umbrello - en to et translation catalogue (1541 entries)

en: Class Diagram
et: klassiskeemiga

en: Use Case Diagram
et: kasutusklassiskeemiga

en: Sequence Diagram
et: järgnevusskeemiga

en: Collaboration Diagram
et: koostööskeemiga

en: State Diagram
et: olekuskeemiga

en: Activity Diagram
et: tegevusskeemiga

en: Component Diagram
et: komponentskeemiga

en: Deployment Diagram
et: evitusskeemiga

en: Entity Relationship Diagram
et: olem-seos skeemiga

en: Object Diagram
et: objektiskeemiga

en: No Diagram
et: ilma skeemita

en: Generalization
et: Üldistus

en: Aggregation
et: Agregatsioon

en: Dependency
et: Sõltuvus

en: Association
et: Side

en: Self Association
et: Side iseendale

en: Collaboration Asynchronous Message
et: Asünkroonne koostöösõnum

en: Collaboration Synchronous Message
et: Sünkroonne koostöösõnum

en: Sequence Message
et: Järgnevussõnum

en: Collaboration Self Message
et: Koostöösõnum iseendale

en: Sequence Self Message
et: Järgnevussõnum iseendale

en: Containment
et: Sisaldab elemente

en: Composition
et: Kompositsioon

en: Realization
et: Realisatsioon

en: Uni Association
et: Ühesuunaline side

en: Anchor
et: Ankur

en: State Transition
et: Oleku üleminek

en: Activity
et: Tegevus

en: Exception
et: Erand

en: Category to Parent
et: Kategooria emale

en: Child to Category
et: Tütar kategooriale

en: Relationship
et: Seos

en: Unknown
et: Tundmatu

en: ? AssociationType ?
et: ? sidemetüüp ?

en: At least one of the items in the clipboard could not be pasted because an item of the same name already exists.  Any other items have been pasted.
et: Vähemalt ühte lõikepuhvris olevat elementi pole võimalik asetada, sest samanimeline element on juba olemas. Kõik teised elemendid asetati.

en: Paste Error
et: Tõrge asetamisel

en: Create diagram %1: %2
et: Loo skeem %1: %2

en: Change text : %1 to %2
et: Muuda tekstiks %1 asemel %2

en: Remove diagram %1
et: Eemalda skeem %1

en: Set stereotype : %1 to %2
et: Määra stereotüübiks %1 asemel %2

en: Change visibility : %1
et: Muuda nähtavust: %1

en: Create UML object : %1
et: Loo UML-objekt: %1

en: Remove UML object : %1
et: Eemalda UML-objekt: %1

en: Rename object : %1 to %2
et: Muuda objekti nimeks %1 asemel %2

en: Change fill color : %1
et: Muuda täidise värvi: %1

en: Change font : %1
et: Muuda fonti: %1

en: Change line color : %1
et: Muuda joone värvi: %1

en: Change line width : %1
et: Muuda joone laiust: %1

en: Change multiplicity : %1 to %2
et: Muuda võimsustikuks %1 asemel %2

en: Change text color : %1
et: Muuda teksti värvi: %1

en: Use fill color : %1
et: Kasuta täidise värvi: %1

en: No fill color : %1
et: Täidise värv puudub: %1

en: Change visual property : %1
et: Muuda visuaalset omadust: %1

en: Create widget : %1
et: Loo vidin:  %1

en: Move widget : %1
et: Liiguta vidinat:  %1

en: Remove widget : %1
et: Eemalda vidin: %1

en: Resize widget : %1
et: Muuda vidina suurust: %1

en: Set name : %1 to %2
et: Määra nimeks %1 asemel %2

en: Set text : %1 to %2
et: Määra tekstiks %1 asemel %2

en: Cannot open file %1 for writing. Please make sure the folder exists and you have permissions to write to it.
et: Faili %1 avamine kirjutamiseks nurjus. Palun kontrolli, kas kataloog on olemas ja kas sul on sellesse kirjutamise õigus.

en: Cannot Open File
et: Faili avamine nurjus

en: Cannot create the folder:
et: Kataloogi loomine nurjus:

en: 
    Please check the access rights
et: 
    Palun kontrolli juurdepääsuõigusi.

en: Cannot Create Folder
et: Kataloogi loomine nurjus

en: Package is a namespace
et: Pakett on nimeruum

en: Virtual destructors
et: Virtuaalsed destruktorid

en: Generate empty constructors
et: Tühjade konstruktorite genereerimine

en: Generate accessor methods
et: Juurdepääsumeetodite genereerimine

en: Operations are inline
et: Operatsioonid on sisesed (inline)

en: Accessors are inline
et: Juurdepääsumeetodid on sisesed (inline)

en: Accessors are public
et: Juurdepääsumeetodid on avalikud

en: Create getters with 'get' prefix
et: Getterite loomine prefiksiga "get"

en: Remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor method names
et: Pöördusmeetodi nimest eemaldatakse prefiks '[a-zA-Z]_'

note: i18n: ectx: label, entry (accessorMethodsStartWithUpperCase), group (CPP Code Generation)
en: Accessor methods start with capital letters
et: Pöördusmeetodid algavad suure tähega

en: Use '\' as documentation tag instead of '@'
et: '\' kasutamine dokumentatsiooni sildina '@' asemel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">C++ Code Generation</p>
et: <p align="center">C++ koodi genereerimine</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabGeneral)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: label, entry (classMemberPrefix), group (CPP Code Generation)
en: Class member prefix
et: Klassi liikme prefiks

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabMethodBodyGeneration)
en: Method Body Generation
et: Meetodi keha genereerimine

note: i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_listClassHCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (KHistoryComboBox, ui_listClassHCombo) i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_listIncludeFileHistoryCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget
en: vector
et: vektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelVariable)
en: <b>Variable</b>
et: <b>Muutuja</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelListClass)
en: <p align="center">List</p>
et: <p align="center">Väärtustik</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelGlobal)
en: <i>global?</i>
et: <i>globaalne?</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelClassName)
en: Class name
et: Klassi nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelIncludeFile)
en: <i><p align="center">Include file</p></i>
et: <i><p align="center">Lisa fail</p></i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelHelpMethodBodyGen)
en: Use following for classes in generated code:
et: Genereeritud koodis kasutatakse järgnevaid klasse:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxDocumentation) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStyle)
en: Style:
et: Stiil:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_selectCommentStyle) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Slash-Slash (//)
et: Kriips-kriips (//)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_selectCommentStyle) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Slash-Star (/**  */)
et: Kriips-tärn /**  */)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Project Generation
et: Projekti genereerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_makeANTDocumentCheckBox)
en: Create ANT build document
et: Loo ANT-i ehitusprojekt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Auto-Generate Methods
et: Automaatne meetodite genereerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateConstructors)
en: Empty constructor methods
et: Tühjad konstruktorid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateAssocAccessors)
en: Association accessor methods
et: Sideme juurdepääsumeetodid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateAttribAccessors)
en: Attribute accessor methods
et: Atribuudi juurdepääsumeetodid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAccessorScope) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Default attribute accessor scope:
et: Atribuudi juurdepääsu vaikimisi skoop:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPublicRB)
en: Public
et: Avalik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPrivateRB)
en: Private
et: Privaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pProtectedRB)
en: Protected
et: Kaitstud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB)
en: From Parent Object
et: Eellasobjektist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAssocFieldScope) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAssFieldScope)
en: Default association field scope:
et: Sidemevälja vaikimisi skoop:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB)
en: From Parent Role
et: Eellasrollist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">D Code Generation</p>
et: <p align="center">D koodi genereerimine</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">Java Code Generation</p>
et: <p align="center">Java koodi genereerimine</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">Ruby Code Generation</p>
et: <p align="center">Ruby koodi genereerimine</p>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Hash (#)
et: Räsi (#)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Begin-End (=begin  =end)
et: Algus-lõpp (=algus  =lõpp)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxAutoGeneratedMethods)
en: Auto-Generated Methods
et: Automaatselt genereeritud meetodid

en: Code Generation Wizard
et: Koodi genereerimise abimees

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeGenOptionsPage) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeImpSelectPage)
en: Code Generation Options
et: Koodi genereerimise seadistused

en: Adjust code generation options.
et: Koodi genereerimise valikute kohandamine.

en: Language Options
et: Keele seadistused

en: The output folder exists, but it is not writable.
    Please set the appropriate permissions or choose another folder.
et: Väljundkataloog on olemas, kuid ei ole kirjutatav.
    Palun määra vajalikud õigused või vali mõni muu kataloog.

en: Error Writing to Output Folder
et: Viga väljundkataloogi kirjutamisel

en: %1 does not seem to be a folder. Please choose a valid folder.
et: Paistab, et %1 ei ole kataloog. Palun vali sobiv kataloog.

en: Please Choose Valid Folder
et: Palun vali sobiv kataloog

en: The folder %1 does not exist. Do you want to create it now?
et: Kataloogi %1 ei ole olemas. Kas sa soovid selle nüüd luua?

en: Output Folder Does Not Exist
et: Väljundkataloogi ei ole olemas

en: Create Folder
et: Loo kataloog

en: Do Not Create
et: Ära loo

en: The folder could not be created.
    Please make sure you have write access to its parent folder or select another, valid, folder.
et: Kataloogi loomine nurjus.
    Palun kontrolli, kas sul on selle ülemkataloogis kirjutamisõigus, või vali sobiv kataloog.

en: Error Creating Folder
et: Viga kataloogi loomisel

en: Please select a valid folder.
et: Palun vali sobiv kataloog.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLanguage)
en: Language
et: Keel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxFolders)
en: Folders
et: Kataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelFolder)
en: Write all generated files to folder:
et: Kõik genereeritud failid kirjutatakse kataloogi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ui_outputDir)
en: Files generated by Code Generator will be written to this folder
et: Koodigeneraatori poolt loodud failid salvestatakse sellesse kataloogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseOutput)
en: Bro&wse...
et: &Lehitse...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeadings)
en: &Include heading files from folder:
et: Päisefailide &kaasamine kataloogist:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ui_headingsDir)
en: Files in this folder will be used as heading files in the generated code
et: Selles kataloogis olevaid faile kasutatakse genereeritud koodi päisefailidena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseHeadings)
en: B&rowse...
et: L&ehitse...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxOverwritePolicy) i18n: ectx: label, entry (overwritePolicy), group (Code Generation)
en: Overwrite Policy
et: Ülekirjutamise poliitika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelOverwritePolicy)
en: If a file with the same name as the name code 
    generator wants to use as output file already exists:
et: Kui koodigeneraatori poolt kasutada soovitud nimega fail on juba olemas, siis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonOverwrite)
en: Overwrite existing files if they exist in the destination folder
et: Olemasolevad failid kirjutatakse üle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonOverwrite)
en: O&verwrite
et: K&irjutatakse üle

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonAsk)
en: If a file with the same name already exists, ask what to do
et: Kui sama nimega fail on juba olemas, siis küsitakse, mida teha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonAsk)
en: As&k
et: &Küsitakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonChangeName)
en: If a file already exists in the destination folder, select a different name to use by adding a suffix to the file name
et: Kui sama nimega fail on kataloogis juba olemas, siis valitakse uus nimi lisade failinimele järelliite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonChangeName)
en: &Use a different name
et: &Kasutatakse teist nime

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabFormatting)
en: Formatting
et: Vormindamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxComment)
en: Comment Verbosity
et: Kommentaaride ohtrus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ui_forceDoc)
en: Write comments &for class and method documentation even if empty
et: &Klasside ja meetodite dokumentatsiooni kommentaarid
    lisatakse isegi siis, kui need on tühjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_forceDoc)
en: &Write documentation comments even if empty
et: &Dokumentatsiooni kommentaarid lisatakse
    isegi siis, kui need on tühjad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, ui_writeSectionComments)
en: Writes comments to indicate the different sections (public, private etc) in a class, even if the sections are empty
et: Kirjutab kommentaarid, et märgistada erinevaid klassi sektsioone (public, private), isegi siis, kui sektsioonid on tühjad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLines)
en: Lines
et: Jooned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelType)
en: Indentation type:
et: Taande tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: No Indentation
et: Taane puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Tab
et: Tabeldusmärk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Space
et: Tühik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAmount)
en: Indentation amount:
et: Taande suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStyle)
en: Line ending style:
et: Joone lõpu stiil:

en: Select Classes
et: Vali klassid

en: Place all the classes you want to generate code
    for in the right hand side list.
et: Tõsta kõik klassid, mille jaoks soovid koodi genereerida, parempoolsesse nimekirja.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeGenSelectPage)
en: Code Generation Selection
et: Koodi genereerimise valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelListAvailable)
en: Classes Available
et: Saadaolevad klassid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_addButton)
en: Add class for code generation
et: Lisa klass koodi genereerimisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_addButton)
en: Add >>
et: Lisa >>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_removeButton)
en: Remove class from Code Generation
et: Eemalda klass koodi genereerimisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_removeButton)
en: << Remove
et: << Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelListSelected)
en: Classes Selected
et: Valitud klassid

en: Status of Code Generation Progress
et: Koodi genereerimise edenemise olek

en: Press the button Generate to start the code generation.
    Check the success state for every class.
et: Koodi genereerimise käivitamiseks klõpsa nuppu "Genereeri".
    Kontrolli kõigi klasside õnnestumist.

en: Not Yet Generated
et: Pole veel genereeritud

en: Code Generated
et: Kood genereeritud

en: Not Generated
et: Pole genereeritud

en: Cannot open file!
et: Faili avamine nurjus!

en: Umbrello Code Generation - Logger Export
et: Umbrello koodi genereerimine - logija eksport

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_statusTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus)
en: Status
et: Olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryClass)
en: Class
et: Klass

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_loggerTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabLogger)
en: Logger
et: Logija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonClear)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonExport)
en: Export...
et: Ekspordi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonGenerate)
en: Generate
et: Genereeri

en: Importing file: %1 Progress: %2/%3
et: Imporditakse fail: %1 Edenemine: %2/%3

[ctx: ready to status bar]
en: Ready.
et: Valmis.

