umbrello - en to uk translation catalogue (1555 entries)

en: Class Diagram
uk: Діаграма класу

en: Use Case Diagram
uk: Діаграма випадків використання

en: Sequence Diagram
uk: Діаграма послідовностей

en: Collaboration Diagram
uk: Діаграма співпраці

en: State Diagram
uk: Діаграма станів

en: Activity Diagram
uk: Діаграма діяльності

en: Component Diagram
uk: Діаграма компонентів

en: Deployment Diagram
uk: Діаграма впровадження

en: Entity Relationship Diagram
uk: Діаграма взаємозв'язків сутностей

en: Object Diagram
uk: Діаграма об'єктів

en: No Diagram
uk: Немає діаграми

en: Generalization
uk: Узагальнення

en: Aggregation
uk: Агрегація

en: Dependency
uk: Залежність

en: Association
uk: Асоціація

en: Self Association
uk: Самоасоціація

en: Collaboration Asynchronous Message
uk: Асинхронне повідомлення співпраці

en: Collaboration Synchronous Message
uk: Синхронне повідомлення співпраці

en: Sequence Message
uk: Повідомлення послідовності

en: Collaboration Self Message
uk: Самоповідомлення співпраці

en: Sequence Self Message
uk: Самоповідомлення послідовності

en: Containment
uk: Включення

en: Composition
uk: Композиція

en: Realization
uk: Реалізація

en: Uni Association
uk: Однобічна асоціація

en: Anchor
uk: Якір

en: State Transition
uk: Перехід стану

en: Activity
uk: Діяльність

en: Exception
uk: Виключення

en: Category to Parent
uk: Категорія щодо предка

en: Child to Category
uk: Нащадок щодо категорії

en: Relationship
uk: Взаємозв'язок

en: Unknown
uk: Невідомо

en: ? AssociationType ?
uk: ? ТипАсоціації ?

en: At least one of the items in the clipboard could not be pasted because an item of the same name already exists.  Any other items have been pasted.
uk: Принаймні один з елементів, що знаходяться у кишені, неможливо вставити, оскільки вже існує елемент з такою ж назвою. Всі інші елементи було вставлено.

en: Paste Error
uk: Помилка вставлення

en: Create diagram %1: %2
uk: Створити діаграму %1: %2

en: Change text : %1 to %2
uk: Змінити текст: з %1 до %2

en: Remove diagram %1
uk: Вилучити діаграму %1

en: Set stereotype : %1 to %2
uk: Встановити стереотип: з %1 до %2

en: Change visibility : %1
uk: Змінити видимість: %1

en: Create UML object : %1
uk: Створення об'єкта UML: %1

en: Remove UML object : %1
uk: Вилучити об'єкт UML: %1

en: Rename object : %1 to %2
uk: Перейменувати об'єкт: з %1 до %2

en: Change fill color : %1
uk: Змінити колір заповнення: %1

en: Change font : %1
uk: Змінити шрифт: %1

en: Change line color : %1
uk: Змінити колір ліній: %1

en: Change line width : %1
uk: Змінити товщину лінії: %1

en: Change multiplicity : %1 to %2
uk: Змінити численність: з %1 до %2

en: Change text color : %1
uk: Зміна кольору тексту: %1

en: Use fill color : %1
uk: Використовувати колір заповнення: %1

en: No fill color : %1
uk: Немає кольору заповнення: %1

en: Change visual property : %1
uk: Змінити візуальну властивість: %1

en: Create widget : %1
uk: Створити віджет: %1

en: Move widget : %1
uk: Пересунути віджет: %1

en: Remove widget : %1
uk: Вилучити віджет: %1

en: Resize widget : %1
uk: Змінити розміри віджета: %1

en: Set name : %1 to %2
uk: Встановити назву: з %1 до %2

en: Set text : %1 to %2
uk: Встановити текст: з %1 до %2

en: Cannot open file %1 for writing. Please make sure the folder exists and you have permissions to write to it.
uk: Не вдається відкрити файл %1 для запису. Будь ласка, перевірте чи існує тека і чи ви маєте права в неї записувати.

en: Cannot Open File
uk: Не вдається відкрити файл

en: Cannot create the folder:
uk: Не вдається створити теку:

en: 
    Please check the access rights
uk: 
    Перевірте права доступу

en: Cannot Create Folder
uk: Не вдається створити теку

en: Package is a namespace
uk: Пакунок є простором назв

en: Virtual destructors
uk: Віртуальні деструктори

en: Generate empty constructors
uk: Створювати порожні конструктори

en: Generate accessor methods
uk: Створювати методи доступу

en: Operations are inline
uk: Вбудовані дії

en: Accessors are inline
uk: Вбудовані методи доступу

en: Accessors are public
uk: Публічні методи доступу

en: Create getters with 'get' prefix
uk: Створити методи читання із префіксом «get»

en: Remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor method names
uk: Вилучати префікс «[a-zA-Z]_» із назв методів доступу

note: i18n: ectx: label, entry (accessorMethodsStartWithUpperCase), group (CPP Code Generation)
en: Accessor methods start with capital letters
uk: Назви методів доступу починаються із великих літер

en: Use '\' as documentation tag instead of '@'
uk: Використовувати мітку документації «\» замість «@»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">C++ Code Generation</p>
uk: <p align="center">Створення коду C++</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabGeneral)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: label, entry (classMemberPrefix), group (CPP Code Generation)
en: Class member prefix
uk: Префікс учасника класу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabMethodBodyGeneration)
en: Method Body Generation
uk: Створення тіла методу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelVariable)
en: <b>Variable</b>
uk: <b>Змінна</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseStringButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseListButton)
en: ...
uk: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStringClass)
en: <p align="center">String</p>
uk: <p align="center">Рядок</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelListClass)
en: <p align="center">List</p>
uk: <p align="center">Список</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelGlobal)
en: <i>global?</i>
uk: <i>глобальний?</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelClassName)
en: Class name
uk: Назва класу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelIncludeFile)
en: <i><p align="center">Include file</p></i>
uk: <i><p align="center">Включений файл</p></i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelHelpMethodBodyGen)
en: Use following for classes in generated code:
uk: Використати такі елементи для класів у створеному коді:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxDocumentation) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Documentation
uk: Документація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStyle)
en: Style:
uk: Стиль:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_selectCommentStyle) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Slash-Slash (//)
uk: Подвійна похила риска (//)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_selectCommentStyle) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Slash-Star (/**  */)
uk: Похила риска+зірочка (/*  */)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Project Generation
uk: Створення проєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_makeANTDocumentCheckBox)
en: Create ANT build document
uk: Створити документ збирання ANT

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Auto-Generate Methods
uk: Автоматичне створення методів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateConstructors)
en: Empty constructor methods
uk: Методи порожніх конструкторів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateAssocAccessors)
en: Association accessor methods
uk: Методи доступу до асоціацій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_generateAttribAccessors)
en: Attribute accessor methods
uk: Методи доступу до атрибутів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAccessorScope) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Default attribute accessor scope:
uk: Типова область видимості засобів доступу до атрибутів:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPublicRB)
en: Public
uk: Публічний

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pPrivateRB)
en: Private
uk: Приватний

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pProtectedRB)
en: Protected
uk: Захищений

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_accessorScopeCB)
en: From Parent Object
uk: З батьківського об'єкта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAssocFieldScope) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAssFieldScope)
en: Default association field scope:
uk: Типова область видимості поля асоціацій:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_assocFieldScopeCB)
en: From Parent Role
uk: З батьківської ролі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">D Code Generation</p>
uk: <p align="center">Створення коду D</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">Java Code Generation</p>
uk: <p align="center">Створення коду Java</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelTitle)
en: <p align="center">Ruby Code Generation</p>
uk: <p align="center">Створення коду Ruby</p>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_SelectCommentStyle)
en: Hash (#)
uk: Решітка (#)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxAutoGeneratedMethods)
en: Auto-Generated Methods
uk: Методи, створені автоматично

en: Code Generation Wizard
uk: Майстер створення коду

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeGenOptionsPage) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeImpSelectPage)
en: Code Generation Options
uk: Параметри створення коду

en: Adjust code generation options.
uk: Налаштуйте параметри створення коду.

en: Language Options
uk: Параметри мови

en: The output folder exists, but it is not writable.
    Please set the appropriate permissions or choose another folder.
uk: Тека виводу існує, але в неї неможливо записувати.
    Будь ласка, наставте відповідні права доступу або виберіть іншу теку.

en: Error Writing to Output Folder
uk: Помилка запису до теки виводу

en: %1 does not seem to be a folder. Please choose a valid folder.
uk: «%1» не схожий на теку. Будь ласка, виберіть чинний файл.

en: Please Choose Valid Folder
uk: Будь ласка, виберіть чинну теку

en: The folder %1 does not exist. Do you want to create it now?
uk: Теки %1 не існує. Хочете створити її зараз?

en: Output Folder Does Not Exist
uk: Не існує теки виводу

en: Create Folder
uk: Створити теку

en: Do Not Create
uk: Не створювати

en: The folder could not be created.
    Please make sure you have write access to its parent folder or select another, valid, folder.
uk: Не вдалося створити теку.
    Будь ласка, перевірте чи ви маєте доступ запису до батьківської теки або виберіть іншу, чинну, теку.

en: Error Creating Folder
uk: Помилка створення теки

en: Please select a valid folder.
uk: Будь ласка, виберіть чинну теку.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLanguage)
en: Language
uk: Мова

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxFolders)
en: Folders
uk: Теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelFolder)
en: Write all generated files to folder:
uk: Записати всі створені файли в теку:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ui_outputDir)
en: Files generated by Code Generator will be written to this folder
uk: Файли створені генератором коду буде записано у цю теку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseOutput)
en: Bro&wse...
uk: &Навігація…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeadings)
en: &Include heading files from folder:
uk: &Включати файли заголовків з теки:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ui_headingsDir)
en: Files in this folder will be used as heading files in the generated code
uk: Файли в цій теці будуть використовуватися як файли заголовків в створеному коді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_browseHeadings)
en: B&rowse...
uk: &Навігація…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxOverwritePolicy) i18n: ectx: label, entry (overwritePolicy), group (Code Generation)
en: Overwrite Policy
uk: Правила перезапису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelOverwritePolicy)
en: If a file with the same name as the name code 
    generator wants to use as output file already exists:
uk: Якщо вже існує файл з назвою, яку створення коду 
    хоче використовувати як назву файла виводу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonOverwrite)
en: Overwrite existing files if they exist in the destination folder
uk: Перезаписувати існуючі файли у теці призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonOverwrite)
en: O&verwrite
uk: П&ерезаписувати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonAsk)
en: If a file with the same name already exists, ask what to do
uk: Якщо файл з такою назвою вже існує, запитати що робити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonAsk)
en: As&k
uk: За&питати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, ui_radioButtonChangeName)
en: If a file already exists in the destination folder, select a different name to use by adding a suffix to the file name
uk: Якщо файл вже існує в теці призначення, вибрати іншу назву, за допомогою додавання суфікса до назви файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_radioButtonChangeName)
en: &Use a different name
uk: &Використовувати іншу назву

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabFormatting)
en: Formatting
uk: Форматування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxComment)
en: Comment Verbosity
uk: Докладність коментарів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ui_forceDoc)
en: Write comments &for class and method documentation even if empty
uk: Записувати коментарі &для документації класів і методів, навіть якщо вони порожні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_forceDoc)
en: &Write documentation comments even if empty
uk: &Записувати коментарі документації, навіть якщо елементи порожні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelSectionComments)
en: Write section comments:
uk: Запис коментарів розділу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, ui_writeSectionComments)
en: Writes comments to indicate the different sections (public, private etc) in a class, even if the sections are empty
uk: Записує коментарі, що позначають різні розділи (public, private та інше) у класі, навіть якщо ці розділи порожні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_writeSectionComments)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_writeSectionComments)
en: When section is non empty
uk: Якщо розділ є непорожнім

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_writeSectionComments)
en: Always
uk: Завжди

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxLines)
en: Lines
uk: Рядки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelType)
en: Indentation type:
uk: Тип відступів:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: No Indentation
uk: Без відступів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Tab
uk: Табуляція

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectIndentationTypeBox)
en: Space
uk: Пробіл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelAmount)
en: Indentation amount:
uk: Величина відступу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_textLabelStyle)
en: Line ending style:
uk: Стиль завершення рядків:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectEndLineCharsBox)
en: *NIX ("\n")
uk: *NIX («\n»)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectEndLineCharsBox)
en: Windows ("\r\n")
uk: Windows («\r\n»)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, ui_SelectEndLineCharsBox)
en: Mac ("\r")
uk: Mac («\r»)

en: Select Classes
uk: Вибрати класи

en: Place all the classes you want to generate code
    for in the right hand side list.
uk: Розташуйте класи, для яких ви хочете створити код
    в списку, розташованому збоку праворуч.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CodeGenSelectPage)
en: Code Generation Selection
uk: Вибір для створення коду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelListAvailable)
en: Classes Available
uk: Наявні класи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_addButton)
en: Add class for code generation
uk: Додати клас для створення коду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_addButton)
en: Add >>
uk: Додати >>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_removeButton)
en: Remove class from Code Generation
uk: Вилучити клас зі створення коду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_removeButton)
en: << Remove
uk: << Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelListSelected)
en: Classes Selected
uk: Вибрані класи

en: Status of Code Generation Progress
uk: Стан поступу творення коду

en: Press the button Generate to start the code generation.
    Check the success state for every class.
uk: Натисніть кнопку «Створити», щоб почати створення коду.
    Перевірте, чи було вдало створено кожен з класів.

en: Not Yet Generated
uk: Ще не створено

en: Code Generated
uk: Код створено

en: Not Generated
uk: Не створено

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Cannot open file!
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Umbrello Code Generation - Logger Export
uk: Породжувач коду Umbrello — експортування даних журналу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_statusTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus)
en: Status
uk: Стан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, ui_tableWidgetStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryClass)
en: Class
uk: Клас

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_loggerTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabLogger)
en: Logger
uk: Ведення журналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonClear)
en: Clear
uk: Спорожнити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonExport)
en: Export...
uk: Експортувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonGenerate)
en: Generate
uk: Створити

en: Importing file: %1 Progress: %2/%3
uk: Імпортування файла: %1 Поступ: %2/%3

[ctx: ready to status bar]
en: Ready.
uk: Готово.

