad نى باسسىڭىز مائۇسنىڭ چېكىلىشىنى يوللىيالايسىز.

en: Enable vertical edge scrolling
ug: تىك گىرۋىكىدە سىيرىلما ھالەتنى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to allow vertical edge scrolling
ug: تىك گىرۋىكىدە سىيرىلما ھالەتكە ئۆتۈش ئۈچۈن بۇنى TRUE غا بەلگىلەش

en: Enable horizontal edge scrolling
ug: گىرۋىكىدە سىيرىلما ھاسىللاشنى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to allow horizontal edge scrolling
ug: گىرۋىكىدە سىيرىلما ھاسىل قىلىش ئۈچۈن بۇنى TRUE غا بەلگىلەش

en: Enable vertical two-finger scrolling
ug: تىك ئىككى بارماقلىق سىيرىلما ھالەتنى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to allow vertical two-finger scrolling
ug: تىك ئىككى بارماقنى سىيرىتىشقا يول قويۇش ئۈچۈن بۇنى TRUE غا بەلگىلەش

en: Enable horizontal two-finger scrolling
ug: ئىككى بارماقنى سىيرىتىشنى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to allow horizontal two-finger scrolling
ug: ئىككى بارماقنى سىيرىلغۇزۇش ئۈچۈن بۇنى TRUE غا بەلگىلەش

en: Natural scrolling
ug: تەبىئىي سىيرىلما

en: Set this to true to enable natural (reverse) scrolling for touchpads
ug: Touchpad نىڭ تەبىئىي (تەتۈر) سىيرىلما سىيرىلما ئىقتىدارىنى قوزغىتىش ئۈچۈن بۇنى راست قىلىپ بەلگىلەش

en: Enable touchpad
ug: Touchpad نى قوزغىتىش

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
ug: بارلىق touchpad نى قوزغىتىش ئۈچۈن بۇنى TRUE قا تەڭشەڭ.

en: Enabled two-finger button-click emulation
ug: ئىقتىدارلىق ئىككى بارماق كۇنۇپكا چېكىش تەقلىدلەش

en: 0 thru 3, 0 is inactive, 1-3 is button to emulate
ug: 0 thru 3, 0 لار جانسىز، 1-3 كۇنۇپكا ئارقىلىق تەقلىد قىلىش

en: Enable three-finger button-click emulation
ug: ئۈچ بارماق كۇنۇپكا چېكىش تەقلىدلەش ئىقتىدارىنى قوزغىتىش

en: One finger tap button
ug: بىر بارماق بىلەن تىگىش كۇنۇپكىسى

en: Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
ug: بىر بارماقلىق تاختا كونۇپكا تاقلاشنى تاللاڭ. قوللايدىغان قىممەتلەر: 1: سول مائۇس كۇنۇپكىسى 2: ئوتتۇرا مائۇس تۈگمىسى 3: ئوڭ مائۇس تۈگمىسى

en: Two finger tap button
ug: ئىككى بارماق بىلەن جۈمەك كۇنۇپكىسى

en: Select the button mapping for two-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
ug: ئىككى بارماقلىق تاختا كونۇپكا تاقلاشنى تاللاڭ. قوللايدىغان قىممەتلەر: 1: سول مائۇس كۇنۇپكىسى 2: ئوتتۇرا مائۇس تۈگمىسى 3: ئوڭ مائۇس تۈگمىسى

en: Three finger tap button
ug: ئۈچ بارماقنى بېسىش كۇنۇپكىسى

en: Select the button mapping for three-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
ug: ئۈچ بارماقلىق تاقلاش كۇنۇپكىسىنى ماسلاشنى تاللاڭ. قوللايدىغان قىممەتلەر: 1: سول مائۇس كۇنۇپكىسى 2: ئوتتۇرا مائۇس تۈگمىسى 3: ئوڭ مائۇس تۈگمىسى

en: Touchpad button orientation
ug: Touchpad كۇنۇپكا يۆنىلىشى

en: Swap left and right buttons for left-handed touchpads with 'left', 'right' for right-handed, 'mouse' to follow the mouse setting.
ug: ئوڭ-سول كونۇپكىلارنى ئوڭ-سول كونۇپكا بىلەن ئالماشتۇرۇپ ،سول قوللۇق touchpad نى ئوڭ قول بىلەن ئالماشتۇرۇپ ،ئوڭ قولنى ،'مائۇس'نى تەڭشىكىگە ئەگىشىمىز .