[ctx: failed to status bar]
en: Failed.
et: Nurjus.

en: Code Importing Wizard
et: Koodi importimise abimees

en: Code Importing Path
et: Koodi importimise asukoht

en: Select the code importing path.
et: Vali koodi importimise asukoht.

en: File System Model
et: Failisüsteemi mudel

en: Select the desired language to filter files.
et: Vali failide filtreerimiseks vajalik keel.

en: Select also all the files in the subdirectories.
et: Vali ka kõik failid alamkataloogides.

en: Select all the files below the current directory.
et: Vali kõik failid aktiivse kataloogi all.

en: Clear all selections.
et: Puhasta kõik valikud.

en: Add file extensions like e.g. '*.h *.hpp'.
et: Faililaiendite lisamine, nt.  '*.h *.hpp'.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: The language of the project.
et: Projekti keel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: Programming Language:
et: Programmeerimiskeel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_subdirCheckBox)
en: Include Subdirectories.
et: Kaasa arvatud alamkataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_fileExtLabel)
en: List of file extensions:
et: Faililaiendite loend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_deselectAllButton)
en: Deselect all
et: Tühista kõigi valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_selectAllButton)
en: Select all
et: Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_filesLabel)
en: Number of files:
et: Failide arv:

en: Status of Code Importing Progress
et: Koodi importimise edenemise olek

en: Press the button 'Start import' to start the code import.
    Check the success state for every class.
et: Koodi importimise käivitamiseks klõpsa nuppu "Alusta importi".
    Kontrolli kõigi klasside õnnestumist.

en: <b>Code import of 1 file:</b><br> | <b>Code import of %1 files:</b><br>
et[0]: <b>1 faili koodi import:</b><br>
et[1]: <b>%1 faili koodi import:</b><br>

en: importing file ... DONE<br>
et: faili eksport... TEHTUD<br>

en: Import Done
et: Import tehtud

en: importing file ... FAILED<br>
et: faili import... NURJUS<br>

en: Import Failed
et: Import nurjus

en: importing file ...
et: faili import...

en: importing file ... stopped<br>
et: faili import... peatatud<br>

en: Import stopped
et: Import peatatud

en: Not Imported
et: Importimata

en: Umbrello Code Import - Logger Export
et: Umbrello koodi import - logija eksport

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabStatus)
en: Import Status
et: Importimise olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStart)
en: Start import
et: Alusta importi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStop)
en: Stop
et: Peata

en: Importing file: %1
et: Imporditakse fail: %1

[ctx: show failed on status bar]
en: Failed.
et: Nurjus.

[ctx: show Ready on status bar]
en: Ready.
et: Valmis.

en: No code importer for file: %1
et: Failile %1 pole koodi importijat

en: Class Name
et: Klassi nimi

en: Properties
et: Omadused

en: Initial activity
et: Algtegevus

en: End activity
et: Lõpptegevus

en: Final activity
et: Lõplik tegevus

note: i18n("Attribute...")); break;
en: Branch/Merge
et: Siire/jätkupunkt

en: Invoke action
et: Esilekutsumise toiming

en: Parameter activity
et: Parameetri tegevus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General Properties
et: Üldised omadused

[ctx: general properties page]
en: General
et: Üldine

en: Activity type:
et: Tegevuse tüüp:

en: Activity name:
et: Tegevuse nimi:

en: Precondition :
et: Eeltingimus:

en: Postcondition :
et: Järeltingimus:

en: &Normal activity
et: &Normaalne tegevus

en: &Invoke action
et: Es&ilekutsumise toiming

en: &Parameter activity node
et: &Parameetri tegevuse sõlm

en: Association Properties
et: Sideme omadused

[ctx: general settings page name]
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldseadistused

[ctx: display option page name]
en: Display
et: Kuvamine

en: Display Options
et: Kuvamise seadistused

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Attribute Settings
et: Atribuutide seadistused

en: Operations
et: Operatsioonid

en: Operation Settings
et: Operatsiooni seadistused

en: Templates
et: Mallid

en: Templates Settings
et: Mallide seadistused

en: Enum Literals
et: Väärtused

en: Enum Literals Settings
et: Väärtuste seadistused

en: Entity Attributes
et: Olemi atribuudid

en: Entity Attributes Settings
et: Olemi atribuutide seadistused

en: Entity Constraints
et: Olemi kitsendused

en: Entity Constraints Settings
et: Olemi kitsenduste seadistused

[ctx: contents settings page name]
en: Contents
et: Sisu

en: Contents Settings
et: Sisu seadistused

en: Associations
et: Sidemed

en: Class Associations
et: Klassi sidemed

[ctx: instance general settings page name]
en: General
et: Üldine

en: new_class
et: uus_klass

en: Class Wizard
et: Klassi loomise nõustaja

en: New Class
et: Uus klass

en: Add general info about the new class.
et: Lisa üldteave uue klassi kohta.

en: Class Attributes
et: Klassi atribuudid

en: Add attributes to the new class.
et: Lisa uuele klassile atribuudid.

en: Class Operations
et: Klassi operatsioonid

en: Add operations to the new class.
et: Lisa uuele klassile operatsioonid.

en: Hide
et: Peida

en: Show
et: Näita

en: Hide Comment
et: Peida kommentaar

en: Show Comment
et: Näita kommentaari

en: Insert Code Block Before
et: Lisa koodiplokk ette

en: Insert Code Block After
et: Lisa koodiplokk järele

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Cut
et: Lõika

en: Code Viewer - %1
et: Koodinäitaja - %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showHiddenCodeCB)
en: Show hidden blocks
et: Peidetud plokkide näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_componentLabel)
en: <p align="center">component name here</p>
et: <p align="center">siia komponendi nimi</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_highlightCheckBox)
en: Show block type
et: Ploki tüübi näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorGroupBox)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperLabel)
en: Paper:
et: Paber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedLabel)
en: Selected:
et: Valitud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">UML object block:</p>
et: <p align="right">UML-objektide plokk:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: <p align="right">Hidden block:</p>
et: <p align="right">Peidetud plokk:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <p align="right">Uneditable text:</p>
et: <p align="right">Mittemuudetav tekst:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Editable text:</p>
et: <p align="right">Muudetav tekst:</p>

en: Enable all messages
et: Kõigi sõnumite lubamine

en: Enable 'delete association' related messages
et: 'sideme kustutamisega' seotud sõnumite lubamine

en: Enable 'delete diagram' related messages
et: 'skeemi kustutamisega' seotud sõnumite lubamine

en: You are about to delete an association. Do you really want to continue?
et: Kavatsed sideme kustutada. Kas tõesti jätkata?

en: Delete Association
et: Sideme kustutamine

en: You are about to delete the entire diagram.
    Are you sure?
et: Kas sa tõesti soovid kustutada kogu skeemi?

en: Are you sure you want to delete diagram %1?
et: Kas sa tõesti soovid kustutada skeemi %1?

en: Delete Diagram?
et: Kas kustutada skeem?

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Notifications
et: Märguanded

en: The format that the images will be exported to
et: Vorming, millesse pildid eksporditakse

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportAllViewsDialogBase)
en: Export All Views
et: Kõigi vaadete eksport

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kURLRequesterLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_kURL)
en: The base directory used to save the images
et: Piltide salvestamiseks kasutatav baaskataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kURLRequesterLabel)
en: &Directory to save the diagrams in:
et: Skeemi&de salvestamise kataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: Create in the target directory the same tree structure used
    in the document to store the views
et: Vaadete salvestamiseks luuakse sihtkataloog samasuguse
    struktuuriga, mida kasutatakse dokumendis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: The views are stored in folders in the document. The same tree structure used in the document to store the views can be created in the selected base directory with this option.
    Only the folders made by the user are created in the base directory (Logical view, use case view and so on are not created).
et: Vaated on dokumendis salvestatud kataloogidena. Antud valiku kasutamisel luuakse valitud baaskataloogis vaadete salvestamiseks samasugune struktuur, mida kasutatakse dokumendis.
    Baaskataloogis luuakse ainult kataloogid, mida on loonud kasutaja ise (loogilist vaadet, kasutusklassivaadet jms. ei looda).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: Use &folders
et: Kataloo&gide kasutamine

en: Find
et: Otsing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_treeView)
en: Tree View
et: Puuvaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_CurrentDiagram)
en: &Current diagram
et: &Aktiivne skeem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_Diagrams)
en: &All diagrams
et: &Kõik skeemid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Category
et: Kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAll)
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryPackage)
en: Package
et: Pakett

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryInterface)
en: Interface
et: Liides

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryOperation)
en: Operation
et: Operatsioon

note: i18n("Artifact...")); break; i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAttribute)
en: Attribute
et: Atribuut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Search Term:
et: Otsingumõiste:

en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: general settings]
en: General
et: Üldine

en: Font Settings
et: Fondi seadistused

[ctx: widget style page]
en: Style
et: Stiil

en: Widget Style
et: Vidina stiil

[ctx: style page name]
en: Style
et: Stiil

en: Line Style
et: Joone stiil

[ctx: role page name]
en: Roles
et: Rollid

en: Role Settings
et: Rolli seadistused

en: Note Properties
et: Märkuse omadused

en: Central Buffer
et: Keskpuhver

en: Data Store
et: Andmehoidla

en: ObjectFlow
et: Objektivoog

[ctx: properties group title]
en: Properties
et: Omadused

en: Object Node type:
et: Objekti sõlme tüüp:

en: Object Node name:
et: Objekti sõlme nimi:

[ctx: enter state label]
en: State :
et: Olek:

en: &Central Buffer
et: Keskpu&hver

en: &Data Store
et: An&dmehoidla

en: &Object Flow
et: &Objektivoog

en: Destination File Already Exists
et: Sihtfail on juba olemas

en: &Overwrite
et: &Kirjuta üle

en: &Generate Similar File Name
et: &Genereeri sarnane failinimi

en: &Do Not Generate File
et: Ära &genereeri faili

en: The file %1 already exists in %2.
    
    Umbrello can overwrite the file, generate a similar
    file name or not generate this file.
et: Fail %1 on juba olemas kataloogis %2.
    
    Umbrello võib faili üle kirjutada, salvestada sarnase
    nimega faili või seda faili üldse mitte genereerida.

en: &Apply to all remaining files
et: R&akenda kõigile ülejäänud failidele

en: Activities
et: Tegevused

en: Move selected item to the top
et: Liiguta valitud element kõige üles

en: Move selected item up
et: Liiguta valitud elemendi ülespoole

en: Move selected item down
et: Liiguta valitud element allapoole

en: Move selected item to the bottom
et: Liiguta valitud element kõige alla

en: New Activity...
et: Uus tegevus...

en: Delete
et: Kustuta

en: Rename
et: Nimeta ümber

[ctx: name of association widget]
en: Name:
et: Nimi:

en: Stereotype
et: Stereotüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: Role A Properties
et: Rolli A omadused

en: Role B Properties
et: Rolli B omadused

en: Role A Changeability
et: Rolli A muudetavus

en: Role B Changeability
et: Rolli B muudetavus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelRoleName)
en: Rolename:
et: Rolli nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelMultiplicity)
en: Multiplicity:
et: Võimsustik:

[ctx: changeability for A is changeable]
en: Changeable
et: Muudetav

[ctx: changeability for A is frozen]
en: Frozen
et: Külmutatud

[ctx: changeability for A is add only]
en: Add only
et: Ainult lisatav

[ctx: changeability for B is changeable]
en: Changeable
et: Muudetav

[ctx: changeability for B is frozen]
en: Frozen
et: Külmutatud

[ctx: changeability for B is add only]
en: Add only
et: Ainult lisatav

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Generator
et: Paigutuse genereerija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoDotPath)
en: Auto detect layout generator
et: Paigutuse genereerija automaatne tuvastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Generator executable path:
et: Genereerija täitmisfaili asukoht:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Other)
en: Miscellaneous
et: Muu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_showExportLayout)
en: <p>Dot file export is performed by using the export layout.</p><p>With this option checked, the export layout is added to the list of available diagram layouts and enables a quick dot export preview.</p>
et: <p>Dot-fail eksporditakse ekspordipaigutust kasutades.</p><p>Valiku märkimisel lisatakse ekspordipaigutus saadaolevate skeemi paigutuste loendisse ja võimaldatakse dot-faili eksportimise kiire eelvaatlus.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showExportLayout)
en: Show export layout in diagram context menu
et: Ekspordipaigutuse näitamine skeemi kontekstimenüüs

en: Reference:
et: Viide:

en: A&bstract class
et: A&bstraktklass

en: A&bstract use case
et: A&bstraktne kasutusklass

[ctx: component is executable]
en: &Executable
et: &Käivitatav

en: Draw as actor
et: Kujutamine tegijana

en: Multiple instance
et: Mitmene eksemplar

en: Show destruction
et: Hävitamise näitamine

en: The name you have chosen
    is already being used.
    The name has been reset.
et: Valitud nimi on juba kasutusel.
    Nime väärtus tühistati.

en: Name is Not Unique
et: Nimi pole unikaalne

en: N&ew Attribute...
et: &Uus atribuut...

en: N&ew Operation...
et: &Uus operatsioon...

en: N&ew Template...
et: &Uus mall...

en: N&ew Enum Literal...
et: &Uus väärtus...

en: N&ew Entity Attribute...
et: &Uus olemi atribuut...

en: Constraints
et: Kitsendused

en: N&ew Constraint...
et: &Uus kitsendus...

