lxpanel - en to bg translation catalogue (402 entries)

note: { "configure", N_("Preferences"), configure },
en: Run
bg: Стартирай...

en: Restart
bg: Рестартирай

en: Logout
bg: Излез

en: Currently loaded plugins
bg: Заредени приставки

en: Stretch
bg: Разтягане

en: Add plugin to panel
bg: Добави приставка в панела

en: Available plugins
bg: Налични приставки

en: Logout command is not set
bg: Не е зададена команда за изход

en: Select a directory
bg: Изберете директория

en: Select a file
bg: Изберете файл

en: _Browse
bg: _Разгледай

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
bg: Няма място за друг панел. Всички ъгли са заети.

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
bg: Наистина ли искате да изтриете този панел?
    <b>Внимание: Не може да бъде възстановено!</b>

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Copyright (C) 2008-2013
bg: Авторски права © 2008-2013

en: Desktop panel for LXDE project
bg: LXDE панел

en: Add / Remove Panel Items
bg: Добави/Премахни панелни елементи

en: Remove "%s" From Panel
bg: Премахни '%s' от панела

en: Panel Settings
bg: Настройки на панела

en: Create New Panel
bg: Създай нов панел

en: Delete This Panel
bg: Премахни панела

en: About
bg: Относно

en: Panel
bg: Системен панел

en: "%s" Settings
bg: '%s' Настройки

en: Height in px:
bg: Височина:

en: Width:
bg: Ширина:

en: Left
bg: Ляво

en: Right
bg: Дясно

en: Top
bg: Горе

en: Bottom
bg: Долу

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
bg: lxpanel %s - GTK2+ панел за UNIX работен плот

en: Command line options:
bg: Опции на команди:

en:  --help      -- print this help and exit
bg:  --help     -- извежда помощ и излиза

en:  --version   -- print version and exit
bg:  --version   -- изписва версията и излиза

en:  --log <number> -- set log level 0-5. 0 - none 5 - chatty
bg:  --log <number> -- задава ниво на отчет 0-5. (0 - без, 5 - подробно)

note: g_print(_(" --configure -- launch configuration utility\n"));
en:  --profile name -- use specified profile
bg:  --profile name -- използва съществуващ профил

en:  -h  -- same as --help
bg:  -h  -- същото като --help

en:  -p  -- same as --profile
bg:  -p  -- същото като --profile

en:  -v  -- same as --version
bg:  -v  -- същото като --version

note: g_print(_(" -C  -- same as --configure\n"));
en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
bg: 
    За повече информация посетете http://lxde.org/

en: No file manager is configured.
bg: Няма настроен файлов мениджър.

en: Enter the command you want to execute:
bg: Въведете командата, която искате да изпълните:

note: vim: set sw=4 et sts=4 ts=4 :
en: Application Launch and Task Bar
bg: Стартиране на програми и лента със задачи

en: <b>Mode:</b>
bg: <b>Режим:</b>

en: Launchers
bg: Стартери

en: <b>Launchbar</b>
bg: <b>Поле за стартери</b>

en: Show tooltips
bg: Показване на подсказки

en: Icons only
bg: Само икони

en: Flat buttons
bg: Плоски бутони

en: Show windows from all desktops
bg: Показване на прозорците от всички среди

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
bg: Показвай само прозорци от същия монитор като лентата със задачи

en: Use mouse wheel
bg: Изпозвай колелцето на мишката

en: Flash when there is any window requiring attention
bg: Примигване на прозорец при ново събитие

en: Combine multiple application windows into a single button
bg: Комбинирай няколко прозореца в един-единствен бутон

en: Maximum width of task button
bg: Максимална ширина на бутон за задачи

en: Spacing
bg: Разредка

en: <b>Taskbar</b>
bg: <b>Лента със задачи</b>

en: Only Application Launch Bar
bg: Само Лента със стартери

en: Only Task Bar (Window List)
bg: Само Лента със задачи (Лист с прозорци)