en: Motion Acceleration
ug: ھەرىكەت تېزلىتىش

en: Acceleration multiplier for touchpad motion. A value of -1 is the system default.
ug: Touchpad ھەرىكىتى ئۈچۈن سۈرئەتنى تېزلىتىش ھەسسىلەش. -1 نىڭ قىممىتى سىستېما كۆڭۈلدىكىدەك.

en: Motion Threshold
ug: ھەرىكەت چەمبىگى

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated touchpad motion is activated. A value of -1 is the system default.
ug: پىكسېلدىكى ئارىلىقنى كۆرسەتكۈچ تېزلىتىش ئارقىلىق Touchpad ھەرىكىتىنى قوزغىتىشتىن بۇرۇن چوقۇم ھەرىكەت قىلىشى كېرەك. -1 نىڭ قىممىتى سىستېما كۆڭۈلدىكىدەك.

en: Activation of this plugin
ug: بۇ قىستۇرمىنى قوزغىتىش

en: Whether this plugin would be activated by ukui-settings-daemon or not
ug: بۇ قىستۇرمىنى ukui-settings-daemon ئارقىلىق قوزغىتىش كېرەكمۇ يوق

en: Priority to use for this plugin
ug: بۇ قىستۇرمىنى ئىشلىتىشنىڭ مۇھىملىقى

en: Priority to use for this plugin in ukui-settings-daemon startup queue
ug: بۇ قىستۇرمىنىڭ ukui-settings-daemon قوزغىتىش ئۆچرەتتە ئىشلىتىلىشى ئاۋال

en: Free percentage notify threshold
ug: ھەقسىز نىسبەت ئۇقتۇرۇشى

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
ug: تۆۋەن دىسكا بوشلۇقىنى دەسلەپكى ئاگاھلاندۇرۇش ئۈچۈن بوشلۇقنىڭ نىسبىتى بىكار بوشلۇق چېكى. ئەگەر بۇ يەرنىڭ ئاستىدىكى بوشلۇقنىڭ نىسبىتى تۆۋەنلەپ كەتسە، ئاگاھلاندۇرۇش كۆرسىتىلىدۇ.

en: Subsequent free percentage notify threshold
ug: كېيىنكى ھەقسىز نىسبەت ئۇقتۇرۇشى

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
ug: كېيىنكى ئاگاھلاندۇرۇشنى تارقىتىشتىن بۇرۇن ھەقسىز دىسكا بوشلۇقىنى ئازايتىشقا تېگىشلىك پىرسەنتىنى كۆرسىتىپ بېرىڭ.

en: Free space no notify threshold
ug: ھەقسىز بوشلۇق ئۇقتۇرۇشى يوق

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
ug: GB دا مىقدارىنى كۆرسىتىپ بەر. ئەگەر بوش ئورۇننىڭ مىقدارى بۇنىڭدىن كۆپ بولسا، ھېچقانداق ئاگاھلاندۇرۇش بېرىلمەيدۇ.

en: Minimum notify period for repeated warnings
ug: تەكرار ئاگاھلاندۇرۇش ۋاقتىنى ئەڭ تۆۋەن ئۇقتۇرۇش

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
ug: مىنۇت ئىچىدە ۋاقىت بەلگىلەيدۇ. بىر تومغا نىسبەتەن كېيىنكى ئاگاھلاندۇرۇشلار بۇ مەزگىلدىكىدىن كۆپ كۆرۈلمەيدۇ.

