ukwm - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Modifier to use for extended window management operations
nl: Controletoets voor uitgebreide vensterbeheerfunctionaliteit

en: Attach modal dialogs
nl: Blokkerende dialoogvensters vastmaken

en: When true, instead of having independent titlebars, modal dialogs appear attached to the titlebar of the parent window and are moved together with the parent window.
nl: Indien ingeschakeld worden blokkerende dialoogvensters niet los getoond, maar vastgekoppeld aan het achterliggende venster en bewegen daardoor ook mee met het achterliggende venster.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
nl: Randtegels inschakelen bij het slepen van vensters naar schermranden

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
nl: Indien ingeschakeld dan zal het laten vallen van vensters op verticale schermranden ze verticaal maximaliseren en horizontaal op halve schermgrootte brengen. Het laten vallen van vensters op de bovenrand van het scherm maximaliseert ze helemaal.

en: Workspaces are managed dynamically
nl: Werkbladen worden dynamisch beheerd

en: Workspaces only on primary
nl: Werkbladen alleen voor primaire venster

en: Determines whether workspace switching should happen for windows on all monitors or only for windows on the primary monitor.
nl: Geeft aan of wisselen van werkblad voor vensters op alle schermen of alleen voor vensters op het hoofdscherm moet gebeuren.

en: No tab popup
nl: Geen tab-pop-up

en: Determines whether the use of popup and highlight frame should be disabled for window cycling.
nl: Bepaalt of het gebruik van pop-up en markering van het kader uitgeschakeld wordt voor het vensterbladeren.

en: Delay focus changes until the pointer stops moving
nl: Aandacht vertragen totdat de muispijl stopt met bewegen

en: Draggable border width
nl: Sleepbare randbreedte

en: Auto maximize nearly monitor sized windows
nl: Vensters van bijna-monitorformaat auto-maximaliseren

en: If enabled, new windows that are initially the size of the monitor automatically get maximized.
nl: Indien ingeschakeld, worden vensters die initieel ongeveer even groot zijn als de monitor automatisch gemaximaliseerd.

en: Place new windows in the center
nl: Plaats nieuwe vensters in het midden

en: When true, the new windows will always be put in the center of the active screen of the monitor.
nl: Indien waar zullen nieuwe vensters steeds in het midden van het actieve scherm van de monitor geplaatst worden.

en: Select window from tab popup
nl: Venster selecteren uit tab-pop-up

en: Cancel tab popup
nl: Tab-pop-up annuleren

en: Switch to VT 1
nl: Schakelen naar VT 1

en: Switch to VT 2
nl: Schakelen naar VT 2

en: Switch to VT 3
nl: Schakelen naar VT 3

en: Switch to VT 4
nl: Schakelen naar VT 4

en: Switch to VT 5
nl: Schakelen naar VT 5

en: Switch to VT 6
nl: Schakelen naar VT 6

en: Switch to VT 7
nl: Schakelen naar VT 7

en: Switch to VT 8
nl: Schakelen naar VT 8

en: Switch to VT 9
nl: Schakelen naar VT 9

en: Switch to VT 10
nl: Schakelen naar VT 10

en: Switch to VT 11
nl: Schakelen naar VT 11

en: Switch to VT 12
nl: Schakelen naar VT 12

en: Built-in display
nl: Ingebouwd beeldscherm

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Display
nl: Onbekend beeldscherm

en: Bell event
nl: Bel-gebeurtenis

en: Disable connection to session manager
nl: Schakel de verbinding met het sessiebeheer uit

en: Replace the running window manager
nl: De huidige toepassing voor vensterbeheer vervangen

en: Specify session management ID
nl: Specificeer de ID van het sessiebeheer

en: X Display to use
nl: De te gebruiken X-weergave

en: Initialize session from savefile
nl: Initialiseer de sessie middels een opslagbestand

en: Make X calls synchronous
nl: X-aanroepen synchroon maken

en: Run as a wayland compositor
nl: Uitvoeren als een wayland compositor

en: Run as a nested compositor
nl: Uitvoeren als een geneste compositor

en: Run as a full display server, rather than nested
nl: Uitvoeren als een volledige display server, in plaats van genest

note: Translators: %s is a window title
en: “%s” is not responding.
nl: “%s” reageert niet.

en: Application is not responding.
nl: De toepassing reageert niet.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
nl: U kunt ervoor kiezen even te wachten totdat het doorgaat of de toepassing dwingen om helemaal af te sluiten.

en: _Force Quit
nl: Ge_forceerd afsluiten

en: _Wait
nl: _Wachten

en: Print version
nl: Versie-informatie tonen

en: Ukwm plugin to use
nl: Te gebruiken Ukwm-plug-in

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Ukwm was compiled without support for verbose mode
nl: Ukwm is gecompileerd zonder ondersteuning voor verbose-mode

en: %s (on %s)
nl: %s (op %s)