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
bg: Вградени Стартер на програми и Лента със задачи

en: <b>Connection</b>
bg: <b>Връзка</b>

en: Status:
bg: Състояние:

en: _Name:
bg: _Име:

en: <b>Activity</b>
bg: <b>Дейност</b>

en: Received:
bg: Получено:

en: Sent:
bg: Изпратени:

en: <b>Signal Strength</b>
bg: <b>Сила на сигнала</b>

en: General
bg: Общи

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
bg: <b>Интернет протокол (IPv4)</b>

en: Address:
bg: Адрес:

en: Destination:
bg: Място:

en: Broadcast:
bg: Излъчване:

en: Subnet Mask:
bg: Маска на подмрежа:

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
bg: <b>Интернет протокол (IPv6)</b>

en: Scope:
bg: Обсег:

en: <b>Network Device</b>
bg: <b>Мрежово устройство</b>

en: Type:
bg: Тип:

en: Support
bg: Поддръжка

en: Con_figure
bg: _Настройване...

en: Dynamic
bg: Динамично

en: Pixels
bg: Пиксели

en: % Percent
bg: % Процент

en: None
bg: Без

en: Err
bg: Грешка

en: Warn
bg: Внимание

en: Info
bg: Информация

en: All
bg: Всичко

en: Panel Preferences
bg: Панелни настройки

en: Edge:
bg: Контур:

en: Center
bg: Центрирано

en: Alignment:
bg: Подравняване:

en: Margin in px:
bg: Граница:

en: Monitor:
bg: Монитор:

en: <b>Position</b>
bg: <b>Позиция</b>

en: Icon size in px:
bg: Размер на иконата:

en: <b>Size</b>
bg: <b>Размер</b>

en: Geometry
bg: Геометрия

en: System theme
bg: Системна тема

en: Solid color (with opacity)
bg: Монолитен цвят (с плътност)

en: Image
bg: Изображение

en: Select an image file
bg: Избери изображение

en: <b>Background</b>
bg: <b>Фон</b>

en: Custom color
bg: Потребителски цвят

en: Size
bg: Размер

en: <b>Font</b>
bg: <b>Шрифт</b>

en: Appearance
bg: Изглед

en: Panel Applets
bg: Аплети

en: Logout Command:
bg: Команда за изход:

en: Terminal Emulator:
bg: Терминален емулатор:

en: File Manager:
bg: Файлов мениджър:

en: <b>Set Preferred Applications</b>
bg: <b>Задайте предпочитани програми</b>

en: Make window managers treat the panel as dock
bg: Задай заглавните ленти в панела като док

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
bg: Не покривай от увеличените прозорци

en: <b>Properties</b>
bg: <b>Настройки</b>

en: Minimize panel when not in use
bg: Минимизирай панела, когато не се използва

en: Size when minimized
bg: Размер на минимизиран прозорец

en: pixels
bg: пиксели

en: <b>Automatic hiding</b>
bg: <b>Автоматично скриванe</b>

en: Log level
bg: Ниво на отчета

en: <b>Log level</b>
bg: <b>Ниво на отчета</b>

en: Advanced
bg: Допълнителни

en: CPU Usage Monitor
bg: Мониторинг на процесора

en: Display CPU usage
bg: Показване натоварването на процесора

en: Desktop Number / Workspace Name
bg: Плот № / Име на среда

en: Bold font
bg: Удебелен шрифт

en: Display desktop names
bg: Показвай името на десктопа

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
bg: Показване номер на работен плот, от cmeury@users.sf.net

en: Display Image and Tooltip
bg: Показвай картина и подсказка

en: _Close all windows
bg: _Затвори всички прозорци

note: Add Raise menu item.
en: _Raise
bg: _Увеличаване

note: Add Restore menu item.
en: R_estore
bg: _Възстановяване

note: Add Maximize menu item.
en: Ma_ximize
bg: _Максимизиране

note: Add Iconify menu item.
en: Ico_nify
bg: _Намаляване

en: Workspace _%d
bg: Работна среда _%d

en: Workspace %d
bg: Работна среда %d

note: Add "move to all workspaces" item.  This causes the window to be visible no matter what desktop is active.
en: _All workspaces
bg: _Всички работни среди

note: Add Move to Workspace menu item as a submenu.
en: _Move to Workspace
bg: _Премести на друга работна среда

note: Add Close menu item.  By popular demand, we place this menu item closest to the cursor.
en: _Close Window
bg: _Затваряне

en: A_dd to Launcher
bg: До_бави към Стартера

en: Rem_ove from Launcher
bg: Пре_махни от Стартера

en: _New Instance
bg: _Нова истанция

en: Application Launch Bar
bg: Панел с програми

en: Bar with buttons to launch application
bg: Бар за стартиране на програми

en: Task Bar (Window List)
bg: Лента със задачи (Лист прозорци)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
bg: Лентата със задачи показва отворените прозорци и позволява: намаляване, скриване или фокусиране

