VDR 1.5.7 - en to nl translation catalogue (338 entries)

en: Channel groups
nl: Kanaal groepen

en: Button$Select
nl: Selecteer

en: Channel group used by:
nl: Kanaalgroep gebruikt door:

en: Edit$Delete group?
nl: Groep wissen?

en: Edit channel group
nl: Bewerk kanaalgroep

en: Group name
nl: Groep naam

en: Button$Invert selection
nl: Selectie omdraaien

en: Button$All yes
nl: Alles ja

en: Button$All no
nl: Alles nee

en: Group name is empty!
nl: Groep naam is leeg!

en: Group name already exists!
nl: Groep naam bestaat al!

en: Direct access to epgsearch's conflict check menu
nl: Directe toegang tot epgsearch's conflict controle menu

en: Timer conflicts
nl: Timer conflicten

en: Conflict info in main menu
nl: Conflict info tonen in hoofdmenu

en: next
nl: volgende

en: timer conflict at %s! Show it?
nl: Timerconflict op %s! Tonen?

en: %d timer conflicts! First at %s. Show them?
nl: %d timer conflicten! eerste op %s. Tonen?

en: search the EPG for repeats and more
nl: Zoek in de EPG naar herhalingen en meer

en: Program guide
nl: Programmagids

en: Direct access to epgsearch's search menu
nl: Direct toegang tot epgsearch's zoek menu

en: Search
nl: Zoek

en: EpgSearch-Search in main menu
nl: EpgSearch-Search in hoofdmenu

en: Button$Help
nl: Help

en: Standard
nl: Standaard

en: Button$Commands
nl: Commando's

en: Button$Search
nl: Zoek

en: never
nl: nooit

en: always
nl: altijd

en: smart
nl: slim

en: before user-def. times
nl: vóór gebruiker-gedef. tijden

en: after user-def. times
nl: ná gebruiker-gedef. tijden

en: General
nl: Algemeen

en: EPG menus
nl: EPG menu's

en: User-defined EPG times
nl: Gebruiker-gedefinieerde EPG tijden

en: Timer programming
nl: Timer programmering

en: Search and search timers
nl: Zoek en zoektimers

en: Timer conflict checking
nl: Timer conflict controle

en: Email notification
nl: E-mail notificatie

en: Hide main menu entry
nl: Verberg vermelding in hoofdmenu

en: Help$Hides the main menu entry and may be useful if this plugin is used to replace the original 'Schedule' entry.
nl: Verbergt de vermelding in het hoofdmenu en kan van pas komen als deze plugin wordt gebruikt om de originele programmagids te vervangen.

en: Main menu entry
nl: Hoofdmenu vermelding

en: Help$The name of the main menu entry which defaults to 'Programm guide'.
nl: De naam van de regel in het hoofdmenu welke gerelateerd is aan 'programmagids'

en: Replace original schedule
nl: Originele 'Programmagids' vervangen

en: Help$When VDR is patched to allow this plugin to replace the original 'Schedule' entry, you can de/activate this replacement here.
nl: Als VDR gepatcht is om deze plugin de originele 'Programmagids' menu te laten vervangen dan kan dat hier ge(de)activeerd worden

en: Start menu
nl: Startmenu

en: Help$Choose between 'Overview - Now' and 'Schedule' as start menu when this plugin is called.
nl: Maak een keuze tussen 'Overzicht', 'Nu' en 'programmagids' als startmenu wanneer plugin wordt geactiveerd.

en: Ok key
nl: OK toets

en: Help$Choose here the behaviour of key 'Ok'. You can use it to display the summary or to switch to the corresponding channel.
    Note: the functionality of key 'blue' (Switch/Info/Search) depends on this setting.
nl: Kies hier het gedrag van de 'OK' toets. Hij kan gebruikt worden om een samenvatting te tonen of om te schakelen naar het betreffende kanaal.
    Letop: de functionaliteit van de 'BLAUW' toets (Schakel/Info/Zoek) is afhankelijk van deze instelling.

