umbrello - en to lt translation catalogue (436 entries)

en: Aggregation
lt: Agregavimas

en: Dependency
lt: Priklausomybė

en: Composition
lt: Kompozicija

en: Anchor
lt: Prieraišas

en: Activity
lt: Veikla

en: Exception
lt: išimtinė situacija

en: Unknown
lt: Remigijus Jarmalavičius

en: Paste Error
lt: Įterpimo klaida

en: Change text : %1 to %2
lt: Keisti tekstą: %1 į %2

en: Rename object : %1 to %2
lt: Pervadinti objektą: %1 į %2

en: Change fill color : %1
lt: Keisti užpildymo spalvą: %1

en: Change font : %1
lt: Keisti šriftą: %1

en: Change line color : %1
lt: Keisti linijos spalvą: %1

en: Change text color : %1
lt: Keisti teksto spalvą : %1

en: Use fill color : %1
lt: Naudoti užpildo spalvą : %1

en: Create widget : %1
lt: Sukurti valdiklį: %1

en: Move widget : %1
lt: Perkelti valdiklį: %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabGeneral)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_listClassHCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (KHistoryComboBox, ui_listClassHCombo) i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_listIncludeFileHistoryCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget
en: vector
lt: vektorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelVariable)
en: <b>Variable</b>
lt: <b>Kintamasis</b>

note: i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_stringClassHCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (KHistoryComboBox, ui_stringClassHCombo) i18n: ectx: property (historyItems), widget (KHistoryComboBox, ui_stringIncludeFileHistoryCombo) i18n: ectx: property (text), item, 
en: string
lt: tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStringClass)
en: <p align="center">String</p>
lt: <p align="center">Eilutė</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelListClass)
en: <p align="center">List</p>
lt: <p align="center">Sąrašas</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelClassName)
en: Class name
lt: Klasės vardas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxDocumentation) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Documentation
lt: Dokumentacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStyle)
en: Style:
lt: Stilius:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPublicRB)
en: Public
lt: Viešas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPrivateRB)
en: Private
lt: Privatus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pProtectedRB)
en: Protected
lt: Apsaugotas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">Ruby Code Generation</p>
lt: <p align="center">Ruby kodo generatorius</p>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Hash (#)
lt: Maiša (#)

en: The output folder exists, but it is not writable.
    Please set the appropriate permissions or choose another folder.
lt: Išvesties aplankas jau yra, tačiau į jį negalima rašyti.
    Prašau pakeiskite atitinkamus leidimus, arba pasirinkite kitą aplanką.

en: %1 does not seem to be a folder. Please choose a valid folder.
lt: Atrodo, kad %1 tai ne aplankas. Prašau pasirinkit aplanką.

en: Please Choose Valid Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Output Folder Does Not Exist
lt: Išvedimo aplankas neegzistuoja

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Do Not Create
lt: Nesukurti

en: Error Creating Folder
lt: Klaida kuriant aplanką

en: Please select a valid folder.
lt: Prašome nurodyti tikrą aplanką.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLanguage)
en: Language
lt: Kalba

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxFolders)
en: Folders
lt: Aplankai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseOutput)
en: Bro&wse...
lt: Na&ršyti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseHeadings)
en: B&rowse...
lt: Na&ršyti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonOverwrite)
en: O&verwrite
lt: Perrašyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonAsk)
en: As&k
lt: &Klausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonChangeName)
en: &Use a different name
lt: Naudoti kitokį pavadinimą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabFormatting)
en: Formatting
lt: Formatuojama

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLines)
en: Lines
lt: Eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelType)
en: Indentation type:
lt: Įtraukos tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: No Indentation
lt: Be įtraukos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Tab
lt: Tabuliacija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Space
lt: Tarpas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAmount)
en: Indentation amount:
lt: Įtraukos dydis:

en: Select Classes
lt: Pasirinkite klases

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_addButton)
en: Add >>
lt: Pridėti >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_removeButton)
en: << Remove
lt: << Pašalinti

en: Not Generated
lt: Nesugeneruotas

en: Cannot open file!
lt: Nepavyksta atverti failo!

