ukwm - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Ukwm
eo: Mutero

en: Unknown
eo: Nekonate

en: Unknown Display
eo: Nekonata ekrano

en: Bell event
eo: Sonoril-evento

en: Disable connection to session manager
eo: Elŝalti konekton al la seancoadministrilo

en: Replace the running window manager
eo: Anstataŭigi la nun ruliĝantan fenestromastrumilon

en: Specify session management ID
eo: Specifi identigilon de la seancoadministrilo

en: Initialize session from savefile
eo: Pravalorizi la seancon el konservita dosiero

en: Make X calls synchronous
eo: Fari X-vokojn sinkrone

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
eo: “%s” ne respondas.

en: Application is not responding.
eo: Aplikaĵo ne respondas.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
eo: Vi povas elekti ĉu atendi iomete por la aplikaĵo aŭ perforte ĉesi ĝin.

en: _Force Quit
eo: Per_forta eliro

en: _Wait
eo: _Atendi

en: Print version
eo: Motri version

en: Workspace %d
eo: Laborspaco %d

en: Ukwm was compiled without support for verbose mode
eo: Mutero estis kompilita sen subteno por eksplicita reĝimo

en: %s (on %s)
eo: %s (ĉe %s)