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
bg: Лента с бутони за стартиране на програма и/или показване на всички отворени прозорци

en: Digital Clock
bg: Цифров часовник

en: Clock Format
bg: Формат на часа

en: Tooltip Format
bg: Формат на подсказките

en: Format codes: man 3 strftime; \%n for line break
bg: Формат на кодовете: man 3 strftime; \%n за нов ред

en: Action when clicked (default: display calendar)
bg: Действие при клик (по подразбиране: показвай календар)

en: Tooltip only
bg: Само подсказки

en: Center text
bg: Центрирано

en: Display digital clock and tooltip
bg: Показвай цифров часовник и подсказка

en: Add to desktop
bg: Добави към Плота

en: Properties
bg: Свойства

en: Menu
bg: Меню

en: Icon
bg: Икона

en: Application Menu
bg: Главно меню

en: Separator
bg: Разделител

en: Add a separator to the panel
bg: Добави разделител в панела

en: Desktop Pager
bg: Преглед на средите

en: Simple pager plugin
bg: Добавка прост преглед

en: Spacer
bg: Отстояние

en: Allocate space
bg: Разпредели местата

en: System Tray
bg: Системна Табла

en: System tray
bg: Системна табла

en: New session is required for this option to take effect
bg: Нужна е нова сесия за да влезе в сила тази опция

note: dialog
en: Select Keyboard Model
bg: Изберете модела на клавиатурата

en: Description
bg: Описание

note: dialog
en: Select Layout Change Type
bg: Промяна на клавиатурната подредба

note: dialog
en: Add Keyboard Layout
bg: Добавяне на клавиатурна подредба

en: Flag
bg: Национално знаме

en: Layout
bg: Подредба

en: Keyboard Layout Handler
bg: Мениджър на клавиатурната подредба

en: Keyboard Model
bg: Модел на клавиатурата

en: Keyboard Layouts
bg: Клавиатурни подредби

en: Variant
bg: Вариант

en: Change Layout Option
bg: Промяна на опциите на подредбата

en: Advanced setxkbmap Options
bg: Допълнителни опции за setxkbmap

en: Do _not reset existing options
bg: Не _нулирайте съществуващите опции

en: Keep _system layouts
bg: Запазване на _системните подредби

en: Per Window Settings
bg: Настройки за прозорец

en: _Remember layout for each window
bg: _Запомни клавиатурната подребда за всеки прозорец

en: Show Layout as
bg: Показвай подредбата като

en: Custom Image
bg: Предпочитана снимка

en: Text
bg: Текст

en: Panel Icon Size
bg: Размер на иконата на панела

en: Handle keyboard layouts
bg: Управление на клавиатурните подредби

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
bg: Клик с ляв бутон за намаляване на всички прозорци. Клик със среден бутон за скриване.

en: Minimize All Windows
bg: Минимизирай всички прозорци

en: Alternately iconify/shade and raise
bg: Изборно намаляване/скриване и увеличаване

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
bg: Използвай командите за всички прозорци.
    Поддържанити команди са 1) намаляване и 2) скриване

en: Open in _Terminal
bg: _Стартиране в терминал

en: Directory Menu
bg: Меню на директориите

en: Directory
bg: Директория

en: Label
bg: Етикет

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
bg: Търсене в дървесна структура чрез меню (Автор: PCMan)

en: Normal
bg: Нормално

en: Warning1
bg: Внимание1

en: Warning2
bg: Внимание2

en: Automatic sensor location
bg: Автоматично локализиране на сензор

en: Sensor
bg: Сензор

en: Automatic temperature levels
bg: Автоматични нива на температура

en: Warning1 Temperature
bg: Внимание1 Температура

en: Warning2 Temperature
bg: Внимание2 Температура

en: Temperature Monitor
bg: Наблюдение на температура

en: Display system temperature
bg: Екран на системната температура

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
bg: Честота: %d МХц
    Стабилизатор: %s