en: Instance Attribute
et: Eksemplari atribuut

en: N&ew Instance Attribute...
et: Uu&e eksemplari atribuut ...

en: &Properties
et: &Omadused

en: Comment
et: Kommentaar

en: Source Code
et: Lähtekood

en: &Documentation
et: &Dokumentatsioon

en: Operatio&ns
et: Operatsioo&nid

en: &Visibility
et: &Nähtavus

en: O&peration signature
et: O&peratsiooni signatuur

en: Pac&kage
et: Pa&kett

en: Att&ributes
et: At&ribuudid

en: Attr&ibute signature
et: Atr&ibuudi signatuur

en: &Public Only
et: Ainult a&valik

en: Draw as circle
et: Kujutamine ringina

en: &Attribute associations
et: &Atribuudi sidemed

en: Starting Scope
et: Vaikimisi ulatus

en: Default attribute scope:
et: Atribuudi vaikimisi ulatus:

en: Default operation scope:
et: Operatsiooni vaikimisi ulatus:

en: Attribute Signatures
et: Atribuudi signatuurid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Include search paths
et: Otsinguteede kaasamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Additional include search paths could be added by specifying environment variable UMBRELLO_INCPATH.
et: Otsinguteid saab täiendavalt kaasata keskkonnamuutujat UMBRELLO_INCPATH määrates.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createArtifactCheckBox)
en: For each imported file create an artifact in the component view
et: Igale imporditud failile luuakse tehis komponendivaates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, resolveDependenciesCheckBox)
en: Resolve dependencies (reduces import speed)
et: Sõltuvuste lahendamine (vähendab impordikiirust)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, supportCPP11CheckBox)
en: Enable C++11 standard (experimental)
et: C++11 standardi lubamine (eksperimentaalne)

en: Unique Constraint...
et: Unikaalsuskitsendus...

en: Primary Key Constraint...
et: Primaarvõtme kitsendus...

en: Foreign Key Constraint...
et: Võõrvõtme kitsendus...

en: Check Constraint...
et: Kontrollkitsendus...

en: <p align="center">No Options Available.</p>
et: <p align="center">Valikud puuduvad.</p>

en: &Diagrams
et: &Skeemid

en: &Select diagrams
et: &Vali skeeme

en: &Type of diagram
et: Skeemi &tüüp

[ctx: diagram selection for printing]
en: Selection
et: Valik

en: No diagrams selected.
et: Ühtegi skeemi pole valitud.

en: The name you have entered is invalid.
et: Sisestatud nimi pole sobiv.

en: Invalid Name
et: Sobimatu nimi

en: The name you have entered is not unique.
et: Sisestatud nimi pole unikaalne.

en: Name Not Unique
et: Nimi pole unikaalne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxDiagramProperties)
en: Diagram Properties
et: Skeemi omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelDiagramName)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelZoom)
en: Zoom:
et: Suurendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_checkBoxShowGrid)
en: Show &grid
et: &Võrgustiku näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_snapToGrid)
en: Snap &to grid
et: &Tõmme koordinaatvõrgule

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ui_snapComponentSizeToGrid)
en: Snap the size of the components to be a multiple of the grid spacing.
    If 'Snap to Grid' is enabled a component will always be aligned with the grid on all 4 sides.
et: Komponendi küljed joondatakse nii, et need vastaks võrgustiku joontele.
    Kui tõmme koordinaatvõrgule on lubatud, siis joondatakse komponent alati kõigist külgedest võrgule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_snapComponentSizeToGrid)
en: Snap component size
et: Komponendi suuruse tõmme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelGridSpacing)
en: Grid spacing:
et: Võrgu silma suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_autoIncrementSequence)
en: Autoincrement Sequence
et: Automaatne järgnevuse suurendus

[ctx: miscellaneous group box]
en: Miscellaneous
et: Muud

en: Enable undo
et: Tagasivõtmine lubatud

en: Use tabbed diagrams
et: Skeemide kuvamine kaartidena

en: Use new C++/Java/Ruby generators
et: Uue C++/Java/Ruby generaatori kasutamine

en: Turn on footer and page numbers when printing
et: Jaluse ja leheküljenumbrite kasutamine trükkimisel

en: Enable UML2 support
et: UML2 toetuse lubamine

en: Autosave
et: Automaatsalvestus

en: E&nable autosave
et: A&utomaatsalvestus lubatud

en: Select auto-save time interval (mins):
et: Automaatsalvestuse intervall (min.):

en: Set autosave suffix:
et: Automaatsalvestuse laiend:

en: <qt><p>The autosave file will be saved to ~/autosave.xmi if the autosaving occurs before you have manually saved the file.</p><p>If you have already saved it, the autosave file will be saved in the same folder as the file and will be named like the file's name, followed by the suffix specified.</p><p>If the suffix is equal to the suffix of the file you have saved, the autosave will overwrite your file automatically.</p></qt>
et: <qt><p>Automaatselt salvestatav fail salvestatakse kui ~/autosave.xmi, kui automaatne salvestamine leiab aset enne faili käsitsi salvestamist.</p><p>Kui oled faili juba salvestanud, salvestatakse automaatsalvestusel fail samasse kataloogi sama nimega, lisades sellele sinu määratud laiendi.</p><p>Kui laiend on samasugune salvestatud faili laiendiga, kirjutatakse automaatsalvestamisel varem sinu salvestatud fail üle.</p></qt>

en: Startup
et: Käivitamine

en: &Load last project
et: &Laaditakse viimane projekt

en: Start new project with:
et: Uut projekti alustatakse:

en: Default Language :
et: Vaikekeel:

en: Contained Items
et: Sisaldab elemente

en: Select Operation
et: Vali operatsioon

en: Sequence number:
et: Järgnevuse number:

en: Auto increment:
et: Automaatne suurendus:

en: Class operation:
et: Klassi operatsioon:

en: New Operation...
et: Uus operatsioon...

en: Custom operation:
et: Kohandatud operatsioon:

[ctx: General options]
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: label, entry (rightToLeftUI), group (UI Options)
en: Right to left user interface
et: Kasutajaliides paremalt vasakule

[ctx: Association options]
en: Associations
et: Sidemed

en: Create new association lines as:
et: Uute sidemejoonte loomine kui:

[ctx: color group box]
en: Color
et: Värv

en: Custom text color
et: Kohandatud tekstivärv

en: Custom line color
et: Kohandatud joonevärv

note: i18n("D&efault Color"), m_colorGB); colorLayout->addWidget(m_lineDefaultB, 0, 2);
en: Custom fill color
et: Kohandatud täidise värv

en: Custom grid color
et: Kohandatud alusvõrgu värv

en: Custom background color
et: Kohandatud taustavärv

en: Custom line width
et: Kohandatud joone laius

en: &Use fill color
et: Täidise värvi &kasutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_propsGroupBox)
en: Role Properties
et: Rolli omadused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_visibilityButtonGroup)
en: Role Visibility
et: Rolli nähtavus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pImplementationRB)
en: Implementation
et: Teostus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_changeabilityButtonGroup)
en: Role Changeability
et: Rolli muudetavus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pChangeableRB)
en: Changeable
et: Muudetav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pFrozenRB)
en: Frozen
et: Külmutatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pAddOnlyRB)
en: Add only
et: Ainult lisatav

[ctx: title of color group]
en: Color
et: Värv

[ctx: text color]
en: &Text:
et: &Tekst:

[ctx: default text color button]
en: Defaul&t
et: &Vaikimisi

[ctx: line color]
en: &Line:
et: &Joon:

[ctx: default line color button]
en: &Default
et: &Vaikeväärtus

en: &Fill:
et: &Täidis:

[ctx: default fill color button]
en: D&efault
et: Vaik&eväärtus

en: &Use fill
et: Täidise &kasutamine

[ctx: background color]
en: &Background:
et: &Taust:

[ctx: default background color button]
en: De&fault
et: &Vaikimisi

[ctx: grid dot color]
en: &Grid dot:
et: Alusvõr&gu punkt:

[ctx: default grid dot color button]
en: Def&ault
et: V&aikimisi

[ctx: title of width group]
en: Width
et: Laius

[ctx: line width]
en: Line &width:
et: &Joone laius:

[ctx: default line width button]
en: Defa&ult
et: &Vaikimisi

en: Layout of the line:
et: Joone paigutus:

en: Parameter Properties
et: Parameetri omadused

[ctx: property name]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: Passing Direction
et: Saatmise suund

en: "in" is a readonly parameter, "out" is a writeonly parameter and "inout" is a parameter for reading and writing.
et: "in" on ainult loetav parameeter, "out" on ainult kirjutatav parameeter ja "inout" on nii loetav kui kirjutatav parameeter.

en: You have entered an invalid parameter name.
et: Sa sisestasid parameetrile sobimatu nime.

en: Parameter Name Invalid
et: Sobimatu parameetri nimi

en: Select diagram
et: Skeemi valimine

en: Diagram
et: Skeem

en: Umbrello Setup
et: Umbrello häälestus

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: User Interface Settings
et: Kasutajaliidese seadistused

[ctx: general settings page]
en: General
et: Üldine

[ctx: class settings page]
en: Class
et: Klass

en: Class Settings
et: Klassi seadistused

en: Code Importer
et: Koodi importija

en: Code Import Settings
et: Koodi importija seadistused

en: Code Generation
et: Koodi genereerimine

en: Code Generation Settings
et: Koodi genereerimise seadistused

en: Code Viewer
et: Koodinäitaja

en: Code Viewer Settings
et: Koodinäitaja seadistused

en: Auto Layout
et: Automaatpaigutus

en: Auto Layout Settings
et: Automaatpaigutuse seadistused

en: Search
et: Otsi

[ctx: general page]
en: General
et: Üldine

[ctx: initial state in statechart]
en: Initial state
et: Algolek

[ctx: state in statechart]
en: State
et: Olek

[ctx: end state in statechart]
en: End state
et: Lõppolek

[ctx: fork state in statechart]
en: Fork
et: Harunemine

[ctx: join state in statechart]
en: Join
et: Ühendus

[ctx: junction state in statechart]
en: Junction
et: Liidus

[ctx: deep history state in statechart]
en: DeepHistory
et: Süvaajalugu

[ctx: shallow history state in statechart]
en: ShallowHistory
et: Lihtne ajalugu

[ctx: choice state in statechart]
en: Choice
et: Valik

[ctx: combined state in statechart]
en: Combined
et: Kombineeritud

en: State type:
et: Oleku tüüp:

en: State name:
et: Oleku nimi:

en: Linked diagram:
et: Lingitud skeem:

[ctx: attribute name]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: Attribute Properties
et: Atribuudi omadused

en: &Initial value:
et: &Algväärtus:

en: Classifier &scope ("static")
et: Klassifikaatori ulatu&s ("static")

en: You have entered an invalid attribute name.
et: Sa sisestasid atribuudile sobimatu nime.

en: Attribute Name Invalid
et: Sobimatu atribuudi nimi

en: The attribute name you have chosen is already being used in this operation.
et: Sisestatud nimi on selles operatsioonis juba kasutusel.

en: Attribute Name Not Unique
et: Atribuudi nimi pole unikaalne

en: Check Constraint Properties
et: Kontrollkitsenduse omadused

[ctx: name label]
en: Name
et: Nimi

en: Check Condition :
et: Kontrollkitsendus:

en: Entity Attribute Properties
et: Olemi atribuudi omadused

[ctx: name of entity attribute]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: Length/Values:
et: Pikkus/väärtused:

en: &Auto increment
et: &Automaatne suurendus

en: Allow &null
et: &Nulli lubamine

en: Attributes:
et: Atribuudid:

en: Indexing
et: Indekseerimine

en: &Not Indexed
et: I&ndekseerimata

note: i18n("&Primary"), m_pScopeGB); scopeLayout->addWidget(m_pPublicRB); m_pProtectedRB = new QRadioButton(i18n("&Unique"), m_pScopeGB); scopeLayout->addWidget(m_pProtectedRB);
en: &Indexed
et: &Indekseeritud

en: You have entered an invalid entity attribute name.
et: Sa sisestasid olemi atribuudile sobimatu nime.

en: Entity Attribute Name Invalid
et: Sobimatu olemi atribuudi nimi

en: The entity attribute name you have chosen is already being used in this operation.
et: Sisestatud olemi atribuudi nimi on selles operatsioonis juba kasutusel.

en: Entity Attribute Name Not Unique
et: Olemi atribuudi nimi pole unikaalne

en: EnumLiteral Properties
et: Väärtuse omadused

[ctx: literal name]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Value:
et: &Väärtus:

en: Foreign Key Setup
et: Võõrvõtme häälestus

[ctx: general page title]
en: General
et: Üldine

[ctx: general group title]
en: General
et: Üldine

[ctx: label for entering name]
en: Name
et: Nimi

en: Referenced Entity
et: Viidatud olem

en: Actions
et: Toimingud

en: On Update
et: Uuendamisel

en: On Delete
et: Kustutamisel

en: No Action
et: Toiming puudub

en: Restrict
et: Piiratud

en: Cascade
et: Kaskaad

en: Set Null
et: Nulli

en: Set Default
et: Vaikeväärtus

en: Columns
et: Veerud

[ctx: column header local]
en: Local
et: Kohalik

[ctx: column header referenced]
en: Referenced
et: Viidatud

en: Local Column
et: Kohalik veerg

en: Referenced Column
et: Viidatud veerg

en: &Add
et: Lis&a

en: You are attempting to change the Referenced Entity of this ForeignKey Constraint. Any unapplied changes to the mappings between local and referenced entities will be lost. Are you sure you want to continue ?
et: Püüad muuta selle võõrvõtme kitsenduse viidatud olemit. Kohalike ja viidatud olemite seoste salvestamata muudatused lähevad sel juhul kaotsi. Kas tõesti jätkata?

