VDR 1.7.10 - en to lt translation catalogue (366 entries)

en: Channel groups
lt: kanalo grupės

en: Button$Select
lt: Pasirinkti

en: Channel group used by:
lt: Kanalo grupė naudojama:

en: Edit$Delete group?
lt: Ištrinti grupę?

en: Edit channel group
lt: Koreguoti kanalo grupę

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Button$Invert selection
lt: Atvirkštinis pasirinkimas

en: Button$All yes
lt: Visi taip

en: Button$All no
lt: Visi ne

en: Group name is empty!
lt: Grupės pavadinimas tuščias!

en: Group name already exists!
lt: Toks grupės pavadinimas jau yra!

en: Direct access to epgsearch's conflict check menu
lt: Tiesioginis priėjimas prie epgsearch įskiepo konflikto pasirinkimo meniu

en: Timer conflicts
lt: Laikmačio konfliktai

en: Conflict info in main menu
lt: KOnflikto informacija pagrindiniame meniu

en: next
lt: sekantis

en: timer conflict at %s! Show it?
lt: Laikmačio konflikas %s! Rodyti?

en: %d timer conflicts! First at %s. Show them?
lt: %d kaikmačio konfliktas(ų)! Pirmasis %s. Rodyti juos?

en: search the EPG for repeats and more
lt: paieška po EPG ieškant pasikartojimų ir kt.

en: Program guide
lt: Programos gidas

en: search timer update running
lt: vyksta laikmačio paieškos atnaujinimas

en: Direct access to epgsearch's search menu
lt: Tiesioginis priėjimas prie epgsearch įskiepo paieškos meniu

en: Search
lt: Paiška

en: EpgSearch-Search in main menu
lt: Ieškoti pagrindiniame meniu

en: Button$Help
lt: Pagalba

en: Standard
lt: Standartas

en: Button$Commands
lt: Komandos

en: Button$Search
lt: Paieška

en: never
lt: niekada

en: always
lt: visada

en: smart
lt: protingas

en: before user-def. times
lt: prieš vartotojo nustatytus laikus

en: after user-def. times
lt: po vartotojo nustatytų laikų

en: before 'next'
lt: prieš 'Sekantis'

en: General
lt: Pagrindinis

en: EPG menus
lt: EPG meniu

en: User-defined EPG times
lt: Vartotojo nustatyti EPG laikai

en: Timer programming
lt: Laikmačio nustatymai

en: Search and search timers
lt: Paieška ir paieškos laikmačiai

en: Timer conflict checking
lt: Ieškoma laikmačių konfliktų

en: Email notification
lt: El. pašto perspėjimas

en: Hide main menu entry
lt: Paslėpti pagrindinio meniu antraštę

en: Help$Hides the main menu entry and may be useful if this plugin is used to replace the original 'Schedule' entry.
lt: Paslepia pagrindinio meniu antraštę bei gali būti naudingas jei šis įskiepas naudojamas kaip pakaita įprastai naudojamai 'Programa' antraštei.

en: Main menu entry
lt: Pagrindinio meniu įrašas

en: Help$The name of the main menu entry which defaults to 'Programm guide'.
lt: Pagrindinio meniu antraštės pavadinimas, kuris standartiškai skamba kaip 'Programm guide'.

en: Replace original schedule
lt: Pakeičia įprastai naudojamą programą

en: Help$When VDR is patched to allow this plugin to replace the original 'Schedule' entry, you can de/activate this replacement here.
lt: Kai VDR yra įskiepytas kad leistų pakeisti įprastai naudojamą 'Programa' antraštę, šiuo įšrašu galit įjungti/išjungti tokį pakeitimą.

en: Start menu
lt: Pradinis meniu

en: Help$Choose between 'Overview - Now' and 'Schedule' as start menu when this plugin is called.
lt: Pasirinkit tarp 'Kas rodoma dabar' ir 'Programa' kaip pradinę antraštę šio įskiepo paleidimui.