en: Mount paths to ignore
ug: نەزەردىن ساقىت قىلىدىغان يوللار

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
ug: تور بوشلۇقى تۆۋەن بولغاندا سەل قاراشقا بولىدىغان يانتۇ يوللارنىڭ تىزىملىكىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Show OSD notification
ug: OSD ئۇقتۇرۇشىنى كۆرسىتىش

en: Whether an OSD notification is shown to notify about changes
ug: ئۆزگۈرۈشلەر ھەققىدە ئۇزدىل تورى ئۇقتۇرۇشى كۆرسىتىلەمدۇ يوق

en: Volume step
ug: ئاۋاز باسقۇچلىرى

en: Volume step as percentage of volume.
ug: ئاۋاز چوڭلۇقىدىكى قەدەم سانىنىڭ نىسبىتى بويىچە بولىدۇ.

en: Toggle touchpad
ug: Touchpad نى تېپىش

en: Binding to enable or disable the touchpad.
ug: باغلاش ئارقىلىق touchpad نى قوزغىتىش ياكى چەكلەش.

en: Volume mute
ug: ئاۋازسىز ئاۋاز

en: Binding to mute the system volume.
ug: سىستېما ھەجىمىنى چەكلەش.

en: Volume down
ug: ئاۋازنى تۆۋەنلىتىش

en: Binding to lower the system volume.
ug: باغلاش ئارقىلىق سىستېما ھەجىمىنى تۆۋەنلىتىش كېرەك.

en: Volume up
ug: ئاۋاز يۇقىرى كۆتۈرۈلدى

en: Binding to raise the system volume.
ug: باغلاش ئارقىلىق سىستېما ھەجىمىنى ئۆستۈرۈش كېرەك.

en: Shut down
ug: تاقىۋەت

en: Binding to shut down.
ug: باغلاش ئارقىلىق ئېتىۋېتىش كېرەك.

en: Open the shutdown management interface
ug: تاقاش باشقۇرۇش كۆرۈنمە يۈزىنى ئېچىش

en: Binding to log out.
ug: باغلاش ئارقىلىق چېكىنىشكە بولىدۇ.

en: Eject
ug: چىقىرىش

en: Binding to eject an optical disc.
ug: ئوپتىك دېسكا چىقىرىش ئۈچۈن باغلاپ قويۇش.

en: Home folder
ug: باش ھۆججەت قىسقۇچ

en: Binding to open the Home folder.
ug: باش ھۆججەت قىسقۇچنى ئېچىش ئۈچۈن باغلاش.

en: Search
ug: ئىزدە

en: Binding to launch the search tool.
ug: ئىزدەش قورالىنى قوزغىتىش ئۈچۈن باغلاش.

en: Launch email client
ug: ئېلخەت خېرىدارىنى قوزغىتى

en: Binding to launch the email client.
ug: ئېلخەت خېرىدارىنى قوزغىتىش ئۈچۈن باغلاش.

en: Lock screen
ug: قۇلۇپ ئېكرانى

en: Binding to lock the screen.
ug: ئېكراننى قۇلۇپلاش ئۈچۈن باغلاش .

en: Open System Settings
ug: سىستېما تەڭشەكلىرىنى ئېچىش

en: Open Window Switch
ug: كۆزنەك ۋىكليۇچاتېلىنى ئېچىش

en: Binding to open system settings.
ug: سىستېما تەڭشەكلىرىنى ئېچىشقا باغلاش.

en: Open File Manager
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇنى ئېچىش

en: Binding to open file manager.
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇنى ئېچىشقا باغلاش.

en: Launch help browser
ug: ياردەم تور كۆرگۈچىنى قوزغىتىڭ

en: Binding to launch the help browser.
ug: ياردەم تور كۆرگۈچىنى قوزغىتىش ئۈچۈن باغلاش.

