ukwm MASTER - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Modifier to use for extended window management operations
et: Laiendatud aknaoperatsioonide korral kasutatav muuteklahv

en: Attach modal dialogs
et: Modaaldialoogide kinnistamine

en: When true, instead of having independent titlebars, modal dialogs appear attached to the titlebar of the parent window and are moved together with the parent window.
et: Kui märgitud, siis eraldi tiitliribade asemel on moodaalsed dialoogid emaakna tiitliribade küljes ning liiguvad koos emaaknaga.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
et: Akna ümberpaigutamine selle lohistamisel ekraani serva

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
et: Kui märgitud, siis akna lohistamine ekraani külgservale maksimeerib selle vertikaalselt ja laius katab pool saadaolevast laiusest. Akna lohistamine ekraani ülaserva maksimeerib akna täielikult.

en: Workspaces are managed dynamically
et: Tööalade dünaamiline haldus

en: Workspaces only on primary
et: Tööalad ainult peamisel

en: Determines whether workspace switching should happen for windows on all monitors or only for windows on the primary monitor.
et: Määrab, kas tööalade vahetamine mõjutab kõiki aknaid kõigil monitoridel või ainult aknaid peamisel monitoril.

en: No tab popup
et: Tabulaatoril pole hüpikakent

en: Determines whether the use of popup and highlight frame should be disabled for window cycling.
et: Kui märgitud, siis on hüpikaken ja esiletõstmise raam keelatud akende vahetamisel.

en: Delay focus changes until the pointer stops moving
et: Fookusemuutused lükatakse edasi kuni kursor peatub

en: Draggable border width
et: Lohistatava äärise laius.

en: Auto maximize nearly monitor sized windows
et: Peaaegu monitori suurused ekraanid maksimeeritakse automaatselt

en: If enabled, new windows that are initially the size of the monitor automatically get maximized.
et: Kui lubatud, maksimeeritakse automaatselt aknad, mis on avanedes monitori suurused.

en: Select window from tab popup
et: Akna valimine tabulaatori hüpikaknalt

en: Cancel tab popup
et: Tabulaatori hüpikakna katkestamine

en: Built-in display
et: Sisseehitatud kuva

en: Bell event
et: Helina sündmus

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Replace the running window manager
et: Töötava aknahalduri asendamine

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID kirjeldamine

en: X Display to use
et: X-kuva, mida kasutada

en: Initialize session from savefile
et: Seansi lähtestamine salvestatud failist

en: Make X calls synchronous
et: Tee X-väljakutsed sünkroonseks

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
et: „%s” ei vasta.

en: Application is not responding.
et: Rakendus ei vasta.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
et: Sa võid natukene selle järel oodata või sundida rakenduse lõpetama.

en: _Force Quit
et: _Sulge jõuga

en: _Wait
et: _Oota

en: Print version
et: Versiooni printimine

en: Ukwm plugin to use
et: Millist Ukwmi pluginat kasutada

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Ukwm was compiled without support for verbose mode
et: Ukwm kompileeriti ilma jutuka režiimi toeta

en: %s (on %s)
et: %s (masinas %s)
