lxpanel - en to ug translation catalogue (312 entries)

note: { "configure", N_("Preferences"), configure },
en: Run
ug: ئىجرا قىل

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

en: Logout
ug: تىزىمدىن چىقىش

en: Currently loaded plugins
ug: نۆۋەتتە ئوقۇلغان قىستۇرمىلار

en: Stretch
ug: سوزۇش

en: Add plugin to panel
ug: قىستۇرمىنى كۆزنەكچىگە قوشۇش

en: Available plugins
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان قىستۇرمىلار

en: Logout command is not set
ug: چىقىش بۇيرۇقى بەلگىلەنمىگەن

en: Select a directory
ug: مۇندەرىجە تاللاڭ

en: Select a file
ug: بىر ھۆججەت تاللاڭ

en: _Browse
ug: كۆز يۈگۈرت(_B)

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
ug: كۆزنەكچىنى راستلا ئۆچۈرەمسىز؟
    <b>ئاگاھلاندۇرۇش: بۇ ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ.</b>

en: Confirm
ug: جەزملە

en: Desktop panel for LXDE project
ug: بۇ LXDE قۇرۇلۇشىدىكى ئۈستەلئۈستى كۆزنەكچىسى

en: Add / Remove Panel Items
ug: كۆزنەكچە قوشۇش/چىقىرىۋېتىش

en: Remove "%s" From Panel
ug: «%s» نى كۆزنەكچىدىن چىقىرىۋېتىش

en: Panel Settings
ug: تاختاي تەڭشىكى

en: Create New Panel
ug: يېڭى كۆزنەكچە قۇرۇش

en: Delete This Panel
ug: بۇ كۆزنەكچىنى ئۆچۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Panel
ug: كۆزنەك

en: "%s" Settings
ug: «%s» تەڭشىكى

en: Height in px:
ug: ئېگىزلىك:

en: Width:
ug: كەڭلىك:

en: Left
ug: سول

en: Right
ug: ئوڭ

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
ug: lxpanel %s - بولسا يۇنىكىس(UNIX) ئۈستەلئۈستىلىرى ئۈچۈن يېنىك بولغان  GTK2+ كۆزنەكچىسىدۇر

en: Command line options:
ug: بۇيرۇق قۇرى تاللانمىلىرى:

en:  --help      -- print this help and exit
ug:  --help      -- مۇشۇ ياردەمنى كۆرسىتىپ ئاخىرلىشىدۇ

en:  --version   -- print version and exit
ug:  --version   -- نەشر ئۇچۇرىنى بېسىپ چىقىرىپ ئاخىرلىشىدۇ

en:  -h  -- same as --help
ug:  -h  -- بۇ --help بىلەن ئوخشاش

en:  -p  -- same as --profile
ug:  -p  -- بۇ --profile بىلەن ئوخشاش

en:  -v  -- same as --version
ug:  -v  -- بۇ --version بىلەن ئوخشاش

note: g_print(_(" -C  -- same as --configure\n"));
en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
ug: 
    تەپسىلاتى ئۈچۈن http://lxde.org/ نى زىيارەت قىلىڭ

en: Enter the command you want to execute:
ug: ئىجرا قىلماقچى بولغان بۇيرۇقنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ:

en: Show tooltips
ug: ئەسكەرتمىلەرنى كۆرسىتىش

en: Icons only
ug: سىنبەلگىلەرلا

en: Flat buttons
ug: تەكشى توپچىلار

en: Show windows from all desktops
ug: بارلىق ئۈستەلئۈستىلىرىدىكى كۆزنەكلەرنى كۆرسىتىش

en: Use mouse wheel
ug: چاشقىنەك غاكتىكىنى ئىشلىتىش

en: Flash when there is any window requiring attention
ug: دىققەتنى تارتماقچى بولغاندا بىرەر كۆزنەكنى چاقنىتىش

en: Combine multiple application windows into a single button
ug: بىر قانچە پروگرامما كۆزنىكىنى بىر توپچىغا بىرلەشتۈرۈش

en: Maximum width of task button
ug: ۋەزىپە توپچىسىنىڭ ئەڭ چوڭ كەڭلىكى

en: Spacing
ug: بوشلۇق

en: <b>Connection</b>
ug: <b>باغلىنىش</b>

en: Status:
ug: ھالەت:

en: _Name:
ug: ئاتى(_N):

en: <b>Activity</b>
ug: <b>پائالىيەت</b>

en: Received:
ug: تاپشۇرۇۋالغىنى:

en: Sent:
ug: يوللانغىنى:

en: <b>Signal Strength</b>
ug: <b>سىگنالنىڭ كۈچلۈكلۈكى</b>

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
ug: <b>ئىنتېرنېت كېلىشىمى(IPv4)</b>

en: Address:
ug: ئادرېس:

en: Destination:
ug: نىشان:

en: Broadcast:
ug: تارقىتىش:

en: Subnet Mask:
ug: تارماق تور ماسكىسى:

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
ug: <b>ئىنتېرنېت كېلىشىمى(IPv6)</b>

en: Scope:
ug: دائىرە:

en: <b>Network Device</b>
ug: <b>تور ئۈسكۈنىسى</b>

en: Type:
ug: تىپى:

en: Support
ug: قوللاش

en: Con_figure
ug: تەڭشە(_F)

en: Dynamic
ug: ھەرىكەتچان

en: Pixels
ug: پىكسېل

en: % Percent
ug: % پىرسەنت

en: None
ug: يوق

en: Err
ug: خاتالىق

en: Warn
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Info
ug: ئۇچۇر

en: All
ug: ھەممىسى

en: Panel Preferences
ug: كۆزنەكچە خاسلىقى

en: Edge:
ug: گىرۋەك:

en: Center
ug: مەركەز

en: Alignment:
ug: توغرىلاش:

en: Margin in px:
ug: گىرۋەك بوشلۇقى

en: <b>Position</b>
ug: <b>ئورۇن</b>

en: Icon size in px:
ug: سىنبەلگە چوڭلۇقى:

en: <b>Size</b>
ug: <b>چوڭلۇق</b>

en: Geometry
ug: گېئومېتىرىيەسى

en: System theme
ug: سىستېما ئۆرنىكى

en: Solid color (with opacity)
ug: پۈتەي رەڭ (سۈزۈكلۈكى بار)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Select an image file
ug: سۈرەت ھۆججىتىنى تاللاڭ

en: <b>Background</b>
ug: <b>تەگلىك رەڭگى</b>

en: Custom color
ug: ئىختىيارى رەڭ

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: <b>Font</b>
ug: <b>خەت نۇسخىسى</b>

en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

en: Panel Applets
ug: كۆزنەكچە قوللانچاقلىرى

en: Logout Command:
ug: چىقىش بۇيرۇقى:

en: Terminal Emulator:
ug: تېرمىنال تەقلىدلىگۈچى:

en: File Manager:
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇ:

en: <b>Set Preferred Applications</b>
ug: <b>ئامراق پروگراممىلارنى بەلگىلەش</b>

en: Make window managers treat the panel as dock
ug: كۆزنەك باشقۇرغۇ كۆزنەكچىنى dock سۈپىتىدە بىر تەرەپ قىلسۇن

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
ug: ئورۇن ئېلىپ قويۇش ئارقىلىق، ئەڭ چوڭ قىلىنغان كۆزنەكتە توسۇلۇپ قالمايدىغان قىلىش

en: <b>Properties</b>
ug: <b>خاسلىق</b>

en: Minimize panel when not in use
ug: ئىشلىتىلمىگەندە كۆزنەكچىنى كىچىكلەتسۇن

en: Size when minimized
ug: كىچىكلىتىلگەندىكى چوڭلۇقى

en: pixels
ug: پىكسېللار

en: <b>Automatic hiding</b>
ug: <b>ئاپتوماتىك يوشۇرۇش</b>

en: Log level
ug: خاتىرە دەرىجىسى

en: <b>Log level</b>
ug: <b>خاتىرە دەرىجىسى</b>

en: Advanced
ug: ئالىي

en: CPU Usage Monitor
ug: CPU نىڭ ئىشلىتىلىشىنى كۆزەتكۈچ

en: Display CPU usage
ug: CPU نىڭ ئىشلىتىلىشىنى كۆرسىتىش

en: Desktop Number / Workspace Name
ug: ئۈستەلئۈستى نومۇرى / خىزمەت رايونى ئاتى

en: Bold font
ug: توم خەت نۇسخىسى

en: Display desktop names
ug: ئۈستەلئۈستى ئاتىنى كۆرسىتىش

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
ug: خىزمەت رايونى نومۇرنى كۆرسىتىش، ئاپتور cmeury@users.sf.net

en: Display Image and Tooltip
ug: سۈرەت ۋە كۆرسەتمىنى كۆرسىتىش

note: Add Raise menu item.
en: _Raise
ug: كۆتۈر(_R)

