ukwm - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Modifier to use for extended window management operations
br: Kemmer da implijout evit gwezhadurioù ardeiñ ar prenestroù astennet

en: Disable connection to session manager
br: Diweredekaat kennask ouzh ardoer an estezioù

en: Specify session management ID
br: Dibab ID merañ an dalc'hadoù

en: X Display to use
br: Diskouez X da arverañ

en: Initialize session from savefile
br: Deraouiñ an estez adalek ar restr-gwareziñ

en: Make X calls synchronous
br: Ober sinkronel galvoù X

en: _Force Quit
br: _Rediañ da guitaat

en: _Wait
br: _Gortoz

en: Print version
br: Diskouez an handelv

en: Workspace %d
br: Tachenn-labour %d

en: Ukwm was compiled without support for verbose mode
br: Savet eo bet Ukwm hep ar mod displegus (verbose mode)

en: %s (on %s)
br: %s (war %s)