[ctx: failed to status bar]
en: Failed.
uk: Помилка.

en: Code Importing Wizard
uk: Майстер імпортування коду

en: Code Importing Path
uk: Каталог імпортування коду

en: Select the code importing path.
uk: Виберіть каталог для імпортування коду.

en: File System Model
uk: Модель файлової системи

en: Select the desired language to filter files.
uk: Виберіть бажану мову для фільтрування списку.

en: Select also all the files in the subdirectories.
uk: Позначити також всі файли у підкаталогах.

en: Select all the files below the current directory.
uk: Позначити всі файли у поточному каталозі.

en: Clear all selections.
uk: Зняти всі позначки.

en: Add file extensions like e.g. '*.h *.hpp'.
uk: Додайте суфікси назви файлів, наприклад «*.h *.hpp».

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: The language of the project.
uk: Мова проєкту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_languageLabel)
en: Programming Language:
uk: Мова програмування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_subdirCheckBox)
en: Include Subdirectories.
uk: Включити підкаталоги.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_fileExtLabel)
en: List of file extensions:
uk: Список суфіксів файлів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_deselectAllButton)
en: Deselect all
uk: Зняти позначення з усіх

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_selectAllButton)
en: Select all
uk: Позначити всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_filesLabel)
en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: Status of Code Importing Progress
uk: Стан поступу імпортування коду

en: Press the button 'Start import' to start the code import.
    Check the success state for every class.
uk: Натисніть кнопку «Почати імпортування», щоб почати імпортування коду.
    Перевірте, чи було вдало створено кожен з класів.

en: <b>Code import of 1 file:</b><br> | <b>Code import of %1 files:</b><br>
uk[0]: <b>Імпортування коду з %1 файла:</b><br>
uk[1]: <b>Імпортування коду з %1 файлів:</b><br>
uk[2]: <b>Імпортування коду з %1 файлів:</b><br>
uk[3]: <b>Імпортування коду з файла:</b><br>

en: importing file ... DONE<br>
uk: імпортування файла… ВИКОНАНО<br>

en: Import Done
uk: Імпортування виконано

en: importing file ... FAILED<br>
uk: імпортування файла… ПОМИЛКА<br>

en: Import Failed
uk: Імпортування зазнало невдачі

en: importing file ...
uk: імпортування файла…

en: importing file ... stopped<br>
uk: імпортування файла… зупинено<br>

en: Import stopped
uk: Імпортування зупинено

en: Not Imported
uk: Не імпортовано

en: Umbrello Code Import - Logger Export
uk: Імпортування коду Umbrello — експортування даних журналу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_tabStatus)
en: Import Status
uk: Стан імпортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStart)
en: Start import
uk: Почати імпортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_pushButtonStop)
en: Stop
uk: Зупинити

en: Importing file: %1
uk: Імпортування файла: %1

[ctx: show failed on status bar]
en: Failed.
uk: Помилка.

[ctx: show Ready on status bar]
en: Ready.
uk: Готово.

en: No code importer for file: %1
uk: Немає засобу імпортування для файла: %1

en: Class Name
uk: Назва класу

en: Properties
uk: Властивості

en: Initial activity
uk: Початкова діяльність

en: End activity
uk: Кінцева діяльність

en: Final activity
uk: Остаточна діяльність

note: i18n("Attribute...")); break;
en: Branch/Merge
uk: Гілка/об'єднати

en: Invoke action
uk: Викликати дію

en: Parameter activity
uk: Параметр діяльності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General Properties
uk: Загальні властивості

[ctx: general properties page]
en: General
uk: Загальні

en: Activity type:
uk: Тип діяльності:

en: Activity name:
uk: Назва діяльності:

en: Precondition :
uk: Передумова:

en: Postcondition :
uk: Післяумова:

en: &Normal activity
uk: &Звичайна діяльність

en: &Invoke action
uk: Ви&кликати дію

en: &Parameter activity node
uk: Вузол &параметра діяльності

en: Association Properties
uk: Властивості асоціації

[ctx: general settings page name]
en: General
uk: Загальні

en: General Settings
uk: Загальні параметри

[ctx: display option page name]
en: Display
uk: Показ

en: Display Options
uk: Параметри показу

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Attribute Settings
uk: Параметри атрибутів

en: Operations
uk: Операції

en: Operation Settings
uk: Параметри операцій

en: Templates
uk: Шаблони

en: Templates Settings
uk: Параметри шаблонів

en: Enum Literals
uk: Літерали переліку

en: Enum Literals Settings
uk: Параметри літералів переліку

en: Entity Attributes
uk: Атрибути сутності

en: Entity Attributes Settings
uk: Параметри атрибутів сутності

en: Entity Constraints
uk: Обмеження сутності

en: Entity Constraints Settings
uk: Параметри обмежень сутності

[ctx: contents settings page name]
en: Contents
uk: Вміст

en: Contents Settings
uk: Параметри змісту

en: Associations
uk: Асоціації

en: Class Associations
uk: Асоціації класів

[ctx: instance general settings page name]
en: General
uk: Загальні

en: Class Wizard
uk: Майстер класів

en: New Class
uk: Новий клас

en: Add general info about the new class.
uk: Додати загальні відомості про новий клас.

en: Class Attributes
uk: Атрибути класу

en: Add attributes to the new class.
uk: Додати атрибути нового класу.

en: Class Operations
uk: Операції класу

en: Add operations to the new class.
uk: Додати дії до нового класу.

en: Hide
uk: Сховати

en: Show
uk: Показати

en: Hide Comment
uk: Сховати коментар

en: Show Comment
uk: Показати коментар

en: Insert Code Block Before
uk: Вставити блок коду попереду

en: Insert Code Block After
uk: Вставити блок коду після

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Code Viewer - %1
uk: Переглядач коду — %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showHiddenCodeCB)
en: Show hidden blocks
uk: Показати сховані блоки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_componentLabel)
en: <p align="center">component name here</p>
uk: <p align="center">тут назва компонента</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_highlightCheckBox)
en: Show block type
uk: Показати тип блока

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorGroupBox)
en: Colors
uk: Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontLabel)
en: Font:
uk: Шрифт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperLabel)
en: Paper:
uk: Папір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedLabel)
en: Selected:
uk: Вибрано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">UML object block:</p>
uk: <p align="right">Блок об'єкта UML:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: <p align="right">Hidden block:</p>
uk: <p align="right">Схований блок:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <p align="right">Uneditable text:</p>
uk: <p align="right">Незмінний текст:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Editable text:</p>
uk: <p align="right">Змінний текст:</p>

en: Enable all messages
uk: Увімкнути всі повідомлення

en: Enable 'delete association' related messages
uk: Увімкнути повідомлення, які пов'язано із вилученням асоціацій

en: Enable 'delete diagram' related messages
uk: Увімкнути повідомлення, які пов'язано із вилученням діаграм

en: You are about to delete an association. Do you really want to continue?
uk: Ви маєте намір вилучити асоціацію. Ви справді хочете продовжити виконання цієї дії?

en: Delete Association
uk: Вилучення асоціації

en: You are about to delete the entire diagram.
    Are you sure?
uk: Ви маєте намір вилучити всю діаграму.
    Ви впевнені?

en: Are you sure you want to delete diagram %1?
uk: Ви дійсно хочете вилучити діаграму %1?

en: Delete Diagram?
uk: Вилучити діаграму?

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: The format that the images will be exported to
uk: Формат, у який зображення будуть експортовані

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExportAllViewsDialogBase)
en: Export All Views
uk: Експортувати всі перегляди

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kURLRequesterLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_kURL)
en: The base directory used to save the images
uk: Базовий каталог для збереження зображень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kURLRequesterLabel)
en: &Directory to save the diagrams in:
uk: &Каталог для збереження діаграм:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: Create in the target directory the same tree structure used
    in the document to store the views
uk: Створити у каталозі призначення ту ж ієрархічну структуру,
    яку використано у документі для збереження переглядів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: The views are stored in folders in the document. The same tree structure used in the document to store the views can be created in the selected base directory with this option.
    Only the folders made by the user are created in the base directory (Logical view, use case view and so on are not created).
uk: Перегляди зберігаються у теках документа. Якщо використовувати цей параметр, для збереження переглядів можна побудувати ту ж ієрархічну структуру, що і у документі.
    У основній теці створюються лише теки, які створив користувач (Логічний перегляд, перегляд випадків використання та подібні не створюються).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useFolders)
en: Use &folders
uk: Використовувати &теки

en: Find
uk: Пошук

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
uk: Фільтр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_treeView)
en: Tree View
uk: Ієрархічний перегляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_CurrentDiagram)
en: &Current diagram
uk: &Поточна діаграма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_Diagrams)
en: &All diagrams
uk: &Всі діаграми

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Category
uk: Категорія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAll)
en: All
uk: Усі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryPackage)
en: Package
uk: Пакунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryInterface)
en: Interface
uk: Інтерфейс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryOperation)
en: Operation
uk: Дія

note: i18n("Artifact...")); break; i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_categoryAttribute)
en: Attribute
uk: Атрибут

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Search Term:
uk: Ключ пошуку:

en: Default
uk: Типовий

[ctx: general settings]
en: General
uk: Загальні

note: i18n: ectx: label, entry (uiFont), group (UI Options) i18n: ectx: label, entry (codeViewerFont), group (Code Viewer Options)
en: Font
uk: Шрифт

en: Font Settings
uk: Параметри шрифтів

[ctx: widget style page]
en: Style
uk: Стиль

en: Widget Style
uk: Стиль віджетів

[ctx: style page name]
en: Style
uk: Стиль

en: Line Style
uk: Стиль ліній

[ctx: role page name]
en: Roles
uk: Ролі

en: Role Settings
uk: Параметри ролей

en: Note Properties
uk: Властивості нотатки

en: Central Buffer
uk: Центральний буфер

en: Data Store
uk: Сховище даних

en: ObjectFlow
uk: Потік об'єктів

[ctx: properties group title]
en: Properties
uk: Властивості

en: Object Node type:
uk: Тип вузла об'єкта:

en: Object Node name:
uk: Назва вузла об'єкта:

[ctx: enter state label]
en: State :
uk: Стан :

en: &Central Buffer
uk: &Центральний буфер

en: &Data Store
uk: Сховище &даних

en: &Object Flow
uk: Потік &об'єктів

en: Destination File Already Exists
uk: Файл цілі вже існує

en: &Overwrite
uk: &Перезаписати

en: &Generate Similar File Name
uk: &Створити подібну назву файла

en: &Do Not Generate File
uk: &Не створювати файл

en: The file %1 already exists in %2.
    
    Umbrello can overwrite the file, generate a similar
    file name or not generate this file.
uk: Файл %1 вже існує %2.
    
    Umbrello може перезаписати файл, створити
    подібну назву файла або не створювати цей файл.

en: &Apply to all remaining files
uk: &Застосувати до решти файлів

en: Activities
uk: Діяльність

en: Move selected item to the top
uk: Пересунути вибраний елемент нагору

en: Move selected item up
uk: Пересунути вибраний елемент вище

en: Move selected item down
uk: Пересунути вибраний елемент вниз

en: Move selected item to the bottom
uk: Пересунути вибраний елемент на дно

en: New Activity...
uk: Нова діяльність…

en: Delete
uk: Вилучити

en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: name of association widget]
en: Name:
uk: Назва:

en: Stereotype
uk: Стереотип

en: Type:
uk: Тип:

en: Role A Properties
uk: Властивості ролі A

en: Role B Properties
uk: Властивості ролі В

en: Role A Changeability
uk: Можливість зміни ролі A

en: Role B Changeability
uk: Можливість зміни ролі B

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelRoleName)
en: Rolename:
uk: Назва ролі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelMultiplicity)
en: Multiplicity:
uk: Численність:

[ctx: changeability for A is changeable]
en: Changeable
uk: Можна змінювати

[ctx: changeability for A is frozen]
en: Frozen
uk: Заморожено

[ctx: changeability for A is add only]
en: Add only
uk: Лише для додавання

[ctx: changeability for B is changeable]
en: Changeable
uk: Можна змінювати

[ctx: changeability for B is frozen]
en: Frozen
uk: Заморожено

[ctx: changeability for B is add only]
en: Add only
uk: Лише для додавання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Generator
uk: Породжувач компонувань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoDotPath)
en: <p>The auto layout feature depends on layout generators provided by the GraphViz package, which is normally installed aside Umbrello by a package manager.</p>
    <p>Umbrello has built in support for detecting the install location of  these layout generators. For cases where this dependency is not available or do not fit, a different installation path could be provided.</p>
uk: <p>Можливість автоматичного компонування реалізовано на основі породжувачів компонувань з пакунка GraphViz, який встановлюється разом з Umbrello програмою для керування пакунками.</p>
    <p>Umbrello було зібрано з підтримкою виявлення місць встановлення цих породжувачів компонувань. Якщо відповідні програми є недоступними або не задовольняють ваших потреб, ви можете вказати програми з іншого каталогу.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoDotPath)
en: Auto detect layout generator
uk: Автоматичне виявлення породжувача компонувань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Generator executable path:
uk: Шлях до виконуваного файла породжувача:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Other)
en: Miscellaneous
uk: Інше

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_showExportLayout)
en: <p>Dot file export is performed by using the export layout.</p><p>With this option checked, the export layout is added to the list of available diagram layouts and enables a quick dot export preview.</p>
uk: <p>Експортування даних до файла dot виконується на основі компонування, визначеного для експортування.</p><p>Якщо буде позначено цей пункт, експортоване компонування буде додано до списку доступних компонувань діаграм, а також увімкнено швидкий попередній перегляд експортованих до файла dot даних.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showExportLayout)
en: Show export layout in diagram context menu
uk: Показувати експортоване компонування у контекстному меню діаграми

en: Reference:
uk: Еталон:

en: A&bstract class
uk: А&бстрактний клас

en: A&bstract use case
uk: А&бстрактний випадок використання

[ctx: component is executable]
en: &Executable
uk: &Виконуваний файл

en: Draw as actor
uk: Намалювати як актора

en: Multiple instance
uk: Декілька екземплярів

en: Show destruction
uk: Показати знищення

en: The name you have chosen
    is already being used.
    The name has been reset.
uk: Вибрана назва вже
    використовується.
    Назву було скинуто.

