lxpanel - en to sl translation catalogue (391 entries)

note: { "configure", N_("Preferences"), configure },
en: Run
sl: Zaženi

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Logout
sl: Odjava

en: Currently loaded plugins
sl: Naloženi vstavki

en: Stretch
sl: Raztegni

en: Add plugin to panel
sl: Dodaj vstavek na pult

en: Available plugins
sl: Razpoložljivi vstavki

en: Logout command is not set
sl: Ukaz za odjavo ni nastavljen.

en: Select a directory
sl: Izberite mapo

en: Select a file
sl: Izberite datoteko

en: _Browse
sl: _Brskaj

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
sl: Zmanjkalo je prostora za dodaten pult. Vsi robovi so zasedeni.

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta pult?
    <b>Pulta ni mogoče obnoviti!</b>

en: Confirm
sl: Potrditev

en: Copyright (C) 2008-2014
sl: Avtorske pravice (C) 2008 - 2014

en: Desktop panel for LXDE project
sl: Namizni pult za projekt LXDE

en: "%s" Settings
sl: Nastavitve za »%s«

en: Add / Remove Panel Items
sl: Dodaj/odstrani vstavke

en: Remove "%s" From Panel
sl: Odstrani »%s« s pulta

en: Panel Settings
sl: Nastavitve pulta

en: Create New Panel
sl: Ustvari nov pult

en: Delete This Panel
sl: Izbriši pult

en: About
sl: O LXPanel

en: Panel
sl: Pult

en: Height in px:
sl: Višina:

en: Width:
sl: Širina:

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: Top
sl: Vrh

en: Bottom
sl: Dno

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
sl: LXPanel %s - Na GTK2+ osnovan pult za sisteme UNIX.

en: Command line options:
sl: Možnosti ukazne vrstice:

en:  --help      -- print this help and exit
sl:  --help      -- Izpiše to pomoč.

en:  --version   -- print version and exit
sl:  --version   -- Izpiše različico programa.

note: g_print(_(" --log <number> -- set log level 0-5. 0 - none 5 - chatty\n")); g_print(_(" --configure -- launch configuration utility\n"));
en:  --profile name -- use specified profile
sl:  --profile <ime> -- Uporabi naveden profil.

en:  -h  -- same as --help
sl:  -h  -- Enako kot --help

en:  -p  -- same as --profile
sl:  -p  -- Enako kot --profile

en:  -v  -- same as --version
sl:  -v  -- Enako kot --version

note: g_print(_(" -C  -- same as --configure\n"));
en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
sl: 
    Za več podatkov obiščite http://lxde.org/.

en: No file manager is configured.
sl: Upravljalnik datotek ni nastavljen.

en: Enter the command you want to execute:
sl: Vnesite ukaz, ki ga želite izvesti:

note: vim: set sw=4 et sts=4 ts=4 :
en: Application Launch and Task Bar
sl: Zaganjalna in opravilna vrstica

note: Launchtaskbar mode: launchbar, taskbar, or combined
en: <b>Mode:</b>
sl: <b>Način:</b>

en: Launchers
sl: Zaganjalniki

en: <b>Launchbar</b>
sl: <b>Zaganjalna vrstica</b>

en: Show tooltips
sl: Pokaži orodne namige

en: Icons only
sl: Pokaži le ikone

en: Flat buttons
sl: Ploski gumbi

en: Show windows from all desktops
sl: Pokaži okna z vseh namizij

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
sl: Pokaži le okna, ki so na enakem zaslonu kot opravilna vrstica

en: Use mouse wheel
sl: Uporabi miškin kolešček

en: Flash when there is any window requiring attention
sl: Utripanje okna, ki zahteva pozornost

en: Combine multiple application windows into a single button
sl: Združi več oken enakega programa v en gumb

en: Maximum width of task button
sl: Največja širina gumba

en: Spacing
sl: Razmik med gumbi

en: <b>Taskbar</b>
sl: <b>Opravilna vrstica</b>

en: Only Application Launch Bar
sl: Samo zaganjalna vrstica

en: Only Task Bar (Window List)
sl: Samo opravilna vrstica (seznam oken)

