kdevphp - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Override
ug: قاپلاش

en: Implement
ug: ئەمەلىيلەشتۈرۈش

en: From %1
ug: ئەۋەتكۈچى %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocLocationLabel)
en: Location:
ug: ئورنى:

[ctx: kind of a php-constant, as shown in the declaration tooltip]
en: Constant
ug: تۇراقلىق سان

en: (c) 2008 Niko Sams, 2009 Milian Wolff
ug: (c) 2008 Niko Sams، 2009 Milian Wolff

en: Could not open file '%1'
ug: ھۆججەت «%1» نى ئاچالمايدۇ

en: File could not be opened.
ug: ھۆججەتنى ئاچالمىدى.