en: Launch calculator
ug: قوزغىتىدىغان ھېسابلىغۇچ

en: Binding to launch the calculator.
ug: باغلاپ ھېسابلىغۇچنى قويۇپ بېرىش.

en: Launch web browser
ug: تور كۆرگۈچنى قوزغىتۇش

en: Binding to launch the web browser.
ug: تور كۆرگۈچنى قوزغىتىپ قويۇش ئۈچۈن باغلىنىشلىق.

en: Launch media player
ug: مېدىيا قويغۇچنى قوزغىتۇش

en: Binding to launch the media player.
ug: باغلاش ئارقىلىق تاراتقۇ قويغۇچنى قوزغىتىشى كېرەك.

en: Play (or play/pause)
ug: قويۇش (ياكى قويۇش/توختىتىپ قويۇش)

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
ug: قويۇشنى باشلاش ئۈچۈن باغلاش (ياكى قويۇش/توختاش)

en: Pause playback
ug: قويۇشنى توختىتىش

en: Binding to pause playback.
ug: قويۇشنى توختىتىشقا باغلاش.

en: Stop playback
ug: قويۇشنى توختىتىش

en: Binding to stop playback.
ug: باغلاش ئارقىلىق قويۇشنى توختىتىش كېرەك.

en: Previous track
ug: ئالدىنقى ئىز

en: Binding to skip to previous track.
ug: باغلاش ئارقىلىق ئىلكىدىكى ئىزغا ئاتلاش.

en: Next track
ug: كېيىنكى ئىز

en: Binding to skip to next track.
ug: باغلاش ئارقىلىق كېيىنكى يولغا ئاتلاش.

en: Binding to show the screen magnifier
ug: ئېكران چوڭايتقۇچنى كۆرسىتىش ئۈچۈن باغلاش

en: Binding to start the screen reader
ug: ئېكران ئوقۇغۇچنى باشلاش ئۈچۈن باغلاش

en: Binding to show the on-screen keyboard
ug: ئېكراندىكى كۇنۇپكا تاختىسىنى كۆرسىتىش ئۈچۈن باغلاش

en: Terminal
ug: تېرمىنال

en: Open mate terminal.
ug: ئوچۇق mate تېرمىنالى.

en: Take a screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى سۈرەتكە ئېلىش

en: Binding to take a screenshot.
ug: باغلاش ئارقىلىق رەسىمگە تارتىش كېرەك.

en: Take a screenshot of a window
ug: كۆزنەكنىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى سۈرەتكە ئېلىش

en: Binding to take a screenshot of a window.
ug: باغلاش ئارقىلىق كۆزنەكنىڭ ئىكران سۈرىتىنى ئېلىش.

en: Take a screenshot of an area
ug: بىر رايۇننىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى سۈرەتكە ئېلىش

en: Binding to take a screenshot of an area.
ug: باغلاش ئارقىلىق مەلۇم رايوننىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى سۈرەتكە ئېلىش كېرەك.

en: Show Displays in Notification Area
ug: ئۇقتۇرۇش رايونىدا كۆرسىتىش پروگراممىسى

en: Whether a notification icon with display-related things should be shown in the panel.
ug: كۆرسەتكۈچكە مۇناسىۋەتلىك نەرسىلەرگە ئىگە ئۇقتۇرۇش سىنبەلگىسىنى تاختىدا كۆرسىتىش كېرەكمۇ- يوق.