en: Object Attribute Properties
et: Objekti atribuudi omadused

en: You have entered an invalid attribute value.
et: Sa sisestasid atribuudile sobimatu väärtuse.

en: Value Invalid
et: Sobimatu väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Attribute Name:
et: Atribuudi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Value:
et: Väärtus:

en: Operation Properties
et: Operatsiooni omadused

[ctx: operation name]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Abstract operation
et: &Abstraktoperatsioon

en: &Query ("const")
et: &Päring ("const")

en: &virtual
et: &virtuaalne

en: &inline
et: r&easisene

en: &Override
et: &Tühistus

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Ne&w Parameter...
et: &Uus parameeter...

en: The parameter name you have chosen
    is already being used in this operation.
et: Sisestatud nimi on selles operatsioonis juba kasutusel.

en: Parameter Name Not Unique
et: Parameetri nimi pole unikaalne.

en: The parameter name you have chosen is already being used in this operation.
et: Sisestatud nimi on selles operatsioonis juba kasutusel.

en: You have entered an invalid operation name.
et: Sa sisestasid sobimatu operatsiooni nime.

en: Operation Name Invalid
et: Sobimatu operatsiooni nimi

en: An operation with that signature already exists in %1.
et: Sellise signatuuriga operatsioon on juba olemas XXXklassis %1.

en: Choose a different name or parameter list.
et: Vali muu nimi või parameetrid.

en: Template Properties
et: Malli omadused

[ctx: template name]
en: &Name:
et: &Nimi:

en: You have entered an invalid template name.
et: Sa sisestasid sobimatu malli nime.

en: Template Name Invalid
et: Sobimatu malli nimi

en: The template parameter name you have chosen is already being used in this operation.
et: Sisestatud malli parameetri nimi on selles operatsioonis juba kasutusel.

en: Template Name Not Unique
et: Malli nimi pole unikaalne

en: Unique Constraint Properties
et: Unikaalsuskitsenduse omadused

en: Attribute Details
et: Atribuudi üksikasjad

en: You have entered an invalid constraint name.
et: Sa sisestasid sobimatu kitsenduse nime.

en: Constraint Name Invalid
et: Sobimatu kitsenduse nimi

[ctx: classes display options page]
en: Display
et: Kuvamine

en: Classes Display Options
et: Klasside kuvamise seadistused

[ctx: diagram style page]
en: Style
et: Stiil

en: Diagram Style
et: Skeemi stiil

en: &Default value:
et: &Vaikeväärtus:

en: &Image type:
et: P&ildi tüüp:

en: &Resolution:
et: La&hutusvõime:

en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

en: &Library
et: &Teek

en: &Table
et: &Tabel

[ctx: draw as default]
en: &Default
et: &Vaikimisi

en: Draw As
et: Kujutamise viis

en: &Type:
et: &Tüüp:

en: Package path:
et: Paketi asukoht:

en: Stereotype &name:
et: Stereotüübi &nimi:

[ctx: public visibility]
en: P&ublic
et: A&valik

[ctx: protected visibility]
en: Pro&tected
et: Kai&tstud

[ctx: private visibility]
en: P&rivate
et: P&rivaatne

en: Imple&mentation
et: &Teostus

en: Visibility
et: Nähtavus

[ctx: scope for A is public]
en: Public
et: Avalik

[ctx: scope for A is protected]
en: Protected
et: Kaitstud

[ctx: scope for A is private]
en: Private
et: Privaatne

[ctx: scope for A is implementation]
en: Implementation
et: Teostus

en: Role A Visibility
et: Rolli A nähtavus

[ctx: scope for B is public]
en: Public
et: Avalik

[ctx: scope for B is protected]
en: Protected
et: Kaitstud

[ctx: scope for B is private]
en: Private
et: Privaatne

[ctx: scope for B is implementation]
en: Implementation
et: Teostus

en: Role B Visibility
et: Rolli B nähtavus

en: Exporting to XHTML...
et: Eksport XHTML-i...

en: Exporting all views...
et: Kõigi vaadete eksport...

en: Some errors happened when exporting the images:
et: Piltide eksportimisel tekkis vigu:

en: Generating Docbook...
et: DocBooki genereerimine...

en: Docbook Generation Complete...
et: DocBooki genereerimine on lõpetatud...

en: Docbook Generation Failed...
et: DocBooki genereerimise nurjus...

en: Exporting to DocBook...
et: Eksport DocBook-vormingusse...

en: Umbrello UML Modeller autonomous code generator
et: Umbrello autonoomne koodigeneraator

en: Umbrello UML Modeller Authors
et: Umbrello autorid

en: File to transform
et: Transformeeritav fail

en: The XSLT file to use
et: Kasutatav XSLT-fail

en: Generating XHTML...
et: XHTML-i genereerimine...

en: XHTML Generation Complete...
et: XHTML-i genereerimine on lõpetatud...

en: Copying CSS...
et: CSS-i kopeerimine...

en: Finished Copying CSS...
et: CSS-i kopeerimine on lõpetatud...

en: Failed Copying CSS...
et: CSS-i lopeerimine nurjus...

en: Flag whether documentation was modified. Press left mouse button to apply modified content.
et: Dokumendi muutmist näitav lipp. Hiire vasaku nupuga klõpsates saab muudetud sisu kehtestada.

en: Documentation type
et: Dokumentatsiooni tüüp

en: Activate documentation edit after focus change.
et: Dokumendi redigeerimise aktiveerimine fookuse muutmisel.

en: Apply layout
et: Paigutuse rakendamine

en: Umbrello UML Modeller
et: Umbrello

en: Umbrello – Visual development environment for software, based on the industry standard Unified Modelling Language (UML).<br/>See also <a href="http://www.omg.org/spec/">http://www.omg.org/spec/</a>.
et: Umbrello - visuaalne tarkvara arenduskeskkond, mis toetub UML-keele standardile.<br/>Vaata ka <a href=’http://www.omg.org/spec/’>http://www.omg.org/spec/</a>.

en: Author of initial version.
et: Algse versiooni autor.

en: Bug fixing, porting work, code cleanup, new features.
et: Vigade parandamine, portimine, koodi puhastamine, uued omadused.

en: Porting work, code cleanup, new features.
et: Portimine, koodi puhastamine, uued omadused.

en: Current maintainer.
et: Praegune hooldaja.

en: A lot of work for C++ and Java code generation. Codeeditor.
et: Rohkelt tööd C++ ja Java koodi genereerimise kallal. Koodiredaktor.

en: File to open
et: Avatav fail

en: export diagrams to extension and exit
et: skeemide eksport laiendusele ja väljumine

en: list available export extensions
et: saadaolevate eksportlaiendite loend

en: the local directory to save the exported diagrams in
et: kohalik kataloog eksporditud skeemide salvestamiseks

en: import files
et: failide import

en: list supported languages
et: toetatud keelte loend

en: keep the tree structure used to store the views in the document in the target directory
et: sihtkataloogis säilitatakse dokumendis vaadete salvestamiseks kasutatav puustruktuur

en: import files from directory <dir>
et: failide import kataloogist <dir>

en: Delete Anchor
et: Kustuta ankur

en: Add Point
et: Lisa punkt

en: Delete Point
et: Kustuta punkt

en: Choose Spline points automatically
et: Splaini punktide automaatne valimine

en: Change Association Name...
et: Muuda sideme nime...

en: Change Role A Name...
et: Muuda rolli A nime...

en: Change Role B Name...
et: Muuda rolli B nime...

en: Select Operation...
et: Vali operatsioon...

[ctx: Layout menu]
en: Layout
et: Paigutus

en: Polyline
et: Murdjoon

en: Direct
et: Sirge

en: Spline
et: Splain

en: Orthogonal
et: Täisnurkne

en: New Template...
et: Uus mall...

en: Accept Signal
et: Nõus signaaliga

en: Accept Time Event
et: Nõus ajasündmusega

en: Activity...
et: Tegevus...

en: Activity Transition
et: Tegevuse üleminek

en: Actor
et: Tegija

note: i18n("Actor...")); break;
en: Artifact
et: Tehis

note: i18n("Category...")); break;
en: Change Font...
et: Muuda fonti...

en: Choice
et: Valik

[ctx: new class menu item]
en: Class...
et: Klass...

[ctx: duplicate action]
en: Duplicate
et: Klooni

en: Collapse All
et: Kitsenda kõiki

[ctx: add new combined state]
en: Combined state...
et: Kombineeritud olek ...

en: Component
et: Komponent

en: Folder
et: Kaust

en: Datatype...
et: Andmetüüp...

en: Deep History
et: Süvaajalugu

en: Edit combined state
et: Muuda kombineeritud olekut

en: End Activity
et: Lõpptegevus

en: End State
et: Lõppolek

en: Entity
et: Olem

note: i18n("Entity...")); break;
en: Entity Attribute...
et: Olemi atribuut...

en: Enum...
et: Väärtustik...

en: Enum Literal...
et: Väärtus...

en: Expand All
et: Laienda kõiki

en: Export as Picture...
et: Ekspordi pildina...

en: Externalize Folder...
et: Eksternaliseeri kataloog...

en: Fill Color...
et: Täidise värv...

en: Final Activity
et: Lõplik tegevus

en: Flip Horizontal
et: Peegelda rõhtsalt

en: Flip Vertical
et: Peegelda püstiselt

en: Text Line...
et: Tekstirida...

en: Fork
et: Harunemine

en: Go to state diagram
et: Liigu olekuskeemi peale

en: Hide destruction box
et: Hävitamiskasti peitmine

en: Import File(s)...
et: Impordi faile...

en: Import from Directory...
et: Impordi kataloogist...

en: from file...
et: failist ...

en: Initial Activity
et: Algtegevus

en: Initial State
et: Algolek

[ctx: new instance menu item]
en: Instance...
et: Eksemplar ...

en: New Attribute...
et: Uus atribuut...

en: Provided interface
et: Pakutav liides

en: Required interface
et: Nõutav liides

en: Internalize Folder
et: Internaliseeri kataloog

en: Junction
et: Liidus

en: Line Color...
et: Joone värv...

en: Asynchronous Message
et: Asünkroonne sõnum

en: Creation Message
et: Loomissõnum

en: Destroy Message
et: Hävita sõnum

en: Found Message
et: Leitud sõnum

en: Lost Message
et: Kaotatud sõnum

en: Synchronous Message
et: Sünkroonne sõnum

en: New Entity Attribute...
et: Uus olemi atribuut...

en: New Literal...
et: Uus väärtus...

en: New Parameter...
et: Uus parameeter...

en: Node
et: Sõlm

note: i18n("Node...")); break;
en: Note...
et: Märkus ...

en: Object...
et: Objekt...

en: Object Node
et: Objekti sõlm

en: Open file
et: Ava fail

note: i18n("Operation...")); break;
en: Package...
et: Pakett...

en: Pin
et: Viik

note: i18n("Port...")); break;
en: Pre Post Condition
et: Eel/järeltingimus

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Region
et: Piirkond

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove state diagram
et: Eemalda olekuskeem

en: Rename...
et: Nimeta ümber...

en: Rename Object...
et: Nimeta objekt ümber...

en: Return to combined state
et: Tagasi kombineeritud olekusse

en: Return to class
et: Tagasi klassi juurde

en: Reset Label Positions
et: Lähtesta siltide asukohad

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Select state diagram
et: Vali olekuskeem

en: Send Signal
et: Saada signaal

en: Shallow History
et: Lihtne ajalugu

en: Show destruction box
et: Näita hävitamiskasti

[ctx: add new state]
en: State...
et: Olek...

en: Join
et: Ühendus

en: Subsystem
et: Alamsüsteem

note: i18n("Subsystem...")); break;
en: Template
et: Mall

note: i18n("Template...")); break;
en: Undo
et: Võta tagasi

en: Use Case
et: Kasutusklass

[ctx: new container menu]
en: New
et: Uus

[ctx: new sub menu]
en: New
et: Uus

[ctx: category type sub menu]
en: Category Type
et: Kategooria tüüp

en: Disjoint(Specialisation)
et: Mittepuutumine (spetsialiseerimine)

en: Overlapping(Specialisation)
et: Osaline kattumine (spetsialiseerimine)

en: Union
et: Ühendus

en: Change into Class
et: Muuda klassi

en: Change into Package
et: Muuda paketti

en: Clear Diagram
et: Tühjenda skeem

en: Snap to Grid
et: Tõmme koordinaatvõrgule

en: Snap Component Size to Grid
et: Komponendi suuruse tõmme alusvõrgule

en: Show Grid
et: Näita koordinaatvõrku

en: Show Documentation Indicator
et: Näita dokumentatsiooni tähist

en: apply '%1'
et: rakenda '%1'

en: Public Only
et: Ainult avalik

en: Operation Signature
et: Operatsiooni signatuur

en: Attribute Signature
et: Atribuudi signatuur

en: Show Signatures
et: Näita signatuure

en: Hide Signatures
et: Peida signatuurid

en: Hide Non-public members
et: Peida mitteavalikud liikmed

en: Show Non-public members
et: Näita mitteavalikke liikmeid

en: Packages
et: Paketid

en: Stereotypes
et: Stereotüübid

en: Refactor
et: Refaktoriseeri

en: View Code
et: Näita koodi

en: Change into Interface
et: Muuda liidest

en: Draw as Circle
et: Kujutamine ringina

en: Rename Class...
et: Nimeta klass ümber...

en: Name as Tooltip
et: Nimi kohtspikrina

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

[ctx: clear note]
en: Clear
et: Puhasta

en: Change Text...
et: Muuda teksti...

en: Auto resize
et: Automaatne suuruse muutmine

en: Change State Name...
et: Muuda oleku nime...

en: Change Activity Name...
et: Muuda tegevuse nime...

en: Change Object Node Name...
et: Muuda objekti sõlme nime...