en: Name is Not Unique
uk: Назва не є унікальною

en: N&ew Attribute...
uk: Н&овий атрибут…

en: N&ew Operation...
uk: Н&ова операція…

en: N&ew Template...
uk: Н&овий шаблон…

en: N&ew Enum Literal...
uk: Н&овий літерал переліку…

en: N&ew Entity Attribute...
uk: Н&овий атрибут сутності…

en: Constraints
uk: Обмеження

en: N&ew Constraint...
uk: Н&ове обмеження…

en: Instance Attribute
uk: Атрибут екземпляра

en: N&ew Instance Attribute...
uk: Н&овий атрибут екземпляра…

en: &Properties
uk: &Властивості

en: Comment
uk: Коментар

en: Source Code
uk: Джерельний код

en: &Documentation
uk: &Документація

en: Operatio&ns
uk: Ді&ї

en: &Visibility
uk: &Видимість

en: O&peration signature
uk: П&ідпис операції

en: Pac&kage
uk: Па&кунок

en: Att&ributes
uk: Ат&рибути

en: Attr&ibute signature
uk: Підпис а&трибута

en: &Public Only
uk: Лише п&ублічні

en: Draw as circle
uk: Малювати як коло

en: &Attribute associations
uk: &Асоціації атрибутів

en: Starting Scope
uk: Початкова область видимості

en: Default attribute scope:
uk: Типова область видимості атрибутів:

en: Default operation scope:
uk: Типова область видимості операції:

en: Attribute Signatures
uk: Підписи атрибутів

en: No Stereotype
uk: Немає стереотипу

en: Stereotype Name
uk: Назва стереотипу

en: Stereotype with Tags
uk: Стереотип із теґами

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Include search paths
uk: Шляхи пошуку включень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Additional include search paths could be added by specifying environment variable UMBRELLO_INCPATH.
uk: Додаткові шляхи включення можна додати визначенням значення змінної середовища UMBRELLO_INCPATH.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: C++ Import
uk: Імпорт C++

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createArtifactCheckBox)
en: For each imported file create an artifact in the component view
uk: Для кожного імпортованого файла створювати пункт на панелі компонентів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, resolveDependenciesCheckBox)
en: Resolve dependencies (reduces import speed)
uk: Розв'язувати залежності (зменшує швидкість імпортування)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, supportCPP11CheckBox)
en: Enable C++11 standard (experimental)
uk: Увімкнути стандарт C++11 (експериментальна можливість)

en: Unique Constraint...
uk: Обмеження унікальності…

en: Primary Key Constraint...
uk: Обмеження головного ключа…

en: Foreign Key Constraint...
uk: Обмеження стороннього ключа…

en: Check Constraint...
uk: Обмеження перевірки…

en: <p align="center">No Options Available.</p>
uk: <p align="center">Немає наявних параметрів.</p>

en: &Diagrams
uk: &Діаграми

en: &Select diagrams
uk: &Виберіть діаграми

en: &Type of diagram
uk: &Тип діаграми

[ctx: diagram selection for printing]
en: Selection
uk: Вибір

en: No diagrams selected.
uk: Не вибрано діаграму.

en: The name you have entered is invalid.
uk: Ви ввели некоректну назву.

en: Invalid Name
uk: Некоректна назва

en: The name you have entered is not unique.
uk: Введено неунікальну назву.

en: Name Not Unique
uk: Назва не є унікальною

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_groupBoxDiagramProperties)
en: Diagram Properties
uk: Властивості діаграми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelDiagramName)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelZoom)
en: Zoom:
uk: Масштаб:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelWidth)
en: Width:
uk: Ширина:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelHeight)
en: Height:
uk: Висота:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_checkBoxShowGrid)
en: Show &grid
uk: Показати &ґратку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_snapToGrid)
en: Snap &to grid
uk: Прилипати до &ґратки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ui_snapComponentSizeToGrid)
en: Snap the size of the components to be a multiple of the grid spacing.
    If 'Snap to Grid' is enabled a component will always be aligned with the grid on all 4 sides.
uk: Прив'язувати розмір компонентів до величини, кратної відстані між лініями ґратки.
    Якщо увімкнено «Прилипання до ґратки», компонент завжди вирівнюватиметься всіма чотирма сторонами за ґраткою.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_snapComponentSizeToGrid)
en: Snap component size
uk: Прилипання розміру компонента

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_labelGridSpacing)
en: Grid spacing:
uk: Інтервал ґратки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_autoIncrementSequence)
en: Autoincrement Sequence
uk: Послідовність з автозбільшенням

[ctx: miscellaneous group box]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Enable undo
uk: Увімкнути повернення

en: Use tabbed diagrams
uk: Використовувати вкладки

en: Use new C++/Java/Ruby generators
uk: Використовувати нові модулі створення C++/Java/Ruby

en: Turn on footer and page numbers when printing
uk: Увімкнути шапку і номери сторінок під час друку

en: Enable UML2 support
uk: Увімкнути підтримку UML2

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: E&nable autosave
uk: &Увімкнути автозбереження

en: Select auto-save time interval (mins):
uk: Виберіть інтервал автозбереження (хв):

en: Set autosave suffix:
uk: Вкажіть суфікс автозбереження:

en: <qt><p>The autosave file will be saved to ~/autosave.xmi if the autosaving occurs before you have manually saved the file.</p><p>If you have already saved it, the autosave file will be saved in the same folder as the file and will be named like the file's name, followed by the suffix specified.</p><p>If the suffix is equal to the suffix of the file you have saved, the autosave will overwrite your file automatically.</p></qt>
uk: <qt><p>За умови увімкненого автоматичного збереження файл збереження має назву ~/autosave.xmi, якщо процес автоматичного збереження пройшов до того часу, як ви зберегли файл.</p><p>Якщо ви вже зберегли файл, файл автоматичного збереження буде знаходитися у тій же теці, що і початковий файл, і матиме назву, що відповідає назві файла з вказаним суфіксом.</p><p>Якщо суфікс збігається з суфіксом файла, який зберігається, процес автоматичного збереження перезапише цей файл.</p></qt>

en: Startup
uk: Запуск

en: &Load last project
uk: &Завантажити останній проєкт

en: Start new project with:
uk: Починати новий проєкт з:

en: Default Language :
uk: Типова мова:

en: Contained Items
uk: Вміщені елементи

en: Select Operation
uk: Виберіть дію

en: Sequence number:
uk: Порядковий номер:

en: Auto increment:
uk: Автозбільшення:

en: Class operation:
uk: Дія класу:

en: New Operation...
uk: Нова дія…

en: Custom operation:
uk: Нетипова дія:

[ctx: General options]
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: label, entry (rightToLeftUI), group (UI Options)
en: Right to left user interface
uk: Інтерфейс користувача справа ліворуч

[ctx: Association options]
en: Associations
uk: Асоціації

en: Create new association lines as:
uk: Створювати лінії зв'язку як:

[ctx: color group box]
en: Color
uk: Колір

en: Custom text color
uk: Нетиповий колір тексту

en: Custom line color
uk: Нетиповий колір ліній

note: i18n("D&efault Color"), m_colorGB); colorLayout->addWidget(m_lineDefaultB, 0, 2);
en: Custom fill color
uk: Нетиповий колір заповнення

en: Custom grid color
uk: Нетиповий колір ґратки

en: Custom background color
uk: Нетиповий колір тла

en: Custom line width
uk: Нетипова товщина ліній

en: &Use fill color
uk: В&живати колір заповнення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_propsGroupBox)
en: Role Properties
uk: Властивості ролей

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_visibilityButtonGroup)
en: Role Visibility
uk: Видимість ролі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pImplementationRB)
en: Implementation
uk: Впровадження

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_changeabilityButtonGroup)
en: Role Changeability
uk: Можливість зміни ролі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pChangeableRB)
en: Changeable
uk: Можливість зміни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pFrozenRB)
en: Frozen
uk: Заморожене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_pAddOnlyRB)
en: Add only
uk: Тільки додати

[ctx: title of color group]
en: Color
uk: Колір

[ctx: text color]
en: &Text:
uk: &Текст:

[ctx: default text color button]
en: Defaul&t
uk: Т&иповий

[ctx: line color]
en: &Line:
uk: &Лінія:

[ctx: default line color button]
en: &Default
uk: &Типовий

en: &Fill:
uk: &Заповнення:

[ctx: default fill color button]
en: D&efault
uk: &Типове

en: &Use fill
uk: &Використовувати заповнення

[ctx: background color]
en: &Background:
uk: Колір &тла:

[ctx: default background color button]
en: De&fault
uk: Т&иповий

[ctx: grid dot color]
en: &Grid dot:
uk: Колір &точки ґратки:

[ctx: default grid dot color button]
en: Def&ault
uk: Ти&повий

[ctx: title of width group]
en: Width
uk: Товщина

[ctx: line width]
en: Line &width:
uk: Т&овщина ліній:

[ctx: default line width button]
en: Defa&ult
uk: Т&ипова

en: Layout of the line:
uk: Компонування лінії:

en: Parameter Properties
uk: Властивості параметра

[ctx: property name]
en: &Name:
uk: &Назва:

en: Passing Direction
uk: Напрямок передачі

en: "in" is a readonly parameter, "out" is a writeonly parameter and "inout" is a parameter for reading and writing.
uk: «in» - це параметр тільки для читання, «out» - це параметр тільки для запису, а «inout» - це параметр для читання і запису.

en: You have entered an invalid parameter name.
uk: Некоректна назва параметра.

en: Parameter Name Invalid
uk: Некоректна назва параметра

en: Select diagram
uk: Виберіть діаграму

en: Diagram
uk: Діаграма

en: Umbrello Setup
uk: Налаштування Umbrello

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: User Interface Settings
uk: Параметри інтерфейсу користувача

[ctx: general settings page]
en: General
uk: Загальні

[ctx: class settings page]
en: Class
uk: Клас

en: Class Settings
uk: Параметри класу

en: Code Importer
uk: Імпортування коду

en: Code Import Settings
uk: Параметри імпортування коду

en: Code Generation
uk: Створення коду

en: Code Generation Settings
uk: Параметри створення коду

en: Code Viewer
uk: Перегляд коду

en: Code Viewer Settings
uk: Параметри перегляду коду

en: Auto Layout
uk: Автокомпонування

en: Auto Layout Settings
uk: Параметри автокомпонування

en: Search
uk: Шукати

[ctx: general page]
en: General
uk: Загальні

[ctx: initial state in statechart]
en: Initial state
uk: Початковий стан

[ctx: state in statechart]
en: State
uk: Стан

[ctx: end state in statechart]
en: End state
uk: Кінцевий стан

[ctx: fork state in statechart]
en: Fork
uk: Поділ

[ctx: join state in statechart]
en: Join
uk: З'єднання

[ctx: junction state in statechart]
en: Junction
uk: Сполучення

[ctx: deep history state in statechart]
en: DeepHistory
uk: Глибока історія

[ctx: shallow history state in statechart]
en: ShallowHistory
uk: Мілка історія

[ctx: choice state in statechart]
en: Choice
uk: Вибір

[ctx: combined state in statechart]
en: Combined
uk: Комбінований

en: State type:
uk: Тип стану:

en: State name:
uk: Назва стану:

en: Linked diagram:
uk: Пов'язана діаграма:

en: Stereotype Properties
uk: Властивості стереотипу

en: Stereotype Attributes for
uk: Атрибути стереотипу для

[ctx: attribute name]
en: &Name:
uk: &Назва:

[ctx: attribute type]
en: &Type:
uk: &Тип:

[ctx: default value]
en: &Default:
uk: &Типове:

en: Attribute Properties
uk: Властивості атрибута

en: &Initial value:
uk: &Початкове значення:

en: Classifier &scope ("static")
uk: &Область класифікатора («static»)

en: You have entered an invalid attribute name.
uk: Ви ввели некоректну назву атрибута.

en: Attribute Name Invalid
uk: Некоректна назва атрибута

en: The attribute name you have chosen is already being used in this operation.
uk: Вибрану назву атрибута вже використано в цій операції.

en: Attribute Name Not Unique
uk: Назва атрибута не є унікальною

en: Check Constraint Properties
uk: Властивості перевірки обмеження

[ctx: name label]
en: Name
uk: Назва

en: Check Condition :
uk: Умова перевірки:

en: Entity Attribute Properties
uk: Властивості атрибута сутності

[ctx: name of entity attribute]
en: &Name:
uk: &Назва:

en: Length/Values:
uk: Довжина/значення:

en: &Auto increment
uk: &Автозбільшення

en: Allow &null
uk: Дозволяти &нульове

en: Attributes:
uk: Атрибути:

en: Indexing
uk: Індексування

en: &Not Indexed
uk: Не &індексований

note: i18n("&Primary"), m_pScopeGB); scopeLayout->addWidget(m_pPublicRB); m_pProtectedRB = new QRadioButton(i18n("&Unique"), m_pScopeGB); scopeLayout->addWidget(m_pProtectedRB);
en: &Indexed
uk: Ін&дексований

en: You have entered an invalid entity attribute name.
uk: Ви ввели некоректну назву атрибута сутності.

en: Entity Attribute Name Invalid
uk: Некоректна назва атрибута сутності

en: The entity attribute name you have chosen is already being used in this operation.
uk: Вибрана назва атрибута сутності вже використовується в цій операції.

en: Entity Attribute Name Not Unique
uk: Назва атрибута сутності вже використовується

en: EnumLiteral Properties
uk: Властивості літерала переліку

[ctx: literal name]
en: &Name:
uk: &Назва:

en: &Value:
uk: Зн&ачення:

en: Foreign Key Setup
uk: Налаштування стороннього ключа

[ctx: general page title]
en: General
uk: Загальна

[ctx: general group title]
en: General
uk: Загальна

[ctx: label for entering name]
en: Name
uk: Назва

en: Referenced Entity
uk: Сутність, на яку посилаються

en: Actions
uk: Дії

en: On Update
uk: При оновленні

en: On Delete
uk: При вилученні

en: No Action
uk: Без дій

en: Restrict
uk: Обмежити

en: Cascade
uk: Каскадом

en: Set Null
uk: Встановити нуль

en: Set Default
uk: Зробити типовим

en: Columns
uk: Стовпчики

[ctx: column header local]
en: Local
uk: Локальний

[ctx: column header referenced]
en: Referenced
uk: Посилаються

en: Local Column
uk: Стовпчик локальних

en: Referenced Column
uk: Стовпчик посилань

en: &Add
uk: &Додати

en: You are attempting to change the Referenced Entity of this ForeignKey Constraint. Any unapplied changes to the mappings between local and referenced entities will be lost. Are you sure you want to continue ?
uk: Ви намагаєтеся змінити Сутність, на яку посилаються, цього Обмеження стороннього ключа. Будь-які незастосовані зміни у відповідностях між локальними елементами і елементами, на які посилаються, буде втрачено. Ви справді бажаєте продовжувати?

