VDR 1.7.21 - en to cs translation catalogue (308 entries)

en: Channel groups
cs: Skupiny stanic

en: Button$Select
cs: Vyber

en: Channel group used by:
cs: Skupina použitá v:

en: Edit$Delete group?
cs: Smazat Skupinu stanic?

en: Edit channel group
cs: Uravit Skupinu stanic

en: Group name
cs: Jméno skupiny

en: Button$Invert selection
cs: Inverzní výběr

en: Button$All yes
cs: Ano vše

en: Button$All no
cs: Ne vše

en: Group name is empty!
cs: Jméno nemůže být prázdné!

en: Group name already exists!
cs: Jméno již použito!

en: Direct access to epgsearch's conflict check menu
cs: Přímý vstup do menu konfliktů epgsearch

en: Timer conflicts
cs: Konflikty v nahrávání

en: Conflict info in main menu
cs: Konflikty do hlavního menu

en: next
cs: další

en: timer conflict at %s! Show it?
cs: Konflikt Nahrávání %s! Zobrazit?

en: %d timer conflicts! First at %s. Show them?
cs: Nahrávání - konflikty (%d)! Od %s. Zobrazit?

en: search the EPG for repeats and more
cs: hledat opakování v programu a další

en: Program guide
cs: Průvodce programem (EPG)

en: search timer update running
cs: Probíhá aktualizace Nahrávání

en: Direct access to epgsearch's search menu
cs: Přímý vstup do menu hledání epgsearch

en: Search
cs: Automatické nahrávání

en: EpgSearch-Search in main menu
cs: EpgSearch hledání do hlavního menu

en: Button$Help
cs: Nápověda

en: Standard
cs: Výchozí

en: Button$Commands
cs: Příkazy

en: Button$Search
cs: Hledat

en: never
cs: nikdy

en: always
cs: vždy

en: smart
cs: chytře

en: before user-def. times
cs: před uživatelské časy

en: after user-def. times
cs: po uživatelských časech

en: before 'next'
cs: před 'Nyní'

en: General
cs: Základní

en: EPG menus
cs: Programový průvodce

en: User-defined EPG times
cs: Nastavení času

en: Timer programming
cs: Nastavení nahrávání

en: Search and search timers
cs: Hledání a Automatické nahrávání

en: Timer conflict checking
cs: Kontrola konfliktů nahrávání

en: Email notification
cs: Mailové zprávy

en: Hide main menu entry
cs: Skrýt položku v hlavním menu

en: Help$Hides the main menu entry and may be useful if this plugin is used to replace the original 'Schedule' entry.
cs: Nezobrazovat v hlavním menu, používá se když tento plugin nahrazuje výchozího průvodce programem.

en: Main menu entry
cs: Název položky hlavního menu

en: Help$The name of the main menu entry which defaults to 'Programm guide'.
cs: Jméno položky hlavního menu - výchozí název je Průvodce programem (EPG)

en: Replace original schedule
cs: Nahradit výchozího průvodce programem

en: Help$When VDR is patched to allow this plugin to replace the original 'Schedule' entry, you can de/activate this replacement here.
cs: Pokud je vdr upraveno, může tento plugin nahradit výchozí položku 'Program'

en: Start menu
cs: Výchozí menu

en: Help$Choose between 'Overview - Now' and 'Schedule' as start menu when this plugin is called.
cs: Výběr mezi přehledem všech stanic - 'Nyní' a programem aktuální stanice - 'Program'

en: Ok key
cs: OK tlačítko

en: Red key
cs: Červené tlačítko

en: Blue key
cs: Modré tlačítko

en: Show progress in 'Now'
cs: Zobrazit časové detaily v přehledu stanic 'Nyní'

en: Show channel numbers
cs: Zobrazit čísla stanic

en: Show channel separators
cs: Zobrazit oddělení mezi stanicemi

en: Show day separators
cs: Zobrazit oddělení mezi dny

en: Show radio channels
cs: Zobrazit radio stanice

en: Limit channels from 1 to
cs: Omezit zobrazení stanic od 1 do

en: 'One press' timer creation
cs: Vytváření nahrávání 'Jedním stiskem'

en: Show channels without EPG
cs: Zobrazit stanice bez programu

en: Time interval for FRew/FFwd [min]
cs: Posun v průvodci po FRew/FFwd [min]