[ctx: clear precondition]
en: Clear
et: Puhasta

en: Add Interaction Operand
et: Lisa interaktsiooni operaator

[ctx: clear combined fragment]
en: Clear
et: Puhasta

en: Change Multiplicity...
et: Muuda võimsustikku...

en: Change Name
et: Muuda nime

[ctx: color menu]
en: Color
et: Värv

note: i18n: ectx: label, entry (useFillColor), group (UI Options)
en: Use Fill Color
et: Täidise värvi kasutamine

en: No Fill Color
et: Täidise värv puudub

[ctx: align menu]
en: Align
et: Joondus

en: Align Right
et: Paremjoondus

en: Align Left
et: Vasakjoondus

en: Align Top
et: Ülajoondus

en: Align Bottom
et: Alajoondus

en: Align Vertical Middle
et: Püstine keskjoondus

en: Align Horizontal Middle
et: Rõhtne keskjoondus

en: Align Vertical Distribute
et: Püstine keskjaotus

en: Align Horizontal Distribute
et: Rõhtne keskjaotus

en: new_actor
et: uus_tegija

en: new_artifact
et: uus_tehis

en: new_association
et: uus_side

en: new_attribute
et: uus_atribuut

en: new_category
et: uus_kategooria

en: new_check_constraint
et: uus_kontrollkitsendus

en: new_component
et: uus_komponent

en: new_datatype
et: uus_andmetüüp

en: new_entity
et: uus_olem

en: new_entity_attribute
et: uus_olemi_atribuut

en: new_entity_constraint
et: uus_olemi_kitsendus

en: new_enum
et: uus_väärtustik

en: new_enum_literal
et: uus_väärtus

en: new_folder
et: uus_kataloog

en: new_foreign_key_constraint
et: uus_võõrvõtme_kitsendus

en: new_instance
et: uus_eksemplarliides

en: new_instance_attribute
et: uus_eksemplari_atribuut

en: new_interface
et: uus_liides

en: new_node
et: uus_sõlm

en: new_operation
et: uus_operatsioon

en: new_package
et: uus_pakett

en: new_port
et: uus_port

en: new_role
et: uus_roll

en: new_stereotype
et: uus_stereotüüp

en: new_template
et: uus_mall

en: new_unique_constraint
et: uus_unikaalsuskitsendus

en: new_object
et: uus_objekt

en: New actor
et: Uus tegija

en: New artifact
et: Uus tehis

en: New association
et: Uus side

en: New attribute
et: Uus atribuut

en: New category
et: Uus kategooria

en: New check constraint
et: Uus kontrollkitsendus

en: New class
et: Uus klass

en: New component
et: Uus komponent

en: New datatype
et: Uus andmetüüp

en: New entity
et: Uus olem

en: New entity attribute
et: Uus olemi atribuut

en: New entity constraint
et: Uus olemi kitsendus

en: New enum
et: Uus väärtustik

en: New enum literal
et: Uus väärtus

en: New folder
et: Uus kataloog

en: New foreign key constraint
et: Uus võõrvõtme kitsendus

en: New instance
et: Uus eksemplar

en: New instance attribute
et: Uus eksemplari atribuut

en: New interface
et: Uus liides

en: New node
et: Uus sõlm

en: New operation
et: Uus operatsioon

en: New package
et: Uus pakett

en: New port
et: Uus port

en: New role
et: Uus roll

en: New stereotype
et: Uus stereotüüp

en: New template
et: Uus mall

en: New unique constraint
et: Uus unikaalsuskitsendus

en: New use case
et: Uus kasutusklass

en: New UML object
et: Uus UML-objekt

en: Enter the name of the new actor:
et: Sisesta uue tegija nimi:

en: Enter the name of the new artifact:
et: Sisesta uue tehise nimi:

en: Enter the name of the new association:
et: Sisesta uue sideme nimi:

en: Enter the name of the new attribute:
et: Sisesta uue atribuudi nimi:

en: Enter the name of the new category:
et: Sisesta uue kategooria nimi:

en: Enter the name of the new check constraint:
et: Sisesta uue kontrollkitsenduse nimi:

en: Enter the name of the new class:
et: Sisesta uue klassi nimi:

en: Enter the name of the new component:
et: Sisesta uue komponendi nimi:

en: Enter the name of the new datatype:
et: Sisesta uue andmetüübi nimi:

en: Enter the name of the new entity:
et: Sisesta uue olemi nimi:

en: Enter the name of the new entity attribute:
et: Sisesta uue olemi atribuudi nimi:

en: Enter the name of the new entity constraint:
et: Sisesta uue olemikitsenduse nimi:

en: Enter the name of the new enum:
et: Sisesta uue väärtustiku nimi:

en: Enter the name of the new enum literal:
et: Sisesta uue väärtuse nimi:

en: Enter the name of the new folder:
et: Sisesta uue kataloogi nimi:

en: Enter the name of the new foreign key constraint:
et: Sisesta uue võõrvõtme kitsenduse nimi:

en: Enter the name of the new instance:
et: Sisesta uue eksemplari nimi:

en: Enter the name of the new instance attribute:
et: Sisesta uue eksemplari atribuudi nimi:

en: Enter the name of the new interface:
et: Sisesta uue liidese nimi:

en: Enter the name of the new node:
et: Sisesta uue sõlme nimi:

en: Enter the name of the new operation:
et: Sisesta uue operatsiooni nimi:

en: Enter the name of the new package:
et: Sisesta uue paketi nimi:

en: Enter the name of the new port:
et: Sisesta uue pordi nimi:

en: Enter the name of the new role:
et: Sisesta uue rolli nimi:

en: Enter the name of the new stereotype:
et: Sisesta uue stereotüübi nimi:

en: Enter the name of the new template:
et: Sisesta uue malli nimi:

en: Enter the name of the new unique constraint:
et: Sisesta uue unikaalsuskitsenduse nimi:

en: Enter the name of the new use case:
et: Sisesta uue kasutusklassi nimi:

en: Enter the name of the new UML object
et: Sisesta uue UML-objekti nimi

en: Rename actor
et: Muuda tegija nime

en: Rename artifact
et: Muuda tehise nime

en: Rename association
et: Muuda sideme nime

en: Rename attribute
et: Muuda atribuudi nime

en: Rename category
et: Muuda kategooria nime

en: Rename check constraint
et: Muuda kontrollkitsenduse nime

en: Rename class
et: Muuda klassi nime

en: Rename component
et: Muuda komponendi nime

en: Rename datatype
et: Muuda andmetüübi nime

en: Rename entity
et: Muuda olemi nime

en: Rename entity attribute
et: Muuda olemi atribuudi nime

en: Rename entity constraint
et: Muuda olemi kitsenduse nime

en: Rename enum
et: Muuda väärtustiku nime

en: Rename enum literal
et: Muuda väärtuse nime

en: Rename folder
et: Muuda kataloogi nime

en: Rename foreign key constraint
et: Muuda võõrvõtme kitsenduse nime

en: Rename instance
et: Muuda eksemplari nime

en: Rename instance attribute
et: Muuda eksemplari atribuudi nime

en: Rename interface
et: Muuda liidese nime

en: Rename node
et: Muuda sõlme nime

en: Rename operation
et: Muuda operatsiooni nime

en: Rename package
et: Muuda paketi nime

en: Rename port
et: Muuda pordi nime

en: Rename role
et: Muuda rolli nime

en: Rename stereotype
et: Muuda stereotüübi nime

en: Rename template
et: Muuda malli nime

en: Rename unique constraint
et: Muuda unikaalsuskitsenduse nime

en: Rename use case
et: Muuda kasutusklassi nime

en: Rename UML object
et: Muuda UML-objekti nime

en: Enter the new name of the actor:
et: Sisesta tegija uus nimi:

en: Enter the new name of the artifact:
et: Sisesta tehise uus nimi:

en: Enter the new name of the association:
et: Sisesta sideme uus nimi:

en: Enter the new name of the attribute:
et: Sisesta atribuudi uus nimi:

en: Enter the new name of the category:
et: Sisesta kategooria uus nimi:

en: Enter the new name of the check constraint:
et: Sisesta kontrollkitsenduse uus nimi:

en: Enter the new name of the class:
et: Sisesta klassi uus nimi:

en: Enter the new name of the component:
et: Sisesta komponendi uus nimi:

en: Enter the new name of the datatype:
et: Sisesta andmetüübi uus nimi:

en: Enter the new name of the entity:
et: Sisesta olemi uus nimi:

en: Enter the new name of the entity attribute:
et: Sisesta olemi atribuudi uus nimi:

en: Enter the new name of the entity constraint:
et: Sisesta olemi kitsenduse uus nimi:

en: Enter the new name of the enum:
et: Sisesta väärtustiku uus nimi:

en: Enter the new name of the enum literal:
et: Sisesta väärtuse uus nimi:

en: Enter the new name of the folder:
et: Sisesta kataloogi uus nimi:

en: Enter the new name of the foreign key constraint:
et: Sisesta võõrvõtme kitsenduse uus nimi:

en: Enter the new name of the instance:
et: Sisesta eksemplari uus nimi:

en: Enter the new name of the instance attribute:
et: Sisesta eksemplari atribuudi uus nimi:

en: Enter the new name of the interface:
et: Sisesta liidese uus nimi:

en: Enter the new name of the node:
et: Sisesta sõlme uus nimi:

en: Enter the new name of the operation:
et: Sisesta operatsiooni uus nimi:

en: Enter the new name of the package:
et: Sisesta paketi uus nimi:

en: Enter the new name of the port:
et: Sisesta pordi uus nimi:

en: Enter the new name of the role:
et: Sisesta rolli uus nimi:

en: Enter the new name of the stereotype:
et: Sisesta stereotüübi uus nimi:

en: Enter the new name of the template:
et: Sisesta malli uus nimi:

en: Enter the new name of the unique constraint:
et: Sisesta unikaalsuskitsenduse uus nimi:

en: Enter the new name of the use case:
et: Sisesta kasutusklassi uus nimi:

en: Enter the new name of the UML object
et: Sisesta UML-objekti uus nimi:

[ctx: parse status]
en: Empty
et: Tühi

en: Malformed argument
et: Vigane argument

en: Unknown argument type
et: Tundmatu argumendi tüüp

en: Illegal method name
et: Illegaalne meetodi nimi

en: Unknown return type
et: Tundmatu tagastamise tüüp

en: Unspecified error
et: Määramata viga

en: Name
et: Nimi

en: Type
et: Tüüp

en: Widgets/Associations
et: Vidinad/sidemed

en: Saved
et: Salvestatud

en: Parent
et: Eellane

en: Pointer
et: Viit

en: Usage
et: Kasutus

en: That is an invalid name.
et: See pole sobiv nimi.

en: This is a reserved keyword for the language of the configured code generator.
et: See on seadistatud koodigeneraatori keelele reserveeritud võtmesõna.

en: Reserved Keyword
et: Reserveeritud võtmesõna

en: That name is already being used.
et: See nimi on juba kasutusel.

en: Not a Unique Name
et: Nimi pole unikaalne

en: Add Base Class
et: Lisa baasklass

en: Add Derived Class
et: Lisa päritud klass

note: i18n("Add Interface Implementation"), SLOT(addInterfaceImplementation()), Icon_Utils::it_Implementation));
en: Add Operation
et: Lisa operatsioon

en: Add Attribute
et: Lisa atribuut

en: Add Base Interface
et: Lisa baasliides

en: Add Derived Interface
et: Lisa tuletisliides

en: Base Classifiers
et: Baasklassifikaatorid

en: Derived Classifiers
et: Tuletisklassifikaatorid

en: An attribute with that name already exists in %1.
et: Sellise nimega atribuut on juba olemas %1 sees olemas.

en: Choose a different name.
et: Vali mõni muu nimi.

en: Incorrect use of associations.
et: Sobimatu sidemete kasutamine.

en: Association Error
et: Sideme tõrge

en: destroy
et: hävitamine

en: Enter Activity Name
et: Tegevuse nime sisestamine

en: new activity
et: uus tegevus

en: Enter the name of the new activity:
et: Sisesta uue tegevuse nimi:

en: Enter Signal Name
et: Signaali nime sisestamine

en: Enter Signal
et: Signaali sisestamine

en: new Signal
et: uus signaal

en: Enter Time Event Name
et: Ajasündmuse nime sisestamine

en: Enter Time Event
et: Sisesta ajasündmus

en: new time event
et: uus ajasündmus

en: Enter Combined Fragment Name
et: Sisesta kombineeritud fragmendi nimi

en: Enter the Combined Fragment
et: Sisesta kombineeritud fragment

en: new Combined Fragment
et: uus kombineeritud fragment

en: Enter State Name
et: Oleku nime sisestamine

en: new state
et: uus olek

en: Enter the name of the new state:
et: Sisesta uue oleku nimi:

note: i18n: ectx: label, entry (Geometry), group (General Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (Geometry), group (General Options)
en: Geometry
et: Geomeetria

note: i18n: ectx: label, entry (imageMimeType), group (General Options)
en: Image Mime Type
et: Pildi MIME tüüp

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (imageMimeType), group (General Options)
en: The Mime Type of the Images
et: Piltide MIME tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (undo), group (General Options)
en: Undo Support
et: Tagasivõtmise toetus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (undo), group (General Options)
en: Undo Support is enabled when this is true
et: Tagasivõtmine on toetatud, kui see on tõene

note: i18n: ectx: label, entry (tabdiagrams), group (General Options)
en: Tabbed Diagrams
et: Skeemide kuvamine kaartidena

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (tabdiagrams), group (General Options)
en: Enables/Disables Tabbed View of Diagrams in the view area
et: Skeemide kaartidena kuvamise lubamine/keelamine vaatealas

note: i18n: ectx: label, entry (newcodegen), group (General Options)
en: New Code Generator
et: Uus koodigeneraator