en: Ok key
lt: Ok mygtukas

en: Help$Choose here the behaviour of key 'Ok'. You can use it to display the summary or to switch to the corresponding channel.
    Note: the functionality of key 'blue' (Switch/Info/Search) depends on this setting.
lt: Čia nustatykite 'Ok' mygtuko elgseną. Jūs galite naudoti jį aprašymo parodymui arba esamo kanalo perjungimui.
    Turėkite omenyje: 'mėlyno' mygtuko funkcionalumas (Perjungimas/Informacija/Paieška) tiesiogiai priklauso nuo šio parametro.

en: Red key
lt: Raudonas mygtukas

en: Help$Choose which standard function ('Record' or 'Commands') you like to have on the red key.
    (Can be toggled with key '0')
lt: Pasirinkite kokią pagrindinę funkciją ('Įrašinėjimas' ar 'Komandos') turėtų atlikinėti raudonas mygtukas.
    (Gali būti sukeista naudojant '0' mygtuką)

en: Blue key
lt: Mėlynas mygtukas

en: Help$Choose which standard function ('Switch'/'Info' or 'Search') you like to have on the blue key.
    (Can be toggled with key '0')
lt: Pasirinkite kokią pagrindinę funkciją ('Perjungimas/Informacija' ar 'Paieška') turėtų atlikinėti mėlynas mygtukas.
    (Pakeiskit spausdami '0')

en: Show progress in 'Now'
lt: Rodyti praeitą laiką nuo einamos programos pradžios arba kitaip progresą 'Dabar' skiltyje

en: Help$Shows a progressbar in 'Overview - Now' that informs about the remaining time of the current event.
lt: Rodo progreso juostą 'Kas rodoma dabar' dalyje, kas suteikia daugiau informacijos apie tai kiek laiko laida dar tęsis.

en: Show channel numbers
lt: Rodyti kanalų numerius

en: Help$Display channel numbers in 'Overview - Now'.
    
    (To completely define your own menu look please inspect the MANUAL)
lt: Rodyti kanalų numerius 'Kas rodoma dabar' dalyje.
    
    (Kad visiškai pakeistumėt savo meniu išvaizdą, skaitykit manualą)

en: Show channel separators
lt: Rodyti kanalų skirtukus

en: Help$Display VDR channel groups as separators between your channels in 'Overview - Now'.
lt: Rodyti VDR kanalų grupes kaip skirtukus tarp kanalų 'Kas rodoma dabar' dalyje.

en: Show day separators
lt: Rodyti dienų skirtukus

en: Help$Display a separator line at day break in 'Schedule'.
lt: Rodyti skiriamąją liniją tarp dienų 'Programa' dalyje.

en: Show radio channels
lt: Rodyti radijo kanalus

en: Help$Show also radio channels.
lt: Taip pat rodyti radijo kanalus.

en: Limit channels from 1 to
lt: Riboti kanalus nuo ą iki

en: Help$If you have a large channel set you can speed up things when you limit the displayed channels with this setting. Use '0' to disable the limit.
lt: Jei turite didelį skaičių kanalų ir norite pagreitinti sistemos darbą, tada reikėtų riboti rodomų kanalų skaičių. Spauskit '0' mygtuką kad athungtumėt šį parametrą.

en: 'One press' timer creation
lt: 'Vienu paspaudimu' laikmačio sukūrimas

en: Help$When a timer is created with 'Record' you can choose between an immediate creation of the timer or the display of the timer edit menu.
lt: Kai laikmatis sukuriamas iš 'Įrašyti' dalies, galima pasirinkti tarp greito laikmačio sukūrimo arba sukūrimo pasirinkimo per laikmačio meniu.

en: Show channels without EPG
lt: Rodyti kanalus be EPG

en: Help$Choose 'yes' here if you want to display channels without EPG in 'Overview - Now'. 'Ok' on these entries switches the channel.
lt: Čia pasirinkit 'taip' jei norite rodyti kanalus be EPG 'Kas rodoma dabar' dalyje. Spustelėjus 'Ok' ant įrašų perjungs kanalą.

en: Time interval for FRew/FFwd [min]
lt: Laiko intervalas FRew/FFwd [min]

en: Help$Choose here the time interval which should be used for jumping through the EPG by pressing FRew/FFwd.
    