en: Object Attribute Properties
uk: Властивості атрибута об'єкта

en: You have entered an invalid attribute value.
uk: Ви ввели некоректне значення атрибута.

en: Value Invalid
uk: Некоректне значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Attribute Name:
uk: Назва атрибута:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Value:
uk: Значення:

en: Operation Properties
uk: Властивості операцій

[ctx: operation name]
en: &Name:
uk: &Назва:

en: &Abstract operation
uk: &Абстрактна операція

en: &Query ("const")
uk: &Запит («const»)

en: &virtual
uk: &віртуальна

en: &inline
uk: &вбудована

en: &Override
uk: П&еревизначити

en: Parameters
uk: Параметри

en: Ne&w Parameter...
uk: Нов&ий параметр…

en: The parameter name you have chosen
    is already being used in this operation.
uk: Вибрану назву параметра вже
    використано в цій операції.

en: Parameter Name Not Unique
uk: Назва параметра не є унікальною

en: The parameter name you have chosen is already being used in this operation.
uk: Вибрану назву параметра вже використано в цій операції.

en: You have entered an invalid operation name.
uk: Ви ввели некоректну назву операції.

en: Operation Name Invalid
uk: Некоректна назва операції

en: An operation with that signature already exists in %1.
uk: Операція з таким підписом вже існує в %1.

en: Choose a different name or parameter list.
uk: Виберіть іншу назву або інший список параметрів.

en: Template Properties
uk: Властивості шаблону

[ctx: template name]
en: &Name:
uk: &Назва:

en: You have entered an invalid template name.
uk: Ви ввели некоректну назву шаблону.

en: Template Name Invalid
uk: Некоректна назва шаблону

en: The template parameter name you have chosen is already being used in this operation.
uk: Вибрана назва шаблону вже використовується в цій операції.

en: Template Name Not Unique
uk: Назва шаблону вже використовується

en: Unique Constraint Properties
uk: Властивості однозначності обмеження

en: Attribute Details
uk: Подробиці атрибута

en: You have entered an invalid constraint name.
uk: Ви ввели некоректну назв обмеження.

en: Constraint Name Invalid
uk: Некоректна назва обмеження

[ctx: classes display options page]
en: Display
uk: Показ

en: Classes Display Options
uk: Параметри показу класів

[ctx: diagram style page]
en: Style
uk: Стиль

en: Diagram Style
uk: Стиль діаграми

en: &Default value:
uk: &Типове значення:

en: &Image type:
uk: Тип зоб&раження:

en: &Resolution:
uk: &Роздільна здатність:

en: DPI
uk: т./д.

en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

en: &Library
uk: &Бібліотека

en: &Table
uk: &Таблиця

[ctx: draw as default]
en: &Default
uk: &Типовий

en: Draw As
uk: Малювати як

en: &Type:
uk: &Тип:

en: Package path:
uk: Шлях до пакунка:

en: Stereotype &name:
uk: &Назва стереотипу:

[ctx: public visibility]
en: P&ublic
uk: П&ублічний

[ctx: protected visibility]
en: Pro&tected
uk: Захи&щений

[ctx: private visibility]
en: P&rivate
uk: П&риватний

en: Imple&mentation
uk: Реалі&зація

en: Visibility
uk: Видимість

[ctx: scope for A is public]
en: Public
uk: Публічна

[ctx: scope for A is protected]
en: Protected
uk: Захищена

[ctx: scope for A is private]
en: Private
uk: Приватна

[ctx: scope for A is implementation]
en: Implementation
uk: Реалізація

en: Role A Visibility
uk: Видимість ролі A

[ctx: scope for B is public]
en: Public
uk: Публічна

[ctx: scope for B is protected]
en: Protected
uk: Захищена

[ctx: scope for B is private]
en: Private
uk: Приватна

[ctx: scope for B is implementation]
en: Implementation
uk: Реалізація

en: Role B Visibility
uk: Видимість ролі B

en: Exporting to XHTML...
uk: Експорт до XHTML…

en: Exporting all views...
uk: Експортування всіх переглядів…

en: Some errors happened when exporting the images:
uk: Під час експорту зображень сталося кілька помилок:

en: Generating Docbook...
uk: Створення Docbook…

en: Docbook Generation Complete...
uk: Створення Docbook завершено…

en: Docbook Generation Failed...
uk: Створення Docbook зазнало невдачі…

en: Exporting to DocBook...
uk: Експорт до DocBook…

en: Umbrello UML Modeller autonomous code generator
uk: Umbrello — автономний породжувач коду на основі моделей UML

en: (c) 2006 Gael de Chalendar (aka Kleag), (c) 2002-2006 Umbrello UML Modeller Authors
uk: © Gael de Chalendar (aka Kleag), 2006, © Автори Umbrello UML Modeller, 2002–2006

en: Umbrello UML Modeller Authors
uk: Автори Umbrello UML Modeller

en: File to transform
uk: Файл для перетворення

en: The XSLT file to use
uk: Використовувати XSLT файл

en: Generating XHTML...
uk: Створення XHTML…

en: XHTML Generation Complete...
uk: Створення XHTML завершено…

en: Copying CSS...
uk: Копіювання CSS…

en: Finished Copying CSS...
uk: Завершено копіювання CSS…

en: Failed Copying CSS...
uk: Не вдалося копіювати CSS…

en: Flag whether documentation was modified. Press left mouse button to apply modified content.
uk: Прапорець, що позначає, чи було внесено зміни до документації. Клацніть лівою кнопкою миші, щоб застосувати зміни у даних.

en: Documentation type
uk: Тип документації

en: Activate documentation edit after focus change.
uk: Задіяти редагування документації після зміни фокуса.

en: Apply layout
uk: Застосувати компонування

en: Umbrello UML Modeller
uk: Програма моделювання UML

en: Umbrello – Visual development environment for software, based on the industry standard Unified Modelling Language (UML).<br/>See also <a href="http://www.omg.org/spec/">http://www.omg.org/spec/</a>.
uk: Umbrello – графічне середовище для розробки, засноване на загальновизнаному стандарті Unified Modelling Language (UML).<br/>Докладніший опис — <a href="http://www.omg.org/spec/">http://www.omg.org/spec/</a>.

en: Copyright © 2001 Paul Hensgen,
    Copyright © 2002-2022 Umbrello UML Modeller Authors
uk: © Paul Hensgen, 2001,
    © Автори Umbrello UML Modeller, 2002–2022

en: Author of initial version.
uk: Автор початкової версії.

en: Bug fixing, porting work, code cleanup, new features.
uk: Виправлення вад, робота з портування, чищення коду, нові можливості.

en: Porting work, code cleanup, new features.
uk: Робота з портування, чищення коду, нові можливості.

en: Current maintainer.
uk: Поточний супровідник.

en: A lot of work for C++ and Java code generation. Codeeditor.
uk: Багато роботи над створенням коду мовами C++ та Java. Редактор коду.

en: File to open
uk: Відкрити файл

en: export diagrams to extension and exit
uk: експортувати діаграми до розширення і вийти

en: list available export extensions
uk: показати список доступних додатків експорту

en: the local directory to save the exported diagrams in
uk: локальний каталог для збереження експортованих діаграм у

en: import files
uk: імпортувати файли

en: list supported languages
uk: показати список підтримуваних мов

en: keep the tree structure used to store the views in the document in the target directory
uk: не змінювати ієрархічну структуру, яку використано для збереження переглядів у документі у каталозі призначення

en: import files from directory <dir>
uk: імпортувати файли з каталогу <dir>

en: set language
uk: встановити мову

en: Delete Anchor
uk: Вилучити якір

en: Add Point
uk: Додати точку

en: Delete Point
uk: Вилучити точку

en: Choose Spline points automatically
uk: Вибирати точки сплайнів автоматично

en: Change Association Name...
uk: Змінити назву асоціації…

en: Change Role A Name...
uk: Змінити назву ролі A…

en: Change Role B Name...
uk: Змінити назву ролі B…

en: Select Operation...
uk: Вибрати дію…

[ctx: Layout menu]
en: Layout
uk: Компонування

en: Polyline
uk: Ламана

en: Direct
uk: Пряма

en: Spline
uk: Сплайн

en: Orthogonal
uk: Під прямим кутом

en: New Template...
uk: Новий шаблон…

en: Accept Signal
uk: Прийняти сигнал

en: Accept Time Event
uk: Прийняти часову подію

en: Activity...
uk: Діяльність…

en: Activity Transition
uk: Перехід діяльності

en: Actor
uk: Актор

note: i18n("Actor...")); break;
en: Artifact
uk: Артефакт

note: i18n("Category...")); break;
en: Change Font...
uk: Змінити шрифт…

en: Choice
uk: Вибір

[ctx: new class menu item]
en: Class...
uk: Клас…

[ctx: duplicate action]
en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

[ctx: add new combined state]
en: Combined state...
uk: Комбінований стан…

en: Component
uk: Компонент

en: Folder
uk: Тека

en: Datatype...
uk: Тип даних…

en: Deep History
uk: Глибока історія

en: Edit combined state
uk: Редагувати комбінований стан

en: End Activity
uk: Кінцева діяльність

en: End State
uk: Кінцевий стан

en: Entity
uk: Сутність

note: i18n("Entity...")); break;
en: Entity Attribute...
uk: Атрибут сутності…

en: Enum...
uk: Перелік…

en: Enum Literal...
uk: Літерал переліку…

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Export as Picture...
uk: Експортувати як зображення…

en: Externalize Folder...
uk: До зовнішньої теки…

en: Fill Color...
uk: Колір заповнення…

en: Final Activity
uk: Остаточна діяльність

en: Flip Horizontal
uk: Перевернути горизонтально

en: Flip Vertical
uk: Перевернути вертикально

en: Text Line...
uk: Текстовий рядок…

en: Fork
uk: Розділити

en: Go to state diagram
uk: Перейти до діаграми станів

en: Hide destruction box
uk: Приховати панель знищення

en: Import File(s)...
uk: Імпортувати файли…

en: Import from Directory...
uk: Імпортувати з каталогу…

en: from file...
uk: з файла…

en: Initial Activity
uk: Початкова діяльність

en: Initial State
uk: Початковий стан

[ctx: new instance menu item]
en: Instance...
uk: Екземпляр…

en: New Attribute...
uk: Новий атрибут…

en: Provided interface
uk: Наданий інтерфейс

en: Required interface
uk: Потрібний інтерфейс

en: Internalize Folder
uk: До внутрішньої теки…

en: Junction
uk: Сполучення

en: Line Color...
uk: Колір лінії…

en: Asynchronous Message
uk: Асинхронне повідомлення

en: Creation Message
uk: Повідомлення щодо створення

en: Destroy Message
uk: Повідомлення щодо знищення

en: Found Message
uk: Знайдене повідомлення

en: Lost Message
uk: Втрачене повідомлення

en: Synchronous Message
uk: Синхронне повідомлення

en: New Entity Attribute...
uk: Новий атрибут сутності…

en: New Literal...
uk: Новий літерал…

en: New Parameter...
uk: Новий параметр…

en: Node
uk: Вузол

note: i18n("Node...")); break;
en: Note...
uk: Нотатка…

en: Object...
uk: Об'єкт…

en: Object Node
uk: Вузол об'єкта

en: Open file
uk: Відкрити файл

note: i18n("Operation...")); break;
en: Package...
uk: Пакунок…

en: Pin
uk: Булавка

en: Port
uk: Порт

note: i18n("Port...")); break;
en: Pre Post Condition
uk: Перед/Після- умова

en: Redo
uk: Повторити

en: Region
uk: Область

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove state diagram
uk: Вилучити діаграму станів

en: Rename...
uk: Перейменувати…

en: Rename Object...
uk: Перейменувати об'єкт…

en: Return to combined state
uk: Повернутися до комбінованого стану

en: Return to class
uk: Повернутися до класу

en: Reset Label Positions
uk: Скинути позиції надписів

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Select state diagram
uk: Вибір діаграми станів

en: Send Signal
uk: Надіслати сигнал

en: Shallow History
uk: Мілка історія

en: Show destruction box
uk: Показати панель знищення

[ctx: add new state]
en: State...
uk: Стан…

en: Join
uk: Зв'язок

en: Subsystem
uk: Підсистема

note: i18n("Subsystem...")); break;
en: Template
uk: Шаблон

note: i18n("Template...")); break;
en: Undo
uk: Вернути

en: Use Case
uk: Випадок використання

[ctx: new container menu]
en: New
uk: Створити

[ctx: new sub menu]
en: New
uk: Створити

[ctx: category type sub menu]
en: Category Type
uk: Тип категорії

en: Disjoint(Specialisation)
uk: Несумісні(Спеціалізація)

en: Overlapping(Specialisation)
uk: Перекриті(Спеціалізація)

en: Union
uk: Об'єднання

en: Change into Class
uk: Змінити на клас

en: Change into Package
uk: Змінити на пакунок

en: Clear Diagram
uk: Очистити діаграму

en: Snap to Grid
uk: Чіплятися до ґратки

en: Snap Component Size to Grid
uk: Прилипання розміру компонента до ґратки

en: Show Grid
uk: Показати ґратку

en: Show Documentation Indicator
uk: Показати індикатор документації

en: apply '%1'
uk: застосувати «%1»

en: Public Only
uk: Тільки публічний

en: Operation Signature
uk: Підпис операції

en: Attribute Signature
uk: Підпис атрибута

en: Show Signatures
uk: Показати підписи

en: Hide Signatures
uk: Приховати підписи

en: Hide Non-public members
uk: Приховати закриті (не-public) члени

en: Show Non-public members
uk: Показати закриті (не-public) члени

en: Packages
uk: Пакунки

en: Stereotypes
uk: Стереотипи

en: Refactor
uk: Реорганізувати

en: View Code
uk: Перегляд коду

en: Change into Interface
uk: Змінити на інтерфейс

en: Draw as Circle
uk: Намалювати як коло

en: Rename Class...
uk: Перейменувати клас…

en: Name as Tooltip
uk: Однакова з підказкою назва

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

[ctx: clear note]
en: Clear
uk: Очистити

en: Change Text...
uk: Змінити текст…

en: Auto resize
uk: Автозміна розмірів

en: Change State Name...
uk: Змінити назву стану…

en: Change Activity Name...
uk: Змінити назву діяльності…

en: Change Object Node Name...
uk: Змінити назву вузла об'єкта…

[ctx: clear precondition]
en: Clear
uk: Очистити

en: Add Interaction Operand
uk: Додати операнд взаємодії

[ctx: clear combined fragment]
en: Clear
uk: Очистити

en: Change Multiplicity...
uk: Змінити численність…

en: Change Name
uk: Змінити назву

[ctx: color menu]
en: Color
uk: Колір

note: i18n: ectx: label, entry (useFillColor), group (UI Options)
en: Use Fill Color
uk: Використовувати колір заповнення