en: CPUFreq frontend
bg: Оформление за CPUFreq

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
bg: Извеждай честотата на ЦПУ и позволявай промяна на стабилизацията и честотата

note: FIXME: display current level in tooltip. ex: "Volume Control: 80%" Display current level in tooltip.
en: Volume control
bg: Контрол на Звука

en: Volume Control
bg: Настройки на Звука

note: Create a frame as the child of the viewport.
en: Volume
bg: Сила на звука

note: Create a check button as the child of the vertical box.
en: Mute
bg: Заглушаване

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontol, alsamixer ...)
bg: Грешка, трябва да инсталирате програма за регулиране на звука (pavucontrol, alsamixer...)

en: Display and control volume for ALSA
bg: Наблюдаване и контролиране на силата на звука за ALSA

en: <Hidden Access Point>
bg: <Скрит достъп>

en: Wireless Networks not found in range
bg: Няма безжични връзки в диапазона

note: Repair
en: Repair
bg: Поправяне

note: interface down
en: Disable
bg: Деактивирай

en: Wireless Connection has no connectivity
bg: Безжичната мрежа не е свързана

en: Network cable is plugged out
bg: Мрежовия кабел е изваден

en: Connection has limited or no connectivity
bg: Мрежата е ограничена или не е свързана

en: IP Address:
bg: IP адрес:

en: Remote IP:
bg: Отдалечено IP:

en: Netmask:
bg: Мрежова маска:

en: Activity
bg: Активност

en: Sent
bg: Изпратени

en: Received
bg: Получени

en: bytes
bg: байтове

en: packets
bg: пакети

en: Wireless
bg: Безжична връзка

en: Protocol:
bg: Протокол:

en: HW Address:
bg: HW адрес :

en: Manage Networks
bg: Управление на мрежи

en: Monitor and Manage networks
bg: Наблюдение и управление на мрежи

note: create dialog
en: Setting Encryption Key
bg: Задаване на ключ за криптиране

note: messages
en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
bg: Тази безжична връзка беше криптирана.
    Трябва да имате криптиращия ключ.

en: Encryption Key:
bg: Ключ за криптиране:

en: Interface to monitor
bg: Наблюдавай върху монитора

en: Config tool
bg: Инструмент за конфигуриране

en: Network Status Monitor
bg: Наблюдение на мрежовите връзки

en: Monitor network status
bg: Състояние на връзката

en: Unknown
bg: Неизвестен

en: Connection Properties
bg: Свойства на връзката

en: Connection Properties: %s
bg: Свойства на връзката: %s

en: %lu packet | %lu packets
bg[0]: %lu Пакет
bg[1]: %lu Пакети

en: There was an error displaying help:
    %s
bg: Възникна грешка при показване на помощта:
    %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
bg: Инструментът за настройка на времето не може да бъде стартиран: %s

en: Network Connection: %s
bg: Мрежова връзка:%s

en: Network Connection
bg: Мрежова връзка

en: Interface
bg: Интерфейс

en: The current interface the icon is monitoring.
bg: Текущия интерфейс на иконата се показва

en: Orientation
bg: Ориентация

en: The orientation of the tray.
bg: Ориентация на таблата.

en: Tooltips Enabled
bg: Подсказките са активирани

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
bg: Независимо от това дали подсказките на иконите са активирани.

en: Show Signal
bg: Покажи сигнала

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
bg: Независимо от това дали силата на сигнала трябва да бъде показана.