    (If you don't have those keys, you can toggle to this functionality pressing '0' and get '<<' and '>>' on the keys green and yellow)
lt: Čia pasirinkite laiko intervalą kuris bus naudojamas peršokant per EPG įrašus, spaudžiant FRew/FFwd mygtukus.
    
    
    (Jei tokių mygtukų jūsū distancinio valdymo pultas neturi, galite keisti parametro vertes paspaudę '0' bei spustelėję ant pasirodžiusių '<<' bei '>>' su žaliu bei geltonu mygtukais)

en: Toggle Green/Yellow
lt: Sukeisti Žalią/Geltoną

en: Help$Specify if green and yellow shall also be switched when pressing '0'.
lt: Norodyti ar žalias ir geltonas taip pat turėtų būti sukeičiami vietomis paspaudus '0'.

en: Show favorites menu
lt: Rodyti mėgstamiausių meniu

en: Help$A favorites menu can display a list of your favorite broadcasts. Enable this if you want an additional menu besides 'Now' and 'Next'
    Any search can be used as a favorite. You only have to set the option 'Use in favorites menu' when editing a search.
lt: Mėgstamiasių meniu gali rodyti jūsų mėgstamiasių transliacijų sąrašą. Įgalinkit šią funkciją, jei norite papildomų meniu punktų be 'Dabar' ir 'Sekantis'
    Bet kokia vykdyta paieška gali būti panaudota kaip dalis mėgstamiasių sąraše. Tiesiog koreguodami paieškos užklausą turite įgalinti 'Naudokit mėgstamiausiųjų meniu' parametrą.

en: for the next ... hours
lt: sekančiom ... valandom

en: Help$This value controls the timespan used to display your favorites.
lt: Šis parametras nustato laiko

en: Use user-defined time
lt: Vartotojo nustatytas laikas

en: Help$Besides 'Now' and 'Next' you can specify up to 4 other times in the EPG which can be used by repeatedly pressing the green key, e.g. 'prime time', 'late night',...
lt: Be 'Dabar' bei 'Sekantis' mygtukų, EPG dar galite nurodyti iki keturių kitų laikų, kurie gali būti naudojami spaudinėjant žalią mygtuką.

en: Description
lt: Aprašymas

en: Help$This is the description for your user-defined time as it will appear as label on the green button.
lt: Tai vartotojo sukurto laiko aprašymas, kuris matysis kaip pavadinimas ant žalio mygtuko.

en: Time
lt: Laikas

en: Help$Specify the user-defined time here in 'HH:MM'.
lt: Nurodykit laiką šitokiu formatu 'HH:MM'.

en: Use VDR's timer edit menu
lt: Naudoti VDR'o laikmačio meniu

en: Help$This plugin has its own timer edit menu extending the original one with some extra functionality like
    - an additional directory entry
    - user-defined days of week for repeating timers
    - adding an episode name
    - support for EPG variables (see MANUAL)
lt: Šis įskiepas turi savo laikmačio meniu, išplečiantį orginalų meniu papildomom funkcijom, tokiom kaip
    
    - papildomo katalogo įvestis
    - vartotojo užsiduotos savaitės dienos, laikmačių pakartojimams
    - laidos serijos pavadinimo uždėjimo galimybė
    - EPG kintamųjų palaikymas (daugiau informacijos Manuale)

en: Default recording dir
lt: Numatytasis įrašų katalogas

en: Help$When creating a timer you can specify here a default recording directory.
lt: Kuriant laikmatį, čia galima nurodyti numatytąjį katalogą įrašams.

en: Add episode to manual timers
lt: Pridėti epizodą nustatytasiems laikmačiams

en: Help$If you create a timer for a series, you can automatically add the episode name.
    