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
sl: Vgrajena zaganjalna in opravilna vrstica

en: <b>Connection</b>
sl: <b>Povezava</b>

en: Status:
sl: Stanje:

en: _Name:
sl: _Ime:

en: <b>Activity</b>
sl: <b>Dejavnost</b>

en: Received:
sl: Prejeto:

en: Sent:
sl: Poslano:

en: <b>Signal Strength</b>
sl: <b>Moč signala</b>

en: 0%
sl: 0 %

en: General
sl: Splošno

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
sl: <b>Protokol IPv4</b>

en: Address:
sl: Naslov MAC:

en: Destination:
sl: Cilj:

en: Broadcast:
sl: Naslov za razpršeno oddajanje:

en: Subnet Mask:
sl: Maska omrežja:

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
sl: <b>Protokol IPv6</b>

en: Scope:
sl: Obseg:

en: <b>Network Device</b>
sl: <b>Omrežna naprava</b>

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Support
sl: Podrobnosti

en: Con_figure
sl: _Nastavitve

en: Dynamic
sl: Dinamično

en: Pixels
sl: Slik. točk

en: % Percent
sl: Odstotkov

en: None
sl: Brez

en: Err
sl: Napaka

en: Warn
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: All
sl: Vse

en: Panel Preferences
sl: Nastavitve pulta

en: Edge:
sl: Postavitev:

en: Center
sl: Sredina

en: Alignment:
sl: Poravnava:

en: Margin in px:
sl: Odmik:

en: Monitor:
sl: Zaslon:

en: <b>Position</b>
sl: <b>Položaj</b>

en: Icon size in px:
sl: Velikost ikon:

en: <b>Size</b>
sl: <b>Velikost</b>

en: Geometry
sl: Oblika

en: System theme
sl: Tema sistema

en: Solid color (with opacity)
sl: Polna barva

en: Image
sl: Slika

en: Select an image file
sl: Izberite slikovno datoteko

en: <b>Background</b>
sl: <b>Ozadje</b>

en: Custom color
sl: Barva po meri

en: Size
sl: Velikost

en: <b>Font</b>
sl: <b>Pisava</b>

en: Appearance
sl: Videz

en: Panel Applets
sl: Vstavki

en: Logout Command:
sl: Ukaz za odjavo:

en: Terminal Emulator:
sl: Terminal:

en: File Manager:
sl: Upravljalnik datotek:

en: <b>Set Preferred Applications</b>
sl: <b>Privzeti programi</b>

en: Make window managers treat the panel as dock
sl: Upravljalnik oken naj pult uporablja kot sidrišče

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
sl: Razprtim oknom onemogoči prekrivanje pulta

en: <b>Properties</b>
sl: <b>Lastnosti</b>

en: Minimize panel when not in use
sl: Skrči pult, ko le-ta ni v uporabi

en: Size when minimized
sl: Velikost skrčenega pulta

en: pixels
sl: slik. točk

en: <b>Automatic hiding</b>
sl: <b>Samodejno skrivanje</b>

en: Log level
sl: Stopnja beleženja

en: <b>Log level</b>
sl: <b>Stopnja beleženja</b>

en: Advanced
sl: Napredno

en: CPU Usage Monitor
sl: Nadzornik obremenjenosti CPE-ja

en: Display CPU usage
sl: Prikazuje obremenjenost procesorja

en: Desktop Number / Workspace Name
sl: Številka in ime namizja

en: Bold font
sl: Uporabi krepko pisavo

en: Display desktop names
sl: Pokaži imena namizij

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
sl: Prikazuje ime ali številko namizja. Avtor: cmeury@users.sf.net

en: Application Launch Bar
sl: Vrstica za zagon programov

en: Task Bar (Window List)
sl: Opravilna vrstica

en: _Close all windows
sl: _Zapri vsa okna

note: Add Raise menu item.
en: _Raise
sl: _V ospredje

note: Add Restore menu item.
en: R_estore
sl: _Obnovi

note: Add Maximize menu item.
en: Ma_ximize
sl: _Razpni

note: Add Iconify menu item.
en: Ico_nify
sl: _Skrči

en: Workspace _%d
sl: Namizje _%d

en: Workspace %d
sl: Namizje %d

note: Add "move to all workspaces" item.  This causes the window to be visible no matter what desktop is active.
en: _All workspaces
sl: _Vsa namizja

note: Add Move to Workspace menu item as a submenu.
en: _Move to Workspace
sl: _Premakni na namizje

note: Add Close menu item.  By popular demand, we place this menu item closest to the cursor.
en: _Close Window
sl: _Zapri okno

en: A_dd to Launcher
sl: _Dodaj na zaganjalnik

en: Rem_ove from Launcher
sl: _Odstrani z zaganjalnika

en: _New Instance
sl: _Nov primerek

en: Bar with buttons to launch application
sl: Vrstica z gumbi za zagon programov

