Unknown Horizons e124229 - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Thank you for using Unknown Horizons!
lt: Ačiū jums, kad naudojatės Unknown Horizons!

en: Unknown Horizons has crashed.
lt: Unknown Horizons netikėtai nustojo veikti.

en: We are very sorry for this and want to fix the underlying error.
lt: Labai atsiprašome ir norime ištaisyti tai sukėlusią klaidą.

en: In order to do this, we need the information from the logfile:
lt: Kad tai padarytume, mums reikia informacijos iš log failo:

en: Please give it to us via IRC or our forum, for both see http://unknown-horizons.org .
lt: Prašome ją siųsti per IRC ar mūsų forumą, daugiau informacijos rasite http://unknown-horizons.org .

en: Save map
lt: Išsaugoti žemėlapį

en: Load map
lt: Įkelti žemėlapį

note: Main / in-game menu entry
en: Settings
lt: Nustatymai

note: Main / in-game menu entry
en: Help
lt: Pagalba

en: Select brush size:
lt: Pasirinkite teptuko dydį:

en: Select terrain:
lt: Pasirinkite reljefą:

en: (right click to stop)
lt: (norėdami sustoti spauskite dešnįjį pelės mygtuką)

en: Game start
lt: Žaidimo pradžia

en: Build
lt: Statyti

en: Inhabitants
lt: Gyventojai

en: Increase game speed ({key})
lt: Pagreitinti žaidimą ({key})

en: Decrease game speed ({key})
lt: Palėtinti žaidimą ({key})

en: Rotate map counterclockwise ({key})
lt: Sukti žemėlapį prieš laikrodžio rodyklę ({key})

en: Rotate map clockwise ({key})
lt: Sukti žemėlapį pagal laikrodžio rodyklę ({key})

en: Zoom in
lt: Priartinti

en: Zoom out
lt: Atitolinti

en: Destroy ({key})
lt: Sunaikinti ({key})

en: Captain's log ({key})
lt: Kapitono žurnalas ({key})

en: Build menu ({key})
lt: Statymo meniu ({key})

en: Diplomacy
lt: Diplomatija

en: Game menu ({key})
lt: Žaidimo meniu ({key})

en: Change name
lt: Keisti pavadinimą

en: Old name:
lt: Senas pavadinimas:

en: Enter new name:
lt: Įrašykite naują pavadinimą:

en: Apply the new name
lt: Patvirtinti naują pavadinimą

en: Chat
lt: Pokalbiai

en: Enter your message:
lt: Įrašykite savo žinutę:

note: Information about the ship currently under construction at the boat builder Information about the groundunit currently under construction at the groundunit builder
en: Currently building:
lt: Šiuo metu statoma:

note: Pauses the current ship production, can be resumed later Pauses the current groundunit production, can be resumed later
en: Pause
lt: Pristabdyti

note: Resumes the currently paused ship production Resumes the currently paused groundunit production
en: Resume
lt: Tęsti

note: Refers to the resources still missing to complete the current boat builder task Refers to the resources still missing to complete the current groundunit builder task
en: Construction progress:
lt: Statymo progresas:

en: Resources still needed:
lt: Trūkstami resursai:

note: abort construction of a ship, lose invested resources abort construction of a groundunit, lose invested resources
en: Cancel building:
lt: Atšaukti statybas:

note: abort construction of a ship, lose invested resources abort construction of a groundunit, lose invested resources
en: (lose all resources)
lt: (prarasti investuotus resursus)

note: abort construction of a ship, lose invested resources abort construction of a groundunit, lose invested resources
en: Cancel all building progress
lt: Atšaukti visas statybas

en: Confirm order
lt: Patvirtinti užsakymą

en: Cannons
lt: Patrankos

en: Build groundunit:
lt: Statyti sausumos vienetą:

en: Build this groundunit!
lt: Statyk šį sausumos vienetą!

en: Build ship:
lt: Statyti laivą:

en: Build this ship!
lt: Statyk šį laivą!

note: Diplomacy state of player
en: ally
lt: sąjungininkas

note: Diplomacy state of player
en: neutral
lt: neutralus

note: Diplomacy state of player
en: enemy
lt: priešas

en: Building overview
lt: Statinio apžvalga

en: Click to change the name of this groundunit
lt: Spauskite, jei norite pakeisti šio sausumos vieneto pavadinimą

en: Settlement inventory
lt: Gyvenvietės inventorius

en: Settler overview
lt: Naująkurio apžvalga

en: Paid taxes
lt: Sumokėti mokesčiai

en: Taxes:
lt: Mokesčiai:

en: Tax rate
lt: Mokesčių tarifas

en: Upgrade permissions:
lt: Paaukštinti privilegijas:

en: Happiness per house
lt: Laimės per namą

en: sad
lt: liūdni

en: satisfied
lt: patenkinti

en: happy
lt: laimingi

en: Old or unsupported multiplayer protocol. Please check your game version
lt: Senas arba nebepalaikomas multiplayer protokolas. Prašau patikrinti jūsų žaidimo versiją

en: This should never happen. Please contact us or file a bug report.
lt: Tai niekada neturėtų įvykti. Prašau su mumis susisiekti arba atsiųsti pranešimą apie šią klaidą.