    - never: no addition
    - always: always add episode name if present
    - smart: add only if event lasts less than 80 mins.
lt: Jei kuriate laikmatį serijalui, galite tuo pačiu pridėti tos serijos pavadinimą.
    
    - niekada: nereikia pridėti
    - visada: visada pridėti serijos pavadinimą, jei toks yra
    - protingai: pridėti tik tada kai laida tęsiasi mažiau nei 80 minučių.

en: Default timer check method
lt: Numatytasis būdas laikmačio patikrai

en: Help$Manual timers can be checked for EPG changes. Here you can setup the default check method for each channel. Choose between
    
    - no checking
    - by event ID: checks by an event ID supplied by the channel provider.
    - by channel and time: check by the duration match.
lt: Rankiniu būdu nustatyti laikmačiai gali būti pertikrinami ar nebuvo EPG pasikeitimų. Čia kiekvienam kanalui galite nustatyti numatytąjį patikros būdą. Pasirinkite iš
    
    - netikrinti
    - pagal laidos id: tikrina pagal laidos id, kurį pateikia kanalo operatorius.
    - pagal kanalą ir laiką: tikrina ar sutampa trukmė.

en: Button$Setup
lt: Nustatymai

en: Use search timers
lt: Naudoti paieškos laikmačius

en: Help$'Search timers' can be used to automatically create timers for events that match your search criterions.
lt: 'Paieškos laikmačiai' gali būti naudojami automatiškam laidų, kurios atitiko paieškos kriterijus, laikmačių sukūrimui.

en:   Update interval [min]
lt:   Atnaujinimų intervalas [min]

en: Help$Specify here the time intervall to be used when searching for events in the background.
lt: Čia nurodyti laiko intervalą tarp vykdomos laidų pasikeitimų paieškos.

en:   SVDRP port
lt:   SVDRP portas

en: Help$Programming of new timers or timer changes is done with SVDRP. The default value should be correct, so change it only if you know what you are doing.
lt: Naujų laikmačių kūrimas bei laikmačių pasikeitimai į sistemą įrašomi naudojant SVDRP servisą. Numatytoji reikšmė daugumoj atvejų turėtų tikti, taigi keiskite šį parametrą tik tada kai suprantate ką darote.

en: Help$Specify here the default priority of timers created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
lt: Čia nurodyti šiuo įskiepu sukurtą numatytąjį laikmačių eiliškumą. Šis parametras taip pat gali būti nustatytas kiekvienai paieškai atskirai.

en: Help$Specify here the default lifetime of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
lt: Čia nurodyti šiuo įskiepu sukurtą numatytąjį laikmačio/įrašo galiojimo laiką. Šis parametras taip pat gali būti nustatytas kiekvienai paieškai atskirai.

en: Help$Specify here the default start recording margin of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
lt: Čia nurodyti šiuo įskiepu sukurtą numatytąjį laikmačio/įrašo pradžios uždelsimo laiką nuo įrašymo pradžios. Šis parametras taip pat gali būti nustatytas kiekvienai paieškai atskirai.

en: Help$Specify here the default stop recording margin of timers/recordings created with this plugin. This value can also be adjusted for each search itself.
lt: Čia nurodyti šiuo įskiepu sukurtą numatytąjį laikmačio/įrašo pabaigos uždelsimo laiką po įrašymo pabaigos. Šis parametras taip pat gali būti nustatytas kiekvienai paieškai atskirai.