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
sl: Opravilna vrstica pokaže vsa odprta okna in omogoča, da jih skrčite, zvijete ali izberete.

en: Digital Clock
sl: Digitalna ura

en: Clock Format
sl: Oblika zapisa ure

en: Tooltip Format
sl: Oblika orodnega namiga

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
sl: Za več oblik zapisa uporabite ukaz »man 3 strftime.«
    Za prelom vrstice uporabite »%n«.

en: Action when clicked (default: display calendar)
sl: Dejanje ob kliku (privzeto pokaže koledar)

en: Tooltip only
sl: Samo orodni namig

en: Center text
sl: Usredini besedilo

en: Display digital clock and tooltip
sl: Prikazuje čas in datum

en: Add to desktop
sl: Dodaj na namizje

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Menu
sl: Meni

en: Icon
sl: Ikona

en: Application Menu
sl: Meni programov

en: Separator
sl: Ločilnik

en: Add a separator to the panel
sl: Ločuje posamezne vstavke

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
sl: Programa za nastavitev upravljalnika oken ni mogoče najti.

en: Desktop Pager
sl: Izbirnik namizja

en: Simple pager plugin
sl: Preprost izbirnik namizja

en: Spacer
sl: Presledek

en: Allocate space
sl: Prazen prostor med vstavki

en: System Tray
sl: Sistemska vrstica

en: System tray
sl: Sistemska vrstica

en: New session is required for this option to take effect
sl: Za uveljavitev nastavitev je potrebno zagnati novo sejo

note: dialog
en: Select Keyboard Model
sl: Izberite model tipkovnice

en: Description
sl: Opis

en: Id
sl: ID

note: dialog
en: Select Layout Change Type
sl: Izberite razporeditev tipkovnice

note: dialog
en: Add Keyboard Layout
sl: Dodaj razporeditev tipkovnice

en: Flag
sl: Zastava

en: Layout
sl: Razporeditev tipkovnice

en: Keyboard Layout Handler
sl: Ročnik razporeditev tipkovnice

en: Keyboard Model
sl: Model tipkovnice

en: Keyboard Layouts
sl: Razporeditve tipkovnice

en: Variant
sl: Različica

en: Change Layout Option
sl: Spremeni možnosti razporeditve tipkovnice

en: Advanced setxkbmap Options
sl: Napredne možnosti setxkbmap

en: Do _not reset existing options
sl: _Ne ponastavi obstoječih nastavitev

en: Keep _system layouts
sl: Obdrži _sistemske razporeditve tipkovnice

en: Per Window Settings
sl: Nastavitve posameznih programov

en: _Remember layout for each window
sl: _Zapomni si razporeditev tipkovnice za vsak program posebej

en: Show Layout as
sl: Pokaži razporeditev kot

en: Custom Image
sl: Slika po meri

en: Text
sl: Besedilo

en: Panel Icon Size
sl: Velikost ikone pulta

en: Handle keyboard layouts
sl: Obravnavaj razporeditve tipkovnice

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
sl: Levi klik skrči vsa okna, medtem ko jih srednji klik zvije.

en: Minimize All Windows
sl: Skrči vsa okna

en: Alternately iconify/shade and raise
sl: S ponovnim klikom se vsa okna znova pokažejo

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
sl: Pošlje ukaz vsem oknom na namizju.
    Podprta ukaza sta »skrči« in »zvij«.

en: Open in _Terminal
sl: Odpri v _terminalu

en: Directory Menu
sl: Mapa

en: Directory
sl: Mapa

en: Label
sl: Oznaka

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
sl: Brskajte po drevesu map preko menija (avtor: PCMan).