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (newcodegen), group (General Options)
en: Enables/Disables Support for the New Code Generator
et: Uue koodigeneraatori toetuse lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (layoutType), group (General Options)
en: Layout Type
et: Paigutuse tüüp

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (layoutType), group (General Options)
en: The layout type to use for new lines
et: Uuel real kasutatav paigutuse tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (footerPrinting), group (General Options)
en: Footer Printing
et: Jaluse trükkimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (footerPrinting), group (General Options)
en: Enables/Disables Support for footer printing
et: Jaluse trükkimise toetuse lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (autosave), group (General Options)
en: Auto Save
et: Automaatsalvestus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autosave), group (General Options)
en: Enables/Disables Auto Saving at Regular Intervals
et: Kindla intervalliga automaatse salvestamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (time), group (General Options)
en: Auto Save Time ( Old )
et: Automaatsalvestuse aeg (vana)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (time), group (General Options)
en: Auto Save Time Interval ( Old )
et: Automaatsalvestuse intervall (vana)

note: i18n: ectx: label, entry (autosavesuffix), group (General Options)
en: Auto Save Suffix
et: Automaatsalvestuse laiend

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autosavesuffix), group (General Options)
en: The Suffix for the auto save file
et: Automaatselt salvestatud faili sufiks

note: i18n: ectx: label, entry (loadlast), group (General Options)
en: Load Last
et: Viimase laadimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (loadlast), group (General Options)
en: Enables/Disables Loading of the last open file
et: Viimati avatud faili laadimise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (diagram), group (General Options)
en: Diagram To Load at Startup
et: Käivitamisel laaditav skeem

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (diagram), group (General Options)
en: The Diagram to load at startup
et: Käivitamisel laaditav skeem

note: i18n: ectx: label, entry (defaultLanguage), group (General Options)
en: Default Language at Startup
et: Vaikekeel käivitamisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultLanguage), group (General Options)
en: The Language that Umbrello should start with by default
et: Keel, millega Umbrello peaks vaikimisi käivituma

note: i18n: ectx: label, entry (uml2), group (General Options)
en: Use UML-2.x Notation
et: UML-2.x tähistuse kasutamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (uml2), group (General Options)
en: Enables/Disables UML2 notation
et: UML2 tähistuse lubamine või keelamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (useFillColor), group (UI Options)
en: Enables/Disables usage of fill color
et: Täidise värvi kasutamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (fillColor), group (UI Options)
en: Fill Color
et: Täidise värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (fillColor), group (UI Options)
en: The Fill Color to be used
et: Kasutatav täidise värv

note: i18n: ectx: label, entry (lineColor), group (UI Options)
en: Line Color
et: Joone värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineColor), group (UI Options)
en: The Color of the Lines
et: Joonte värv

note: i18n: ectx: label, entry (lineWidth), group (UI Options)
en: Line Width
et: Joone laius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineWidth), group (UI Options)
en: The Width of the Line
et: Joone laius

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (UI Options)
en: Text Color
et: Teksti värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (textColor), group (UI Options)
en: The Color of the Text
et: Teksti värv

note: i18n: ectx: label, entry (showDocWindow), group (UI Options)
en: Show Doc Window
et: Dokumendiakna näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showDocWindow), group (UI Options)
en: Enables/Disables showing of the doc window
et: Dokumendiakna näitamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (uiFont), group (UI Options)
en: The Font to be used
et: Kasutatav font

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (UI Options)
en: Background Color
et: Taustavärv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundColor), group (UI Options)
en: The Color of the diagram background
et: Skeemi tausta värv

note: i18n: ectx: label, entry (gridDotColor), group (UI Options)
en: Grid Dot Color
et: Alusvõrgu punkti värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (gridDotColor), group (UI Options)
en: The Color of the grid dots
et: Alusvõrgu punktide värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (rightToLeftUI), group (UI Options)
en: Enable/disable user interface direction from right to left
et: Paremalt vasakule kasutajaliidese lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (showVisibility), group (Class Options)
en: Show Visibility
et: Nähtavuse näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showVisibility), group (Class Options)
en: Show the Visibility of the Attributes ( eg: private, public, protected)
et: Atribuutide nähtavuse näitamine (nt. era, avalik, kaitstud)

note: i18n: ectx: label, entry (showAtts), group (Class Options)
en: Show Attributes
et: Atribuutide näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showAtts), group (Class Options)
en: Show attributes of the class
et: Klassi atribuutide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (showOps), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showOps), group (Class Options)
en: Show Operations
et: Operatsioonide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (showPackage), group (Class Options)
en: Show Package
et: Pakettide näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showPackage), group (Class Options)
en: Enables/Disables showing of packages
et: Pakettide näitamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (showStereoType), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showStereoType), group (Class Options)
en: Show Stereotypes
et: Stereotüüpide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (showAttribAssocs), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAttribAssocs), group (Class Options)
en: Show Attribute Associations
et: Atribuutide sidemete näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (showPublicOnly), group (Class Options)
en: Show Public Only
et: Ainult avalike näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showPublicOnly), group (Class Options)
en: Enables/Disables showing of public attributes/methods
et: Avalike atribuutide/meetodite näitamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (showAttSig), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAttSig), group (Class Options)
en: Show Attribute Signature
et: Atribuutide signatuuride näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (showOpSig), group (Class Options)
en: Show Operation Signature
et: Operatsioonide signatuuride näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showOpSig), group (Class Options)
en: Show operation signature
et: Operatsioonide signatuuride näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAttributeScope), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAttributeScope), group (Class Options)
en: Default Attribute Scope
et: Atribuudi vaikimisi ulatus

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOperationScope), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultOperationScope), group (Class Options)
en: Default Operation Scope
et: Operatsiooni vaikimisi ulatus

note: i18n: ectx: label, entry (height), group (Code Viewer Options)
en: Height
et: Kõrgus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (height), group (Code Viewer Options)
en: Height of the code viewer
et: Koodinäitaja kõrgus

note: i18n: ectx: label, entry (width), group (Code Viewer Options)
en: Width
et: Laius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (width), group (Code Viewer Options)
en: Width of the Code Viewer
et: Koodinäitaja laius

note: i18n: ectx: label, entry (showHiddenBlocks), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showHiddenBlocks), group (Code Viewer Options)
en: Show Hidden Blocks
et: Peidetud plokkide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (blocksAreHighlighted), group (Code Viewer Options)
en: Highlight Blocks
et: Plokkide esiletõstmine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (blocksAreHighlighted), group (Code Viewer Options)
en: Enables/Disables Highlighting of blocks
et: Plokkide esiletõstmise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (codeViewerFont), group (Code Viewer Options)
en: Font to be used in the Code Viewer
et: Koodinäitajas kasutatav font

note: i18n: ectx: label, entry (paperColor), group (Code Viewer Options)
en: Paper Color
et: Paberi värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (paperColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Paper
et: Paberi värv

note: i18n: ectx: label, entry (fontColor), group (Code Viewer Options)
en: Font Color
et: Fondi värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (fontColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Font
et: Fondi värv

note: i18n: ectx: label, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options)
en: Selected Color
et: Valitud värv

[ctx: Color of the Edit Block]
note: i18n: ectx: label, entry (editBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Edit Block Color
et: Redigeerimisploki värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (editBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Edit Block
et: Ploki värvi muutmine

note: i18n: ectx: label, entry (nonEditBlockColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (nonEditBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Non Edit Block Color
et: Ploki värvi mittemuutmine

note: i18n: ectx: label, entry (umlObjectColor), group (Code Viewer Options)
en: UML Object Color
et: UML-objekti värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (umlObjectColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the UML Object
et: UML-objekti värv

note: i18n: ectx: label, entry (hiddenColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (hiddenColor), group (Code Viewer Options)
en: Hidden Color
et: Peidetud värv

note: i18n: ectx: label, entry (createArtifacts), group (Code Importer)
en: Create Artifacts for imported files
et: Tehise loomine imporditud failidele

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (createArtifacts), group (Code Importer)
en: Create an artifact in the component view for each imported file
et: Igale imporditud failile luuakse tehis komponendivaates

note: i18n: ectx: label, entry (resolveDependencies), group (Code Importer)
en: Resolve dependencies
et: Sõltuvuste lahendamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (resolveDependencies), group (Code Importer)
en: Resolve dependencies when importing file
et: Sõltuvuste lahendamine faili importimisel

note: i18n: ectx: label, entry (supportCPP11), group (Code Importer)
en: Support C++11 standard
et: C++11 standardi toetus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (supportCPP11), group (Code Importer)
en: Support C++11 standard on code import
et: C++11 standardi toetus koodi importimisel

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenEmptyConstructors), group (Code Generation)
en: Auto Generate Empty Constructors
et: Tühjade konstruktorite automaatne genereerimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenEmptyConstructors), group (Code Generation)
en: Enables/Disables Auto Generation of Empty Constructors
et: Tühjade konstruktorite automaatse genereerimise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (commentStyle), group (Code Generation)
en: Comment Style
et: Kommentaari stiil

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (commentStyle), group (Code Generation)
en: Sets the Style of Comments to be used
et: Kasutatava kommentaaride stiili määramine

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAssocFieldScope), group (Code Generation)
en: Default Association Field Scope
et: Sidemevälja vaikimisi ulatus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAssocFieldScope), group (Code Generation)
en: Sets the default Association field scope
et: Sidemevälja vaikimisi skoobi määramine

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAttributeAccessorScope), group (Code Generation)
en: Default Attribute Accessor Scope
et: Atribuudi juurdepääsu vaikimisi ulatus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAttributeAccessorScope), group (Code Generation)
en: Sets the default attribute accessor scope
et: Atribuudi juurdepääsu vaikimisi skoobi määramine

note: i18n: ectx: label, entry (forceDoc), group (Code Generation)
en: Force Documentation
et: Dokumentatsioon jõuga

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (forceDoc), group (Code Generation)
en: Enables/Disables Verbose Documentation
et: Dokumentatsiooni jõuga kehtestamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (headingsDirectory), group (Code Generation)
en: Headings Directory
et: Päisefailide kataloog

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (headingsDirectory), group (Code Generation)
en: The Path in which the headings are stored
et: Päisefailide salvestamise asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (includeHeadings), group (Code Generation)
en: Include headings
et: Päisefailide kaasamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (includeHeadings), group (Code Generation)
en: Enables/Disables inclusion of headings
et: Päisefailide kaasamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (indentationAmount), group (Code Generation)
en: Indentation Amount
et: Taande suurus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (indentationAmount), group (Code Generation)
en: The amount of indentation
et: Taande suurus

note: i18n: ectx: label, entry (indentationType), group (Code Generation)
en: Indentation Type
et: Taande tüüp

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (indentationType), group (Code Generation)
en: The Type of Indentation
et: Taande tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (lineEndingType), group (Code Generation)
en: Line Ending Type
et: Realõpu tüüp

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineEndingType), group (Code Generation)
en: The type of line ending ( or new line type )
et: Realõpu (või reavahetuse) tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (modnamePolicy), group (Code Generation) i18n: ectx: whatsthis, entry (modnamePolicy), group (Code Generation)
en: Modifier Name Policy
et: Modofikaatori nime reegel

note: i18n: ectx: label, entry (outputDirectory), group (Code Generation)
en: Output Directory
et: Väljundkataloog

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (outputDirectory), group (Code Generation)
en: The directory to which the code has to be outputted
et: Kataloog, kuhu saadetakse koodi väljund

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (overwritePolicy), group (Code Generation)
en: The policy to be followed when there are name conflicts
et: Reegel, mida järgitakse nimekonfliktide korral

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Auto Generate Accessors
et: Automaatne pöördusmeetodite genereerimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of accessors
et: Automaatse pöördusmeetodite genereerimise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (classMemberPrefix), group (CPP Code Generation)
en: The prefix for class members
et: Klassi liikmete prefiks

note: i18n: ectx: label, entry (inlineAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Inline Accessors
et: Sisesed pöördusmeetodid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (inlineAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables Inline accessors
et: Siseste pöördusmeetodite lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (inlineOps), group (CPP Code Generation)
en: Inline operations
et: Sisesed operatsioonid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (inlineOps), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables Inline Operations
et: Siseste operatsioonide lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (packageIsNamespace), group (CPP Code Generation)
en: Package is namespace
et: Pakett on nimeruum

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (packageIsNamespace), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables treating a package as a namespace
et: Paketi nimeruumina kohtlemise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (publicAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Public Accessors
et: Avalikud pöördusmeetodid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (publicAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables public accessors
et: Avalike pöördusmeetodite lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (stringClassName), group (CPP Code Generation)
en: String Class Name
et: Stringiklassi nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringClassName), group (CPP Code Generation)
en: The name of the string class
et: Stringiklassi nimi

note: i18n: ectx: label, entry (stringClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: String Class Name Include
et: Stringiklassi nime päised

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: The name of the string class to be included
et: Kaasatava stringiklassi nimi

note: i18n: ectx: label, entry (stringIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: String Include is Global
et: Stringi päis on globaalne

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables global inclusion of string
et: Stringi globaalse kaasamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (vectorClassName), group (CPP Code Generation)
en: Vector Class Name
et: Vektoriklassi nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorClassName), group (CPP Code Generation)
en: The name of the vector class
et: Vektoriklassi nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: The name of the vector class to be included
et: Kaasatava vektoriklassi nimi

note: i18n: ectx: label, entry (vectorIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Vector include is global
et: Vektor päis on globaalne