en: No announcements when replaying
lt: Nerodyti pranšimų pakartojimo metu

en: Help$Set this to 'yes' if you don't like to get any announcements of broadcasts if you currently replay anything.
lt: Nustatykite 'taip' jei nenorite gauti jokių transliuotojo pranešimų, tuo atveju jei šiuo metu žiūrite pakartojimą.

en: Recreate timers after deletion
lt: Atkurti laikmačius po ištrynimo

en: Help$Set this to 'yes' if you want timers to be recreated with the next search timer update after deleting them.
lt: Nustatykite 'taip' jei norite kad laikmačiai galėtų būti atkurti po ištrynimo dar kartą panaudojus laikmačio paiešką.

en: Ignore PayTV channels
lt: Ignoruoti Mokamus kanalus

en: Help$Set this to 'yes' if don't want to see events on PayTV channels when searching for repeats.
lt: Nustatykite 'taip' jei nenorite matyti mokamų kanalų laidų kai ieškote pakartojimų.

en: Search templates
lt: Paieškos šablonai

en: Help$Here you can setup templates for your searches.
lt: Čia galite nustatyti paieškos šablonus savo paieškoms.

en: Blacklists
lt: Juodieji sąrašai

en: Help$Here you can setup blacklists which can be used within a search to exclude events you don't like.
lt: Čia galite nustatyti juoduosius sąrašus, kad poto neroddyti laidų kurios jums nepatinka.

en: Help$Here you can setup channel groups which can be used within a search. These are different to VDR channel groups and represent a set of arbitrary channels, e.g. 'FreeTV'.
lt: Čia galite nuststyti kanalo grupes, kurios gali būti naudojamos paieškos metu. Jos skiriasi nuo VDR kanalų grupių.

en: Ignore below priority
lt: Ignoruoti žemesnį prioritetą

en: Help$If a timer with priority below the given value will fail it will not be classified as important. Only important conflicts will produce an OSD message about the conflict after an automatic conflict check.
lt: Jei 'nusimuš' laikmatis, kurio prioritetas žemesnis nei duotoji reikšmė, tai nebus laikoma kaip svarbus faktas. Po automatinės konfliktų paieškos, informacija ekrane pateikiama tik apie svarbius konflikatus.

en: Ignore conflict duration less ... min.
lt: Ignoruoti konfliktiškus laidų įrašus, kurių trukmė mažesnė nei ... min.

en: Help$If a conflicts duration is less then the given number of minutes it will not be classified as important. Only important conflicts will produce an OSD message about the conflict after an automatic conflict check.
lt: Jei konflikto trukmė bus mažesnė nei duotas minučių skaičius, tai nebus laikoma kaip svarbus faktas. Po automatinės konfliktų paieškos, informacija ekrane pateikiama tik apie svarbius konflikatus.

en: Only check within next ... days
lt: Tikrinti tik kas ... dienas

en: Help$This value reduces the conflict check to the given range of days. All other conflicts are classified as 'not yet important'.
lt: pagal šį parametrą Nustatomas konflikto paieškos periodiškumas dienomis. Visi kiti konfliktai laikomi kaip 'dar ne svarbūs'.

en: --- Automatic checking ---
lt: --- Automatinė paieška ---

en: After each timer programming
lt: Po kiekvieno laikmačio nustatymo

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed after each manual timer programming. In the case of a conflict you get immediately a message that informs you about it. The message is only displayed if this timer is involved in any conflict.
lt: Nustatyti 'taip', jei konflikto paieška turėtų būti atliekama po kiekvieno rankiniu būdu atlikto laikmačio nustatymo. Jei konfliktas aptiktas, jums apie tai ekrane išvedama žinutė. Žinutė rodoma jei laikmatis sukuria kažkokį konfliktą.

en: When a recording starts
lt: Kai įrašas prasideda

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed when a recording starts. In the case of a conflict you get immediately a message that informs you about it. The message is only displayed if the conflict is within the next 2 hours.
lt: Nustatyti 'taip' jei konfliktų paieška turėtų būti atliekama kai įrašymas prasideda. Jei konfliktas aptiktas, jums apie tai ekrane išvedama žinutė. Žinutė rodoma jei konfliktas vyksta vyksta per artimiausias vdi valandas.