en: Red key
nl: Rode toets

en: Help$Choose which standard function ('Record' or 'Commands') you like to have on the red key.
    (Can be toggled with key '0')
nl: Kies welke standaard functie (Opname of Commando's) aan de rode toets moet worden toegewezen.
    (Kan worden omgeschakeld met de '0' toets)

en: Blue key
nl: Blauwe toets

en: Help$Choose which standard function ('Switch'/'Info' or 'Search') you like to have on the blue key.
    (Can be toggled with key '0')
nl: Kies welke standaard functie ('Schakel'/'Info' of 'Zoek') aan de blauwe toets moet worden toegewezen.
    (Kan worden omgeschakeld met de '0' toets)

en: Show progress in 'Now'
nl: Toon voortgang in 'Nu'

en: Help$Shows a progressbar in 'Overview - Now' that informs about the remaining time of the current event.
nl: Toont een voortschreidingsbalk in 'Overzicht - Nu' welke de resterende tijd van het huidige programma weergeeft.

en: Show channel numbers
nl: Toon kanaal nummers

en: Help$Display channel numbers in 'Overview - Now'.
    
    (To completely define your own menu look please inspect the MANUAL)
nl: Toon kanaal nummers in 'Overzicht - Nu.
    
    (Raadpleeg de MANUAL om het hele menu naar eigen inzicht te veranderen)

en: Show channel separators
nl: Toon kanaal scheidingstekens

en: Help$Display VDR channel groups as separators between your channels in 'Overview - Now'.
nl: Toon VDR kanaal groepen als scheidingstekens tussen de kanalen in 'Overzicht - Nu'.

en: Show day separators
nl: Toon schedingstekens tussen dagovergangen

en: Help$Display a separator line at day break in 'Schedule'.
nl: Toon een scheidingsteken tussen dagovergangen in 'Programmaoverzicht'

en: Show radio channels
nl: Toon radiokanalen

en: Help$Show also radio channels.
nl: Toon ook radiokanalen

en: Limit channels from 1 to
nl: Beperk aantal kanalenvan 1 tot

en: Help$If you have a large channel set you can speed up things when you limit the displayed channels with this setting. Use '0' to disable the limit.
nl: Als er sprake is van een groot aantal kanalen dan kan de snelheid worden bevorderd als het aantal kanalen wordt beperkt. Gebruik '0' om de limitering op te heffen

en: 'One press' timer creation
nl: Maak met één toetsdruk een nieuwe timer aan

en: Help$When a timer is created with 'Record' you can choose between an immediate creation of the timer or the display of the timer edit menu.
nl: Als er een timer is gemaakt met 'Opname' dan kan er gekozen worden de timer direct aan te maken of eerst het 'Wijzig timer' menu te tonen.

en: Show channels without EPG
nl: Toon kanalen zonder EPG

en: Help$Choose 'yes' here if you want to display channels without EPG in 'Overview - Now'. 'Ok' on these entries switches the channel.
nl: Kies 'ja' als er in 'Overzicht - Nu' kanalen zonder EPG moeten worden getoond. 'OK' op deze regels schakelt het kanaal in

en: Time interval for FRew/FFwd [min]
nl: Tijd interval voor FRew/FFwd [min]

en: Help$Choose here the time interval which should be used for jumping through the EPG by pressing FRew/FFwd.
    
    (If you don't have those keys, you can toggle to this functionality pressing '0' and get '<<' and '>>' on the keys green and yellow)
nl: Kies hier het tijdsinterval wat gebruikt wordt om met FRew/FFwd door de EPG te springen.
    
    (Als deze toetsen niet beschikbaar druk dan eerst op de '0' toets en daarna op 'Groen' en 'Geel' om heen en terug te springem

en: Toggle Green/Yellow
nl: Groen/Geel verwisselen

en: Help$Specify if green and yellow shall also be switched when pressing '0'.
nl: Geef aan of 'Groen' en 'Geel' ook moeten worden geschakeld als op '0' wordt gedrukt

en: Show favorites menu
nl: Toon favorieten menu

en: Help$A favorites menu can display a list of your favorite broadcasts. Enable this if you want an additional menu besides 'Now' and 'Next'
    Any search can be used as a favorite. You only have to set the option 'Use in favorites menu' when editing a search.
nl: Een favorieten menu kan een lijst van favoriete uitzendingen tonen. Activeer dit als er extra menu's naast 'Nu' en 'Next' gewenst zijn
    Iedere willekeurige zoekactie kan ingezet worden als favoriet
    Daarvoor hoeft enkel de optie 'Gebruik in favorieten menu' geactiveerd te worden tijdens het aanmaken of wijzigen van een zoekactie.