note: Add Restore menu item.
en: R_estore
ug: ئەسلىگە كەلتۈر(_S)

note: Add Maximize menu item.
en: Ma_ximize
ug: ئەڭ چوڭ قىل(_X)

note: Add Iconify menu item.
en: Ico_nify
ug: سىنبەلگىلەشتۈر(_N)

en: Workspace _%d
ug: خىزمەت رايونى _%d

en: Workspace %d
ug: خىزمەت رايونى %d

note: Add "move to all workspaces" item.  This causes the window to be visible no matter what desktop is active.
en: _All workspaces
ug: بارلىق خىزمەت رايونى(_A)

note: Add Move to Workspace menu item as a submenu.
en: _Move to Workspace
ug: خىزمەت رايونىغا يۆتكە(_M)

note: Add Close menu item.  By popular demand, we place this menu item closest to the cursor.
en: _Close Window
ug: كۆزنەكنى ياپ(_C)

en: Application Launch Bar
ug: پروگرامما ئىجرا بالدىقى

en: Bar with buttons to launch application
ug: پروگرامما ئىجرا قىلىدىغان توپچىلار بار بالداق

en: Task Bar (Window List)
ug: ۋەزىپە بالدىقى (كۆزنەك تىزىمى)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
ug: ۋەزىپە بالدىقى بارلىق كۆزنەكنى كۆرسىتەلەيدىغان، سىنبەلگىلەشتۈرەلەيدىغان، تۈرەلەيدىغان، فوكۇسىنى يۆتكىيەلەيدىغان بولسۇن

en: Digital Clock
ug: رەقەملىك سائەت

en: Clock Format
ug: سائەت فورماتى

en: Tooltip Format
ug: كۆرسەتمە پىچىمى

en: Action when clicked (default: display calendar)
ug: چېكىلگەندىكى مەشغۇلات(كۆڭۈلدىكىسى: يىلنامىنى كۆرسىتىش)

en: Tooltip only
ug: كۆرسەتمىلا

en: Center text
ug: تېكىستنى ئوتتۇرىغا

en: Display digital clock and tooltip
ug: رەقەملىك سائەت ۋە كۆرسەتمىنى كۆرسىتىش

en: Add to desktop
ug: ئۈستەلئۈستىگە قوشۇش

en: Properties
ug: خاسلىق

en: Menu
ug: تىزىملىك

en: Icon
ug: سىنبەلگە

en: Application Menu
ug: پروگرامما تىزىملىكى

en: Separator
ug: ئايرىغۇچ

en: Add a separator to the panel
ug: كۆزنەكچىگە ئايرىغۇچ قوشىدۇ

en: Desktop Pager
ug: ئۈستەلئۈستى چاقىرغۇسى

en: Simple pager plugin
ug: ئاددىي چاقىرغۇ قىستۇرمىسى

en: Spacer
ug: بوشلۇق

en: Allocate space
ug: بوشلۇق تەقسىملەش

en: System Tray
ug: سىستېما قوندىقى

en: System tray
ug: سىستېما قوندىقى

note: dialog
en: Select Keyboard Model
ug: ھەرپتاختا مودېلىنى تاللاش

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈلۈشى

note: dialog
en: Select Layout Change Type
ug: ئورۇنلاشتۇرۈش ئۆزگىرىش ھالىتىنى تاللاش

note: dialog
en: Add Keyboard Layout
ug: ھەرپتاختا ئورۇنلاشتۇرۇشىنى قوشۇش

en: Flag
ug: بەلگە

en: Layout
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى

en: Keyboard Layout Handler
ug: ھەرپتاختا ئورۇنلاشتۇرۇشىنى باشقۇرغۇ

en: Keyboard Model
ug: ھەرپتاختا مودېلى

en: Keyboard Layouts
ug: ھەرپتاختا ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى

en: Variant
ug: ۋارىيانتى

en: Change Layout Option
ug: ئورۇنلاشتۇرۇش تاللانمىسىنى ئۆزگەرتىش

en: Per Window Settings
ug: ھەر بىر كۆزنەكتىكى تەڭشىكى

en: _Remember layout for each window
ug: ھەر بىر كۆزنەكنىڭ جايلاشتۇرۇلۇشىنى ئەستە تۇت(_R)

en: Show Layout as
ug: ئورۇنلاشتۇرۈشنى كۆرسىتىش

en: Custom Image
ug: ئىختىيارى سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Panel Icon Size
ug: كۆزنەكچە سىنبەلگە چوڭلۇقى

en: Handle keyboard layouts
ug: ھەرپتاختا جايلاشتۇرۇلۇشىنى باشقۇرۇش

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
ug: سول چېكىشتە بارلىق كۆزنەكلەرنى سىنبەلگىلەشتۈرۈپ، ئوتتۇرا چېكىشتە تۈرىدۇ.