en: No Fill Color
uk: Немає кольору заповнення

[ctx: align menu]
en: Align
uk: Вирівнювання

en: Align Right
uk: Вирівняти по правому краю

en: Align Left
uk: Вирівнювати по лівому краю

en: Align Top
uk: Вирівняти по верхньому краю

en: Align Bottom
uk: Вирівняти по нижньому краю

en: Align Vertical Middle
uk: Вирівняти вертикально по середині

en: Align Horizontal Middle
uk: Вирівняти горизонтально по середині

en: Align Vertical Distribute
uk: Вирівняти з розподіленням вертикально

en: Align Horizontal Distribute
uk: Вирівняти з розподіленням горизонтально

en: New actor
uk: Новий актор

en: New artifact
uk: Новий артефакт

en: New association
uk: Нова прив'язка

en: New attribute
uk: Новий атрибут

en: New category
uk: Нова категорія

en: New check constraint
uk: Нове обмеження перевірки

en: New class
uk: Новий клас

en: New component
uk: Новий компонент

en: New datatype
uk: Новий тип даних

en: New entity
uk: Новий екземпляр

en: New entity attribute
uk: Новий атрибут сутності

en: New entity constraint
uk: Нове обмеження сутності

en: New enum
uk: Новий перелік

en: New enum literal
uk: Новий літерал переліку

en: New folder
uk: Нова тека

en: New foreign key constraint
uk: Нове обмеження стороннього ключа

en: New instance
uk: Новий екземпляр

en: New instance attribute
uk: Новий атрибут екземпляра

en: New interface
uk: Новий інтерфейс

en: New node
uk: Новий вузол

en: New operation
uk: Нова дія

en: New package
uk: Новий пакунок

en: New port
uk: Новий порт

en: New role
uk: Нова роль

en: New stereotype
uk: Новий стереотип

en: New template
uk: Новий шаблон

en: New unique constraint
uk: Нове унікальне обмеження

en: New use case
uk: Новий випадок використання

en: New UML object
uk: Новий об'єкт UML

en: Enter the name of the new actor:
uk: Введіть назву нового актора:

en: Enter the name of the new artifact:
uk: Введіть назву нового артефакту:

en: Enter the name of the new association:
uk: Введіть назву нової прив'язки:

en: Enter the name of the new attribute:
uk: Введіть назву нового атрибута:

en: Enter the name of the new category:
uk: Введіть назву нової категорії:

en: Enter the name of the new check constraint:
uk: Введіть назву нового обмеження перевірки:

en: Enter the name of the new class:
uk: Введіть назву нового класу:

en: Enter the name of the new component:
uk: Введіть назву нового компонента:

en: Enter the name of the new datatype:
uk: Введіть назву нового типу даних:

en: Enter the name of the new entity:
uk: Введіть назву нової елемента:

en: Enter the name of the new entity attribute:
uk: Введіть назву нового атрибута сутності:

en: Enter the name of the new entity constraint:
uk: Введіть назву нового обмеження сутності:

en: Enter the name of the new enum:
uk: Введіть назву нового переліку:

en: Enter the name of the new enum literal:
uk: Введіть назву нового літерала переліку:

en: Enter the name of the new folder:
uk: Введіть назву нової теки:

en: Enter the name of the new foreign key constraint:
uk: Введіть назву нового обмеження стороннього ключа:

en: Enter the name of the new instance:
uk: Введіть назву нового екземпляра:

en: Enter the name of the new instance attribute:
uk: Введіть назву нового атрибута екземпляра:

en: Enter the name of the new interface:
uk: Введіть назву нового інтерфейсу:

en: Enter the name of the new node:
uk: Введіть назву нового вузла:

en: Enter the name of the new operation:
uk: Введіть назву нової дії:

en: Enter the name of the new package:
uk: Введіть назву нового пакунка:

en: Enter the name of the new port:
uk: Введіть назву нового порту:

en: Enter the name of the new role:
uk: Введіть назву нової ролі:

en: Enter the name of the new stereotype:
uk: Введіть назву нового стереотипу:

en: Enter the name of the new template:
uk: Введіть назву нового шаблона:

en: Enter the name of the new unique constraint:
uk: Введіть назву нового унікального обмеження:

en: Enter the name of the new use case:
uk: Введіть назву нового випадку використання:

en: Enter the name of the new UML object
uk: Введіть назву нового об'єкта UML:

en: Rename actor
uk: Перейменувати актора

en: Rename artifact
uk: Перейменувати артефакт

en: Rename association
uk: Перейменувати прив'язку

en: Rename attribute
uk: Перейменувати атрибут

en: Rename category
uk: Перейменувати категорію

en: Rename check constraint
uk: Перейменувати обмеження перевірки

en: Rename class
uk: Перейменувати клас

en: Rename component
uk: Перейменувати компонент

en: Rename datatype
uk: Перейменувати тип даних

en: Rename entity
uk: Перейменувати сутність

en: Rename entity attribute
uk: Перейменувати атрибут сутності

en: Rename entity constraint
uk: Перейменувати обмеження сутності

en: Rename enum
uk: Перейменувати перелік

en: Rename enum literal
uk: Перейменувати елемент переліку

en: Rename folder
uk: Перейменувати теку

en: Rename foreign key constraint
uk: Перейменувати обмеження стороннього ключа

en: Rename instance
uk: Перейменувати екземпляр

en: Rename instance attribute
uk: Перейменувати атрибут екземпляра

en: Rename interface
uk: Перейменувати інтерфейс

en: Rename node
uk: Перейменувати вузол

en: Rename operation
uk: Перейменувати дію

en: Rename package
uk: Перейменувати пакунок

en: Rename port
uk: Перейменувати порт

en: Rename role
uk: Перейменувати роль

en: Rename stereotype
uk: Перейменувати стереотип

en: Rename template
uk: Перейменувати шаблон

en: Rename unique constraint
uk: Перейменувати унікальне обмеження

en: Rename use case
uk: Перейменувати випадок використання

en: Rename UML object
uk: Перейменувати об'єкт UML

en: Enter the new name of the actor:
uk: Введіть нову назву актора:

en: Enter the new name of the artifact:
uk: Введіть нову назву артефакту:

en: Enter the new name of the association:
uk: Введіть нову назву прив'язки:

en: Enter the new name of the attribute:
uk: Введіть нову назву атрибута:

en: Enter the new name of the category:
uk: Введіть нову назву категорії:

en: Enter the new name of the check constraint:
uk: Введіть нову назву обмеження перевірки:

en: Enter the new name of the class:
uk: Введіть нову назву класу:

en: Enter the new name of the component:
uk: Введіть нову назву компонента:

en: Enter the new name of the datatype:
uk: Введіть нову назву типу даних:

en: Enter the new name of the entity:
uk: Введіть нову назву сутності:

en: Enter the new name of the entity attribute:
uk: Введіть нову назву атрибута сутності:

en: Enter the new name of the entity constraint:
uk: Введіть нову назву обмеження сутності:

en: Enter the new name of the enum:
uk: Введіть нову назву переліку:

en: Enter the new name of the enum literal:
uk: Введіть нову назву літерала переліку:

en: Enter the new name of the folder:
uk: Введіть нову назву теки:

en: Enter the new name of the foreign key constraint:
uk: Введіть нову назву обмеження стороннього ключа:

en: Enter the new name of the instance:
uk: Введіть нову назву екземпляра:

en: Enter the new name of the instance attribute:
uk: Введіть назву нової атрибута екземпляра:

en: Enter the new name of the interface:
uk: Введіть нову назву інтерфейсу:

en: Enter the new name of the node:
uk: Введіть нову назву вузла:

en: Enter the new name of the operation:
uk: Введіть нову назву дії:

en: Enter the new name of the package:
uk: Введіть нову назву пакунка:

en: Enter the new name of the port:
uk: Введіть нову назву порту:

en: Enter the new name of the role:
uk: Введіть нову назву ролі:

en: Enter the new name of the stereotype:
uk: Введіть нову назву стереотипу:

en: Enter the new name of the template:
uk: Введіть нову назву шаблона:

en: Enter the new name of the unique constraint:
uk: Введіть нову назву унікального обмеження:

en: Enter the new name of the use case:
uk: Введіть нову назву випадку використання:

en: Enter the new name of the UML object
uk: Введіть нову назву об'єкта UML:

en: OK
uk: Гаразд

[ctx: parse status]
en: Empty
uk: Порожній

en: Malformed argument
uk: Спотворений аргумент

en: Unknown argument type
uk: Невідомий тип аргументу

en: Illegal method name
uk: Недозволена назва метода

en: Unknown return type
uk: Невідомий тип повернення значення

en: Unspecified error
uk: Невизначена помилка

en: Name
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: Widgets/Associations
uk: Віджети/Асоціації

en: ID
uk: Ід.

en: Saved
uk: Збережено

en: Parent
uk: Батьківський

en: Pointer
uk: Вказівник

en: Usage
uk: Використання

en: That is an invalid name.
uk: Ця назва не є правильною.

en: This is a reserved keyword for the language of the configured code generator.
uk: Це зарезервоване ключове слово мови налаштованого створювача коду.

en: Reserved Keyword
uk: Зарезервоване ключове слово

en: That name is already being used.
uk: Цю назву вже було використано.

en: Not a Unique Name
uk: Назва не є унікальною

en: Add Base Class
uk: Додати базовий клас

en: Add Derived Class
uk: Додати похідний клас

note: i18n("Add Interface Implementation"), SLOT(addInterfaceImplementation()), Icon_Utils::it_Implementation));
en: Add Operation
uk: Додати дію

en: Add Attribute
uk: Додати атрибут

en: Add Base Interface
uk: Додати базовий інтерфейс

en: Add Derived Interface
uk: Додати похідний інтерфейс

en: Base Classifiers
uk: Основні класифікатори

en: Derived Classifiers
uk: Похідні класифікатори

en: An attribute with that name already exists in %1.
uk: Атрибут з такою назвою вже є у %1.

en: Choose a different name.
uk: Оберіть іншу назву.

en: Incorrect use of associations.
uk: Неправильне використання асоціацій.

en: Association Error
uk: Помилка асоціації

en: destroy
uk: знищити

en: Enter Activity Name
uk: Введіть назву діяльності

en: new activity
uk: нова діяльність

en: Enter the name of the new activity:
uk: Введіть назву нової діяльності:

en: Enter Signal Name
uk: Введіть назву сигналу

en: Enter Signal
uk: Введіть сигнал

en: new Signal
uk: новий сигнал

en: Enter Time Event Name
uk: Введіть назву часової події

en: Enter Time Event
uk: Введіть часову подію

en: new time event
uk: нова часова подія

en: Enter Combined Fragment Name
uk: Введіть назву комбінованого фрагмента

en: Enter the Combined Fragment
uk: Введіть комбінований фрагмент

en: new Combined Fragment
uk: новий комбінований фрагмент

en: Enter State Name
uk: Введіть назву стану

en: new state
uk: новий стан

en: Enter the name of the new state:
uk: Введіть назву нового стану:

note: i18n: ectx: label, entry (Geometry), group (General Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (Geometry), group (General Options)
en: Geometry
uk: Геометрія

note: i18n: ectx: label, entry (imageMimeType), group (General Options)
en: Image Mime Type
uk: Тип Mime зображення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (imageMimeType), group (General Options)
en: The Mime Type of the Images
uk: Тип MIME зображень

note: i18n: ectx: label, entry (undo), group (General Options)
en: Undo Support
uk: Підтримка скасування дій

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (undo), group (General Options)
en: Undo Support is enabled when this is true
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде увімкнено підтримку скасування дій

note: i18n: ectx: label, entry (tabdiagrams), group (General Options)
en: Tabbed Diagrams
uk: Діаграми з вкладками

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (tabdiagrams), group (General Options)
en: Enables/Disables Tabbed View of Diagrams in the view area
uk: Вмикає/Вимикає перегляд діаграм у вкладках у області перегляду

note: i18n: ectx: label, entry (newcodegen), group (General Options)
en: New Code Generator
uk: Новий створювач коду

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (newcodegen), group (General Options)
en: Enables/Disables Support for the New Code Generator
uk: Вмикає/Вимикає підтримку створення нового коду

note: i18n: ectx: label, entry (layoutType), group (General Options)
en: Layout Type
uk: Тип компонування

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (layoutType), group (General Options)
en: The layout type to use for new lines
uk: Тип компонування для нових ліній

note: i18n: ectx: label, entry (footerPrinting), group (General Options)
en: Footer Printing
uk: Нижній друк

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (footerPrinting), group (General Options)
en: Enables/Disables Support for footer printing
uk: Вмикає/Вимикає підтримку друку нижнього колонтитула

note: i18n: ectx: label, entry (autosave), group (General Options)
en: Auto Save
uk: Автозбереження

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autosave), group (General Options)
en: Enables/Disables Auto Saving at Regular Intervals
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне збереження через рівні проміжки часу

note: i18n: ectx: label, entry (time), group (General Options)
en: Auto Save Time ( Old )
uk: Проміжок автозбереження ( Старий )

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (time), group (General Options)
en: Auto Save Time Interval ( Old )
uk: Проміжок автозбереження ( Старий )

note: i18n: ectx: label, entry (autosavesuffix), group (General Options)
en: Auto Save Suffix
uk: Суфікс автозбереження:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autosavesuffix), group (General Options)
en: The Suffix for the auto save file
uk: Суфікс для файлів даних автоматичного збереження

note: i18n: ectx: label, entry (loadlast), group (General Options)
en: Load Last
uk: Завантажити останній

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (loadlast), group (General Options)
en: Enables/Disables Loading of the last open file
uk: Вмикає/Вимикає завантаження останнього відкритого файла

note: i18n: ectx: label, entry (diagram), group (General Options)
en: Diagram To Load at Startup
uk: Діаграма, що завантажується після запуску

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (diagram), group (General Options)
en: The Diagram to load at startup
uk: Діаграма, яку слід завантажувати після запуску

note: i18n: ectx: label, entry (defaultLanguage), group (General Options)
en: Default Language at Startup
uk: Типова мова після запуску

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultLanguage), group (General Options)
en: The Language that Umbrello should start with by default
uk: Мова, яку Umbrello має типово використовувати після запуску

note: i18n: ectx: label, entry (uml2), group (General Options)
en: Use UML-2.x Notation
uk: Використовувати позначення UML-2.x