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
bg: Моля свържете се със системния Ви администратор, за решението на проблема:
    
    %s

en: Name
bg: Име

en: The interface name
bg: Име на интерфейса

en: State
bg: Състояние

en: The interface state
bg: Състояние на интерфейса

en: Stats
bg: Статистика

en: The interface packets/bytes statistics
bg: Статистика на пакети/байтове

en: Whether the interface is a wireless interface
bg: Дали интерфейса е за безжична връзка

en: Signal
bg: Сигнал

en: Wireless signal strength percentage
bg: Процент на сила на сигнала за безжична мрежа

en: Error
bg: Грешка

en: The current error condition
bg: Текущо състояние на грешката

en: Unable to open socket: %s
bg: Не може да се отвори гнездото: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
bg: SIOCGIFFLAGS грешка: %s

en: Ethernet
bg: Локална мрежа (Ethernet)

en: 16/4 Mbps Token Ring
bg: 16/4 МБ в сек. сигнален звън

en: Frame Relay DLCI
bg: Трансформиране на рамката (DLCI)

en: Metricom Starmode IP
bg: Метрически, стартов режим IP

en: Serial Line IP
bg: Серийно IP

en: VJ Serial Line IP
bg: VJ Серийно IP

en: 6-bit Serial Line IP
bg: 6-битово Серийно IP

en: VJ 6-bit Serial Line IP
bg: VJ 6-битово Серийно IP

en: Adaptive Serial Line IP
bg: Адаптивно, Серийно IP

en: Generic X.25
bg: Общо X.25

en: Point-to-Point Protocol
bg: Протокол 'От точка до точка' (PPPoE)

en: IPIP Tunnel
bg: Порт на тунела IPIP

en: Frame Relay Access Device
bg: Трансформиране на рамката за достъп до устройството

en: Local Loopback
bg: Локални примки

en: Fiber Distributed Data Interface
bg: Разпределение през Оптични кабели (FDDI)

en: IPv6-in-IPv4
bg: IPv6 в IPv4

en: SIOCGIFCONF error: %s
bg: SIOCGIFCONF грешка: %s

en: No network devices found
bg: Не са намерени вх/изх. устройства.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
bg: Не може да се отвори /proc/net/dev: %s

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
bg: Неуспешен разбор на /proc/net/dev. Няма данни.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
bg: Неуспешен анализ на /proc/net/dev. Непознат формат.

en: Could not parse interface name from '%s'
bg: Неуспешен анализ на интерфейс името от %s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
bg: Неуспешен анализ на статистиката от '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
bg: Неуспешен разбор на /proc/net/wireless. Няма данни.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
bg: Неуспешен анализ на /proc/net/wireless. Непознат формат.

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
bg: Неуспешен анализ на детайли за безжичната мрежа от '%s'. link_idx = %d;

en: Could not connect to interface, '%s'
bg: Неуспешно осъществена връзка към сървър, '%s'

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
bg: Неуспешна ioctl заявка до интерфейса, '%s'

en: Could not parse command line '%s': %s
bg: Неуспешно анализиране на командата '%s': %s

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
bg: Неуспешен анализ на резултата от 'netstat'. Неизвестен формат

en: Disconnected
bg: Несвързан

en: Idle
bg: Неактивен

en: Sending
bg: Изпращане

en: Receiving
bg: Получаване

en: Sending/Receiving
bg: Изпращане/Получаване

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d until full
bg: Батерия: %d%% заредена, %d:%02d, докато се зареди

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d left
bg: Батерия: %d%% заредена, остават: %d:%02d

en: Battery: %d%% charged
bg: Батерия: %d%% заредена

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
bg: 
    %sПроектна енергия:		%5d мВтч

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
bg: 
    %sПълна енергия:			%5d мВтч

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
bg: 
    %sТекуща енергия:			%5d мВтч

en: 
    %sPower now:			%5d mW
bg: 
    %sТекуща мощност:			%5d мВт

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
bg: 
    %sПроектиран заряд:	%5d мАч

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
bg: 
    %sПълен заряд:			%5d мАч

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
bg: 
    %sТекущ заряд:			%5d мАч

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
bg: 
    %sТекущ ток:			%5d мА

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
bg: 
    %sТекущо напрежение:		%.3lf В

en: No batteries found
bg: Няма открити батерии

en: Battery Monitor
bg: Датчик за батерията

en: Hide if there is no battery
bg: Скрий ако няма батерия

en: Alarm command
bg: Команда за сигнализиране

en: Alarm time (minutes left)
bg: Време за сигнализиране (оставащи минути)