en: After each search timer update
lt: Po kiekvieno paieškos laikmačio atnaujinimo

en: Help$Set this to 'yes' if the conflict check should be performed after each search timer update.
lt: Nustatyti 'taip' jei konflikto paieška turėtų būti vykdoma po kiekvieno paieškos laikmačio atnaujinimo.

en: every ... minutes
lt: kas ... minutes

en: Help$Specify here the time intervall to be used for an automatic conflict check in the background.
    ('0' disables an automatic check)
lt: Čia nurodyti automatinių konfliktų paieškų laiko inetrvalą
    ('0' išjungia automatinę patikrą)

en: if conflicts within next ... minutes
lt: jei konfliktai kyla per ... minutes

en: Help$If the next conflict will appear in the given number of minutes you can specify here a shorter check intervall to get more OSD notifications about it.
lt: Jei sekantis konfliktas įvyks per duotą minučių skaičių ir norite daugiau informacijos ekrane apie tai, galite nurodyti trumpesnį patikros intervalą.

en: Avoid notification when replaying
lt: Nerodyti perspėjimų kai kartojama

en: Help$Set this to 'yes' if the don't want to get OSD messages about conflicts if you currently replay something. Nevertheless messages will be displayed if the first upcoming conflict is within the next 2 hours.
lt: Nustatyti 'taip' jei nenorite matyti žinučių ekrane apie konflikus, kai žiūrite pakartojimą. Kitu atveju žinutės bus rodomos jei konfliktas vyksta vyksta per artimiausias vdi valandas

en: Search timer notification
lt: Paieškos laikmačio perspėjimai

en: Help$Set this to 'yes' if you want to get an email notification about the search timers that where programmed automatically in the background.
lt: Nustatyti 'taip' jei norite perspėjimą apie paieškos laikmačius gauti el. paštu

en: Time between mails [h]
lt: Laikas tarp el. laiškų išsiuntimų [h]

en: Help$Specifiy how much time in [h] you would
    like to have atleast between two mails.
    With '0' you get a new mail after each
    search timer update with new results.
lt: Nurodykit kiek laiko [h]
    turėtų minimaliai praeiti tarp dviejų el. laiškų siuntimų.
    Su '0' mygtuko nuspaudimu gausit el. paštą po kiekvieno
    paieškos laikmačio atsinaujinimo naujais rezultatais.

en: Timer conflict notification
lt: Laikmačio konflikto perspėjimas

en: Help$Set this to 'yes' if you want to get an email notification about the timer conflicts.
lt: Nustatyti 'taip' jei norite gauti pranešimus el. paštu apie laikmačio konfliktus.

en: Send to
lt: Siūsti

en: Help$Specify the email address where notifications should be sent to.
lt: Nurodykite el. pašto adresą kuriuo turėtų būti siunčiami perspėjimai.

en: Mail method
lt: El. paštas

en: Help$Specify here the method to use when sending mails.
    You can choose between
     - 'sendmail': requires a properly configured email system
     - 'SendEmail.pl': simple script for mail delivery
lt: Čia nustatykite el. pašto siuntimo būdą
     - 'sendmail': reikia tinkamai sukonfigūruoti el. pašto sistemą
     - 'SendEmail.pl': paprastas pašto siuntimo skriptas

en: --- Email account ---
lt: --- El. pašto sąskaita ---

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Help$Specify the email address where notifications should be sent from.
lt: Nurodyti el. pašto adresą iš kurio turėtų būti siunčiami pranešimai.

en: SMTP server
lt: SMTP serveris

en: Help$Specify the SMTP server that should deliver the notifications. If it's using a port different from the default(25) append the port with ":port".
lt: ":port" .