en: Minimize All Windows
ug: بارلىق كۆزنەكلەرنى ئەڭ كىچىك قىلىش

en: Alternately iconify/shade and raise
ug: سىنبەلگىلەشتۈرۈش/تۇرۇش ۋە ئالدىغا چىقىرىشنى ئالماشتۇرۇش

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
ug: ئۈستەلئۈستى كۆزنەكلىرىگە بۇيرۇق يوللايدۇ.
    ئىشلەتكىلى بولىدىغان بۇيرۇقلار: 1-سىنبەلگىلەشتۈرۈش 2-يۆگەش

en: Open in _Terminal
ug: تېرمىنالدا ئاچ(_T)

en: Directory Menu
ug: مۇندەرىجە تىزىملىكى

en: Directory
ug: مۇندەرىجە

en: Label
ug: ئەن

en: Normal
ug: نورمال

en: Warning1
ug: ئاگاھلاندۇرۇش1

en: Warning2
ug: ئاگاھلاندۇرۇش2

en: Automatic sensor location
ug: ئاپتوماتىك سەزگۈچنىڭ ئورنى

en: Sensor
ug: سەزگۈچ

en: Automatic temperature levels
ug: ئاپتوماتىك تېمپېراتۇرا دەرىجىلىرى

en: Warning1 Temperature
ug: ئاگاھلاندۇرۇش1 تېمپېراتۇرا

en: Warning2 Temperature
ug: ئاگاھلاندۇرۇش2 تېمپېراتۇرا

en: Temperature Monitor
ug: تېمپېراتۇرا كۆزەتكۈچ

en: Display system temperature
ug: سىستېما تېمپېراتۇرىسىنى كۆرسىتىش

note: FIXME: display current level in tooltip. ex: "Volume Control: 80%" Display current level in tooltip.
en: Volume control
ug: ئاۋاز مىقدارىنى تىزگىنلەش

en: Volume Control
ug: ئاۋاز تىزگىنى

note: Create a frame as the child of the viewport.
en: Volume
ug: ئاۋاز مىقدارى

note: Create a check button as the child of the vertical box.
en: Mute
ug: ئۈنسىز

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontol, alsamixer ...)
ug: خاتالىق كۆرۈلدى، ئاۋازنى سەپلەش ئۈچۈن بىرەر پروگرامما ئورنىتىشىڭىز زۆرۈر (pavucontol، alsamixer … دېگەندەكلەرنى )

en: <Hidden Access Point>
ug: <يوشۇرۇن زىيارەت نۇقتىسى>

en: Wireless Networks not found in range
ug: دائىرىدىن سىمسىز تور تېپىلمىدى

note: Repair
en: Repair
ug: تۈزەت

note: interface down
en: Disable
ug: ئىناۋەتسىز

en: Wireless Connection has no connectivity
ug: سىمسىز تورغا باغلىنالمىدى

en: Network cable is plugged out
ug: تور سىمىنى چېتىلدى

en: Connection has limited or no connectivity
ug: باغلىنىشقا چەك قويۇلغان ياكى باغلىنالمىدى

en: IP Address:
ug: IP ئادرېسى:

en: Remote IP:
ug: يىراقتىكى IP:

en: Netmask:
ug: تور ماسكىسى:

en: Activity
ug: پائالىيەت

en: Sent
ug: يوللانغىنى

en: Received
ug: تاپشۇرۇۋالغىنى

en: bytes
ug: بايت

en: packets
ug: بوغچىمىلار

en: Wireless
ug: سىمسىز

en: Protocol:
ug: كېلىشىم:

en: HW Address:
ug: HW ئادرېسى:

en: Manage Networks
ug: تورلارنى باشقۇرۇش

en: Monitor and Manage networks
ug: تورلارنى كۆزىتىش ۋە باشقۇرۇش

note: create dialog
en: Setting Encryption Key
ug: شىفىرلاش ئاچقۇچىنى بەلگىلەش

note: messages
en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
ug: مەزكۇر سىمسىز تور شىفىرلانغان.
    سىزدە چوقۇم شىفىرلاش ئاچقۇچى بولۇشى كېرەك.