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (uml2), group (General Options)
en: Enables/Disables UML2 notation
uk: Вмикає/Вимикає позначення UML2

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (useFillColor), group (UI Options)
en: Enables/Disables usage of fill color
uk: Вмикає/Вимикає використання кольору заповнення

note: i18n: ectx: label, entry (fillColor), group (UI Options)
en: Fill Color
uk: Колір заповнення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (fillColor), group (UI Options)
en: The Fill Color to be used
uk: Колір заповнення, який буде використано

note: i18n: ectx: label, entry (lineColor), group (UI Options)
en: Line Color
uk: Колір лінії

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineColor), group (UI Options)
en: The Color of the Lines
uk: Колір ліній

note: i18n: ectx: label, entry (lineWidth), group (UI Options)
en: Line Width
uk: Товщина лінії

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineWidth), group (UI Options)
en: The Width of the Line
uk: Товщина лінії

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (UI Options)
en: Text Color
uk: Колір тексту

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (textColor), group (UI Options)
en: The Color of the Text
uk: Колір символів тексту

note: i18n: ectx: label, entry (showDocWindow), group (UI Options)
en: Show Doc Window
uk: Показати вікно документації

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showDocWindow), group (UI Options)
en: Enables/Disables showing of the doc window
uk: Вмикає/Вимикає показ вікна документації

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (uiFont), group (UI Options)
en: The Font to be used
uk: Шрифт, який буде використано

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (UI Options)
en: Background Color
uk: Колір тла

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundColor), group (UI Options)
en: The Color of the diagram background
uk: Колір тла діаграми

note: i18n: ectx: label, entry (gridDotColor), group (UI Options)
en: Grid Dot Color
uk: Колір точок ґратки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (gridDotColor), group (UI Options)
en: The Color of the grid dots
uk: Колір точок ґратки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (rightToLeftUI), group (UI Options)
en: Enable/disable user interface direction from right to left
uk: Увімкнути або вимкнути напрямок справа ліворуч для інтерфейсу користувача

note: i18n: ectx: label, entry (showVisibility), group (Class Options)
en: Show Visibility
uk: Показати видимість

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showVisibility), group (Class Options)
en: Show the Visibility of the Attributes ( eg: private, public, protected)
uk: Показати видимість атрибутів (наприклад, приватний, публічний, захищений)

note: i18n: ectx: label, entry (showAtts), group (Class Options)
en: Show Attributes
uk: Показати атрибути

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showAtts), group (Class Options)
en: Show attributes of the class
uk: Показати атрибути класу

note: i18n: ectx: label, entry (showOps), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showOps), group (Class Options)
en: Show Operations
uk: Показати операції

note: i18n: ectx: label, entry (showPackage), group (Class Options)
en: Show Package
uk: Показати пакунок

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showPackage), group (Class Options)
en: Enables/Disables showing of packages
uk: Вмикає/Вимикає показ пакунків

note: i18n: ectx: label, entry (showStereoType), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showStereoType), group (Class Options)
en: Show Stereotypes
uk: Показати стереотипи

note: i18n: ectx: label, entry (showAttribAssocs), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAttribAssocs), group (Class Options)
en: Show Attribute Associations
uk: Показати асоціації атрибутів

note: i18n: ectx: label, entry (showPublicOnly), group (Class Options)
en: Show Public Only
uk: Показати лише публічні

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showPublicOnly), group (Class Options)
en: Enables/Disables showing of public attributes/methods
uk: Вмикає/Вимикає показ публічних атрибутів/методів

note: i18n: ectx: label, entry (showAttSig), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAttSig), group (Class Options)
en: Show Attribute Signature
uk: Показати підпис атрибута

note: i18n: ectx: label, entry (showOpSig), group (Class Options)
en: Show Operation Signature
uk: Показати підпис операції

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showOpSig), group (Class Options)
en: Show operation signature
uk: Показати підпис операції

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAttributeScope), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAttributeScope), group (Class Options)
en: Default Attribute Scope
uk: Типова область видимості атрибута

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOperationScope), group (Class Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultOperationScope), group (Class Options)
en: Default Operation Scope
uk: Типова область видимості операції

note: i18n: ectx: label, entry (height), group (Code Viewer Options)
en: Height
uk: Висота

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (height), group (Code Viewer Options)
en: Height of the code viewer
uk: Висота області перегляду коду

note: i18n: ectx: label, entry (width), group (Code Viewer Options)
en: Width
uk: Ширина

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (width), group (Code Viewer Options)
en: Width of the Code Viewer
uk: Ширина області перегляду коду

note: i18n: ectx: label, entry (showHiddenBlocks), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (showHiddenBlocks), group (Code Viewer Options)
en: Show Hidden Blocks
uk: Показати сховані блоки

note: i18n: ectx: label, entry (blocksAreHighlighted), group (Code Viewer Options)
en: Highlight Blocks
uk: Підсвічувати блоки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (blocksAreHighlighted), group (Code Viewer Options)
en: Enables/Disables Highlighting of blocks
uk: Вмикає/Вимикає підсвічування блоків

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (codeViewerFont), group (Code Viewer Options)
en: Font to be used in the Code Viewer
uk: Шрифт, який буде використано для тексту у області перегляду коду

note: i18n: ectx: label, entry (paperColor), group (Code Viewer Options)
en: Paper Color
uk: Колір паперу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (paperColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Paper
uk: Колір паперу

note: i18n: ectx: label, entry (fontColor), group (Code Viewer Options)
en: Font Color
uk: Колір шрифту

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (fontColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Font
uk: Колір шрифту

note: i18n: ectx: label, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedColor), group (Code Viewer Options)
en: Selected Color
uk: Колір вибраного

[ctx: Color of the Edit Block]
note: i18n: ectx: label, entry (editBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Edit Block Color
uk: Колір блоку редагування

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (editBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the Edit Block
uk: Колір блоку редагування

note: i18n: ectx: label, entry (nonEditBlockColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (nonEditBlockColor), group (Code Viewer Options)
en: Non Edit Block Color
uk: Незмінний колір блоків

note: i18n: ectx: label, entry (umlObjectColor), group (Code Viewer Options)
en: UML Object Color
uk: Колір об'єктів UML

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (umlObjectColor), group (Code Viewer Options)
en: Color of the UML Object
uk: Колір об'єкта UML

note: i18n: ectx: label, entry (hiddenColor), group (Code Viewer Options) i18n: ectx: whatsthis, entry (hiddenColor), group (Code Viewer Options)
en: Hidden Color
uk: Колір прихованого

note: i18n: ectx: label, entry (createArtifacts), group (Code Importer)
en: Create Artifacts for imported files
uk: Створювати пункти для імпортованих файлів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (createArtifacts), group (Code Importer)
en: Create an artifact in the component view for each imported file
uk: Створювати пункт на панелі компонентів для кожного імпортованого файла

note: i18n: ectx: label, entry (resolveDependencies), group (Code Importer)
en: Resolve dependencies
uk: Розв'язання залежностей

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (resolveDependencies), group (Code Importer)
en: Resolve dependencies when importing file
uk: Розв'язати залежності під час імпортування файла

note: i18n: ectx: label, entry (supportCPP11), group (Code Importer)
en: Support C++11 standard
uk: Підтримка стандарту C++11

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (supportCPP11), group (Code Importer)
en: Support C++11 standard on code import
uk: Підтримка стандарту C++11 при імпортуванні коду

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenEmptyConstructors), group (Code Generation)
en: Auto Generate Empty Constructors
uk: Автоматично створювати порожні конструктори

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenEmptyConstructors), group (Code Generation)
en: Enables/Disables Auto Generation of Empty Constructors
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення порожніх конструкторів

note: i18n: ectx: label, entry (commentStyle), group (Code Generation)
en: Comment Style
uk: Стиль коментарів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (commentStyle), group (Code Generation)
en: Sets the Style of Comments to be used
uk: Встановлює стиль коментарів

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAssocFieldScope), group (Code Generation)
en: Default Association Field Scope
uk: Типова область видимості поля асоціацій

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAssocFieldScope), group (Code Generation)
en: Sets the default Association field scope
uk: Встановлює типову область видимості поля асоціацій

note: i18n: ectx: label, entry (defaultAttributeAccessorScope), group (Code Generation)
en: Default Attribute Accessor Scope
uk: Типова область видимості засобів доступу до атрибутів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (defaultAttributeAccessorScope), group (Code Generation)
en: Sets the default attribute accessor scope
uk: Встановлює типову область видимості засобу доступу до атрибутів

note: i18n: ectx: label, entry (forceDoc), group (Code Generation)
en: Force Documentation
uk: Примусова документація

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (forceDoc), group (Code Generation)
en: Enables/Disables Verbose Documentation
uk: Вмикає/Вимикає докладне документування

note: i18n: ectx: label, entry (writeSectionComments), group (Code Generation)
en: Section Comment Policy
uk: Правила щодо коментарів розділу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (writeSectionComments), group (Code Generation)
en: Whether section comments shall be written
uk: Визначає, чи слід записувати коментарі до розділу

note: i18n: ectx: label, entry (headingsDirectory), group (Code Generation)
en: Headings Directory
uk: Каталог файлів заголовків

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (headingsDirectory), group (Code Generation)
en: The Path in which the headings are stored
uk: Шлях, за яким зберігатимуться заголовки

note: i18n: ectx: label, entry (includeHeadings), group (Code Generation)
en: Include headings
uk: Включити заголовки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (includeHeadings), group (Code Generation)
en: Enables/Disables inclusion of headings
uk: Вмикає/Вимикає включення заголовків

note: i18n: ectx: label, entry (indentationAmount), group (Code Generation)
en: Indentation Amount
uk: Величина відступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (indentationAmount), group (Code Generation)
en: The amount of indentation
uk: Ширина відступів

note: i18n: ectx: label, entry (indentationType), group (Code Generation)
en: Indentation Type
uk: Тип відступів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (indentationType), group (Code Generation)
en: The Type of Indentation
uk: Тип відступів

note: i18n: ectx: label, entry (lineEndingType), group (Code Generation)
en: Line Ending Type
uk: Тип кінчиків ліній

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (lineEndingType), group (Code Generation)
en: The type of line ending ( or new line type )
uk: Тип кінців ліній (або новий тип ліній)

note: i18n: ectx: label, entry (modnamePolicy), group (Code Generation) i18n: ectx: whatsthis, entry (modnamePolicy), group (Code Generation)
en: Modifier Name Policy
uk: Правила утворення назв

note: i18n: ectx: label, entry (outputDirectory), group (Code Generation)
en: Output Directory
uk: Каталог виводу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (outputDirectory), group (Code Generation)
en: The directory to which the code has to be outputted
uk: Каталог, куди буде виведено код

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (overwritePolicy), group (Code Generation)
en: The policy to be followed when there are name conflicts
uk: Правила, які виконуватиме програма у разі конфліктів назв

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Auto Generate Accessors
uk: Створювати засоби доступу автоматично

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of accessors
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (classMemberPrefix), group (CPP Code Generation)
en: The prefix for class members
uk: Префікс для учасників класу

note: i18n: ectx: label, entry (inlineAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Inline Accessors
uk: Вбудовані засоби доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (inlineAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables Inline accessors
uk: Вмикає/Вимикає вбудовані засоби доступу

note: i18n: ectx: label, entry (inlineOps), group (CPP Code Generation)
en: Inline operations
uk: Вбудовані операції

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (inlineOps), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables Inline Operations
uk: Вмикає/Вимикає вбудовані операції

note: i18n: ectx: label, entry (packageIsNamespace), group (CPP Code Generation)
en: Package is namespace
uk: Пакунок є простором назв

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (packageIsNamespace), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables treating a package as a namespace
uk: Вмикає/Вимикає обробку пакунка як простору імен

note: i18n: ectx: label, entry (publicAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Public Accessors
uk: Спільні засоби доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (publicAccessors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables public accessors
uk: Вмикає/Вимикає спільні засоби доступу

note: i18n: ectx: label, entry (stringClassName), group (CPP Code Generation)
en: String Class Name
uk: Назва рядкового класу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringClassName), group (CPP Code Generation)
en: The name of the string class
uk: Назва рядкового класу

note: i18n: ectx: label, entry (stringClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: String Class Name Include
uk: Включення назви класу рядків

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: The name of the string class to be included
uk: Назва рядкового класу, який слід включити

note: i18n: ectx: label, entry (stringIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: String Include is Global
uk: Включення рядка є глобальним

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (stringIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables global inclusion of string
uk: Вмикає/Вимикає глобальне включення рядка

note: i18n: ectx: label, entry (vectorClassName), group (CPP Code Generation)
en: Vector Class Name
uk: Назва векторного класу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorClassName), group (CPP Code Generation)
en: The name of the vector class
uk: Назва векторного класу

note: i18n: ectx: label, entry (vectorClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: Vector Class Name Include
uk: Включення назви класу векторів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorClassNameInclude), group (CPP Code Generation)
en: The name of the vector class to be included
uk: Назва векторного класу, який буде включено

note: i18n: ectx: label, entry (vectorIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Vector include is global
uk: Включення вектора є глобальним

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (vectorIncludeIsGlobal), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables global inclusion of vector class
uk: Вмикає/Вимикає глобальне включення векторного класу

note: i18n: ectx: label, entry (virtualDestructors), group (CPP Code Generation)
en: Virtual Destructors
uk: Віртуальні деструктори

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (virtualDestructors), group (CPP Code Generation)
en: Enables/Disables virtual destructors
uk: Вмикає/Вимикає віртуальні деструктори

note: i18n: ectx: label, entry (getterWithGetPrefix), group (CPP Code Generation)
en: Getters with 'get' prefix
uk: Методи читання з префіксом «get»

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (getterWithGetPrefix), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, create getters with 'get' prefix
uk: Якщо позначено, створювати методи читання із префіксом «get»

note: i18n: ectx: label, entry (removePrefixFromAccessorMethods), group (CPP Code Generation)
en: Remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor methods
uk: Вилучати префікс «[a-zA-Z]_» із назв методів доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (removePrefixFromAccessorMethods), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, remove prefix '[a-zA-Z]_' from accessor methods
uk: Якщо позначено, вилучати префікс «[a-zA-Z]_» із назв методів доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (accessorMethodsStartWithUpperCase), group (CPP Code Generation)
en: If enabled, accessor methods start with capital letters
uk: Якщо позначено, назви методів доступу починаються із великих літер

note: i18n: ectx: label, entry (docToolTag), group (CPP Code Generation)
en: Documentation tags
uk: Мітки документації