en: Toggle Green/Yellow
cs: Prohodit Zelené/Žluté

en: Show favorites menu
cs: Zobrazovat volbu Oblíbené

en: for the next ... hours
cs: na příštích ... hodin

en: Use user-defined time
cs: Uživateské časy

en: Description
cs: Popis

en: Time
cs: Čas

en: Use VDR's timer edit menu
cs: Použít výchozí menu pro nahrávání

en: Default recording dir
cs: Výchozí adresář pro nahrávky

en: Add episode to manual timers
cs: Přidávat název dílu do Nahrávání

en: Default timer check method
cs: Výchozí kontrola plán. Nahrávání

en: Button$Setup
cs: Nastavení

en: Use search timers
cs: Používat Automatické nahrávání

en:   Update interval [min]
cs:  Interval mezi hledáním [min]

en: No announcements when replaying
cs: Nezobrazovat infromace při přehrávání

en: Recreate timers after deletion
cs: Znovu vytvořit Nahrávání i po smazání

en: Check if EPG exists for ... [h]
cs: Kontrolvat zda je .. [h] programu

en: Warn by OSD
cs: Informovat na obrazovce

en: Warn by mail
cs: Informovat mailem

en: Channel group to check
cs: Skupina stanic ke hledání

en: Ignore PayTV channels
cs: Ignorovat placené stanice

en: Search templates
cs: Vzory pro hledání

en: Blacklists
cs: Černé listiny (blacklist)

en: Ignore below priority
cs: Ignorovat prioritu pod

en: Ignore conflict duration less ... min.
cs: Vynechat konflikty kratší než ... min

en: Only check within next ... days
cs: Kontrolovat pouze během dalších . dní

en: --- Automatic checking ---
cs: --- Automatická kontrola ---

en: After each timer programming
cs: Po vytvoření Nahrávání

en: When a recording starts
cs: Když začne nahrávání

en: After each search timer update
cs: Po každém hledání

en: every ... minutes
cs: každých ... minut

en: if conflicts within next ... minutes
cs: pokud je konflikt během dalších ... minut

en: Avoid notification when replaying
cs: Neinformaovat na obrazovce při přehrávání

en: Search timer notification
cs: Informovat o vytvoření Nahrávání

en: Time between mails [h]
cs: Interval mezi maily [h]

en: Timer conflict notification
cs: Informovat o konfliktech Nahrávání

en: Send to
cs: Adresát

en: Mail method
cs: Způsob odeslání

en: --- Email account ---
cs: --- Email účet ---

en: Email address
cs: adresa

en: Use SMTP authentication
cs: Použít SMTP authentifikaci

en: Auth user
cs: uživatel

en: Auth password
cs: heslo

en: Mail account check failed!
cs: Kontrola účtu selhala

en: Button$Test
cs: Test

en: Start/Stop time has changed
cs: Změnil se čas Začátku/konce

en: Title/episode has changed
cs: Změnil se Název/název dílu

en: No new timers were added.
cs: Nevytvořeno nové Nahrávání.

en: No timers were modified.
cs: Neupraveno žádné Nahrávání.

en: No timers were deleted.
cs: Žádné nahrávání nebylo smazané.

en: No new events to announce.
cs: Zádné nová událost k oznámení.

en: This version of EPGSearch does not support this service!
cs: Tato verze EPGsearch nepodporuje tuto službu!

en: EPGSearch does not exist!
cs: EPGsearch neexistuje!

en: %d new broadcast
cs: %d nové vysílání

en: Button$by channel
cs: Dle stanic

en: Button$by time
cs: Dle času

en: Button$Episode
cs: Název dílu

en: Button$Title
cs: Název

en: announce details
cs: informovat o podrobostech

en: announce again
cs: informovat znovu

en: with next update
cs: při dalších změnách

en: again from
cs: znovu od

en: Search timer
cs: Automatické nahrávání

en: Edit blacklist
cs: Upravit blacklist

en: phrase
cs: fráze

en: all words
cs: všechna slova

en: at least one word
cs: alespoň jedno slovo

en: match exactly
cs: přesný výraz

en: regular expression
cs: regulární výraz

en: user-defined
cs: více dní

en: channel group
cs: skupina kanálů

en: only FTA
cs: jen volné

en: Search term
cs: Vyhledej

en: Search mode
cs: Vyhledávací režim

en: Match case
cs: Velikost písmen

en: Use title
cs: Název

en: Use subtitle
cs: Název dílu

en: Use description
cs: Popis

en: Use extended EPG info
cs: Použít rozšířené EPG informace

en: Ignore missing categories
cs: Ignorovat chybějící kategorie.