en: Encryption Key:
ug: شىفىرلاش ئاچقۇچى:

en: Interface to monitor
ug: كۆرسەتكۈچ ئارايۈزى

en: Config tool
ug: سەپلەش قورالى

en: Network Status Monitor
ug: تور ھالىتىنى كۆزەتكۈچ

en: Monitor network status
ug: تور ھالىتىنى كۆزىتىش

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Connection Properties
ug: باغلىنىش خاسلىقى

en: Connection Properties: %s
ug: باغلىنىش خاسلىقى: %s

en: %lu packet | %lu packets
ug[0]: %lu بوغچا

en: There was an error displaying help:
    %s
ug: ياردەمنى كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى: 
    %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
ug: ۋاقىت سەپلىمە قورالىنى يۆتكەپ ئىشلىتەلمىدى: %s

en: Network Connection: %s
ug: تور باغلىنىشى: %s

en: Network Connection
ug: تور باغلىنىشى

en: Interface
ug: ئارايۈز

en: The current interface the icon is monitoring.
ug: نۆۋەتتە كۆزىتىلىۋاتقان ئېغىزنىڭ سىنبەلگىسى.

en: Orientation
ug: يۆنىلىشى

en: The orientation of the tray.
ug: قوندۇرمىنىڭ يۆنىلىشى.

en: Tooltips Enabled
ug: كۆرسەتمە قوزغىتىلدى

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
ug: سىنبەلگىنىڭ كۆرسەتمىلىرىنى قوزغىتامدۇق يوق.

en: Show Signal
ug: سىگنال كۆرسەت

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
ug: سىگنال كۈچلۈكلۈكىنى كۆرسىتەمدۇ يوق.

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
ug: سىستېما باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىپ تۆۋەندىكى مەسىلىنى ھەل قىلىڭ:
    
    %s

en: Name
ug: ئاتى

en: The interface name
ug: ئېغىز ئاتى

en: State
ug: ھالەت

en: The interface state
ug: ئېغىز ھالىتى

en: Stats
ug: ستاتىستىكىلار

en: The interface packets/bytes statistics
ug: ئېغىز بوغچا/بايت ستاتىستىكىسى

en: Whether the interface is a wireless interface
ug: ئېغىز سىمسىز تور كارتىسىمۇ ياق

en: Signal
ug: سىگنال

en: Wireless signal strength percentage
ug: سىمسىز سىگنال كۈچلۈكلۈك پىرسەنتى

en: Error
ug: خاتالىق

en: The current error condition
ug: نۆۋەتتىكى خاتالىق شەرتى

en: Unable to open socket: %s
ug: ئوقۇرنى ئاچالمىدى: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
ug: SIOCGIFFLAGS خاتالىق: %s

en: Ethernet
ug: ئېفىر تورى

en: 16/4 Mbps Token Ring
ug: 16/4 Mbps ھالقىسىمان تور

en: Frame Relay DLCI
ug: كاندۇك داۋاملاشتۇرغۇچ DLCI

en: Serial Line IP
ug: ئارقىمۇ ئارقا لىنىيە IP

en: VJ Serial Line IP
ug: VJ ئارقىمۇ ئارقا لىنىيە IP

en: 6-bit Serial Line IP
ug: 6-bit ئارقىمۇ ئارقا لىنىيە IP

en: VJ 6-bit Serial Line IP
ug: VJ 6-bit ئارقىمۇ ئارقا لىنىيە IP

en: Adaptive Serial Line IP
ug: ماسلىشىشچان ئارقىمۇ ئارقا لىنىيە IP

en: Generic X.25
ug: ئادەتتىكى X.25

en: Point-to-Point Protocol
ug: نۇقتىدىن نۇقتا كېلىشىمى

en: IPIP Tunnel
ug: IPIP تونىل

en: Frame Relay Access Device
ug: كاندۇك داۋاملاشتۇرىدىغان زىيارەت ئۈسكۈنىسى

en: Local Loopback
ug: يەرلىك دەۋرىي ھالقا

en: Fiber Distributed Data Interface
ug: ئوپتىك تالا تەقسىملىمە سانلىق-مەلۇمات ئېغىزى

en: SIOCGIFCONF error: %s
ug: SIOCGIFCONF خاتالىق: %s

en: No network devices found
ug: تور ئۈسكۈنىسى تېپىلمىدى

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
ug: /proc/net/dev ئاچالمىدى: %s

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
ug: /proc/net/dev يېشەلمىدى. فورماتى نامەلۇم.

en: Could not parse interface name from '%s'
ug: '%s' دىن ئېغىزنى تەھلىل قىلالمىدى

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
ug: '%s' دىن ئېغىزنى تەھلىل قىلالمىدى. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
ug: /proc/net/wireless تەھلىل قىلالمىدى.  فورمات نامەلۇم.