en: for the next ... hours
nl: de komende ... uur

en: Help$This value controls the timespan used to display your favorites.
nl: Deze waarde regelt het interval dat wordt gebruikt voor het tonen van de favorieten

en: Use user-defined time
nl: Gebruik gebruiker's tijd

en: Help$Besides 'Now' and 'Next' you can specify up to 4 other times in the EPG which can be used by repeatedly pressing the green key, e.g. 'prime time', 'late night',...
nl: Naast 'Nu' en 'Straks' kunnen nog 4 andere tijden in de EPG worden gespeficiteerd. Deze kunnen worden benaderd door herhaaldelijk op de 'Groene'toets te drukken, bv 'prime time', 'late night'...

en: Description
nl: Beschrijving

en: Help$This is the description for your user-defined time as it will appear as label on the green button.
nl: Dit is de beschrijving van de gebruiker-gedefinieerde tijd zoals het als label bij de toets 'Groen' verschijnt

en: Time
nl: Tijd

en: Help$Specify the user-defined time here in 'HH:MM'.
nl: Specificeer hier de gebruiker-gedefinieerde tijd als 'HH:MM'

en: Use VDR's timer edit menu
nl: Gebruik VDR's timer bewerkingsmenu

en: Help$This plugin has its own timer edit menu extending the original one with some extra functionality like
    - an additional directory entry
    - user-defined days of week for repeating timers
    - adding an episode name
    - support for EPG variables (see MANUAL)
nl: Deze plugin beschikt over zijn eigen timer bewerkingsmenu die de originele uitbreid met extra functionaliteit zoals
    - een extra regel voor een map
    - gebruiker-gedefinieerde dagen van de week voor herhaal-timers
    - toevoegen van een 'episode naam'
    - ondersteuning voor EPG variabelen (see MANUAL)

en: Default recording dir
nl: Standaard map voor opnames

en: Help$When creating a timer you can specify here a default recording directory.
nl: Bij het aanmaken van een timer kan hier de standaard opname map worden opgegeven

en: Add episode to manual timers
nl: Voeg episode toe aan handmatige timers

en: Help$If you create a timer for a series, you can automatically add the episode name.
    
    - never: no addition
    - always: always add episode name if present
    - smart: add only if event lasts less than 80 mins.
nl: Als er een herhaaltimer wordt aangemaakt voor series, dan kan er automatisch de episode naam worden toegevoegd.
    
    - nooit: voeg niets toe
    - altijd: voeg altijd de episode naam toe indien aanwezig
    - smart: voeg alleen toe wanneer programma minder dan 80 min duurt.

en: Default timer check method
nl: Standaard timer controle methode

en: Help$Manual timers can be checked for EPG changes. Here you can setup the default check method for each channel. Choose between
    
    - no checking
    - by event ID: checks by an event ID supplied by the channel provider.
    - by channel and time: check by the duration match.
nl: Handmatige timers kunnen worden gecontroleerd op EPG veranderingen. Hier kan de standaard methode voor ieder kanaal ingesteld worden. Kies uit
    
    - geen controle
    - op event-ID: kontroleert m.b.v. een event-ID meegzonden door de TV Provider.
    - op kanaal an tijd: controleer of de tijdsduur overeenkomt.

en: Button$Setup
nl: Instellingen

en: Use search timers
nl: Gebruik zoektimers

en: Help$'Search timers' can be used to automatically create timers for events that match your search criterions.
nl: Zoektimers kunnen worden gebruikt om automatisch timers te maken o.b.v. programma's die voldoen aan bepaalde zoekcriteria.

en: Help$Specify here the time intervall to be used when searching for events in the background.
nl: Geef hier het tijdsinterval op dat wordt gebruikt om op de achtergrond te zoeken naar programma's

en:   SVDRP port
nl:   SVDRP poort

en: Help$Programming of new timers or timer changes is done with SVDRP. The default value should be correct, so change it only if you know what you are doing.
nl: Het programmeren of wijzigen van timers wordt gedaan met SVDRP. De standaard waarde moet goed staan, dus wijzig dit allen als er echt reden toe is.