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables global inclusion of vector class
et: Vektoriklassi globaalse kaasamise lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (virtualDestructors), group (CPP Code Generation)
en: Virtual Destructors
et: Virtuaalsed destruktorid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (virtualDestructors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables virtual destructors
et: Virtuaalsete destruktorite lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (getterWithGetPrefix), group (CPP Code Generation)
en: Getters with 'get' prefix
et: Getterid prefiksiga "get"

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (getterWithGetPrefix), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, create getters with 'get' prefix
et: Lubamise korral luuakse getterid prefiksiga "get"

note: i18n: ectx: label, entry (removePrefixFromAccessorMethods), group (CPP Code Generation)
en: Remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor methods
et: Pöördusmeetoditelt prefiksi '[a-zA-Z]_' eemaldamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (removePrefixFromAccessorMethods), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor methods
et: Lubamise korral eemaldatakse pöördusmeetoditelt prefiks '[a-zA-Z]_'

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (accessorMethodsStartWithUpperCase), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, accessor methods start with capital letters
et: Lubamise korral algavad pöördusmeetodid suure tähega

note: i18n: ectx: label, entry (docToolTag), group (CPP Code Generation)
en: Documentation tags
et: Dokumentatsiooni sildid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (docToolTag), group (CPP Code Generation)
en: The tag used for generating doxygen documentation (\\, @)
et: Doxygeni dokumentatsiooni loomiseks kasutatav silt (\\, @)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors ( D )
et: Automaatse atribuudi pöördusmeetodite genereerimise (D) lubamine keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAssocAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Auto Generate Assoc Accessors ( D )
et: Automaatne sideme pöördusmeetodite genereerimine (D)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAssocAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of association accessors ( D )
et: Automaatse sideme pöördusmeetodite genereerimise (D) lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAttributeAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Auto Generate Attribute Accessors (Java)
et: Automaatne atribuudi pöördusmeetodite genereerimine (Java)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors (Java)
et: Automaatse atribuudi pöördusmeetodite genereerimise (Java) lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors (Ruby)
et: Automaatse atribuudi pöördusmeetodite genereerimise (Ruby) lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAssocAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Auto Generate Assoc Accessors (Ruby)
et: Automaatne sideme pöördusmeetodite genereerimine (Ruby)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAssocAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of association accessors (Ruby)
et: Automaatse sideme pöördusmeetodite genereerimise (Ruby) lubamine/keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (autoDotPath), group (Auto Layout)
en: Automatic Dot Path
et: Automaatne doti asukoht

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoDotPath), group (Auto Layout)
en: determine automatically the path of dot executable
et: Doti täitmisfaili asukoha automaatne tuvastamine

note: i18n: ectx: label, entry (dotPath), group (Auto Layout)
en: Dot Path
et: Doti asukoht

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (dotPath), group (Auto Layout)
en: set path to dot executable (optional)
et: Doti täitmisfaili asukoha määramine (lisavõimalus)

note: i18n: ectx: label, entry (showExportLayout), group (Auto Layout)
en: Show Export Layout
et: Ekspordipaigutuse näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showExportLayout), group (Auto Layout)
en: show export layout
et: Ekspordipaigutuse näitamine

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export model
et: &Ekspordi mudel

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (views)
en: &Diagram
et: &Skeem

note: i18n: ectx: Menu (new_view)
en: &New
et: &Uus

note: i18n: ectx: Menu (show_view)
en: Sh&ow
et: &Näita

note: i18n: ectx: Menu (zoom_menu)
en: &Zoom
et: &Suurendus

note: i18n: ectx: Menu (align_menu)
en: &Align
et: &Joondus

note: i18n: ectx: Menu (code)
en: &Code
et: &Kood

note: i18n: ectx: Menu (active_lang_menu)
en: Active &Language
et: Aktiivne &keel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Export model to DocBook
et: &Ekspordi mudel DocBook-vormingusse

en: &Export model to XHTML
et: &Ekspordi mudel XHTML-vormingusse

en: &New Class Wizard...
et: &Uue klassi loomise abimees...

en: &Add Default Datatypes for Active Language
et: &Lisa vaikimisi andmetüübid aktiivsesse keelde

en: Code &Importing Wizard...
et: Koodi &importimise abimees...

en: &Code Generation Wizard...
et: &Koodi genereerimise abimees...

en: &Generate All Code
et: &Genereeri kogu kood

en: Creates a new document
et: Loob uue dokumendi

en: Opens an existing document
et: Avab olemasoleva dokumendi

en: Opens a recently used file
et: Avab viimati kasutatud dokumendi

en: Saves the document
et: Salvestab dokumendi

en: Saves the document as...
et: Salvestab dokumendi kui...

en: Closes the document
et: Sulgeb dokumendi

en: Prints out the document
et: Trükib dokumendi

en: Print Preview of the document
et: Trükitava dokumendi eelvaatlus

en: Quits the application
et: Sulgeb rakenduse

en: Exports the model to the docbook format
et: Ekspordib mudeli DocBook-vormingusse

en: Exports the model to the XHTML format
et: Ekspordib mudeli XHTML-vormingusse

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
et: Lõikab valitud elemendid ja asetab need lõikepuhvrisse

en: Copies the selected section to the clipboard
et: Kopeerib valitud elemendid lõikepuhvrisse

en: Pastes the contents of the clipboard
et: Kopeerib valitud elemendid lõikepuhvrisse

en: Set the default program preferences
et: Sätib rakenduse eelistusi

[ctx: delete selected widget]
en: Delete &Selected
et: Kustuta &valitud

en: &Class Diagram...
et: &Klassiskeem...

en: &Object Diagram...
et: O&bjektiskeem...

en: &Sequence Diagram...
et: &Järgnevusskeem...

en: C&ommunication Diagram...
et: Su&htlusskeem...

en: &Use Case Diagram...
et: &Kasutusklassiskeem...

en: S&tate Diagram...
et: O&lekuskeem...

en: &Activity Diagram...
et: &Tegevusskeem...

en: Co&mponent Diagram...
et: Ko&mponentskeem...

en: &Deployment Diagram...
et: &Evitusskeem...

en: &Entity Relationship Diagram...
et: &Olem-seos skeem...

en: &Tree View
et: &Puuvaade

en: &Debugging
et: &Silumine

en: &Logging
et: &Logimine

en: &Command history
et: Käsk&ude ajalugu

note: i18n("&Properties"), this); m_propertyDock->setObjectName(QStringLiteral("PropertyDock")); addDockWidget(Qt::LeftDockWidgetArea, m_propertyDock);  //:TODO: create the bird's eye view
en: &Bird's eye view
et: Ülevaa&de

en: &Clear Diagram
et: &Tühjenda skeem

en: &Snap to Grid
et: &Tõmme koordinaatvõrgule

en: S&how Grid
et: V&õrgu näitamine

en: &Delete Diagram
et: &Kustuta skeem

en: &Export as Picture...
et: &Ekspordi pildina...

en: Export &Diagrams as Pictures...
et: E&kspordi skeemid piltidena...

en: Z&oom to 100%
et: &Suurendus 100%

en: &Move Tab Left
et: &Liiguta kaart vasakule

en: &Move Tab Right
et: &Liiguta kaart paremale

en: Select Diagram on Left
et: Vali skeem vasakul

en: Select Diagram on Right
et: Vali skeem paremal

[ctx: init status bar]
en: Ready
et: Valmis

en: Fit
et: Mahutamine

en: Diagram Toolbar
et: Skeemiriba

en: Doc&umentation
et: Do&kumentatsioon

en: Co&mmand history
et: Käsk&ude ajalugu

en: &Debug
et: Silu&mine

en: &Log
et: Lo&gimine

en: Opening file...
et: Faili avamine...

en: Untitled
et: Nimetu

en: Creating new document...
et: Uue dokumendi loomine...

en: Open File
et: Faili avamine

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Saving file with a new filename...
et: Faili salvestamine uue nimega...

en: Save As
et: Salvestamine

en: *.xmi | XMI File (*.xmi);;*.xmi.tgz | Gzip Compressed XMI File (*.xmi.tgz);;*.xmi.tar.bz2 | Bzip2 Compressed XMI File (*.xmi.tar.bz2);;* | All Files (*)
et: *.xmi | XMI-fail (*.xmi);;*.xmi.tgz | Gzip-tihendusega XMI-fail (*.xmi.tgz);;*.xmi.tar.bz2 | Bzip2-tihendusega XMI-fail (*.xmi.tar.bz2);;* | Kõik failid (*)

en: The file %1 exists.
    Do you wish to overwrite it?
et: Fail %1 on juba olemas.
    Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Closing file...
et: Faili sulgemine...

en: No search term entered
et: Otsingumõistet pole antud

en: '%1': %2 found
et: '%1': %2 leitud

en: Print Preview...
et: Trükkimise eelvaatlus...

en: Printing...
et: Trükkimine...

en: Print %1
et: Trüki %1

en: Exiting...
et: Väljumine...

en: Cutting selection...
et: Valiku lõikamine...

en: Copying selection to clipboard...
et: Valiku kopeerimine lõikepuhvrisse...

en: Inserting clipboard contents...
et: Lõikepuhvri sisu asetamine...

en: Umbrello could not paste the clipboard contents.  The objects in the clipboard may be of the wrong type to be pasted here.
et: Lõikepuhvri sisu asetamine nurjus. Võib-olla on lõikepuhvris olevad objektid sobimatut tüüpi.

[ctx: reset status bar]
en: Ready.
et: Valmis.

en: Cannot view code until you generate some first.
et: Koodi pole võimalik näidata enne selle genereerimist.

en: Cannot View Code
et: Koodi näitamine nurjus

en: Cannot view code from simple code writer.
et: Lihtsa koodikirjutaja koodi pole võimalik näidata.

en: Select file(s) to import:
et: Imporditavad failid:

en: Select directory to import:
et: Imporditav kataloog:

en: XHTML Generation failed .
et: XHTML-i genereerimine nurjus.

en: &UML Objects
et: UML-o&bjektid

en: &Stereotypes
et: &Stereotüübid

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: UML Model
et: UML mudel

en: Logical View
et: Loogiline vaade

en: Use Case View
et: Kasutusklassivaade

en: Component View
et: Komponentvaade

en: Deployment View
et: Evitusvaade

en: Entity Relationship Model
et: Olem-seos mudel

en: Datatypes
et: Andmetüübid

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
et: Dokumenti on muudetud.
    Kas sa soovid seda salvestada?

[ctx: warning message]
en: Warning
et: Hoiatus

en: The file <%1> does not exist.
et: Faili <%1> pole olemas.

en: Load Error
et: Tõrge laadimisel

en: The file %1 seems to be corrupted.
et: Faili %1 paistab olevat vigane.

en: There was no XMI file found in the compressed file %1.
et: Tihendatud failis %1 ei leitud XMI-faili.

en: There was a problem loading the extracted file: %1
et: Lahtipakitud faili laadimisel tekkis tõrge: %1

en: There was a problem loading file: %1
et: Faili laadimisel tekkis tõrge: %1

en: Reason: %1
et: Põhjus: %1

en: There was a problem saving: %1
et: Salvestamisel tekkis tõrge: %1

en: Save Error
et: Tõrge salvestamisel

en: There was a problem uploading: %1
et: Üleslaadimisel tekkis tõrge: %1

en: use case diagram
et: kasutusklassiskeem

en: class diagram
et: klassiskeem

en: sequence diagram
et: järgnevusskeem

en: communication diagram
et: suhtlusskeem

en: object diagram
et: objektiskeem

en: state diagram
et: olekuskeem

en: activity diagram
et: tegevusskeem

en: component diagram
et: komponentskeem

en: deployment diagram
et: evitusskeem

en: entity relationship diagram
et: olem-seos skeem

[ctx: diagram name]
en: Name
et: Nimi

en: Enter name:
et: Sisesta nimi:

en: That is an invalid name for a diagram.
et: See pole sobiv skeemi nimi.

en: A diagram is already using that name.
et: See nimi on juba kasutusel.

