Uranium 4.13 - en to cs_CZ translation catalogue (156 entries)

[ctx: @item:inmenu]
en: Local File
cs_CZ: Lokální soubor

[ctx: @action:button Preceded by 'Ready to'.]
en: Save to Disk
cs_CZ: Uložit na disk

[ctx: @info:tooltip]
en: Save to Disk
cs_CZ: Uložit na disk

[ctx: @item:inmenu About saving files to the hard drive]
en: To Disk
cs_CZ: Na disk

[ctx: @title:window]
en: Save to Disk
cs_CZ: Uložit na disk

[ctx: @info:warning]
en: There are no file types available to write with!
cs_CZ: Neexistují žádné soubory, do kterých mohu zapisovat!

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
cs_CZ: Soubor již existuje

[ctx: @label Don't translate the XML tag <filename>!]
en: The file <filename>{0}</filename> already exists. Are you sure you want to overwrite it?
cs_CZ: Soubor <filename>{0}</filename> již existuje. Doopravdy ho chcete přepsat?

[ctx: @info:progress Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Saving to <filename>{0}</filename>
cs_CZ: Ukládám do <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: Saving
cs_CZ: Ukládám

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Permission denied when trying to save <filename>{0}</filename>
cs_CZ: Nemám oprávnění zapisovat do <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename> or <message>!]
en: Could not save to <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>
cs_CZ: Chyba při ukládání do <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Saved to <filename>{0}</filename>
cs_CZ: Uloženo do <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: File Saved
cs_CZ: Soubor uložen

[ctx: @action:button]
en: Open Folder
cs_CZ: Otevřít složku

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the folder containing the file
cs_CZ: Otevřít složku obsahující soubor

[ctx: @info:title]
en: Error
cs_CZ: Chyba

[ctx: @info:status]
en: Something went wrong saving to <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>
cs_CZ: Nastala chyba při ukládání do <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>

[ctx: @item:inmenu]
en: Simple
cs_CZ: Jednoduchý

[ctx: @error:no mesh]
en: There is no mesh to write.
cs_CZ: Žádná zapisovatelná síť nenalezena.

[ctx: @error:not supported]
en: Unsupported output mode writing STL to stream.
cs_CZ: Nepodporovaný mód výstupu STL do streamu.

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File (ASCII)
cs_CZ: Soubor STL (ASCII)

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File (Binary)
cs_CZ: Soubor STL (Binary)

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File
cs_CZ: Soubor STL

[ctx: @error:not supported]
en: OBJWriter does not support non-text mode.
cs_CZ: OBJWriter nepodporuje netextový mód.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wavefront OBJ File
cs_CZ: Soubor Wavefront OBJ

[ctx: @info:status]
en: {application_name} {version_number} is available!
cs_CZ: {application_name} {version_number} je dostupná!

[ctx: @info:status]
en: {application_name} {version_number} provides a better and more reliable printing experience.
cs_CZ: {application_name} {version_number} přináší lepší a spolehlivější tisk.

[ctx: @action:button]
en: Download
cs_CZ: Stáhnout

[ctx: @action:button]
en: Learn more
cs_CZ: Více

[ctx: @info:status]
en: {application_name} {version_number}-BETA is available!
cs_CZ: {application_name} {version_number}-BETA je dostupná!

[ctx: @info:status]
en: Try out the latest BETA version and help us improve {application_name}.
cs_CZ: Vyzkoušejte poslední BETA verzi a pomozte nám zlepšovat {application_name}.

[ctx: @item:inmenu]
en: Update Checker
cs_CZ: Kontrola aktualizací

[ctx: @item:inmenu]
en: Check for Updates
cs_CZ: Zkontrolovat pro aktualizace

[ctx: @info]
en: The version you are using does not support checking for updates.
cs_CZ: Používaná verze nepodporuje kontrolu aktualizací.

[ctx: @info:title]
en: Warning
cs_CZ: Varování

[ctx: @info]
en: No new version was found.
cs_CZ: Žádná nová verze nebyla nalezena.

[ctx: @info:title]
en: Version Upgrade
cs_CZ: Aktualizace verze

[ctx: @action:button]
en: Move
cs_CZ: Posun

[ctx: @info:tooltip]
en: Move Model
cs_CZ: Posunout model

[ctx: @label]
en: Mirror
cs_CZ: Zrcadlení

[ctx: @info:tooltip]
en: Mirror Model
cs_CZ: Zrcadlit model

[ctx: @label]
en: Laying object flat on buildplate...
cs_CZ: Pokládám objekt na plocho na podložku...