en: Help$Specify here the default priority of timers created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
nl: Bepaal hier de standaard prioriteit van timers aangemaakt met deze plugin. Deze waarde kan ook worden aangepast voor iedere afzonderlijke zoekactie

en: Help$Specify here the default lifetime of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
nl: Bepaal hier de standaard levensduur van timers/opnames aangemaakt door deze plugin. Deze waarde kan ook worden aangepast voor iedere afzonderlijke zoekactie

en: Help$Specify here the default start recording margin of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
nl: Bepaal hier de standaard start opname-marge van timers/opnames aangemaakt door deze plugin. Deze waarde kan ook worden aangepast voor iedere afzonderlijke zoekactie

en: Help$Specify here the default stop recording margin of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
nl: Bepaal hier de standaard stop opname-marge van timers/opnames aangemaakt door deze plugin. Deze waarde kan ook worden aangepast voor iedere afzonderlijke zoekactie

en: No announcements when replaying
nl: Geen meldingen tijdens afspelen

en: Help$Set this to 'yes' if you don't like to get any announcements of broadcasts if you currently replay anything.
nl: Kies 'ja' indien er geen meldingen van toekomstige uitzendingen gewenst zijn als er op dat moment iets wordt afgespeeld

en: Recreate timers after deletion
nl: Maak timer opnieuw aan na verwijderen

en: Help$Set this to 'yes' if you want timers to be recreated with the next search timer update after deleting them.
nl: Kies 'ja' als timers na het verwijderen opnieuw moeten worden aangemaakt met een nieuwe zoek-timer update

en: Ignore PayTV channels
nl: Negeer PayTV kanalen

en: Help$Set this to 'yes' if don't want to see events on PayTV channels when searching for repeats.
nl: Kies 'ja' als er geen programma's van payTV kanalen mogen worden getoond tijdens het zoeken naar herhalingen

en: Search templates
nl: Zoek sjabloon

en: Help$Here you can setup templates for your searches.
nl: Hier kunnen sjablonen worden aangemaakt voor zoekacties.

en: Help$Here you can setup blacklists which can be used within a search to exclude events you don't like.
nl: Hier kunnen 'Blacklists' worden aangemaakt die kunnen worden gebruikt om programma's uit te sluiten van zoekactie's

en: Help$Here you can setup channel groups which can be used within a search. These are different to VDR channel groups and represent a set of arbitrary channels, e.g. 'FreeTV'.
nl: Hier kunnen groepen van kanalen worden opgegeven die kunnen worden gebruikt binnen een zoekactie. Deze groepen wijken af van de VDR kanaal groepen en bestaan uit willekeurig kanalen zoals 'FreeTV.

en: Ignore below priority
nl: Negeer onder de prioriteit

en: Help$If a timer with priority below the given value will fail it will not be classified as important. Only important conflicts will produce an OSD message about the conflict after an automatic conflict check.
nl: Als een timer met een prioriteit onder de gegeven waarde mislukt dan wordt hij niet gemerkt als 'belangrijk'. Alleen belangrijke conflicten zullen een OSD melding tot gevolg hebben.

en: Ignore conflict duration less ... min.
nl: Negeer conflictduur van minder dan ... min.

en: Help$If a conflicts duration is less then the given number of minutes it will not be classified as important. Only important conflicts will produce an OSD message about the conflict after an automatic conflict check.
nl: Indien de duur van conflict(en) kleiner is dan het gegeven aantal minuten dan worden deze niet gemerkt als 'belangrijk' Alleen belangrijke conflicten zullen een OSD melding tot gevolg hebben.

en: Only check within next ... days
nl: Controleer alleen vóór de volgende ... dagen

en: Help$This value reduces the conflict check to the given range of days. All other conflicts are classified as 'not yet important'.
nl: Deze waarde beperkt de conflict controle tot het gegeven aantal dagen. Alle andere conflicten worden als 'nog niet belangrijk' bestempeld.