en: Temperature Monitor
sl: Nadzornik temperature

en: Normal color
sl: Navadna barva

en: Warning1 color
sl: Barva prvega opozorila

en: Warning2 color
sl: Barva drugega opozorila

en: Automatic sensor location
sl: Samodejno najdi tipalo

en: Sensor
sl: Tipalo

en: Automatic temperature levels
sl: Samodejno nastavi temperaturni prag

en: Warning1 temperature
sl: Temperatura prvega opozorila

en: Warning2 temperature
sl: Temperatura drugega opozorila

en: Display system temperature
sl: Prikazuje temperaturo sistema

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
sl: Frekvenca: %d MHz
    Upravljalnik: %s

en: CPUFreq frontend
sl: Začelje CPUFreq

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
sl: Prikazuje frekvenco CPE in omogoča prilagajanje upravljalnika ter frekvence

note: FIXME: display current level in tooltip. ex: "Volume Control: 80%" Display current level in tooltip.
en: Volume control
sl: Glasnost:

en: Volume Control
sl: Nadzornik glasnosti

note: Create a frame as the child of the viewport.
en: Volume
sl: Glasnost

note: Create a check button as the child of the vertical box.
en: Mute
sl: Utišaj

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
sl: Prosimo, namestite program za nastavitev zvoka (pavucontrol, alsamixer ...)

en: Display and control volume for ALSA
sl: Nadzorujte glasnost sistema ALSA

en: <Hidden Access Point>
sl: <Skrita dostopna točka>

en: Wireless Networks not found in range
sl: Brezžičnega omrežja ni mogoče najti

note: Repair
en: Repair
sl: Popravi

note: interface down
en: Disable
sl: Onemogoči

en: Wireless Connection has no connectivity
sl: Brezžična povezava nima povezljivosti

en: Network cable is plugged out
sl: Omrežni kabel je izključen

en: Connection has limited or no connectivity
sl: Povezava je omejena ali nima povezljivosti

en: IP Address:
sl: Naslov IP:

en: Remote IP:
sl: Oddaljen naslov IP:

en: Netmask:
sl: Maska omrežja:

en: Activity
sl: Dejavnost

en: Sent
sl: Poslano

en: Received
sl: Prejeto

en: bytes
sl: bajtov

en: packets
sl: paketov

en: Wireless
sl: Brezžični vmesnik

en: Protocol:
sl: Protokol:

en: HW Address:
sl: Naslov MAC:

en: Manage Networks
sl: Upravljajte omrežja

en: Monitor and Manage networks
sl: Nadzorujte in upravljajte omrežja

note: create dialog
en: Setting Encryption Key
sl: Nastavljanje šifrirnega ključa

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
sl: Brezžično omrežje je šifrirano.
    Potrebujete šifrirni ključ.

en: Encryption Key:
sl: Šifrirni ključ:

en: Network Status Monitor
sl: Nadzornik stanja omrežja

en: Interface to monitor
sl: Nadzorovani vmesnik

en: Config tool
sl: Nastavitveno orodje

en: Monitor network status
sl: Nadzorujte stanje omrežja

en: Unknown
sl: Neznano

en: Connection Properties
sl: Lastnosti povezave

en: Connection Properties: %s
sl: Lastnosti povezave: %s

en: %lu packet | %lu packets
sl[0]: %lu paketov
sl[1]: %lu paket
sl[2]: %lu paketa
sl[3]: %lu paketi

en: There was an error displaying help:
    %s
sl: Med prikazovanjem pomoči je prišlo do napake:
    %s

en: Network Connection: %s
sl: Omrežna povezava: %s

en: Network Connection
sl: Omrežna povezava

en: Interface
sl: Vmesnik

en: The current interface the icon is monitoring.
sl: Vmesnik, ki ga ikona nadzoruje.

en: Orientation
sl: Usmerjenost

en: The orientation of the tray.
sl: Usmerjenost vrstice.

en: Tooltips Enabled
sl: Orodni namigi

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
sl: Ali so orodni namigi ikone omogočeni.

en: Show Signal
sl: Pokaži signal

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
sl: Ali naj bo moč signala prikazana.