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_statusTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryClass)
en: Class
lt: Klasė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonClear)
en: Clear
lt: Išvalyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonExport)
en: Export...
lt: Eksportuoti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonGenerate)
en: Generate
lt: Generuoti

[ctx: ready to status bar]
en: Ready.
lt: Pasirengęs.

[ctx: failed to status bar]
en: Failed.
lt: Nepavyko.

en: File System Model
lt: Failų sistemos modelis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: The language of the project.
lt: Projekto kalba.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: Programming Language:
lt: Programavimo kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_deselectAllButton)
en: Deselect all
lt: Atžymėti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_selectAllButton)
en: Select all
lt: Žymėti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_filesLabel)
en: Number of files:
lt: Failų skaičius:

en: Import Done
lt: Importavimas atliktas

en: Import Failed
lt: Importas nepavyko

en: importing file ...
lt: Importuojamas failas ...

en: Import stopped
lt: Importas sustabdytas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabStatus)
en: Import Status
lt: Importo būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStart)
en: Start import
lt: Pradėti importavimą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStop)
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: show failed on status bar]
en: Failed.
lt: Nepavyko.

[ctx: show Ready on status bar]
en: Ready.
lt: Pasirengęs.

en: Class Name
lt: Klasės vardas

en: Properties
lt: Savybės

en: Invoke action
lt: Vykdyti veiksmą

en: Parameter activity
lt: Parametrų aktyvumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General Properties
lt: Bendros savybės

[ctx: general properties page]
en: General
lt: Bendri

en: &Invoke action
lt: &Vykdyti veiksmą

[ctx: general settings page name]
en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

[ctx: display option page name]
en: Display
lt: Rodymas

en: Display Options
lt: Rodinio parinktys

en: Attributes
lt: Atributai

en: Attribute Settings
lt: Atributo nuostatos

en: Operations
lt: Operacijos

en: Operation Settings
lt: Operacijos nuostatos

en: Templates
lt: Šablonai

en: Templates Settings
lt: Šablono nuostatos

[ctx: contents settings page name]
en: Contents
lt: Turinys

en: Contents Settings
lt: Turinio nuostatos

[ctx: instance general settings page name]
en: General
lt: Bendri

en: Class Wizard
lt: Klasės vedlys:

en: New Class
lt: Nauja klasė

en: Class Attributes
lt: Klasės atributai

en: Class Operations
lt: Klasės operacijos

en: Hide
lt: Slėpti

en: Show
lt: Rodyti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Padėti

en: Cut
lt: Iškirpti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorGroupBox)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperLabel)
en: Paper:
lt: Popierius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedLabel)
en: Selected:
lt: Pažymėtas:

en: &Delete
lt: &Trinti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportAllViewsDialogBase)
en: Export All Views
lt: Eksportuoti visus rodymus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
lt: Filtras

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Category
lt: Kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryPackage)
en: Package
lt: Paketas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryInterface)
en: Interface
lt: Sąsaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryOperation)
en: Operation
lt: Operacija

note: i18n("Artifact...")); break; i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAttribute)
en: Attribute
lt: Atributas

[ctx: general settings]
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: label, entry (uiFont), group (UI Options) i18n: ectx: label, entry (codeViewerFont), group (Code Viewer Options)
en: Font
lt: Šriftas

en: Font Settings
lt: Šriftų nuostatos

[ctx: widget style page]
en: Style
lt: Stilius

en: Widget Style
lt: Valdiklių stilius

[ctx: style page name]
en: Style
lt: Stilius

[ctx: role page name]
en: Roles
lt: Rolės

en: Role Settings
lt: Rolės nuostatos

en: Data Store
lt: Duomenų saugykla

[ctx: properties group title]
en: Properties
lt: Savybės

[ctx: enter state label]
en: State :
lt: Būsena :

en: &Data Store
lt: &Duomenų saugykla

en: Destination File Already Exists
lt: Failas jau egzistuoja

en: &Overwrite
lt: &Perrašyti

en: &Do Not Generate File
lt: Negeneruoti failo

en: Activities
lt: Veiklos

en: Move selected item to the top
lt: Perkels pažymėtą įrašą į viršų

en: Move selected item to the bottom
lt: Perkels pažymėtą įrašą į apačią

en: New Activity...
lt: Nauja veikla...

