umbrello - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Unknown
se: Amas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonClear)
en: Clear
se: Sálke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonExport)
en: Export...
se: Olggosfievrrit …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_selectAllButton)
en: Select all
se: Vállje visot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStop)
en: Stop
se: Bisset

en: Notifications
se: Muittuhusat

en: Find
se: Oza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_treeView)
en: Tree View
se: Muorračájeheapmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAll)
en: All
se: Buot

en: Default
se: Standárda

en: Widget Style
se: Áhtastiila

en: Note Properties
se: Juolgeteavstta iešvuođat

en: Search
se: Oza

en: &Value:
se: Á&rvu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Value:
se: Árvu:

en: &Resolution:
se: Č&uokkisčoahkku:

en: Polyline
se: Moanalinnjá

en: Port
se: Verrát

en: Remove
se: Váldde eret

en: Resize
se: Rievdat sturrodaga

en: Join
se: Lađas

en: Type
se: Šládja

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
se: &Heivehusat

en: &Debug
se: Oza &dihki

en: &Log
se: &Logga

en: Welcome
se: Bures boahtin

en: Settings
se: Heivehusat

en: Signal
se: Signála

en: Text
se: Teaksta

en: Instance
se: Instánsa