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
sl: Za razrešitev naslednje težave se obrnite na skrbnika sistema:
    
    %s

en: Name
sl: Ime

en: The interface name
sl: Ime vmesnika

en: State
sl: Stanje

en: The interface state
sl: Stanje vmesnika

en: Stats
sl: Statistika

en: The interface packets/bytes statistics
sl: Statistika paketov/bajtov vmesnika

en: Whether the interface is a wireless interface
sl: Ali je vmesnik brezžičen

en: Wireless signal strength percentage
sl: Moč brezžičnega signala v odstotkih

en: Error
sl: Napaka

en: The current error condition
sl: Trenutno stanje napake

en: Unable to open socket: %s
sl: Vtiča ni mogoče odpreti: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
sl: Napaka SIOCGIFFLAGS: %s

en: 6-bit Serial Line IP
sl: 6-bitni Serial Line IP

en: VJ 6-bit Serial Line IP
sl: 6-bitni VJ Serial Line IP

en: Adaptive Serial Line IP
sl: Prilagodljiv Serial Line IP

en: Generic X.25
sl: Splošni X.25

en: Point-to-Point Protocol
sl: Protokol od točke do točke

en: IPIP Tunnel
sl: Tunel IPIP

en: Frame Relay Access Device
sl: Naprava za dostop do blokovnega posredovanja

en: Local Loopback
sl: Krajevna povratna zanka

en: SIOCGIFCONF error: %s
sl: Napaka SIOCGIFCONF: %s

en: No network devices found
sl: Omrežnih naprav ni mogoče najti

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
sl: /proc/net/dev ni mogoče odpreti: %s

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
sl: Datoteke /proc/net/dev ni mogoče razčleniti, ker ni podatkov.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
sl: /proc/net/dev ni mogoče razčleniti. Neznana oblika zapisa.

en: Could not parse interface name from '%s'
sl: Imena vmesnika iz »%s« ni mogoče razčleniti.

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
sl: Iz »%s« ni mogoče razčleniti statistike vmesnika. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
sl: Datoteke /proc/net/wireless ni mogoče razčleniti, ker ni podatkov.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
sl: /proc/net/wireless ni mogoče razčleniti. Neznana oblika zapisa.

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
sl: Iz »%s« ni mogoče razčleniti podatkov o brezžični povezavi. link_idx = %d;

en: Could not connect to interface, '%s'
sl: Z vmesnikom se ni mogoče povezati, »%s«

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
sl: Na vmesnik ni mogoče poslati sistemskega klica ioctl, »%s«

en: Could not parse command line '%s': %s
sl: Ukaza »%s« ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
sl: Izpisa ukaza »netstat« ni mogoče razčleniti. Neznana oblika zapisa.

en: Disconnected
sl: Brez povezave

en: Idle
sl: Nedejavno

en: Sending
sl: Pošiljanje

en: Receiving
sl: Prejemanje

en: Sending/Receiving
sl: Pošiljanje/prejemanje

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d until full
sl: Baterija: %d %%
    Polna čez: %d:%02d

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d left
sl: Baterija: %d %%
    Preostalo: %d:%02d

en: Battery: %d%% charged
sl: Baterija: %d %%

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
sl: 
    %sNačrtovana energija polne baterije:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
sl: 
    %sEnergija polne baterije:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
sl: 
    %sTrenutna energija baterije:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
sl: 
    %sTrenutna moč baterije:			%5d mW

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
sl: 
    %sNačrtovana napolnjenost polne baterije:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
sl: 
    %sNapolnjenost polne baterije:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
sl: 
    %sTrenutna napolnjenost baterije:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
sl: 
    %sTrenutni tok baterije:			%5d mA

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
sl: 
    %sTrenutna napetost:		%.3lf V

en: No batteries found
sl: Baterije ni mogoče najti

en: Battery Monitor
sl: Nadzornik baterije

en: Hide if there is no battery
sl: Skrij, če baterija ni prisotna

en: Alarm command
sl: Ukaz ob opozorilu

en: Alarm time (minutes left)
sl: Čas opozorila pred prazno baterijo (v minutah)