[ctx: @title]
en: Object Rotation
cs_CZ: Otáčení objektu

[ctx: @label]
en: Rotate
cs_CZ: Otáčet

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Model
cs_CZ: Otáčet model

[ctx: @label]
en: Scale
cs_CZ: Škálování

[ctx: @info:tooltip]
en: Scale Model
cs_CZ: Škálovat model

[ctx: @info]
en: Would you like to reload {filename}?
cs_CZ: Chcete znovu načíst {filename}?

[ctx: @info:title]
en: File has been modified
cs_CZ: Soubor byl upraven

[ctx: @action:button]
en: Reload
cs_CZ: Znovu načíst

[ctx: @action:description]
en: This will trigger the modified files to reload from disk.
cs_CZ: Toto zapřičíní, že upravené soubory se znovu načtou z disku.

[ctx: @message]
en: Failed to Initialize OpenGL
cs_CZ: Selhání při inicializaci OpenGL

[ctx: Critical OpenGL Extensions Missing]
en: Critical OpenGL extensions are missing. This program requires support for Framebuffer Objects. Please check your video card drivers.
cs_CZ: Kritické rozšíření OpenGL chybí. Tento program vyžaduje podporu pro Framebuffer objekty. Prosím zkontrolujte ovladače Vaší grafické karty.

[ctx: @error:uninstall]
en: There were some errors uninstalling the following packages: {packages}
cs_CZ: Nastaly chyby při odinstalaci následujících balíčků: {packages}

[ctx: @info:title]
en: Uninstalling errors
cs_CZ: Chyby při odinstalaci

[ctx: @info:progress Don't translate {package_id}]
en: Installing plugin {package_id}...
cs_CZ: Instalace zásuvného balíčku {package_id}...

[ctx: @error:update]
en: There was an error uninstalling the package {package} before installing new version:
    {error}.
    Please try to upgrade again later.
cs_CZ: Nastala chyba při odinstalování balíčku {package} před instalací nové verze:
    {error}.
    Prosím zkuste aktualizovat později.

[ctx: @info:title]
en: Updating error
cs_CZ: Chyba při aktualizaci

[ctx: @info:status]
en: The plugin has been installed.
    Please re-start the application to activate the plugin.
cs_CZ: Zásuvný modul byl nainstalován.
    Prosím restartujte aplikaci pro aktivaci zásuvného balíčku.

[ctx: @error:untrusted]
en: Plugin {} was not loaded because it could not be verified.
cs_CZ: Modul {} nebyl načten, protože nemohl být ověřen.

[ctx: @action:button]
en: Dismiss
cs_CZ: Schovat

[ctx: @error]
en: The plugin {} could not be loaded. Re-installing the plugin might solve the issue.
cs_CZ: Modul {} nemohl být načten. Opětovná instalace modulu může problém vyřešit.

[ctx: @action:button]
en: Remove plugin
cs_CZ: Odstranit modul

[ctx: @info:status]
en: Plugin no longer scheduled to be installed.
cs_CZ: Modul již není naplánován k instalaci.

[ctx: @info:status]
en: The plugin has been removed.
    Please restart {0} to finish uninstall.
cs_CZ: Zásuvný balíček byl odstraněn.
    Prosím restartujte {0} pro dokončení odinstalace.

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Supported Types ({0})
cs_CZ: Všechny podporované typy ({0})

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Files (*)
cs_CZ: Všechny soubory (*)

[ctx: @info:status]
en: Your configuration seems to be corrupt. Something seems to be wrong with the following profiles:
    - {profiles}
     Would you like to reset to factory defaults? Reset will remove all your current printers and profiles.
cs_CZ: Zdá se, že vaše konfigurace je poškozená. Něco se zdá být v nepořádku s následujícími profily:
    - {profiles}
     Chcete obnovit výchozí nastavení továrního nastavení? Reset odebere všechny aktuální tiskárny a profily.

[ctx: @title:window]
en: Reset to factory
cs_CZ: Obnovit do továrního nastavení

[ctx: @label]
en: Reset will remove all your current printers and profiles! Are you sure you want to reset?
cs_CZ: Reset odstraní všechny vaše aktuální tiskárny a profily! Opravdu chcete resetovat?