en: Use SMTP authentication
lt: Naudoti SMTP autentifikaciją

en: Help$Set this to 'yes' if your account needs authentication to send mails.
lt: Nustatyti 'taip' jei el.pašto siuntimui reikia autentifikacijos.

en: Auth user
lt: Vartotojo vardas

en: Help$Specify the auth user, if this account needs authentication for SMTP.
lt: Nurodykit vartotojo vardą, jei reikalinga SMTP autentifikacija.

en: Auth password
lt: Slapyvardis

en: Help$Specify the auth password, if this account needs authentication for SMTP.
lt: Nurodyki slapyvardį, jei reikalinga SMTP autentifikacija.

en: Mail account check failed!
lt: Pašto prisijungimo patikra!

en: Button$Test
lt: Testas

en: $ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&_
lt:  aąbcčdeęėfghiįjklmnopqrsštuųūvzž0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&_

en: Start/Stop time has changed
lt: Pasikeitė pradžios/pabaigos laikas

en: Title/episode has changed
lt: Pasikeitė pavadinimas/epizodas

en: No new timers were added.
lt: Nepridėtas nė vienas laikmatis.

en: No timers were modified.
lt: Nė vienas laikmatis nebuvo pakeistas.

en: No timers were deleted.
lt: Nė vienas laikmatis nebuvo ištrintas.

en: No new events to announce.
lt: Nėra apie ką trimituoti.

en: This version of EPGSearch does not support this service!
lt: Ši EPGSarch įskiepo versija nepalaiko šios funkcijos!

en: EPGSearch does not exist!
lt: Nerastas EPGSerach įskiepas!

en: %d new broadcast
lt: %d naujas(-i) transliuotojas(-ai)

en: Button$by channel
lt: pagal kanalą

en: Button$by time
lt: pagal laiką

en: Button$Episode
lt: Epizodas

en: Button$Title
lt: Pavadinimas

en: announce details
lt: pranešimo detalės

en: announce again
lt: pranešti dar kartą

en: with next update
lt: su sekančiu atnaujinimu

en: again from
lt: dar kartą iš

en: Search timer
lt: Paieškos laikmatis

en: Edit blacklist
lt: Koreguoti juoduosius sąrašus

en: phrase
lt: frazė

en: all words
lt: visi žodžiai

en: at least one word
lt: bent vienas žodis

en: match exactly
lt: tikslus atitikmuo

en: regular expression
lt: reguliari išraiška

en: fuzzy
lt: neapibrėžtai

en: user-defined
lt: vartotojo numastatytas

en: interval
lt: intervalas

en: channel group
lt: kanalo grupė

en: only FTA
lt: tik nekoduoti

en: Search term
lt: Paiškos frazė

en: Search mode
lt: Paieškos būdas

en: Tolerance
lt: Tolerancija

en: Match case
lt: Atitikti

en: Use title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Use subtitle
lt: Rodyti aprašą

en: Use description
lt: Rodyti aprašymą

en: Use extended EPG info
lt: Rodyti EPG informaciją

en: Ignore missing categories
lt: Ignoruoti trūkstamas kategorijas

en: Use channel
lt: Naudoti kanalą

en:   from channel
lt:   nuo kanalo

en:   to channel
lt:   iki kanalo

en: Channel group
lt: Kanalo grupė

en: Use time
lt: Naudoti laiką

en:   Start after
lt:   pradėti po

en:   Start before
lt:   pradėti prieš

en: Use duration
lt: Naudoti trukmę

en:   Min. duration
lt:   Min. trukmė

en:   Max. duration
lt:   Maks. trukmė

en: Use day of week
lt: Naudoti savaitės dieną

en: Day of week
lt: Savaitės diena

en: Button$Templates
lt: Šablonai

en: *** Invalid Channel ***
lt: *** Klaidingas kanalas ***

en: Please check channel criteria!
lt: Patikrinkit kanalo kriterijų!

