ukwm master - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
kk: Терезелерді экран шеттеріне апарған кезде олардың өлшемдерін өзгертуді іске қосу

en: Workspaces are managed dynamically
kk: Жұмыс орындары динамикалы түрде басқарылады

en: Switch monitor configurations
kk: Монитор баптауларын ауыстыру

en: Switch to VT 1
kk: Бірінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 2
kk: Екінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 3
kk: Үшінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 4
kk: Төртінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 5
kk: Бесінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 6
kk: Алтыншы виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 7
kk: Жетінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 8
kk: Сегізінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 9
kk: Тоғызыншы виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 10
kk: Оныншы виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 11
kk: Он бірінші виртуалды терминалына ауысу

en: Switch to VT 12
kk: Он екінші виртуалды терминалына ауысу

note: TRANSLATORS: This string refers to an action, cycles drawing tablets' * mapping through the available outputs.
en: Switch monitor
kk: Мониторды ауыстыру

en: Show on-screen help
kk: Экрандағы көмекті көрсету

en: Built-in display
kk: Құрамындағы экран

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown Display
kk: Белгісіз дисплей

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: X Display to use
kk: Қолданылатын X дисплейі

en: Make X calls synchronous
kk: X сервер шақыруларын синхронды қылу

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
kk: “%s” жауап бермейді.

en: Application is not responding.
kk: Қолданба жауап бермейді.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
kk: Сіз қолданба өз жұмысын жалғастырғанды күтіп, немесе оны мәжбүрлетіп жаба аласыз.

en: _Force Quit
kk: _Мәжбүрлі шығу

en: _Wait
kk: _Күту

en: Print version
kk: Нұсқа ақпаратын шығару

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: %s (on %s)
kk: %s (%s жерінде)