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
ug: '%s' دىن سىمسىز تەپسىلاتىنى تەھلىل قىلالمىدى. link_idx = %d;

en: Could not connect to interface, '%s'
ug: '%s' ئېغىزغا باغلىنالمىدى

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
ug: ioctl نى  '%s' ئېغىزغا يوللىيالمىدى

en: Could not parse command line '%s': %s
ug: بۇيرۇق قۇرىنى تەھلىل قىلالمىدى '%s': %s

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
ug: 'netstat' چىقىرىشنى تەھلىل قىلالمىدى. نامەلۇم فورمات

en: Disconnected
ug: ئۈزۈلدى

en: Idle
ug: بوش

en: Sending
ug: يوللاۋاتىدۇ

en: Receiving
ug: قوبۇللاۋاتىدۇ

en: Sending/Receiving
ug: يوللاۋاتىدۇ/قوبۇللاۋاتىدۇ

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d until full
ug: توكدان: %d%% توكلاندى، تولغۇچە %d:%02d بار

en: Battery: %d%% charged, %d:%02d left
ug: توكدان: %d%% توكلاندى، %d:%02d قالدى

en: Battery: %d%% charged
ug: توكدان: %d%% توكلاندى

en: No batteries found
ug: توكدان بايقالمىدى

en: Battery Monitor
ug: توكدان كۆزەتكۈ

en: Hide if there is no battery
ug: توكدان يوق بولسا يوشۇر

en: Alarm command
ug: قوڭغۇراق بۇيرۇقى

en: Alarm time (minutes left)
ug: قوڭغۇراق ۋاقتى (قالغان مىنۇت)

en: Background color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Charging color 1
ug: توكلاش رەڭگى 1

en: Charging color 2
ug: توكلاش رەڭگى 2

en: Discharging color 1
ug: توكسىزلاش رەڭگى 1

en: Discharging color 2
ug: توكسىزلاش رەڭگى 2

en: Border width
ug: گىرۋەك كەڭلىكى

en: Display battery status using ACPI
ug: توكدان ھالىتىنى ACPI نى ئىشلىتىپ كۆرسىتىش

en: Show CapsLock
ug: CapsLock نى كۆرسىتىش

en: Show NumLock
ug: NumLock نى كۆرسىتىش

en: Show ScrollLock
ug: ScrollLock نى كۆرسىتىش

en: Keyboard LED
ug: ھەرپتاختا كۆرسەتكۈچ چىرىغى(LED)

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
ug: CapsLock، NumLock ۋە ScrollLock كۇنۇپكىلىرىنىڭ كۆرسەتكۈچ چىرىغى

note: A label to allow for click through
en: No Indicators
ug: كۆرسەتكۈلەر يوق

en: Indicator Applications
ug: كۆرسەتكۈچ پروگراممىلىرى

en: Clock Indicator
ug: سائەت كۆرسەتكۈچ

en: Messaging Menu
ug: ئۇچۇر تىزىملىكى

en: Network Menu
ug: تور تىزىملىكى

en: Session Menu
ug: ئەڭگىمە تىزىملىكى

en: Sound Menu
ug: ئاۋاز تىزىملىكى

en: Indicator applets
ug: كۆرسەتكۈچ قوللانچىقى

en: Add indicator applets to the panel
ug: كۆرسەتكۈچ قوللانچىقىنى كۆزنەكچىگە قوشۇش

en: CPU usage: %.2f%%
ug: ئىشلىتىلگەن CPU: %.2f%%

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
ug: ئىشلىتىلگەن RAM: %.1fMB (%.2f%%)

en: CPU color
ug: CPU رەڭگى

en: Display RAM usage
ug: RAM نىڭ ئىشلىتىلىش ئەھۋالىنى كۆرسىتىش

en: RAM color
ug: RAM رەڭگى

en: Action when clicked (default: lxtask)
ug: چېكىلگەندىكى مەشغۇلات(كۆڭۈلدىكىسى:  lxtask)

en: Resource monitors
ug: مەنبە كۆزەتكۈچلىرى

en: Display monitors (CPU, RAM)
ug: كۆزەتكۈلەرنى كۆرسىتىش(CPU، RAM)
