ukwm - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Modifier to use for extended window management operations
ug: كېڭەيتىلگەن كۆزنەك باشقۇرۇش مەشغۇلاتىغا ئىشلىتىلىدىغان ئۆزگەرتىش

en: Attach modal dialogs
ug: قوشۇلغان مودېل سۆزلەشكۈ

en: When true, instead of having independent titlebars, modal dialogs appear attached to the titlebar of the parent window and are moved together with the parent window.
ug: true بولغاندا مودېل سۆزلەشكۈ ئاتا كۆزنەكنىڭ ماۋزۇ بالداققا يېپىشىپ كۆرۈنىدۇ ھەمدە ئاتا كۆزنەككە ئەگىشىپ يۆتكىلىدۇ، ئايرىم ماۋزۇ بالدىقى بولمايدۇ.

en: Workspaces are managed dynamically
ug: خىزمەت رايونلىرى جانلىق باشقۇرۇلسۇن

en: Workspaces only on primary
ug: ئاساسىي كۆزەتكۈچتىكى خىزمەت رايونىغىلا

en: Determines whether workspace switching should happen for windows on all monitors or only for windows on the primary monitor.
ug: خىزمەت رايونى ئالماشتۇرۇشنىڭ ھەممە ئېكراندىكى كۆزنەككىمۇ ياكى ئاساسىي ئېكرانغىلا قارىتىلغانلىقىنى جەزملەيدۇ.

en: No tab popup
ug: بەتكۈچ سەكرىمىسۇن

en: Draggable border width
ug: سۆرەشكە بولىدىغان گىرۋەكنىڭ كەڭلىكى

en: Select window from tab popup
ug: سەكرەپ چىققان بەتكۈچتىن كۆزنەك تاللىسۇن

en: Cancel tab popup
ug: سەكرەپ چىققان بەتكۈچنى ئەمەلدىن قالدۇر

en: Bell event
ug: قوڭغۇراق ھادىسىسى

en: Disable connection to session manager
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچقا باغلىنىشنى ئىناۋەتسىز قىل

en: Replace the running window manager
ug: ئىجرا قىلىنىۋاتقان كۆزنەك باشقۇرغۇچنى ئالماشتۇر

en: Specify session management ID
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ ID سېنى بەلگىلە

en: X Display to use
ug: ئىشلىتىدىغان X كۆرسەتكۈچى

en: Initialize session from savefile
ug: ساقلانغان ھۆججەتتىن ئەڭگىمەنى دەسلەپلەشتۈرۈش

en: Make X calls synchronous
ug: X نى قەدەمداش قىلىپ ئىشلەت

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
ug: %s نىڭدىن جاۋاب كەلمەيۋاتىدۇ.

en: Application is not responding.
ug: پروگراممىدا ئىنكاس يوق.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
ug: داۋاملاشتۇرۇش ئۈچۈن كۈتۈشنى ياكى پروگراممىنى تولۇق ئاخىرلاشتۇرۇش ئۈچۈن مەجبۇرىينى تاللىسىڭىز بولىدۇ.

en: _Force Quit
ug: مەجبۇرى ئاخىرلاشتۇر(_F)

en: _Wait
ug: كۈت(_W)

en: Print version
ug: نەشرىنى باس

en: Ukwm plugin to use
ug: ئىشلىتىدىغان Ukwm قىستۇرمىسى

en: Workspace %d
ug: خىزمەت بوشلۇقى %d

en: Ukwm was compiled without support for verbose mode
ug: Ukwm تەرجىمە-تەھرىرلىگەندە تەپسىلات قوللاش ھالىتى قوشۇلمىغان

en: %s (on %s)
ug: %s (ھازىر %s نىڭ ئۈستىدە)