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (docToolTag), group (CPP Code Generation)
en: The tag used for generating doxygen documentation (\\, @)
uk: Мітка, яку буде використано для створення документації doxygen (\\, @)

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAttributeAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Auto Generate Attribute Accessors ( D )
uk: Автоматично створювати засоби доступу до атрибута ( D )

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors ( D )
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до атрибута ( D )

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAssocAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Auto Generate Assoc Accessors ( D )
uk: Автоматично створювати засоби доступу Assoc ( D )

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAssocAccessorsD), group (D Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of association accessors ( D )
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до асоціацій ( D )

note: i18n: ectx: label, entry (buildANTDocumentD), group (D Code Generation)
en: Build ANT Document (D)
uk: Зібрати документ ANT (D)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (buildANTDocumentD), group (D Code Generation)
en: Enables/Disables building of ANT Document (D)
uk: Вмикає/Вимикає збирання документа ANT (D)

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAttributeAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Auto Generate Attribute Accessors (Java)
uk: Автоматично створювати засоби доступу до атрибутів (Java)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors (Java)
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до атрибутів (Java)

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAssocAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Auto Generate Assoc Accessors (Java)
uk: Автоматично створювати засоби доступу Assoc (Java)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAssocAccessorsJava), group (Java Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of association accessors (Java)
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до асоціацій (Java)

note: i18n: ectx: label, entry (buildANTDocumentJava), group (Java Code Generation)
en: Build ANT Document (Java)
uk: Зібрати документ ANT (Java)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (buildANTDocumentJava), group (Java Code Generation)
en: Enables/Disables building of ANT Document (Java)
uk: Вмикає/Вимикає збирання документа ANT (Java)

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAttributeAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Auto Generate Attribute Accessors (Ruby)
uk: Автоматично створити засоби доступу атрибутів (Ruby)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAttributeAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of attribute accessors (Ruby)
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до атрибутів (Ruby)

note: i18n: ectx: label, entry (autoGenerateAssocAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Auto Generate Assoc Accessors (Ruby)
uk: Автоматично створювати засоби доступу Assoc (Ruby)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoGenerateAssocAccessorsRuby), group (Ruby Code Generation)
en: Enables/Disables auto generation of association accessors (Ruby)
uk: Вмикає/Вимикає автоматичне створення засобів доступу до асоціацій (Ruby)

note: i18n: ectx: label, entry (autoDotPath), group (Auto Layout)
en: Automatic Dot Path
uk: Автоматичний шлях до dot

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (autoDotPath), group (Auto Layout)
en: determine automatically the path of dot executable
uk: Автоматично виявляти шлях до виконуваного файла dot

note: i18n: ectx: label, entry (dotPath), group (Auto Layout)
en: Dot Path
uk: Шлях до dot

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (dotPath), group (Auto Layout)
en: set path to dot executable (optional)
uk: Встановити шлях до виконуваного файла dot (необов'язковий)

note: i18n: ectx: label, entry (showExportLayout), group (Auto Layout)
en: Show Export Layout
uk: Показувати експортоване компонування

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showExportLayout), group (Auto Layout)
en: show export layout
uk: Показувати експортоване компонування

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export model
uk: &Експортувати модель

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (views)
en: &Diagram
uk: &Діаграма

note: i18n: ectx: Menu (new_view)
en: &New
uk: &Створити

note: i18n: ectx: Menu (show_view)
en: Sh&ow
uk: По&казати

note: i18n: ectx: Menu (zoom_menu)
en: &Zoom
uk: &Масштаб

note: i18n: ectx: Menu (align_menu)
en: &Align
uk: &Вирівнювання

note: i18n: ectx: Menu (code)
en: &Code
uk: &Код

note: i18n: ectx: Menu (active_lang_menu)
en: Active &Language
uk: Активна &мова

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Export model to DocBook
uk: &Експортувати модель до DocBook

en: &Export model to XHTML
uk: &Експортувати модель до XHTML

en: &New Class Wizard...
uk: &Майстер нових класів…

en: &Add Default Datatypes for Active Language
uk: &Додати типові типи даних для активної мови

en: Code &Importing Wizard...
uk: Майстер і&мпортування коду…

en: &Code Generation Wizard...
uk: &Майстер створення коду…

en: &Generate All Code
uk: &Створити весь код

en: Creates a new document
uk: Створює новий документ

en: Opens an existing document
uk: Відкриває існуючий документ

en: Opens a recently used file
uk: Відкриває недавно використаний файл

en: Saves the document
uk: Зберігає документ

en: Saves the document as...
uk: Зберігає документ як…

en: Closes the document
uk: Закриває документ

en: Prints out the document
uk: Друкує документ

en: Print Preview of the document
uk: Попередній перегляд надрукованого документа

en: Quits the application
uk: Закриває програму

en: Exports the model to the docbook format
uk: Експортує модель у формат docbook

en: Exports the model to the XHTML format
uk: Експортує модель у формат XHTML

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
uk: Вирізає вибране і кладе його у кишеню

en: Copies the selected section to the clipboard
uk: Копіює вибране до кишені

en: Pastes the contents of the clipboard
uk: Вставляє вміст кишені

en: Undo last action
uk: Скасувати останню дію

en: Redo last undone action
uk: Повернути результат останньої скасованої дії

en: Set the default program preferences
uk: Встановити типові параметри програми

[ctx: delete selected widget]
en: Delete &Selected
uk: Вилучити ви&браний

en: &Class Diagram...
uk: Діаграма &класів…

en: &Object Diagram...
uk: Діаграма о&б'єктів…

en: &Sequence Diagram...
uk: Діаграма &послідовностей…

en: C&ommunication Diagram...
uk: Діаграма &обміну даними…

en: &Use Case Diagram...
uk: Діаграма &випадків використання…

en: S&tate Diagram...
uk: Діаграма с&танів…

en: &Activity Diagram...
uk: Діаграма &активності…

en: Co&mponent Diagram...
uk: Діаграма ко&мпонентів…

en: &Deployment Diagram...
uk: Діаграма вп&ровадження…

en: &Entity Relationship Diagram...
uk: Діа&грама взаємозв'язків сутностей…

en: &Tree View
uk: Перегляд &дерева

en: &Debugging
uk: Діа&гностика

en: &Logging
uk: &Журналювання

en: &Command history
uk: &Журнал команд

note: i18n("&Properties"), this); m_propertyDock->setObjectName(QStringLiteral("PropertyDock")); addDockWidget(Qt::LeftDockWidgetArea, m_propertyDock);  //:TODO: create the bird's eye view
en: &Bird's eye view
uk: &Загальний перегляд

en: &Clear Diagram
uk: О&чистити діаграму

en: &Snap to Grid
uk: Чіплятися до &ґратки

en: S&how Grid
uk: &Показувати ґратку

en: &Delete Diagram
uk: Ви&лучити діаграму

en: &Export as Picture...
uk: &Експортувати як зображення…

en: Export &Diagrams as Pictures...
uk: Експортувати &діаграми як зображення…

en: Z&oom to 100%
uk: Мас&штабувати до 100%

en: &Move Tab Left
uk: Пере&сунути вкладку ліворуч

en: &Move Tab Right
uk: Пере&сунути вкладку праворуч

en: Select Diagram on Left
uk: Діаграма вибору ліворуч

en: Select Diagram on Right
uk: Діаграма вибору праворуч

[ctx: init status bar]
en: Ready
uk: Готово

en: Fit
uk: Оптимально

en: Diagram Toolbar
uk: Пенал діаграм

en: Doc&umentation
uk: Док&ументація

en: Co&mmand history
uk: Журнал ко&манд

en: &Debug
uk: Діа&гностика

en: &Log
uk: &Журнал

en: Opening file...
uk: Відкривається файл…

en: Untitled
uk: Без назви

en: Creating new document...
uk: Створення нового документа…

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: *.xmi *.xmi.tgz *.xmi.tar.bz2 *.uml *.mdl *.zargo|All Supported Files (*.xmi, *.xmi.tgz, *.xmi.tar.bz2, *.uml, *.mdl, *.zargo)
    *.xmi|Uncompressed XMI Files (*.xmi)
    *.xmi.tgz|Gzip Compressed XMI Files (*.xmi.tgz)
    *.xmi.tar.bz2|Bzip2 Compressed XMI Files (*.xmi.tar.bz2)
    *.uml|Eclipse PapyrusUML files (*.uml)
    *.mdl|Rose model files (*.mdl)
    *.zargo|Compressed argo Files(*.zargo)
uk: *.xmi *.xmi.tgz *.xmi.tar.bz2 *.mdl *.zargo|усі підтримувані файли (*.xmi, *.xmi.tgz, *.xmi.tar.bz2, *.mdl, *.zargo)
    *.xmi|нестиснені файли XMI (*.xmi)
    *.xmi.tgz|стиснені gzip файли XMI (*.xmi.tgz)
    *.xmi.tar.bz2|стиснені bzip2 файли XMI (*.xmi.tar.bz2)
    *.uml|файли Eclipse PapyrusUML (*.uml)
    *.mdl|файли моделей Rose (*.mdl)
    *.zargo|стиснені файли argo (*.zargo)

en: Saving file...
uk: Збереження файла…

en: Saving file with a new filename...
uk: Файл зберігається з новою назвою…

en: Save As
uk: Зберегти як

en: *.xmi | XMI File (*.xmi);;*.xmi.tgz | Gzip Compressed XMI File (*.xmi.tgz);;*.xmi.tar.bz2 | Bzip2 Compressed XMI File (*.xmi.tar.bz2);;* | All Files (*)
uk: *.xmi | файл XMI (*.xmi);;*.xmi.tgz | стиснений Gzip файл XMI (*.xmi.tgz);;*.xmi.tar.bz2 | стиснений Bzip2 файл XMI (*.xmi.tar.bz2);;* | усі файли (*)

en: The file %1 exists.
    Do you wish to overwrite it?
uk: Файл %1 існує.
    Хочете його перезаписати?

en: Warning
uk: Попередження

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Closing file...
uk: Закриття файла…

en: No search term entered
uk: Не вказано ключа пошуку

en: '%1': %2 found
uk: «%1»: знайдено %2

en: Print Preview...
uk: Перегляд друку…

en: Printing...
uk: Друк…

en: Print %1
uk: Друкувати %1

en: Exiting...
uk: Вихід…

en: Cutting selection...
uk: Вирізання вибраного…

en: Copying selection to clipboard...
uk: Копіювання вибраного в кишеню…

en: Inserting clipboard contents...
uk: Вставлення вмісту кишені…

en: Umbrello could not paste the clipboard contents.  The objects in the clipboard may be of the wrong type to be pasted here.
uk: Програма Umbrello не змогла вставити вміст кишені. Можливо, об'єкти в кишені мають невідповідний формат, і їх не можна тут вставити.

[ctx: reset status bar]
en: Ready.
uk: Готово.

en: Cannot view code until you generate some first.
uk: Для перегляд коду його потрібно спочатку створити.

en: Cannot View Code
uk: Помилка перегляду коду

en: Cannot view code from simple code writer.
uk: Переглянути код з простого записувача коду неможливо.

en: Select file(s) to import:
uk: Виберіть файли для імпортування:

en: Select directory to import:
uk: Виберіть каталог для імпортування:

en: XHTML Generation failed .
uk: Створення XHTML зазнало невдачі .

en: &UML Objects
uk: Об'&єкти UML

en: &Stereotypes
uk: С&тереотипи

en: Welcome
uk: Вітаємо

en: UML Model
uk: UML-модель

en: Logical View
uk: Логічний перегляд

en: Use Case View
uk: Перегляд випадків використання

en: Component View
uk: Перегляд компонентів

en: Deployment View
uk: Перегляд впровадження

en: Entity Relationship Model
uk: Модель взаємозв'язків сутностей

en: Datatypes
uk: Типи даних

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Поточний файл було змінено.
    Хочете зберегти?

[ctx: warning message]
en: Warning
uk: Попередження

en: The file <%1> does not exist.
uk: Файла <%1> не існує.

en: Load Error
uk: Помилка завантаження

en: The file %1 seems to be corrupted.
uk: Схоже, файл %1 пошкоджено.

en: There was no XMI file found in the compressed file %1.
uk: Не знайдено файла XMI в стисненому файлі %1.

en: There was a problem loading the extracted file: %1
uk: Помилка завантаження розпакованого файла: %1

en: There was a problem loading file: %1
uk: Помилка завантаження файла: %1

en: Reason: %1
uk: Причина: %1

en: There was a problem saving: %1
uk: Під час спроби збереження виникла проблема: %1

en: Save Error
uk: Помилка збереження

en: There was a problem uploading: %1
uk: Під час вивантаження виникла проблема: %1

en: use case diagram
uk: Діаграма випадків використання

en: class diagram
uk: діаграма класів

en: sequence diagram
uk: діаграма послідовності

en: communication diagram
uk: діаграма обміну даними

en: object diagram
uk: діаграма об'єктів

en: state diagram
uk: діаграма станів

en: activity diagram
uk: діаграма діяльності

en: component diagram
uk: діаграма компонентів

en: deployment diagram
uk: діаграма впровадження

en: entity relationship diagram
uk: Діаграма взаємозв'язків сутностей

[ctx: diagram name]
en: Name
uk: Назва

en: Enter name:
uk: Введіть назву:

en: That is an invalid name for a diagram.
uk: Ця назва діаграми не є коректною.

en: A diagram is already using that name.
uk: Вже існує діаграма з такою назвою.