[ctx: @info:status]
en: Auto scaled model to {0}% of original size
cs_CZ: Model automaticky naškálován na {0} % původní velikosti

[ctx: @info:title]
en: Scaling Object
cs_CZ: Škáluji objekt

[ctx: @label Long duration format. {0} is days]
en: {0} day | {0} days
cs_CZ[0]: {0} den
cs_CZ[1]: {0} dny
cs_CZ[2]: {0} dnů

[ctx: @label Long duration format. {0} is hours]
en: {0} hour | {0} hours
cs_CZ[0]: {0} hod
cs_CZ[1]: {0} hod
cs_CZ[2]: {0} hod

[ctx: @label Long duration format. {0} is minutes]
en: {0} minute | {0} minutes
cs_CZ[0]: {0} min
cs_CZ[1]: {0} min
cs_CZ[2]: {0} min

[ctx: @info:progress]
en: Loading plugins...
cs_CZ: Nahrávám zásuvné balíčky...

[ctx: @info:progress]
en: Loading plugin {plugin_id}...
cs_CZ: Nahrávám zásuvný balíček {plugin_id}...

[ctx: @info:progress]
en: Initializing package manager...
cs_CZ: Inicializuji správce zásuvných balíčků...

[ctx: @info:status]
en: Your configuration seems to be corrupt.
cs_CZ: Zdá se, že vaše konfigurace je poškozená.

[ctx: @info:title]
en: Configuration errors
cs_CZ: Chyby v konfiguraci

[ctx: @info:progress]
en: Updating configuration...
cs_CZ: Aktualizuji konfiguraci...

[ctx: @info:progress]
en: Loading preferences...
cs_CZ: Nahrávám preference...

[ctx: @info:progress]
en: Loading UI...
cs_CZ: Nahrávám UI...

[ctx: @menu]
en: From Disk
cs_CZ: Z disku

[ctx: @info:version-upgrade]
en: A configuration from an older version of {0} was imported.
cs_CZ: Konfigurace ze starší verze {0} byla nahrána.

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: Cannot open files of the type of <filename>{0}</filename>
cs_CZ: Nemohu otevřít soubory typu <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: Invalid File
cs_CZ: Neplatná složka

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: Failed to load <filename>{0}</filename>. The file could be corrupt or inaccessible.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst <filename>{0}</filename>. Soubor může být poškozený, nebo nedostupný.

[ctx: @info:title]
en: Unable to Open File
cs_CZ: Nepovedlo se Otevřít Soubor

[ctx: @info:title]
en: Loading
cs_CZ: Nahrávám

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: There where no models in <filename>{0}</filename>.
cs_CZ: V souboru <filename>{0}</filename> nebyly žádné modely.

[ctx: @info:title]
en: No Models in File
cs_CZ: Žádné modely v souboru

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: Failed to load <filename>{0}</filename>. The file could be corrupt, inaccessible or it did not contain any models.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst <filename>{0}</filename>. Soubor může být poškozený, nedostupný nebo neobsahuje žádné modely.

[ctx: @option:check]
en: Lock Model
cs_CZ: Uzamknout model

[ctx: @action:button]
en: Lay flat
cs_CZ: Položit na plocho

[ctx: @action:button]
en: Select face to align to the build plate
cs_CZ: Vyberte stranu, aby byla položena na podložku

[ctx: @action:checkbox]
en: Snap Rotation
cs_CZ: Otáčení po mřížce

[ctx: @option:check]
en: Snap Scaling
cs_CZ: Škálování po mřížce

[ctx: @option:check]
en: Uniform Scaling
cs_CZ: Konstantní škálování

[ctx: @title:window]
en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

[ctx: @info]
en: Please provide a new name.
cs_CZ: Prosím uveďte nové jméno.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

[ctx: @title:tab]
en: Printers
cs_CZ: Tiskárny

[ctx: @label]
en: Type
cs_CZ: Typ

[ctx: @title:window]
en: Confirm Remove
cs_CZ: Potvrdit odstranění

[ctx: @label (%1 is object name)]
en: Are you sure you wish to remove %1? This cannot be undone!
cs_CZ: Doopravdy chcete odstranit %1? Toto nelze vrátit zpět!