[ctx: renaming diagram]
en: Name
et: Nimi

[ctx: renaming uml object]
en: Name
et: Nimi

[ctx: renaming child uml object]
en: Name
et: Nimi

en: The name you entered was not unique.
    Is this what you wanted?
et: Sisestatud nimi pole unikaalne.
    Kas sa tõesti seda soovidki?

en: Use Name
et: Kasuta nime

en: Enter New Name
et: Sisesta uus nimi

en: Unsupported xmi file version: %1
et: Toetamata XMI-faili versioon: %1

en: Setting up the document...
et: Dokumendi seadistamine...

en: Resolving object references...
et: Objektide viidete lahendamine...

en: Loading UML elements...
et: UML-i elementide laadimine...

en: Loading diagrams...
et: Skeemide laadimine...

en: Externalize Folder
et: Eksternaliseeri kataloog

en: Folder %1 must be relative to the main model directory, %2.
et: Kataloog %1 peab olema suhteline mudeli peakataloogi %2 suhtes.

en: Path Error
et: Asukoha tõrge

en: File %1 already exists!
    The existing file will be overwritten.
et: Fail %1 on juba olemas!
    Olemasolev fail kirjutatakse üle.

en: There was a problem saving file: %1
et: Faili salvestamisel tekkis tõrge: %1

en: Enter Model Name
et: Sisesta mudeli nimi

en: Enter the new name of the model:
et: Sisesta uue mudeli nimi:

en: Views
et: Vaated

en: Settings
et: Seadistused

en: Loading listview...
et: Loendivaate laadimine...

en: The class must be emptied before it can be deleted.
et: Klass on vaja enne kustutamist tühjendada.

en: Class Not Empty
et: Klass pole tühi

en: The package must be emptied before it can be deleted.
et: Pakett on vaja enne kustutamist tühjendada.

en: Package Not Empty
et: Pakett pole tühi

en: The folder must be emptied before it can be deleted.
et: Kaust on vaja enne kustutamist tühjendada.

en: Folder Not Empty
et: Kaust pole tühi

en: Rename canceled
et: Ümbernimetamine katkestatud

en: Renaming an item of listview type %1 is not yet implemented.
et: Loendi tüübi %1 elemendi ümbernimetamine pole veel realiseeritud.

en: Function Not Implemented
et: Funktsioon pole realiseeritud

en: The name you entered was invalid.
    Renaming process has been canceled.
et: Sisestatud nimi pole sobiv.
    Ümbernimetamine katkestati.

en: Name Not Valid
et: Sobimatu nimi

en: An operation with the same name and signature already exists. You cannot add it again.
et: Sellise nime ja signatuuriga operatsioon on juba olemas. Seda ei saa uuesti lisada.

en: The folderfile %1 does not exist.
et: Faili %1 pole olemas.

en: The folderfile %1 cannot be opened.
et: Faili %1 avamine nurjus.

en: new_parameter
et: uus_parameeter

[ctx: object name]
en: Name
et: Nimi

en: An object with the name %1
    already exists in the package %2.
    Please enter a new name:
et: Objekt nimega %1
    on juba paketis %2 olemas.
    Palun anna uus nimi:

en: new_literal
et: uus_väärtus

en: new_field
et: uus_väli

en: new_fkey_constraint
et: uus_võõrvõtme_kitsendus

en: Actor &name:
et: Tegija &nimi:

en: Artifact &name:
et: Tehise &nimi:

en: Association &name:
et: Sideme &nimi:

en: Class &name:
et: Klassi &nimi:

en: Component &name:
et: Komponendi &nimi:

en: Datatype &name:
et: Andmetüübi &nimi:

en: Entity &name:
et: Olemi &nimi:

en: Enum &name:
et: Väärtustiku &nimi:

en: Folder &name:
et: Sõlme &nimi:

en: Interface &name:
et: Liidese &nimi:

en: Node &name:
et: Sõlme &nimi:

en: Package &name:
et: Paketi &nimi:

en: Port &name:
et: Pordi &nimi:

en: Use case &name:
et: Kasutusklassi &nimi:

en: Instance name:
et: Eksemplari nimi:

en: Diagram: %2 Page %1
et: Skeem: %2 lehekülg %1

en: Use fill color
et: Kasuta täidise värvi

en: No fill color
et: Täidise värv puudub

en: Change font
et: Muuda fonti

en: Change line color
et: Muuda joone värvi

en: Change line width
et: Muuda joone laiust

en: Change fill color
et: Muuda täidise värvi

en: Change visual property
et: Muuda visuaalset omadust

en: Delete widgets
et: Kustuta vidinad

en: Resize widgets
et: Muuda vidinate suurust

en: Enter Diagram Name
et: Sisesta skeemi nimi

en: Enter the new name of the diagram:
et: Sisesta uue skeemi nimi:

en: Failed to import from file.
et: Import failist nurjus.

en: Exporting view...
et: Vaate eksport...

en: An error happened when exporting the image:
et: Pildi eksportimisel tekkis viga:

en: The selected file %1 exists.
    Do you want to overwrite it?
et: Valitud fail %1 on juba olemas.
    Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: File Already Exists
et: Fail on juba olemas

en: Empty scene
et: Tühi stseen

en: Cannot create directory: %1
et: Kataloogi loomine nurjus: %1

en: A problem occurred while saving diagram in %1
et: Skeemi salvestamisel asukohta %1 tekkis probleem

en: Multiplicity
et: Võimsustik

en: Enter multiplicity:
et: Sisesta võimsustik:

en: Association Name
et: Sideme nimi

en: Enter association name:
et: Sisesta sideme nimi:

en: Role Name
et: Rolli nimi

en: Enter role name:
et: Sisesta rolli nimi:

en: Press Ctrl with left mouse click to delete a point
et: Punkti kustutamiseks vajuta Ctrl ja klõpsa hiire vasaku nupuga

en: Enter the name of the diagram referenced
et: Sisesta viidatud skeemi nimi

en: Diagram name
et: Skeemi nimi

en: Enter the guard of the loop
et: Sisesta silmuse lisatingimus

en: Enter the first alternative name
et: Sisesta esimese alternatiivi nimi

en: Enter first alternative
et: Sisesta esimene alternatiiv

en: Enter first alternative :
et: Sisesta esimene alternatiiv:

en: Enter referenced diagram name
et: Sisesta viidatud skeemi nimi

en: Enter referenced diagram name :
et: Sisesta viidatud skeemi nimi:

en: Enter the guard of the loop:
et: Sisesta silmuse lisatingimus:

en: Enter alternative Name
et: Alternatiivse nime sisestamine

en: Enter the alternative:
et: Alternatiiv:

en: Change Text
et: Teksti muutmine

en: Enter new text:
et: Sisesta uus tekst:

en: ERROR
et: TÕRGE

[ctx: operation name]
en: Name
et: Nimi

en: Enter operation name:
et: Sisesta operatsiooni nimi:

en: Precondition
et: Eeltingimus

en: Postcondition
et: Järeltingimus

en: Transformation
et: Transformeerimine

en: Note Type
et: Märkuse tüüp

en: Select the Note Type
et: Märkuse tüübi valik

en: Enter Object Node Name
et: Objekti sõlme nime sisestamine

en: Enter the name of the object node :
et: Sisesta objekti sõlme nimi:

en: Select Object node type
et: Objekti sõlme tüübi valik

en: Select the object node type
et: Vali objekti sõlme tüüp

en: Enter the name of the data store node
et: Sisesta andmehoidla sõlme nimi

en: data store name
et: andmehoidla nimi

en: Enter the name of the buffer node
et: Sisesta puhvri sõlme nimi

en: Enter the name of the buffer
et: Sisesta puhvri nimi

en: centralBuffer
et: keskpuhver

en: Enter the name of the object flow
et: Sisesta objektivoo nimi

en: object flow
et: objektivoog

en: Enter Object Flow State
et: Objektivoo olek

en: Enter State (keep '-' if there is no state for the object)
et: Olek ('-', kui objektil pole olekut)

en: Enter signal name
et: Sisesta signaali nimi

en: Enter the signal name :
et: Sisesta signaali nimi:

en: Enter Activity
et: Sisesta tegevus

en: Hold shift or ctrl to move in X axis. Hold shift and control to move in Y axis. Right button click to cancel move.
et: X-telje liigutamiseks hoia all klahvi Shift või Ctrl. Y-telje liigutamiseks hoia all klahve Shift ja Ctrl. Hiire parema nupu klõpsuga saab liigutamise katkestada.

en: Move widgets
et: Liiguta vidinaid

en: Rename Object
et: Objekti ümbernimetamine

en: Enter object name:
et: Sisesta objekti nimi:

en: Hold shift or control to move in X axis.
et: X-telje liigutamiseks hoia all tõstuklahv või Ctrl.

en: Hold shift and control to move in Y axis.
et: Y-telje liigutamiseks hoia all tõstuklahv ja Ctrl.

en: new actor
et: uus tegija

en: new artifact
et: uus tehis

en: new association
et: uus side

en: new box
et: uus kast

en: new category
et: uus kategooria

en: new class
et: uus klass

en: new combined fragment
et: uus kombineeritud fragment

en: new component
et: uus komponent

en: new datatype
et: uus andmetüüp

en: new entity
et: uus olem

en: new enum
et: uus väärtustik

en: new floating dash line
et: uus hõljuv punktiirjoon

en: new fork/join
et: uus hargmik/liitumispunkt

en: new instance
et: uus eksemplar

en: new interface
et: uus liides

en: new message
et: uus sõnum

en: new node
et: uus sõlm

en: new note
et: uus märkus

en: new object
et: uus objekt

en: new object node
et: uus objekti sõlm

en: new package
et: uus pakett

en: new pin
et: uus viik

en: new port
et: uus port

en: new precondition
et: uus eeltingimus

en: new region
et: uus piirkond

en: new signal
et: uus signaal

en: new text
et: uus tekst

en: new UML widget
et: uus UML-vidin

en: new use case
et: uus kasutusklass

en: new widget
et: uus vidin

en: New activity
et: uus tegevus

en: New box
et: Uus kast

en: New combined fragment
et: uus kombineeritud fragment

en: New floating dash line
et: Uus hõljuv punktiirjoon

en: New fork/join
et: Uus hargmik/liitumispunkt

en: New message
et: Uus sõnum

en: New note
et: Uus märkus

en: New object
et: Uus objekt

en: New object node
et: Uus objekti sõlm

en: New pin
et: Uus viik

en: New precondition
et: Uus eeltingimus

en: New region
et: Uus piirkond

en: New signal
et: Uus signaal

en: New state
et: Uus olek

en: New text
et: Uus tekst

en: New UML widget
et: Uus UML-vidin

en: New widget
et: Uus vidin

en: Enter the name of the new box:
et: Sisesta uue kasti nimi:

en: Enter the name of the new combined fragment:
et: Sisesta uue kombineeritud fragmendi nimi:

en: Enter the name of the new fork/join:
et: Sisesta uue hargmiku/liitumispunkti nimi:

en: Enter the name of the new message:
et: Sisesta uue sõnumi nimi:

en: Enter the name of the new note:
et: Sisesta uue märkuse nimi:

en: Enter the name of the new object:
et: Sisesta uue objekti nimi:

en: Enter the name of the new object node:
et: Sisesta uue objekti sõlme nimi:

en: Enter the name of the new pin:
et: Sisesta uue viigu nimi:

en: Enter the name of the new precondition:
et: Sisesta uue eeltingimuse nimi:

en: Enter the name of the new region:
et: Sisesta uue piirkonna nimi:

en: Enter the name of the new signal:
et: Sisesta uue signaali nimi:

en: Enter the name of the new text:
et: Sisesta uue teksti nimi:

en: Enter the name of the new uml widget:
et: Sisesta uue UML-vidina nimi:

en: Enter the name of the new widget:
et: Sisesta uue vidina nimi:

en: Rename activity
et: Muuda tegevuse nime

en: Rename box
et: Muuda kasti nime

en: Rename combined fragment
et: Muuda kombineeritud fragmendi nime

en: Rename floating dash line
et: Muuda hõljuv punktiirjoon nime

en: Rename fork/join
et: Muuda hargmiku/liitumispunkti nime

en: Rename message
et: Muuda sõnumi nime

en: Rename note
et: Muuda märkuse nime

en: Rename object
et: Muuda objekti nime

en: Rename object node
et: Muuda objekti sõlme nime

en: Rename pin
et: Muuda viigu nime

en: Rename precondition
et: Muuda eeltingimuse nime

en: Rename region
et: Muuda piirkonna nime

en: Rename signal
et: Muuda signaali nime

en: Rename state
et: Muuda oleku nime

en: Rename text
et: Muuda teksti nime

en: Rename UML widget
et: Muuda UML-vidina nime

en: Rename widget
et: Muuda vidina nime

en: Enter the new name of the activity:
et: Sisesta tegevuse uus nimi:

en: Enter the new name of the box:
et: Sisesta kasti uus nimi:

en: Enter the new name of the combined fragment:
et: Sisesta kombineeritud fragmendi uus nimi:

en: Enter the new name of the fork/join widget:
et: Sisesta hargmiku/liitumispunkti uus nimi:

en: Enter the new name of the message:
et: Sisesta sõnumi uus nimi:

en: Enter the new name of the note:
et: Sisesta märkuse uus nimi:

en: Enter the new name of the object:
et: Sisesta objekti uus nimi:

en: Enter the new name of the object node:
et: Sisesta objekti sõlme uus nimi:

en: Enter the new name of the pin:
et: Sisesta viigu uus nimi:

en: Enter the new name of the precondition:
et: Sisesta eeltingimuse uus nimi:

en: Enter the new name of the region:
et: Sisesta piirkonna uus nimi:

en: Enter the new name of the signal:
et: Sisesta signaali uus nimi:

en: Enter the new name of the state:
et: Sisesta oleku uus nimi:

en: Enter the new name of the text:
et: Sisesta teksti uus nimi:

en: Enter the new name of the uml widget:
et: Sisesta UML-vidina uus nimi:

en: Enter the new name of the widget:
et: Sisesta vidina uus nimi:

en: Box
et: Kast

en: CombinedFragment
et: Kombineeritud fragment

en: Datatype
et: Andmetüüp

en: Enum
et: Väärtustik

en: FloatingDashLine
et: Hõljuv punktiirjoon

en: ForkJoin
et: Hargmik/liitumispunkt

en: Message
et: Sõnum

en: Note
et: Märkus

en: Object
et: Objekt

en: ObjectNode
et: Objekti sõlm

en: Signal
et: Signaal

en: State
et: Olek

en: Text
et: Tekst

en: UseCase
et: Kasutusklass

en: Instance
et: Eksemplar

[ctx: selection arrow]
en: Select
et: Valik

en: Creation
et: Loomine

en: Destroy
et: Hävitamine

en: Combined Fragment
et: Kombineeritud fragment

en: Label
et: Pealdis

en: Directional Association
et: Suunatud side

[ctx: UML class]
en: Class
et: Klass

en: Send signal
et: Saada signaal

en: Accept signal
et: Nõus signaaliga

en: Accept time event
et: Nõus ajasündmusega

en: Fork/Join
et: Hargmik/liitumispunkt

en: Interface Provider
et: Liidese pakkuja

en: Interface required
et: Liides on nõutav

[ctx: join states]
en: Join
et: Ühendus

[ctx: state choice]
en: Choice
et: Valik

note: i18n("Choice"),                  Icon_Utils::it_Choice_Round,            SLOT(slotChoice()) },          //NotYetImplemented
en: And Line
et: ja joon

[ctx: state diagram]
en: State
et: Olek

en: Pre/Post condition
et: Eel/järeltingimus