[ctx: renaming diagram]
en: Name
uk: Назва

[ctx: renaming uml object]
en: Name
uk: Назва

[ctx: renaming child uml object]
en: Name
uk: Назва

en: The name you entered was not unique.
    Is this what you wanted?
uk: Назва, яку ви ввели, не є унікальною.
    Ви бажали саме цього?

en: Use Name
uk: Використовувати назву

en: Enter New Name
uk: Введіть нову назву

en: Unsupported xmi file version: %1
uk: Непідтримувана версія файла XMI: %1

en: Setting up the document...
uk: Побудова документа…

en: Resolving object references...
uk: Розбирання посилань на об'єкти…

en: Loading UML elements...
uk: Завантаження елементів UML…

en: Loading diagrams...
uk: Завантаження діаграм…

en: /autosave%1
uk: /автозбереження%1

en: Externalize Folder
uk: До зовнішньої теки

en: Folder %1 must be relative to the main model directory, %2.
uk: Теку %1 слід вказати відносно основного каталогу моделі, %2.

en: Path Error
uk: Помилковий шлях

en: File %1 already exists!
    The existing file will be overwritten.
uk: Файл з назвою %1 вже існує!
    Цей файл буде перезаписано.

en: File Exists
uk: Файл існує

en: There was a problem saving file: %1
uk: Помилка збереження файла: %1

en: Enter Model Name
uk: Введіть назву моделі

en: Enter the new name of the model:
uk: Введіть нову назву моделі:

en: Views
uk: Перегляди

en: Settings
uk: Параметри

en: Loading listview...
uk: Завантаження списку…

en: The class must be emptied before it can be deleted.
uk: Слід спорожнити клас, перш ніж вилучати його.

en: Class Not Empty
uk: Клас не є порожнім

en: The package must be emptied before it can be deleted.
uk: Слід спорожнити пакунок, перш ніж вилучати його.

en: Package Not Empty
uk: Пакунок не є порожнім

en: The folder must be emptied before it can be deleted.
uk: Слід спорожнити теку, перш ніж вилучати її.

en: Folder Not Empty
uk: Тека не порожня

en: Rename canceled
uk: Перейменування скасовано

en: Renaming an item of listview type %1 is not yet implemented.
uk: Перейменування елемента типу перегляду %1 ще не реалізовано.

en: Function Not Implemented
uk: Функція не впроваджена

en: The name you entered was invalid.
    Renaming process has been canceled.
uk: Введена вами назва є некоректною.
    Процес перейменування скасовано.

en: Name Not Valid
uk: Некоректна назва

en: An operation with the same name and signature already exists. You cannot add it again.
uk: Операція з такою ж назвою і підписом вже існує. Ви не можете додати її ще раз.

en: The folderfile %1 does not exist.
uk: Файл теки %1 не існує.

en: The folderfile %1 cannot be opened.
uk: Файл теки %1 неможливо відкрити.

[ctx: object name]
en: Name
uk: Назва

en: An object with the name %1
    already exists in the package %2.
    Please enter a new name:
uk: Об'єкт з назвою %1
    вже існує у пакунку %2.
    Будь ласка, введіть іншу назву:

en: Actor &name:
uk: Назва &актора:

en: Artifact &name:
uk: &Назва артефакту:

en: Association &name:
uk: &Назва асоціації:

en: Class &name:
uk: &Назва класу:

en: Component &name:
uk: &Назва компонента:

en: Datatype &name:
uk: &Назва типу даних:

en: Entity &name:
uk: &Назва сутності:

en: Enum &name:
uk: &Назва переліку:

en: Folder &name:
uk: &Назва теки:

en: Interface &name:
uk: &Назва інтерфейсу:

en: Node &name:
uk: &Назва вузла:

en: Package &name:
uk: &Назва пакунка:

en: Port &name:
uk: Назва &порту:

en: Use case &name:
uk: &Назва випадку використання:

en: Instance name:
uk: Назва екземпляра:

en: Diagram: %2 Page %1
uk: Діаграма: %2 Сторінка %1

en: Use fill color
uk: Використовувати колір заповнення

en: No fill color
uk: Немає кольору заповнення

en: Change font
uk: Змінити шрифт

en: Change line color
uk: Змінити колір ліній

en: Change line width
uk: Змінити товщину лінії

en: Change fill color
uk: Змінити колір заповнення

en: Change visual property
uk: Змінити візуальну властивість

en: Delete widgets
uk: Вилучити віджети

en: Resize widgets
uk: Змінити розміри віджетів

en: Enter Diagram Name
uk: Введіть назву діаграми

en: Enter the new name of the diagram:
uk: Введіть нову назву діаграми:

en: Failed to import from file.
uk: Не вдалося імпортувати дані з файла.

en: Exporting view...
uk: Експортування перегляду…

en: An error happened when exporting the image:
uk: Під час експорту зображення сталася помилка:

en: The selected file %1 exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Вибраний файл %1 існує.
    Хочете його перезаписати?

en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

en: Empty scene
uk: Порожня сцена

en: Cannot create directory: %1
uk: Не вдається створити каталог: %1

en: A problem occurred while saving diagram in %1
uk: Сталася проблема під час збереження діаграми в %1

en: Multiplicity
uk: Численність

en: Enter multiplicity:
uk: Введіть численність:

en: Association Name
uk: Назва асоціації

en: Enter association name:
uk: Введіть назву асоціації:

en: Role Name
uk: Назва ролі

en: Enter role name:
uk: Введіть назву ролі:

en: Press Ctrl with left mouse click to delete a point
uk: Щоб вилучити точку, натисніть і утримуйте Ctrl, потім клацніть лівою кнопкою миші

en: Enter the name of the diagram referenced
uk: Введіть назву діаграми, на яку робиться посилання

en: Diagram name
uk: Назва діаграми

en: Enter the guard of the loop
uk: Введіть умову виходу з циклу

en: Enter the first alternative name
uk: Введіть назву першої альтернативи

en: Enter first alternative
uk: Введіть першу альтернативу

en: Enter first alternative :
uk: Введіть першу альтернативу :

en: Enter referenced diagram name
uk: Введіть назву діаграми, на яку робиться посилання

en: Enter referenced diagram name :
uk: Введіть назву діаграми-посилання:

en: Enter the guard of the loop:
uk: Введіть умову виходу з циклу:

en: Enter alternative Name
uk: Введіть назву альтернативи

en: Enter the alternative:
uk: Введіть альтернативу:

en: Change Text
uk: Змінити текст

en: Enter new text:
uk: Введіть новий текст:

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

[ctx: operation name]
en: Name
uk: Назва

en: Enter operation name:
uk: Введіть назву дії:

en: Precondition
uk: Передумова

en: Postcondition
uk: Післяумова

en: Transformation
uk: Перетворення

en: Note Type
uk: Тип примітки

en: Select the Note Type
uk: Вибрати тип примітки

en: Enter Object Node Name
uk: Введіть назву вузла об'єкта

en: Enter the name of the object node :
uk: Введіть назву вузла об'єкта:

en: Select Object node type
uk: Вибрати тип вузла об'єкта

en: Select the object node type
uk: Виберіть тип вузла об'єкта

en: Enter the name of the data store node
uk: Введіть назву вузла сховища даних

en: data store name
uk: назва сховища даних

en: Enter the name of the buffer node
uk: Введіть назву вузла буфера

en: Enter the name of the buffer
uk: Введіть назву буфера

en: Enter the name of the object flow
uk: Введіть назву потоку об'єктів

en: object flow
uk: потік об'єктів

en: Enter Object Flow State
uk: Введіть стан потоку об'єктів

en: Enter State (keep '-' if there is no state for the object)
uk: Введіть стан (залиште «-», якщо у об'єкта немає стану)

en: Enter signal name
uk: Введіть назву сигналу

en: Enter the signal name :
uk: Введіть назву сигналу:

en: Enter Activity
uk: Введіть діяльність

en: Hold shift or ctrl to move in X axis. Hold shift and control to move in Y axis. Right button click to cancel move.
uk: Натисніть і тримайте клавішу shift чи ctrl, щоб пересувати по осі X. Натисніть і тримайте клавішу shift і control, щоб пересувати по осі Y. Клацніть правою кнопкою мишки, щоб скасувати пересування.

en: Move widgets
uk: Пересунути віджети

en: Rename Object
uk: Перейменувати об'єкт

en: Enter object name:
uk: Введіть назву класу:

en: Hold shift or control to move in X axis.
uk: Натисніть Shift або Ctrl, щоб пересунути за віссю X.

en: Hold shift and control to move in Y axis.
uk: Натисніть Shift або Ctrl, щоб пересунути за віссю Y.

en: new actor
uk: новий актор

en: new artifact
uk: новий артефакт

en: new association
uk: нова прив'язка

en: new box
uk: новий блок

en: new category
uk: нова категорія

en: new class
uk: новий клас

en: new combined fragment
uk: новий комбінований фрагмент

en: new component
uk: новий компонент

en: new datatype
uk: новий тип даних

en: new entity
uk: нова сутність

en: new enum
uk: новий перелік

en: new floating dash line
uk: нова рухома штрихова лінія

en: new fork/join
uk: нове розгалуження/з'єднання

en: new instance
uk: новий екземпляр

en: new interface
uk: новий інтерфейс

en: new message
uk: нове повідомлення

en: new node
uk: новий вузол

en: new note
uk: нова нотатка

en: new object
uk: новий об'єкт

en: new object node
uk: новий вузол об'єкта

en: new package
uk: новий пакунок

en: new pin
uk: нова шпилька

en: new port
uk: новий порт

en: new precondition
uk: нова передумова

en: new region
uk: нова область

en: new signal
uk: новий сигнал

en: new text
uk: новий текст

en: new UML widget
uk: новий віджет UML

en: new use case
uk: новий випадок використання

en: new widget
uk: новий віджет

en: New activity
uk: Нова діяльність

en: New box
uk: Новий блок

en: New combined fragment
uk: Новий комбінований фрагмент

en: New floating dash line
uk: Нова рухома штрихова лінія

en: New fork/join
uk: Нове розгалуження/з'єднання

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: New note
uk: Нова нотатка

en: New object
uk: Новий об'єкт

en: New object node
uk: Новий вузол об'єкта

en: New pin
uk: Нова шпилька

en: New precondition
uk: Нова передумова

en: New region
uk: Нова область

en: New signal
uk: Новий сигнал

en: New state
uk: Новий стан

en: New text
uk: Новий текст

en: New UML widget
uk: Новий віджет UML

en: New widget
uk: Новий віджет

en: Enter the name of the new box:
uk: Введіть назву нового блоку:

en: Enter the name of the new combined fragment:
uk: Введіть назву нового комбінованого фрагмента:

en: Enter the name of the new floating dash line:
uk: Введіть назву нової рухомої штрихової лінії:

en: Enter the name of the new fork/join:
uk: Введіть назву нового розгалуження/з'єднання:

en: Enter the name of the new message:
uk: Введіть назву нового повідомлення:

en: Enter the name of the new note:
uk: Введіть назву нової нотатки:

en: Enter the name of the new object:
uk: Введіть назву нового об'єкта:

en: Enter the name of the new object node:
uk: Введіть назву нового вузла об'єкта:

en: Enter the name of the new pin:
uk: Введіть назву нової шпильки:

en: Enter the name of the new precondition:
uk: Введіть назву нової передумови:

en: Enter the name of the new region:
uk: Введіть назву нової області:

en: Enter the name of the new signal:
uk: Введіть назву нового сигналу:

en: Enter the name of the new text:
uk: Введіть назву нового тексту:

en: Enter the name of the new uml widget:
uk: Введіть назву нового віджета UML:

en: Enter the name of the new widget:
uk: Введіть назву нового віджета:

en: Rename activity
uk: Перейменувати діяльність

en: Rename box
uk: Перейменувати блок

en: Rename combined fragment
uk: Перейменувати комбінований фрагмент

en: Rename floating dash line
uk: Перейменувати рухому штрихову лінію

en: Rename fork/join
uk: Перейменувати розгалуження або з'єднання

en: Rename message
uk: Перейменувати повідомлення

en: Rename note
uk: Перейменування нотатки

en: Rename object
uk: Перейменувати об'єкт

en: Rename object node
uk: Перейменувати вузол об'єкта

en: Rename pin
uk: Перейменувати шпильку

en: Rename precondition
uk: Перейменувати передумову

en: Rename region
uk: Перейменувати область

en: Rename signal
uk: Перейменувати сигнал

en: Rename state
uk: Перейменувати стан

en: Rename text
uk: Перейменувати текст

en: Rename UML widget
uk: Перейменувати об'єкт UML

en: Rename widget
uk: Перейменувати віджет

en: Enter the new name of the activity:
uk: Введіть назву нової діяльності:

en: Enter the new name of the box:
uk: Введіть нову назву блоку:

en: Enter the new name of the combined fragment:
uk: Введіть нову назву комбінованого фрагмента:

en: Enter the new name of the floating dash line:
uk: Введіть нову назву рухомої штрихової лінії:

en: Enter the new name of the fork/join widget:
uk: Введіть нову назву віджета розгалуження/з'єднання:

en: Enter the new name of the message:
uk: Введіть нову назву повідомлення:

en: Enter the new name of the note:
uk: Введіть нову назву нотатки:

en: Enter the new name of the object:
uk: Введіть нову назву об'єкта:

en: Enter the new name of the object node:
uk: Введіть нову назву вузла об'єкта:

en: Enter the new name of the pin:
uk: Введіть нову назву шпильки:

en: Enter the new name of the precondition:
uk: Введіть нову назву передумови:

en: Enter the new name of the region:
uk: Введіть нову назву області:

en: Enter the new name of the signal:
uk: Введіть нову назву сигналу:

en: Enter the new name of the state:
uk: Введіть нову назву стану:

en: Enter the new name of the text:
uk: Введіть нову назву тексту:

en: Enter the new name of the uml widget:
uk: Введіть нову назву віджета UML:

en: Enter the new name of the widget:
uk: Введіть нову назву віджета:

en: Box
uk: Блок

en: CombinedFragment
uk: Комбінований фрагмент

en: Datatype
uk: Тип даних

en: Enum
uk: Перелік

en: FloatingDashLine
uk: Рухома штрихова лінія

en: ForkJoin
uk: Розділити/з'єднати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Note
uk: Примітка

en: Object
uk: Об'єкт

en: ObjectNode
uk: Вузол об'єкта

en: Signal
uk: Сигнал

en: State
uk: Стан

en: Text
uk: Текст

en: UseCase
uk: Випадок використання

en: Instance
uk: Екземпляр

[ctx: selection arrow]
en: Select
uk: Вибрати

en: Creation
uk: Створення

en: Destroy
uk: Знищити

en: Combined Fragment
uk: Комбінований фрагмент

en: Label
uk: Надпис

en: Directional Association
uk: Пряма асоціація

[ctx: UML class]
en: Class
uk: Клас

en: Send signal
uk: Надіслати сигнал

en: Accept signal
uk: Прийняти сигнал

en: Accept time event
uk: Прийняти часову подію

en: Fork/Join
uk: Розділити/з'єднати

en: Interface Provider
uk: Надавач інтерфейсу

en: Interface required
uk: Потрібний інтерфейс

[ctx: join states]
en: Join
uk: З'єднати

[ctx: state choice]
en: Choice
uk: Вибір

note: i18n("Choice"),                  Icon_Utils::it_Choice_Round,            SLOT(slotChoice()) },          //NotYetImplemented
en: And Line
uk: Лінія «І»

[ctx: state diagram]
en: State
uk: Стани

en: Pre/Post condition
uk: Перед/Після- умова