en: --- Automatic checking ---
nl: --- Automatische controle ---

en: After each timer programming
nl: Na iedere aangemaakte timer

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed after each manual timer programming. In the case of a conflict you get immediately a message that informs you about it. The message is only displayed if this timer is involved in any conflict.
nl: Kies 'ja' als de conflict controle bij iedere handmatig aangemaakte timer moet worden uitgevoerd. In het geval van een conflict verschijnt er direct een waarschuwing. Deze waarschuwing wordt alleen getoond als de timer betrokken is bij een willekeurig conflict.

en: When a recording starts
nl: Wanneer een opname start

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed when a recording starts. In the case of a conflict you get immediately a message that informs you about it. The message is only displayed if the conflict is within the next 2 hours.
nl: Kies 'ja' als de conflict controle moet worden uitgevoerd bij iedere startende opname. In het geval van een conflict verschijnt er direct een waarschuwing. Deze waarschuwing wordt alleen getoond als de timer betrokken is bij een willekeurig conflict.

en: After each search timer update
nl: Na het verversen van iedere zoek-timer

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed after each search timer update.
nl: Kies 'ja' als de conflict controle moet worden uitgevoerd na het verversen van iedere zoek-timer

en: every ... minutes
nl: iedere ... minuten

en: Help$Specify here the time intervall to be used for an automatic conflict check in the background.
    ('0' disables an automatic check)
nl: Bepaal hier de tijdsduur gebruikt voor de automatische conflict controle in de achtergrond

en: if conflicts within next ... minutes
nl: indien conflict optreed binnen ... minuten

en: Help$If the next conflict will appear in the given number of minutes you can specify here a shorter check intervall to get more OSD notifications about it.
nl: Als het volgende conflict binnen het gegeven aantal minuten optreedt dan kan hier een korter interval worden gespecificeerd om meer OSD notificaties te verkrijgen.

en: Avoid notification when replaying
nl: Vermijdt notificatie tijdens afspelen

en: Help$Set this to 'yes' if the don't want to get OSD messages about conflicts if you currently replay something. Nevertheless messages will be displayed if the first upcoming conflict is within the next 2 hours.
nl: Kies 'ja' indien er geen OSD berichten mogen verschijnen tijdens het afspelen. Desondanks zullen berichten wel verschijnen indien het volgende conflict binnen 2 uur optreedt

en: Search timer notification
nl: Zoektimer notificatie

en: Help$Set this to 'yes' if you want to get an email notification about the search timers that where programmed automatically in the background.
nl: Kies 'ja' wanneer er een notificatie e-mail verstuurd moet worden over zoektimers die automatisch op de achtergrond werden aangenaakt.

en: Timer conflict notification
nl: Timer conflict notificatie

en: Help$Set this to 'yes' if you want to get an email notification about the timer conflicts.
nl: Kies 'ja' indien er een notificatie e-mail verstuurd moet worden bij timer conflicten

en: Send to
nl: Zend naar

en: Help$Specify the email address where notifications should be sent to.
nl: Geef het e-mail adres op waar de notificaties naartoe gestuurd moeen worden

en: Mail method
nl: Mail methode

en: --- Email account ---
nl: --- E-mail gebruiker ---

en: Email address
nl: E-mail adres

en: Help$Specify the email address where notifications should be sent from.
nl: Geef het e-mail adres op waar vandaan de e-mail notificaties verzonden worden

en: Help$Specify the SMTP server that should deliver the notifications. If it's using a port different from the default(25) append the port with ":port".
nl: Geef de SMTP server voor het verzenden van de notificaties. Indien een andere dan de standaard poort (25) wordt gebruik voeg dan toe ":port"

en: Use SMTP authentication
nl: Gebruik SMTP authenticatie

en: Help$Set this to 'yes' if your account needs authentication to send mails.
nl: kies 'ja' indien uw abonnement authenticatie vereist voor het verzenden van e-mails.

en: Auth user
nl: Auth gebruiker

en: Help$Specify the auth user, if this account needs authentication for SMTP.
nl: Geef de e-mail gebruikernaam op, indien SMTP authenticatie voor het abonnement vereist is.