en: Use channel
cs: Stanice

en:   from channel
cs:  od

en:   to channel
cs:  do

en: Channel group
cs: Skupina stanic

en: Use time
cs: Čas

en:   Start after
cs:  Začíná po

en:   Start before
cs:  Začíná před

en: Use duration
cs: Délka

en:   Min. duration
cs:  Min. délka

en:   Max. duration
cs:  Max. délka

en: Use day of week
cs: Den v týdnu

en: Day of week
cs: Den

en: Use global
cs: Použít globálně

en: Button$Templates
cs: Vzory

en: *** Invalid Channel ***
cs: *** špatná stanice ***

en: Please check channel criteria!
cs: Zkontrolujte nastavení stanic!

en: Edit$Delete blacklist?
cs: Smazat blacklist?

en: Repeats
cs: Opakování

en: Create search
cs: Vytvořit Hledání

en: Search in recordings
cs: Hledat v nahrávkách?

en: Mark as 'already recorded'?
cs: Označit jako 'již nahrané'

en: Add/Remove to/from switch list?
cs: Upravit seznam přepnutí?

en: Create blacklist
cs: Vytvořit blacklist

en: EPG Commands
cs: EPG příkazy

en: Already running!
cs: Již běží!

en: Add to switch list?
cs: Přidat do seznamu přepnutí?

en: Delete from switch list?
cs: Smazat ze seznamu přepnutí?

en: Button$Details
cs: Detaily

en: Button$Filter
cs: Filtr

en: Button$Show all
cs: Zobrazit vše

en: conflicts
cs: konflikty

en: no conflicts!
cs: žádné konflikty!

en: no important conflicts!
cs: zádné důležité konflikty!

en: Button$Repeats
cs: Opakování

en: no check
cs: žádná kontrola

en: by channel and time
cs: dle stanice a času

en: by event ID
cs: dle ID události

en: Select directory
cs: Vyber adresář

en: Button$Level
cs: Úroveň

en: Event
cs: Událost

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Search results
cs: Výsledky hledání

en: Timer conflict! Show?
cs: Konflikt Nahrávání! Zobrazit?

en: Directory
cs: Adresář

en: Channel
cs: Stanice

en: Childlock
cs: Dětská pojistka

en: Timer check
cs: Kontrola Nahrávání

en: recording with device
cs: nahrávat zařízením

en: Button$With subtitle
cs: S Názvem dílu

en: Button$Without subtitle
cs: Bez Názvu dílu

en: Button$Extended
cs: Rozšířené

en: Button$Simple
cs: Výchozí

en: Use blacklists
cs: Použít blacklist

en: Edit$Search text too short - use anyway?
cs: Text je příliš krátký - přesto použít?

en: Button$by name
cs: dle jména

en: Button$by date
cs: dle data

en: Button$Delete all
cs: Smazat vše

en: Recordings
cs: Nahrávky

en: Edit$Delete entry?
cs: Smazat?

en: Edit$Delete all entries?
cs: Smazat vše?

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Auxiliary info
cs: Pomocné info

en: Button$Aux info
cs: Pom. info

en: Search actions
cs: Akce hledání

en: Execute search
cs: Hledat

en: Use as search timer on/off
cs: Povolit/Zakázat

en: Trigger search timer update
cs: Hledat změny

en: Show recordings done
cs: Zobrazit nahrávky

en: Show timers created
cs: Zobrazit Nahrávání

en: Create a copy
cs: Vytvořit kopii

en: Use as template
cs: Použít jako vzor

en: Show switch list
cs: Zobrazit seznam přepnutí

en: Show blacklists
cs: Zobrazit blacklisty

en: Delete created timers?
cs: Smazat vytvorená Nahrávání?

en: Timer conflict check
cs: Kontrola konfliktů

en: Disable associated timers too?
cs: Zakázat i vytvořená Nahrávání?

en: Activate associated timers too?
cs: Povolit i již vytvořená Nahrávání?

en: Search timers activated in setup.
cs: Automatické nahrávání povoleno v nastavení.

en: Run search timer update?
cs: Aktualizovat automatické nahrávání?

en: Copy this entry?
cs: Kopírovat položku?