en: Delete
lt: Trinti

en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: name of association widget]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Role A Properties
lt: Rolės A savybės

en: Role B Properties
lt: Rolės B savybės

[ctx: changeability for A is changeable]
en: Changeable
lt: Keičiamas

[ctx: changeability for A is frozen]
en: Frozen
lt: Užšaldytas

[ctx: changeability for B is changeable]
en: Changeable
lt: Keičiamas

[ctx: changeability for B is frozen]
en: Frozen
lt: Užšaldytas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Other)
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: A&bstract class
lt: Abstrakti klasė

[ctx: component is executable]
en: &Executable
lt: Vy&kdomasis

en: Name is Not Unique
lt: Vardas nėra unikalus

en: N&ew Attribute...
lt: Naujas atributas...

en: N&ew Operation...
lt: Nauja operacija...

en: N&ew Template...
lt: Naujas šablonas

en: &Properties
lt: &Savybės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Source Code
lt: Išeities kodas

en: &Documentation
lt: &Dokumentacija

en: Operatio&ns
lt: Operacijos

en: &Visibility
lt: &Matomumas

en: O&peration signature
lt: Operacijos parašas

en: Pac&kage
lt: Paketas

en: Att&ributes
lt: Atributai

en: Attr&ibute signature
lt: Atributo parašas

en: &Public Only
lt: Tik viešas

en: &Attribute associations
lt: Atributų asociacijos

en: <p align="center">No Options Available.</p>
lt: <p align="center">Nėra parinkčių.</p>

[ctx: diagram selection for printing]
en: Selection
lt: Pažymėjimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelDiagramName)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelZoom)
en: Zoom:
lt: Padidinti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_checkBoxShowGrid)
en: Show &grid
lt: Rodyti &tinklelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_snapToGrid)
en: Snap &to grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelGridSpacing)
en: Grid spacing:
lt: Tinklelio tarpai:

[ctx: miscellaneous group box]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Autosave
lt: Autoišsaugojimas

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Default Language :
lt: Numatyta kalba:

en: Select Operation
lt: Žymėjimo operacija

en: Sequence number:
lt: Sekos skaičius:

en: Class operation:
lt: Klasės operacija:

en: New Operation...
lt: Nauja operacija...

en: Custom operation:
lt: Pasirinkta operacija:

[ctx: color group box]
en: Color
lt: Spalva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pImplementationRB)
en: Implementation
lt: Suprogramavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pChangeableRB)
en: Changeable
lt: Keičiamas

[ctx: title of color group]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: text color]
en: &Text:
lt: &Tekstas:

[ctx: line color]
en: &Line:
lt: &Linija:

[ctx: default line color button]
en: &Default
lt: &Numatytas

en: &Fill:
lt: &Užpildyti:

[ctx: default fill color button]
en: D&efault
lt: Numatytas

[ctx: default background color button]
en: De&fault
lt: Numatytas

[ctx: default grid dot color button]
en: Def&ault
lt: Numatytas

[ctx: title of width group]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: line width]
en: Line &width:
lt: Linijos &storis:

en: Parameter Properties
lt: Parametrų savybės

[ctx: property name]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: User Interface Settings
lt: Naudotojo sąsajos nuostatos

[ctx: general settings page]
en: General
lt: Bendri

[ctx: class settings page]
en: Class
lt: Klasė

en: Class Settings
lt: Klasės nuostatos

en: Code Importer
lt: Kodo importavimo programa

en: Code Import Settings
lt: Kodo importavimo nuostatos

[ctx: general page]
en: General
lt: Bendri

[ctx: initial state in statechart]
en: Initial state
lt: Pirminė būsena

[ctx: state in statechart]
en: State
lt: Būsena

[ctx: end state in statechart]
en: End state
lt: Galinė būsena

[ctx: join state in statechart]
en: Join
lt: Prisijungti

[ctx: junction state in statechart]
en: Junction
lt: Sankryža

[ctx: choice state in statechart]
en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: State type:
lt: Būsenos tipas:

en: State name:
lt: Būsenos pavadinimas:

[ctx: attribute name]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: Attribute Properties
lt: Atributo savybės

en: &Initial value:
lt: &Pradinė vertė:

en: Attribute Name Not Unique
lt: Atributo pavadinimas nėra unikalus

[ctx: name label]
en: Name
lt: Vardas

en: Check Condition :
lt: Patikrinti sąlygą:

[ctx: name of entity attribute]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: Attributes:
lt: Atributai:

en: Indexing
lt: Indeksuojama

[ctx: general page title]
en: General
lt: Bendri

[ctx: general group title]
en: General
lt: Bendri

[ctx: label for entering name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: On Delete
lt: Trynimo atveju

en: No Action
lt: Jokio veiksmo

en: Cascade
lt: Kaskada

en: Set Default
lt: Nurodyti kaip numatytą

en: Columns
lt: Stulpeliai

[ctx: column header local]
en: Local
lt: Vietinis

en: &Add
lt: &Pridėti

en: Operation Properties
lt: Operacijų savybės

[ctx: operation name]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Ne&w Parameter...
lt: Naujas parametras...

en: Parameter Name Not Unique
lt: Parametro vardas nėra unikalus

en: Template Properties
lt: Šablono savybės

[ctx: template name]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: Template Name Not Unique
lt: Šablono pavadinimas nėra unikalus

en: Attribute Details
lt: Atributų detalės

[ctx: classes display options page]
en: Display
lt: Rodymas

en: &Image type:
lt: &Paveikslėlio tipas:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

en: &Library
lt: &Biblioteka

en: &Table
lt: &Lentelė

[ctx: draw as default]
en: &Default
lt: &Numatytas

en: &Type:
lt: &Tipas:

en: Package path:
lt: Paketo kelias:

[ctx: public visibility]
en: P&ublic
lt: Viešas

[ctx: protected visibility]
en: Pro&tected
lt: Apsaugotas

[ctx: private visibility]
en: P&rivate
lt: Privatus

en: Imple&mentation
lt: Suprogramavimas

en: Visibility
lt: Matomumas

[ctx: scope for A is public]
en: Public
lt: Viešas

[ctx: scope for A is protected]
en: Protected
lt: Apsaugotas

[ctx: scope for A is private]
en: Private
lt: Privatus

[ctx: scope for A is implementation]
en: Implementation
lt: Suprogramavimas

[ctx: scope for B is public]
en: Public
lt: Viešas

[ctx: scope for B is protected]
en: Protected
lt: Apsaugotas

[ctx: scope for B is private]
en: Private
lt: Privatus

[ctx: scope for B is implementation]
en: Implementation
lt: Suprogramavimas

en: Exporting to XHTML...
lt: Eksportuojama į XHTML...

en: Exporting to DocBook...
lt: Eksportuojama į DocBook...

en: File to transform
lt: Failas transformavimui

en: Copying CSS...
lt: Kopijuojamas CSS...

en: File to open
lt: Atidaryti failą

[ctx: Layout menu]
en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Polyline
lt: Laužtė

en: Spline
lt: Lekalas

en: New Template...
lt: Naujas šablonas...

en: Activity...
lt: Veikla...

en: Actor
lt: Aktorius

note: i18n("Category...")); break;
en: Change Font...
lt: Pakeisti šriftą

en: Choice
lt: Pasirinkimas

[ctx: new class menu item]
en: Class...
lt: Klasė...