[ctx: @title:window]
en: Preferences
cs_CZ: Preference

[ctx: @title:tab]
en: General
cs_CZ: Obecné

[ctx: @title:tab]
en: Settings
cs_CZ: Nastavení

[ctx: @option]
en: Open
cs_CZ: Otevřít

[ctx: @option]
en: Save
cs_CZ: Uložit

[ctx: @option]
en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

[ctx: @option]
en: Close
cs_CZ: Zavřít

[ctx: @option]
en: Discard
cs_CZ: Zahodit

[ctx: @option]
en: Apply
cs_CZ: Použít

[ctx: @option]
en: Restore Defaults
cs_CZ: Obnovit výchozí

[ctx: @option]
en: Help
cs_CZ: Nápověda

[ctx: @option]
en: Save All
cs_CZ: Uložit vše

[ctx: @option]
en: Yes
cs_CZ: Ano

[ctx: @option]
en: Yes to All
cs_CZ: Ano pro všechny

[ctx: @option]
en: No
cs_CZ: Ne

[ctx: @option]
en: No to All
cs_CZ: Ne pro všechny

[ctx: @option]
en: Abort
cs_CZ: Zrušit

[ctx: @option]
en: Retry
cs_CZ: Opakovat

[ctx: @option]
en: Ignore
cs_CZ: Ignorovat

[ctx: description]
en: Outputs log information to the console.
cs_CZ: Výstup logu informací do konzole.

[ctx: description]
en: Enables saving to local files.
cs_CZ: Povolí ukládání do místních souborů.

[ctx: name]
en: Local File Output Device
cs_CZ: Zařízení pro výstup do místních souborů

[ctx: description]
en: Provides a simple solid mesh view.
cs_CZ: Poskytuje jednoduché zobrazení pevných sítí.

[ctx: name]
en: Simple View
cs_CZ: Jednoduchý pohled

[ctx: description]
en: Provides support for writing STL files.
cs_CZ: Poskytuje podporu pro zápis do STL souborů.

[ctx: name]
en: STL Writer
cs_CZ: Zapisovač STL

[ctx: description]
en: Provides support for reading STL files.
cs_CZ: Poskytuje podporu pro čtení STL souborů.

[ctx: name]
en: STL Reader
cs_CZ: Čtečka STL

[ctx: description]
en: Makes it possible to write Wavefront OBJ files.
cs_CZ: Umožňuje zapisovat do Wavefront OBJ souborů.

[ctx: name]
en: Wavefront OBJ Writer
cs_CZ: Zapisovač Wavefront OBJ

[ctx: description]
en: Makes it possible to read Wavefront OBJ files.
cs_CZ: Umožňuje číst Wavefront OBJ soubory.

[ctx: name]
en: Wavefront OBJ Reader
cs_CZ: Čtečka Wavefront OBJ

[ctx: description]
en: Checks for updates of the software.
cs_CZ: Zkontroluje aktualizace softwaru.

[ctx: name]
en: Update Checker
cs_CZ: Kontrola aktualizací

[ctx: description]
en: Provides built-in setting containers that come with the installation of the application.
cs_CZ: Poskytuje zabudované nastavení kontajnerů, které se nainstalovali spolu s aplikací.

[ctx: name]
en: Local Container Provider
cs_CZ: Lokální kontajner

[ctx: description]
en: Provides the Move tool.
cs_CZ: Poskytuje nástroj posunu.

[ctx: name]
en: Move Tool
cs_CZ: Přesun

[ctx: description]
en: Provides the Mirror tool.
cs_CZ: Poskytuje nástroj zrcadlení.

[ctx: name]
en: Mirror Tool
cs_CZ: Zrcadlení

[ctx: description]
en: Provides the tool to manipulate the camera.
cs_CZ: Poskytuje nástroj manipulace s kamerou.

[ctx: name]
en: Camera Tool
cs_CZ: Kamera

[ctx: description]
en: Provides the Selection tool.
cs_CZ: Poskytuje nástroj selekce.

[ctx: name]
en: Selection Tool
cs_CZ: Výběr

[ctx: description]
en: Provides the Rotate tool.
cs_CZ: Poskytuje nástroj otáčení.

[ctx: name]
en: Rotate Tool
cs_CZ: Rotace

[ctx: description]
en: Provides the Scale tool.
cs_CZ: Poskytuje nástroj škálování.

[ctx: name]
en: Scale Tool
cs_CZ: Škálování

[ctx: description]
en: Outputs log information to a file in your settings folder.
cs_CZ: Zapíše log informace do souboru ve složce nastavení.