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy this entry to templates?
cs: Zkopírovat do vzorů?

en: Delete all timers created from this search?
cs: Smazat všechna Nahrávání z tohoto hledání?

en: Button$Actions
cs: Akce

en: Search entries
cs: Vyhledat položky

en: active
cs: povoleno

en: Edit$Delete search?
cs: Smazat?

en: Edit search
cs: Upravit hledání

en: Record
cs: Nahrát

en: Announce by OSD
cs: Informovat na obrazovce

en: Switch only
cs: Přepnout

en: Announce and switch
cs: Informovat a přepnout

en: Announce by mail
cs: Informovat mailem

en: only globals
cs: globální

en: Selection
cs: výběr

en: all
cs: vše

en: count recordings
cs: počítat nahrávky

en: count days
cs: počítat dny

en: same day
cs: stejný den

en: same week
cs: stejný týden

en: same month
cs: stejný měsíc

en: Template name
cs: Jméno vzoru

en: Use content descriptor
cs: Použít popis obsahu

en: Use in favorites menu
cs: Zobrazit v Oblíbených

en: Result menu layout
cs: Způsob zobrazení výsledků

en: Use as search timer
cs: Použít pro Automatické nahrávání

en: Action
cs: Akce

en: Switch ... minutes before start
cs: Přepnout ... minut před začátkem

en: Unmute sound
cs: Zrušit ztišení

en: Ask ... minutes before start
cs: Zeptat se ... minut před začátkem

en:   Series recording
cs:  Nahrávání sériálu

en: Delete recordings after ... days
cs: Smazat nahrávku po ... dnech

en: Keep ... recordings
cs: Ponechat ... nahrávek

en: Pause when ... recordings exist
cs: Vynechat pokud uloženo ... nahrávek

en: Avoid repeats
cs: Přeskočit opakování

en: Allowed repeats
cs: Povolených opakování

en: Only repeats within ... days
cs: Opakovat po ... dnech

en: Compare title
cs: Porovnat název

en: Compare subtitle
cs: Porovnat Název dílu

en: Compare summary
cs: Porovnat popis

en: Min. match in %
cs: Odpovídá na ... %

en: Compare date
cs: Porovnat datum

en: Compare categories
cs: Porovnat kategorii

en: Auto delete
cs: Automatické smazání

en: after ... recordings
cs: po ... nahrávkách

en: after ... days after first rec.
cs: po ... dnech po první nahrávce

en: Edit user-defined days of week
cs: Upravit použité dny

en: Compare
cs: Porovnat

en: Select blacklists
cs: Vybrat blacklisty

en: Values for EPG category
cs: EPG kategorie

en: Button$Apply
cs: Použít

en: less
cs: menší

en: less or equal
cs: menší nebo stejný

en: greater
cs: větší

en: greater or equal
cs: větší nebo stejný

en: equal
cs: stejný

en: not equal
cs: jiný

en: Activation of search timer
cs: Povolit Automatické nahrávání?

en: First day
cs: První den

en: Last day
cs: Poslední den

en: Button$all channels
cs: Všechny stanice

en: Button$only FTA
cs: Jen volné

en: Button$Timer preview
cs: Náhled Nahrávání

en: Blacklist results
cs: Výsledky blacklist

en: found recordings
cs: nalezených nahrávek

en: Error while accessing recording!
cs: Chyba při přístupu k nahrávce!

en: Button$Default
cs: Výchozí

en: Edit$Delete template?
cs: Smazat vzor?

en: Overwrite existing entries?
cs: Přepsat existující položky!

en: Edit entry
cs: Upravit položku

en: Switch
cs: Přepnout

en: Announce only
cs: Informovat

en: Announce ... minutes before start
cs: Informovat ... minut předem

en: action at
cs: v

en: Switch list
cs: Seznam přepnutí

en: Edit template
cs: Upravit vzor

en: Timers
cs: Nahrávání

en: >>> no info! <<<
cs: >>> bez informací <<<

en: Overview
cs: Přehled

en: Button$Favorites
cs: Oblíbené

en: Quick search for broadcasts
cs: Rychlé hledání vysílání

en: Quick search
cs: Rychlé hledání

en: Show in main menu
cs: Zobrazit v hlavním menu

en: %d new broadcast(s) found! Show them?
cs: Nalezeno %d nových vysílání! Zobrazit?

en: Search timer update done!
cs: Aktualizace Nahrávání dokončena!

en: small EPG content on:%s
cs: krátký EPG obsah: %s

en: VDR EPG check warning
cs: Varování kontroly VDR EPG

en: Switch to (%d) '%s'?
cs: Přepnout na (%d) '%s'?

en: Programming timer failed!
cs: Nastavení nahrávání selhalo!