[ctx: duplicate action]
en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Collapse All
lt: Visus sutraukti

en: Component
lt: Komponentas

en: Folder
lt: Aplankas

en: End State
lt: Galinė būsena

en: Expand All
lt: Visus išskleisti

en: Initial State
lt: Pirminė būsena

en: New Attribute...
lt: Naujas atributas...

en: Junction
lt: Sankryža

en: Line Color...
lt: Linijos spalva...

en: New Parameter...
lt: Naujas parametras...

en: Node
lt: Mazgas

en: Object...
lt: Objektas...

note: i18n("Operation...")); break;
en: Package...
lt: Paketas...

en: Pin
lt: Kontaktas

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Region
lt: Regionas

en: Rename...
lt: Pervadinti...

en: Resize
lt: Keisti dydį

[ctx: add new state]
en: State...
lt: Būsena...

en: Join
lt: Prisijungti

en: Subsystem
lt: Sub sistema

note: i18n("Subsystem...")); break;
en: Template
lt: Šablonas

note: i18n("Template...")); break;
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: new container menu]
en: New
lt: Naujas

[ctx: new sub menu]
en: New
lt: Naujas

en: Union
lt: Sąjunga

en: Change into Class
lt: Keisti į klasę

en: Snap to Grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

en: Show Grid
lt: Rodyti tinklelį

en: apply '%1'
lt: Pritaikyti „%1“

en: Public Only
lt: Tik viešas

en: Operation Signature
lt: Operacijos parašas

en: Attribute Signature
lt: Atributo parašas

en: Show Signatures
lt: Rodyti parašus

en: Hide Signatures
lt: Slėpti parašus

en: Packages
lt: Paketai

en: Stereotypes
lt: Stereotipai

en: Change Text...
lt: Keisti tekstą...

[ctx: color menu]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: align menu]
en: Align
lt: Lygiuotė

en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align Top
lt: Lygiuoti į viršų

en: Align Bottom
lt: Lygiuoti į apačią

en: OK
lt: Gerai

[ctx: parse status]
en: Empty
lt: Tuščia

en: Illegal method name
lt: Neteisingas metodo pavadinimas

en: Unspecified error
lt: Nenustatyta klaida

en: Name
lt: Vardas

note: i18n("Add Interface Implementation"), SLOT(addInterfaceImplementation()), Icon_Utils::it_Implementation));
en: Add Operation
lt: Pridėti operaciją

en: Add Attribute
lt: Pridėti atributą

en: Add Base Interface
lt: Pridėti bazinę sąsają

en: Choose a different name.
lt: Pasirinkite kitą vardą.

en: new activity
lt: nauja veikla

en: Enter Signal Name
lt: Įveskite signalo pavadinimą

note: i18n: ectx: label, entry (Geometry), group (General Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (Geometry), group (General Options)
en: Geometry
lt: Geometrija

note: i18n: ectx: label, entry (fillColor), group (UI Options)
en: Fill Color
lt: Užpildo spalva

note: i18n: ectx: label, entry (lineColor), group (UI Options)
en: Line Color
lt: Linijos spalva

note: i18n: ectx: label, entry (lineWidth), group (UI Options)
en: Line Width
lt: Linijos storis

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (UI Options)
en: Text Color
lt: Teksto spalva

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (UI Options)
en: Background Color
lt: Fono spalva

note: i18n: ectx: label, entry (height), group (Code Viewer Options)
en: Height
lt: Aukštis

note: i18n: ectx: label, entry (width), group (Code Viewer Options)
en: Width
lt: Plotis

note: i18n: ectx: label, entry (paperColor), group (Code Viewer Options)
en: Paper Color
lt: Popieriaus spalva

note: i18n: ectx: label, entry (fontColor), group (Code Viewer Options)
en: Font Color
lt: Šrifto spalva

note: i18n: ectx: label, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options)
en: Selected Color
lt: Pažymėta spalva

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (views)
en: &Diagram
lt: &Grafikas

note: i18n: ectx: Menu (new_view)
en: &New
lt: Naujas

note: i18n: ectx: Menu (show_view)
en: Sh&ow
lt: &Rodyti

note: i18n: ectx: Menu (zoom_menu)
en: &Zoom
lt: &Mastelis

note: i18n: ectx: Menu (align_menu)
en: &Align
lt: &Lygiuoti

note: i18n: ectx: Menu (code)
en: &Code
lt: &Kodas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Creates a new document
lt: Sukurs naują dokumentą

en: Opens an existing document
lt: Atvers esantį dokumentą

en: Opens a recently used file
lt: Atvers paskutinį naudotą dokumentą

en: Quits the application
lt: Baigs programos darbą

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
lt: Iškirps pažymėtą sritį ir padės į talpyklą

en: Copies the selected section to the clipboard
lt: Nukopijuos pažymėtą sritį į talpyklą