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Charging color 1
sl: Polnjenje (1. barva)

en: Charging color 2
sl: Polnjenje (2. barva)

en: Discharging color 1
sl: Praznjenje (1. barva)

en: Discharging color 2
sl: Praznjenje (2. barva)

en: Border width
sl: Širina obrobe

en: Show Extended Information
sl: Pokaži podrobnosti

en: Display battery status using ACPI
sl: Prikazuje stanje baterije s pomočjo ACPI-ja

en: Keyboard LED
sl: Kazalniki tipkovnice

en: Show CapsLock
sl: Pokaži Caps Lock

en: Show NumLock
sl: Pokaži Num Lock

en: Show ScrollLock
sl: Pokaži Scroll Lock

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
sl: Kazalniki za tipke Num Lock, Caps Lock, in Scroll Lock

note: A label to allow for click through
en: No Indicators
sl: Ni kazalnikov

en: Indicator applets
sl: Kazalniki

en: Indicator Applications
sl: Kazalniki

en: Clock Indicator
sl: Kazalnik ure

en: Messaging Menu
sl: Meni sporočanja

en: Network Menu
sl: Meni omrežja

en: Session Menu
sl: Meni seje

en: Sound Menu
sl: Meni zvoka

en: Add indicator applets to the panel
sl: Doda kazalnike na pult

en: CPU usage: %.2f%%
sl: Uporaba CPE: %.2f% %

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
sl: Uporaba pomnilnika: %.1f MB (%.2f% %)

en: Resource monitors
sl: Nadzorniki virov

en: CPU color
sl: Barva procesorja

en: Display RAM usage
sl: Pokaži zasedenost pomnilnika

en: RAM color
sl: Barva pomnilnika

en: Action when clicked (default: lxtask)
sl: Dejanje ob kliku (privzeto: lxtask)

en: Display monitors (CPU, RAM)
sl: Prikaže nadzornike virov (procesor, pomnilnik)

en: Enter New Location
sl: Vnesite novo mesto

en: _New Location:
sl: _Novo mesto:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
sl: Vnesite:
    - mesto,
    - mesto in državo,
    - poštno številko mesta,
    za katerega želite vremensko napoved.

en: You must specify a location.
sl: Prosimo, vnesite mesto.

en: Location '%s' not found!
sl: Mesta »%s« ni mogoče najti.

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Refresh
sl: Osveži

en: Quit
sl: Končaj

en: Weather Preferences
sl: Možnosti vremena

en: Current Location
sl: Trenutno mesto

en: None configured
sl: Ni nastavljeno

en: _Set
sl: Na_stavi

en: Display
sl: Prikaz

en: Name:
sl: Ime:

en: Units:
sl: Enote:

en: _Metric (°C)
sl: _Celzij (°C)

en: _English (°F)
sl: _Fahrenheit (°F)

en: Forecast
sl: Napoved

en: Updates:
sl: Posodobitve:

en: Ma_nual
sl: _Ročno

en: _Automatic, every
sl: _Samodejno, vsakih

en: minutes
sl: minut

en: Source:
sl: Vir:

en: C_hange
sl: Spre_meni

note: Both are available
en: Current Conditions for %s
sl: Trenutne razmere v %s

en: Location:
sl: Mesto:

en: Last updated:
sl: Nazadnje posodobljeno:

en: Feels like:
sl: Občuti se kot:

en: Humidity:
sl: Vlaga:

en: Pressure:
sl: Pritisk:

en: Visibility:
sl: Vidljivost:

en: Wind:
sl: Veter:

en: Sunrise:
sl: Sončni vzhod:

en: Sunset:
sl: Sončni zahod:

en: Forecast for %s unavailable.
sl: Vremenska napoved za %s ni na voljo.

en: Location not set.
sl: Mesto ni nastavljeno.

en: Searching for '%s'...
sl: Iskanje »%s« ...

en: Location matches for '%s'
sl: Rezultati za »%s«

en: City
sl: Mesto

en: Country
sl: Država

note: make it nice and pretty
en: Currently in
sl: Trenutno mesto:

en: Today:
sl: Danes:

en: Tomorrow:
sl: Jutri:

en: Weather Plugin
sl: Vstavek za vremensko napoved

en: Show weather conditions for a location.
sl: Pokaže vremensko napoved za izbrano mesto