en: Auth password
nl: Auth wachtwoord

en: Help$Specify the auth password, if this account needs authentication for SMTP.
nl: Geef het e-mail wachtwoord op, indien SMTP authenticatie voor het abonnement vereist is.

en: Mail account check failed!
nl: Mail abonnement verificatie mislukt!

en: Button$Test
nl: Test

en: No new timers were added.
nl: Geen nieuwe timers aangemaakt

en: No timers were modified.
nl: Er zijn geen timers aangepast

en: No timers were deleted.
nl: Er zijn geen timers gewist

en: This version of EPGSearch does not support this service!
nl: Deze versie van EPGSearch ondersteunt deze mogelijkheid niet!

en: EPGSearch does not exist!
nl: EPGsearch is niet aanwezig!

en: %d new broadcast
nl: %d nieuwe uitzending

en: Button$by channel
nl: per kanaal

en: Button$by time
nl: op tijd

en: Button$Episode
nl: Aflevering

en: Button$Title
nl: Titel

en: announce details
nl: vermeldt details

en: announce again
nl: vermeldt nogmaals

en: with next update
nl: bij volgende herziening

en: again from
nl: nogmaals vanaf

en: Search timer
nl: Zoektimer

en: Edit blacklist
nl: Wijzig blacklist

en: phrase
nl: uitdruk

en: all words
nl: alle woorden

en: at least one word
nl: tenminste een woord

en: match exactly
nl: precies passend

en: regular expression
nl: reguliere uitdrukking

en: user-defined
nl: gebruiker-gedefinieerd

en: channel group
nl: kanaalgroep

en: only FTA
nl: alleen FTA

en: Search term
nl: Zoekterm

en: Search mode
nl: Zoekinstellingen

en: Tolerance
nl: Tolerantie

en: Match case
nl: Case sensitive

en: Use title
nl: Gebruik titel

en: Use subtitle
nl: Gebruik ondertitel

en: Use description
nl: Gebruik beschrijving

en: Use extended EPG info
nl: Gebruik uitgebreide EPG info

en: Ignore missing categories
nl: Negeer ontbrekende categoriëen

en: Use channel
nl: Gebruik kanaal

en:   from channel
nl:   van kanaal

en:   to channel
nl:   tot kanaal

en: Channel group
nl: Kanaal groep

en: Use time
nl: Gebruik tijd

en:   Start after
nl:   Start na

en:   Start before
nl:   Start voor

en: Use duration
nl: Gebruik tijdsduur

en:   Min. duration
nl:   Min. duur

en:   Max. duration
nl:   Max. tijdsduur

en: Use day of week
nl: Gebruik dag van de week

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Button$Templates
nl: Sjablonen

en: *** Invalid Channel ***
nl: *** Ongeldig Kanaal ***

en: Please check channel criteria!
nl: AUB kanaal criteria nakijken

en: Edit$Delete blacklist?
nl: Verwijder blacklist?

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Create search
nl: Maak een zoekactie aan

en: Search in recordings
nl: Zoek in opname's

en: Mark as 'already recorded'?
nl: Markeer als 'reeds opgenomen'?

en: Create blacklist
nl: Maak nieuwe blacklist

en: EPG Commands
nl: EPG commando's

en: Already running!
nl: Reeds actief!

en: Add to switch list?
nl: Voeg toe aan schakellijst?

en: Delete from switch list?
nl: Verwijder van schakellijst?

en: Button$Details
nl: Details

en: Button$Filter
nl: Filter

en: Button$Show all
nl: Toon alles

en: conflicts
nl: conflicten

en: no conflicts!
nl: geen conflicten!

en: no important conflicts!
nl: geen belangrijke conflicten!

en: Button$Repeats
nl: Herhalingen

en: no check
nl: geen controle

en: by channel and time
nl: op kanaal en tijd

en: by event ID
nl: op event-ID

en: Select directory
nl: Selecteer map

en: Button$Level
nl: Niveau

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Timer conflict! Show?
nl: Timerconflict! Tonen?

en: Directory
nl: Map

en: Channel
nl: Kanaal

en: Childlock
nl: Kinderslot

en: Timer check
nl: Timercontrole

en: recording with device
nl: neemt op met kaart

en: Button$With subtitle
nl: Met ondertitel

en: Button$Without subtitle
nl: Zonder ondertitel

en: Button$Extended
nl: Uitgebreid

en: Button$Simple
nl: Eenvoudig

en: Use blacklists
nl: Gebruik blacklists

en: Edit$Search text too short - use anyway?
nl: Zoektekst te kort - toch gebruiken?

en: Button$by name
nl: op naam

en: Button$by date
nl: op datum

en: Button$Delete all
nl: Verwijder alles

en: Recordings
nl: Opnames

en: Edit$Delete entry?
nl: Verwijder regel?

en: Edit$Delete all entries?
nl: Verwijder alle regels?