[ctx: delete selected widget]
en: Delete &Selected
lt: Trinti pažymėtus

en: &Tree View
lt: Rody&ti medį

en: &Debugging
lt: &Derinimas

en: &Logging
lt: &Žurnalai

en: &Snap to Grid
lt: &Pritraukti prie tinklelio

en: S&how Grid
lt: Rodyti tinklelį

en: &Delete Diagram
lt: &Ištrinti grafiką

en: &Move Tab Left
lt: &Perkelti kortelę į kairę

en: &Move Tab Right
lt: &Perkelti kortelę į dešinę

[ctx: init status bar]
en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Doc&umentation
lt: Dokumentacija

en: &Debug
lt: &Derinti

en: &Log
lt: Žur&nalai

en: Opening file...
lt: Atidaromas failas...

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Creating new document...
lt: Sukuriamas naujas dokumentas...

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Saving file...
lt: Išsaugojamas failas...

en: Saving file with a new filename...
lt: Išsaugojamas failas nauju vardu...

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Closing file...
lt: Failas uždaromas...

en: Print Preview...
lt: Spausdinimo peržiūra...

en: Printing...
lt: Spausdinama...

en: Print %1
lt: Spausdinti %1

en: Exiting...
lt: Išeinama...

en: Cutting selection...
lt: Iškerpamas žymėjimas...

en: Copying selection to clipboard...
lt: Kopijuojama pažymėtą vietą į talpyklę...

en: Inserting clipboard contents...
lt: Įterpiamas talpyklės turinys...

[ctx: reset status bar]
en: Ready.
lt: Pasirengęs.

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
lt: Dabartinis failas buvo pakeistas.
    Ar norite jį įrašyti?

[ctx: warning message]
en: Warning
lt: Dėmesio

en: Load Error
lt: Įkėlimo klaida

en: Save Error
lt: Įrašymo klaida

[ctx: diagram name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Enter name:
lt: Įveskite pavadinimą:

[ctx: renaming diagram]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: renaming uml object]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: renaming child uml object]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Use Name
lt: Naudoti pavadinimą

en: Enter New Name
lt: Įveskite naują pavadinimą

en: Views
lt: Vaizdai

en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: object name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Actor &name:
lt: Aktoriaus vardas:

en: Class &name:
lt: Klasės vardas:

en: Component &name:
lt: Komponento pavadinimas:

en: Interface &name:
lt: Sąsajos pavadinimas:

en: Node &name:
lt: Elemento &pavadinimas:

en: Package &name:
lt: Paketo pavadinimas:

en: Use case &name:
lt: Panaudojimo diagramos pavadinimas:

en: Instance name:
lt: Atvejo vardas:

en: Change font
lt: Keisti šriftą

en: File Already Exists
lt: Failas jau egzistuoja

en: Cannot create directory: %1
lt: Nepavyksta sukurti katalogo: %1

en: Enter alternative Name
lt: Įveskite alternatyvų pavadinimą

en: Enter the alternative:
lt: Įveskite alternatyvą:

en: Change Text
lt: Keisti tektą

en: ERROR
lt: KLAIDA

[ctx: operation name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Transformation
lt: Transformacija

en: Note Type
lt: Pastabos tipas

en: Enter signal name
lt: Įveskite signalo pavadinimą

en: Enter the signal name :
lt: Įveskite signalo pavadinimą:

en: Rename Object
lt: Pervadinti objektą

en: Enter the new name of the activity:
lt: Įveskite naujos veiklos pavadinimą:

en: Message
lt: Pranešimas

en: Note
lt: Pastaba

en: Object
lt: objektas

[ctx: selection arrow]
en: Select
lt: Žymėti

en: Label
lt: Antraštė

[ctx: UML class]
en: Class
lt: Klasė

[ctx: state choice]
en: Choice
lt: Pasirinkimas

[ctx: state diagram]
en: State
lt: Būsena
