ukwm master - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: X Display to use
nds: X Billschirm bruken

en: _Force Quit
nds: _Sluten ertwingen

en: _Wait
nds: _Töv

en: Print version
nds: Druckverschoon

en: Workspace %d
nds: Schrievdisk %d

en: %s (on %s)
nds: %s (op %s)