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Auxiliary info
nl: Reserve info

en: Button$Aux info
nl: Res. info

en: Search actions
nl: Zoekcriteria acties

en: Execute search
nl: Voer zoekcriterium uit

en: Use as search timer on/off
nl: Gebruik als zoek-timer aan/uit

en: Trigger search timer update
nl: Start verversen zoektimer

en: Show recordings done
nl: Tonen opnames gereed

en: Show timers created
nl: Toon aangemaakte timers

en: Create a copy
nl: Maak een kopie

en: Use as template
nl: Gebruik als sjabloon

en: Show switch list
nl: Toon schakellijst

en: Show blacklists
nl: Toon blacklists

en: Delete created timers?
nl: Verwijder aangemaakte timers?

en: Timer conflict check
nl: Timerconflict controle

en: Disable associated timers too?
nl: Schakel gemeenschappelijke timers ook uit?

en: Activate associated timers too?
nl: Activeer gemeenschappelijke timers ook?

en: Search timers activated in setup.
nl: Zoektimers geactiveerd in instellingen

en: Run search timer update?
nl: Start verversen zoektimer?

en: Copy this entry?
nl: Kopiëer deze regel?

en: Copy
nl: Kopiëer

en: Copy this entry to templates?
nl: Kopiëer deze regel naar sjablonen

en: Delete all timers created from this search?
nl: Verwijder alle timers aangemaakt door dit zoekcriterium?

en: Button$Actions
nl: Acties

en: Search entries
nl: Zoekregels

en: active
nl: actief

en: Edit$Delete search?
nl: Zoekcriterium wissen?

en: Edit search
nl: Bewerk zoekcriteria

en: Record
nl: Opnemen

en: Switch only
nl: Alleen schakelen

en: Selection
nl: Selectie

en: all
nl: alles

en: count recordings
nl: tel opnames

en: count days
nl: tel dagen

en: Template name
nl: Naam van sjabloon

en: Help$Specify the name of the template.
nl: Geef de naam op van het sjabloon

en: Help$Specify here the term to search for.
nl: Vul hier de zoekterm in.

en: Help$The following search modes exist:
    
    - phrase: searches for sub terms
    - all words: all single words must appear
    - at least one word: at least one single word must appear
    - match exactly: must match exactly
    - regular expression: match a regular expression
    - fuzzy searching: searches approximately
nl: Er kan gekozen worden uit de volgende zoekinstellingen:
    - alle woorden: alle los voorkomende woorden moeten gevonden worden
    - minstens één woord: minstens én woord moet worden gevonden
    - past precies: de hele zoekterm komt exact overeen
    - reguliere expressie: resultaat past bij uitkomst expressie
    - 'fuzzy' zoeken: zoek naar mogelijke matches

en: Help$This sets the tolerance of fuzzy searching. The value represents the allowed errors.
nl: Hier wordt de tolerantie van de 'fuzzy'zoekactie opgegeven. De waarde vertegenwoordigd de toegestane fouten

en: Help$Set this to 'Yes' if your search should match the case.
nl: Kies 'ja' idien de zoekactie case-sensitive moet zijn

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the title of an event.
nl: Kies 'ja' indien de zoekactie moet zoeken in de titel van het programma

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the episode of an event.
nl: Kies 'ja' indien de zoakactie moet zoeken in de aflevering van een programma

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the summary of an event.
nl: Kies 'ja' indien de zoekactie moet zoeken in de samenvatting van een programma.