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Charging color 1
bg: Цвят при зареждане 1

en: Charging color 2
bg: Цвят при зареждане 2

en: Discharging color 1
bg: Цвят при разреждане 1

en: Discharging color 2
bg: Цвят при разреждане 2

en: Border width
bg: Ширина на рамка

en: Show Extended Information
bg: Покажи разширена информация

en: Display battery status using ACPI
bg: Показва статуса на батерията ползвайки ACPI

en: Show CapsLock
bg: Показвай CapsLock

en: Show NumLock
bg: Показвай NumLock

en: Show ScrollLock
bg: Показвай ScrollLock

en: Keyboard LED
bg: Клавиатурен светодиод

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
bg: Индикатори за CapsLock, NumLock и ScrollLock клавиши

note: A label to allow for click through
en: No Indicators
bg: Няма индикатори

en: Indicator Applications
bg: Индикатор за програми

en: Clock Indicator
bg: Индикатор за часовник

en: Messaging Menu
bg: Меню за съобщения

en: Network Menu
bg: Меню на интернет директориите

en: Session Menu
bg: Меню за сесия

en: Sound Menu
bg: Меню за звука

en: Indicator applets
bg: Индикатори

en: Add indicator applets to the panel
bg: Добави индикатори

en: CPU usage: %.2f%%
bg: Товар на Централния процесор: %.2f%%

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
bg: Използване на Оперативна памет: %.1fMB (%.2f%%)

en: CPU color
bg: Цвят за скалата на Процесора

en: Display RAM usage
bg: Извеждане на използваната Оперативна памет

en: RAM color
bg: Цвят за скалата на Оперативната памет

en: Action when clicked (default: lxtask)
bg: Действие при клик (по подразбиране: Мениджър на задачи)

en: Resource monitors
bg: Използване на ресурсите

en: Display monitors (CPU, RAM)
bg: Показване на използването на ресурсите (процесор, оперативна памет)

en: [N/A]
bg: [Няма]

en: Enter New Location
bg: Въведи ново местоположение

en: _New Location:
bg: _Ново местоположение:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
bg: Веведете:
    - град или
    - град и държава, или
    - пощенски код,
    за които да се получи прогноза за времето.

en: You must specify a location.
bg: Трябва да зададете местоположение.

en: Location '%s' not found!
bg: Местоположението '%s' не е намерено!

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Refresh
bg: Опресняване

en: Quit
bg: Изход

en: Weather Preferences
bg: Настройки на прогнозата

en: Current Location
bg: Текущо местоположение

en: None configured
bg: Няма зададено

en: _Set
bg: _Задай

en: Display
bg: Екран

en: Name:
bg: Име:

en: Units:
bg: Eдиници:

en: _Metric (°C)
bg: _Мерни (°C)

en: _English (°F)
bg: _Английски (°F)

en: Forecast
bg: Прогноза

en: Updates:
bg: Обновяване:

en: Ma_nual
bg: Ръчн_о

en: _Automatic, every
bg: Ав_томатично, на всеки

en: minutes
bg: минути

en: Source:
bg: Източник:

en: C_hange
bg: Пром_яна

note: Both are available
en: Current Conditions for %s
bg: Текущи условия за %s

en: Location:
bg: Местоположение:

en: Last updated:
bg: Последно обновено:

en: Feels like:
bg: Усеща се като:

en: Humidity:
bg: Влажност:

en: Pressure:
bg: Налягане:

en: Visibility:
bg: Видимост:

en: Wind:
bg: Вятър:

en: Sunrise:
bg: Изгрев:

en: Sunset:
bg: Залез:

en: Forecast for %s unavailable.
bg: Няма налична прогноза за %s.

en: Location not set.
bg: Не е зададено местоположение.

en: Searching for '%s'...
bg: Търсене за '%s'...

en: Location matches for '%s'
bg: Мястото съвпадна с '%s'

en: City
bg: Град

en: Country
bg: Държава

note: make it nice and pretty
en: Currently in
bg: В момента за

en: Today:
bg: Днес:

en: Tomorrow:
bg: Утре:

en: Weather Plugin
bg: Приставка за климата

en: Show weather conditions for a location.
bg: Показвай климатичните условия за местоположение.