en: Do not touch monitor configuration
ug: كۆزەتكۈنىڭ سەپلىمىسىگە تەگمەسلىك

en: Usually, ukui-settings-daemon configures internal and external monitors according to the turn_on_external_monitors_at_startup and turn_on_laptop_monitor_at_startup settings and determines an appropriate cloning/side-by-side mode. Setting this key to True disables this, and the monitor settings are not touched at all (unless there is an explicit user configuration).
ug: ئادەتتە ئوكۇي تەڭشەك-داشۆسى turn_on_external_monitors_at_startup ۋە turn_on_laptop_monitor_at_startup تەڭشەكلىرىگە ئاساسەن ئىچكى-تاشقى كۆزەتكۈنى سەپلەيدۇ ھەمدە مۇۋاپىق كىلونلاش/يانداش ھالىتىنى بەلگىلەيدۇ. True نىڭ بۇ كۇنۇپكىسىنى تەڭشىگەندە بۇنى ئۆچۈرۈۋېتىدۇ، كۆزەتكۈچىنىڭ تەڭشەكلىرىگە ئازراقمۇ تەگمەيدۇ (ئوچۇق ئىشلەتكۈچى سەپلىمىسى بولمىسا).

en: Turn on external monitor after system boot
ug: سىستېما bootدىن كېيىن سىرتقى كۆزەتكۈنى ئېچىش

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
ug: ئەگەر ئىشلەتكۈچى سىستېما boot دا سىرتقى كۆزەتكۈچنى قىستۇرسا سىستېما boot تىن كېيىن سىرتقى كۆزەتكۈنى ئېچىش كېرەك.

en: Turn on laptop monitor after system boot
ug: سىستېما bootدىن كېيىن خاتىرە كومپيۇتېر كۆزەتكۈنى ئېچىش

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
ug: ئەگەر ئىشلەتكۈچى سىستېما boot دا سىرتقى كۆزەتكۈچنى قىستۇرسا، سىستېمىلىق bootدىن كېيىن خاتىرە كومپيۇتېر كۆزەتكۈچىنى ئېچىش كېرەك.

en: File for default configuration for RandR
ug: RandR نىڭ كۆڭۈلدىكى سەپلىمىسى ھۆججەت

en: The XRandR plugin will look for a default configuration in the file specified by this key. This is similar to the ~/.config/monitors.xml that normally gets stored in users' home directories. If a user does not have such a file, or has one that does not match the user's setup of monitors, then the file specified by this key will be used instead.
ug: XRandR قىستۇرمىسى بۇ ئاچقۇچتا بەلگىلەنگەن ھۆججەتتە كۆڭۈلدىكىدەك سەپلىمە ئىزدەيدۇ. بۇ ~/.config/monitor قا ئوخشاپ كېتىدۇ.xml نورمالدا ئابونتلارنىڭ ئائىلە مۇندەرىجىسىدە ساقلىنىپ قالىدۇ. ئەگەر ئىشلەتكۈچىدە بۇنداق ھۆججەت بولمىسا ياكى ئىشلەتكۈچىنىڭ كۆزەتكۈنى تەڭشىمىگەن ھۆججەتلىرى بولسا، ئۇنداقتا بۇ ئاچقۇچتا كۆرسىتىلگەن ھۆججەت ئىشلىتىلىدۇ.

en: UKUI Settings Daemon
ug: UKUI تەڭشەكلىرى دائېش

en: Unflod Ukui Sidebar
ug: Unflod Ukui يانبالدىقى

en: Open the system monitor
ug: سىستېما كۆزەتكۈچنى ئېچىش

en: Open the internet connectionr
ug: تور ئۇلانمىچىنى ئېچىش

en: Unflod Ukui Search
ug: Unflod Ukui ئىزدەش

en: Kylin Display Switch
ug: Kylin كۆرسىتىش ۋىكليۇچاتېل

en: If the night light mode is enabled
ug: ئەگەر كېچىلىك يورۇقلۇق ھالىتى قوزغىلسا

en: Temperature of the display when enabled
ug: ئىقتىدار قوشۇلغاندا ھهر خىل تېمپېراتۇرا

en: Use the sunrise and sunset
ug: كۈن چىقىش ۋە كۈن پېتىشتىن پايدىلىنىش

en: The start time
ug: باشلىنىش ۋاقتى

en: The end time
ug: ئاخىرقى ۋاقىت

en: The last detected position
ug: ئەڭ ئاخىرقى بايقالغان ئورۇن

en: Mouse wheel speed
ug: مائۇس چاق تېزلىكى