en: Help$The summary of an event, can contain additional information like 'Genre', 'Category', 'Year',... called 'EPG categories' within EPGSearch. External EPG providers often deliver this information. This allows refining a search and other nice things, like searching for the 'tip of the day'. To use it set this to 'Yes'.
nl: De samenvatting van een programma kan extra informatie bevatten zoals 'Genre', 'Jaar',... binnen EPGsearch 'EPG categoriëen' genoemd.

en: Help$The file epgsearchcats.conf specifies the search mode for this entry. One can search by text or by value. You can also edit a list of predefined values in this file that can be selected here.
nl: Het bestand epgsearchcats.conf omschrijft de zoekinstellingen voor deze regel. Men kan zoeken op tekst of waarde. Er kan ook een lijst van voorgedefinieerde waarden geselecteerd en aangepast worden

en: Help$If a selected category is not part of the summary of an event this normally excludes this event from the search results. To avoid this, set this option to 'Yes', but please handle this with care to avoid a huge amount of results.
nl: Als een gekozen categorie geen onderdeel is van een samenvatting van een programma, dan zal dit programma niet verschijnen in de zoekresultaten. Om dit te voorkomen kan deze optie worden ingesteld, maar het kan leiden tot heel veel resultaten!

en: Use in favorites menu
nl: Gebruik in favorieten menu

en: Result menu layout
nl: Uiterlijk menu resultaten

en: Use as search timer
nl: Gebruik als zoektimer

en: Action
nl: Actie

en: Switch ... minutes before start
nl: Schakel ... minuten voor start

en:   Series recording
nl:   Serie's opnemen

en: Delete recordings after ... days
nl: Verwijder opnames na ... dagen

en: Keep ... recordings
nl: Bewaar ... opnames

en: Pause when ... recordings exist
nl: Pauzeer wanneer ... opnames bestaan

en: Avoid repeats
nl: Vermijdt herhalingen

en: Allowed repeats
nl: Toegestane herhalingen

en: Only repeats within ... days
nl: Alleen herhalingen binnen ... dagen

en: Compare title
nl: Vergelijk titel

en: Compare subtitle
nl: Vergelijk ondertiteling

en: Compare summary
nl: Vergelijk samenvatting

en: Compare categories
nl: vergelijk categoriëen

en: Auto delete
nl: Automatisch wissen

en: after ... recordings
nl: na ... opnames

en: after ... days after first rec.
nl: na ... dagen na eerste opname

en: Edit user-defined days of week
nl: Bewerk door gebruiker gedefinieerde dagen van de week

en: Compare
nl: Vergelijk

en: Select blacklists
nl: Kies blacklists

en: Button$Apply
nl: Toepassen

en: less
nl: minder

en: less or equal
nl: minder of gelijk

en: greater
nl: meer

en: greater or equal
nl: meer of gelijk

en: equal
nl: gelijk

en: not equal
nl: niet geljk

en: Activation of search timer
nl: Activering van zoektimer

en: Last day
nl: Eerste dag

en: Button$all channels
nl: alle kanalen

en: Button$only FTA
nl: alleen FTA

en: Button$Timer preview
nl: Timer preview

en: Blacklist results
nl: Blacklists resultaten

en: found recordings
nl: gevonden opname's

en: Error while accessing recording!
nl: Fout tijdens benaderen opnames!

en: Edit$Delete template?
nl: Verwijder sjabloon?

en: Overwrite existing entries?
nl: Overschrijf bestaande invoer?

en: Edit entry
nl: Wijzig invoer

en: Announce only
nl: Alleen aankondigen (geen timer)

en: action at
nl: actie op

en: Switch list
nl: Schakellijst

en: Edit template
nl: Wijzig sjabloon

en: >>> no info! <<<
nl: >>> geen info! <<<

en: Overview
nl: Overzicht

en: Button$Favorites
nl: Favorieten

en: Quick search for broadcasts
nl: Snel zoeken naar uitzendingen

en: Quick search
nl: Snel zoeken

en: Show in main menu
nl: Toon vermelding in hoofdmenu

en: %d new broadcast(s) found! Show them?
nl: %d nieuwe uitzending(en) gevonden! Tonen?

en: Search timer update done!
nl: Verversen zoektimer gereed!

en: Programming timer failed!
nl: Programmeren timer mislukt!
