kdevphp - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Override
et: Tühistus

en: Implement
et: Teostus

en: From %1
et: Kehtivuspiirkonnast %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PhpDoc)
en: PHP Manual Integration
et: PHP käsiraamatu lõimimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocNote)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By default the online <a href="http://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">PHP documentation</span></a> is used remotely. Alternatively you can set the location to a local copy of the documentation in the language of your choice. Make sure you downloaded the <span style=" font-style:italic;">"Many HTML files"</span> package.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vaikimisi kasutatakse <a href="http://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">PHP dokumentatsiooni</span></a> veebist. Kuid sa võid ka määrata selle kohaliku mis tahes keeles koopia asukoha. Kontrolli ainult, et oleksid alla laadinud <span style=" font-style:italic;">"HTML-vormingus paljude failidega"</span> paketi.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocLocationLabel)
en: Location:
et: Asukoht:

en: <lost declaration>
et: <kadunud deklaratsioon>

en: PHP Documentation
et: PHP dokumentatsioon

note: i18n: ectx: label, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Specifies the location of the PHP documentation to use.
et: Kasutatava PHP dokumentatsiooni asukoha määramine.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: The location of the PHP documentation to use. You can either use a remote
                     location like https://php.net or a local directory which contains the
                     PHP documentation in HTML format with many files.
et: Kasutatava PHP dokumentatsiooni asukoha määramine.
                     Selleks võib olla võrguasukoht, nt. https://php.net või kohalik kataloog,
                     mis sisaldab PHP dokumentatsiooni HTML-vormingus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Make sure local copies are downloaded in HTML format with many files.
et: Kontrolli, et allalaaditud kohalik koopia oleks HTML-vormingus ja paljude failidega.

en: ...loading documentation...
et: ... dokumentatsiooni laadimine...

en: Circular inheritance of %1 and %2
et: %1 ja %2 silmusega pärilus.

en: Access type for interface method %1 must be omitted.
et: Liidese meetodi %1 pääsu tüüpi peab vältima.

en: Interface function %1 cannot contain body.
et: Liidese funktsioon %1 ei saa sisaldada keha.

en: Class %1 contains abstract method %2 and must therefore be declared abstract or implement the method.
et: Klass %1 sisaldab abstraktset meetodit %2 ja peab seepärast olema deklareeritud abstraktsena või teostama meetodi.

en: Abstract function %1 cannot contain body.
et: Abstraktne funktsioon %1 ei saa sisaldada keha.

en: Cannot use the final modifier on an abstract class member.
et: Lõplikku modifikaatorit ei saa kasutada abstraktse klassi liikme puhul.

en: Non-abstract method %1 must contain body.
et: Mitteabstraktne meetod %1 peab sisaldama keha.

en: Properties cannot be declared final.
et: Omadusi ei saa deklareerida lõplikuna.

en: Properties cannot be declared abstract.
et: Omadusi ei saa deklareerida abstraktsena.

en: Trait method %1 has not been applied, because there are collisions with other trait methods on %2
et: Tüpaažimeetodit %1 ei rakendatud, sest tekkisid vastuolud %2 teiste tüpaažimeetoditega

en: Cannot redeclare private property %1 from this context.
et: Privaatomadust %1 ei saa sellest kontekstist taasdeklareerida.

en: Cannot redeclare protected property %1 from this context.
et: Kaitstud omadust %1 ei saa sellest kontekstist taasdeklareerida.

en: Traits cannot have constants.
et: Tüpaažidel ei saa olla konstante.

en: Only booleans, ints, floats and strings are allowed for class constants.
et: Klassi konstantide puhul on lubatud ainult tõeväärtused. täisarvud, murdarvud ja stringid.

en: Cannot use 'final' as method modifier
et: "final" kasutamine meetodi modifikaatorina ei ole lubatud

en: Cannot use 'static' as method modifier
et: "static" kasutamine meetodi modifikaatorina ei ole lubatud

en: Default value for parameters with a class type hint can only be NULL.
et: Klassi tüübi vihjega parameetrite vaikeväärtus saab olla ainult NULL.

en: Following parameters must have a default value assigned.
et: Järgmistele parameetritele peab olema omistatud vaikeväärtus.

en: Cannot redeclare PHP internal %1.
et: PHP sisemist %1 ei saa taasdeklareerida.

en: %1 and %2 define the same property (%3) in the composition of %1. This might be incompatible, to improve maintainability consider using accessor methods in traits instead.
et: %1 ja %2 defineerivad sama omaduse (%3) %1 koostises. See ei pruugi olla toimiv, nii et ürita asja parandamiseks kasutata aksessormeetodeid tüpaažides.

en: Cannot redeclare %1, already declared in %2 on line %3.
et: %1 ei saa taasdeklareerida, seda deklareerib juba %2 real %3.

en: Class %1 contains %2 abstract methods and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods.
et: Klass %1 sisaldab abstraktset meetodit %2 ja peab seepärast olema deklareeritud abstraktsena või teostama meetodi.

en: Cannot re-assign $this.
et: Ei saa taasomistada $this.

en: The use statement with non-compound name '%1' has no effect.
et: Kasutuslause mitte-liitnimega "%1" ei toimi.

en: Cannot use '%1' as '%2' because the name is already in use.
et: "%1" ei saa kasutada kui "%2" , sest nimi on juba kasutusel.

en: Usage of %1 is deprecated.
et: %1 kasutamine on iganenud.

en: Declaration not found: %1
et: Deklaratsiooni ei leitud: %1

en: Lost trait alias %1
et: Kadunud tüpaaži alias %1

en: Use of %1 from %2<br />
et: %1 kasutus sõlmest %2<br />

en: Broken member alias trait.
et: Katkine liikme aliase tüpaaž.

en: PHP internal
et: PHP sisemine

[ctx: kind of a php-constant, as shown in the declaration tooltip]
en: Constant
et: Konstant

en: magic constant
et: maagiline konstant

en: empty (not inside a class)
et: tühi (pole klassi sees)

en: empty (not inside a method)
et: tühi (pole meetodi sees)

en: empty (not inside a function)
et: tühi (pole funktsiooni sees)

en: empty (not inside a namespace)
et: tühi (pole nimeruumi sees)

en: current value: %1
et: praegune väärtus: %1

[ctx: as in list of int, set of string]
en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: KDevelop PHP parser debugging utility
et: KDevelopi PHP parseri silumistööriist

en: (c) 2008 Niko Sams, 2009 Milian Wolff
et: (c) 2008: Niko Sams, 2009: Milian Wolff

en: Could not open file '%1'
et: Faili '%1' avamine nurjus

en: File could not be read from.
et: Faili lugemine nurjus.

en: File could not be opened.
et: Faili avamine nurjus.

en: File permissions prevent opening for read.
et: Faili õigused takistavad selle avamist lugemiseks.