en: Edit$Delete blacklist?
lt: Ištrinti juodajį sąrašą?

en: Repeats
lt: Pakartojimai

en: Create search
lt: Sukurti paiešką

en: Search in recordings
lt: Paieška įrašuose

en: Mark as 'already recorded'?
lt: Pažymėti kaip 'jau įrašyta'?

en: Add/Remove to/from switch list?
lt: Įtraukti/Išimti į/iš perjungimo sąrašo?

en: Create blacklist
lt: Sukurti juodajį sąrašą

en: EPG Commands
lt: EPG komandos

en: Already running!
lt: Jau groja!

en: Add to switch list?
lt: Įtraukti į perjungimo sąrašą?

en: Delete from switch list?
lt: Ištrinti iš perjungimo sąrašo?

en: Button$Details
lt: Detalės

en: Button$Filter
lt: Filtras

en: Button$Show all
lt: Rodyti visus

en: conflicts
lt: konfliktai

en: no conflicts!
lt: nėra konfliktų!

en: no important conflicts!
lt: nėra svarbių konfliktų!

en: C
lt: K

en: Button$Repeats
lt: Pakartojimai

en: no check
lt: netikrinti

en: by channel and time
lt: pagal kanalą ir laiką

en: by event ID
lt: pagal įvykio ID

en: Select directory
lt: Pasirinkti katalogą

en: Button$Level
lt: Lygis

en: Event
lt: Įvykis

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Search results
lt: Rezultatų paieška

en: Timer conflict! Show?
lt: Laikmačio konflikas! Rodyti?

en: Directory
lt: Katalogas

en: Channel
lt: Kanalas

en: Childlock
lt: Paveldėtojo užraktas

en: Timer check
lt: Laikmačio patikra

en: recording with device
lt: įrašinėjimas su įrenginiu

en: Button$With subtitle
lt: Su subtitrais

en: Button$Without subtitle
lt: Be subtitrų

en: Button$Extended
lt: Išplėstas

en: Button$Simple
lt: Paprastas

en: Use blacklists
lt: Naudoti juoduosius sąrašus

en: Edit$Search text too short - use anyway?
lt: Ieškomas tekstas per trumpas - vistiek naudoti?

en: Button$by name
lt: pagal pavadinimą

en: Button$by date
lt: pagal datą

en: Button$Delete all
lt: Trinti visus

en: Recordings
lt: Įrašai

en: Edit$Delete entry?
lt: Ištrinti įrašą?

en: Edit$Delete all entries?
lt: Ištrinti visus įrašus?

en: Summary
lt: Santrauka

en: Auxiliary info
lt: Papildoma informacija

en: Button$Aux info
lt: Pap. informacija

en: Search actions
lt: Veiksmų paieška

en: Execute search
lt: Įvykdyti paiešką

en: Use as search timer on/off
lt: Naudoti paieškos laikmačio įjungimui/išjungimui

en: Trigger search timer update
lt: Įjungti paieškos laikmačio atnaujinimą

en: Show recordings done
lt: Rodyti padarytus įrašus

en: Show timers created
lt: Rodyti sukurtus laikmačius

en: Create a copy
lt: Sukurti kopiją

en: Use as template
lt: Naudoti šabloną

en: Show switch list
lt: Rodyti perjungimo sąrašus

en: Show blacklists
lt: Rodyti juoduosius sąrašus

en: Delete created timers?
lt: Ištrinti sukurtus laikmačius?

en: Timer conflict check
lt: Laikmačio konflikto paieška

en: Disable associated timers too?
lt: Taip pat atjungti ir susijusius laikmačius?

en: Activate associated timers too?
lt: Taip pat aktyvuoti ir susijusius laikmačius?

en: Search timers activated in setup.
lt: Paieškos laikmačiai aktyvuoti.

en: Run search timer update?
lt: Paleisti paieškos laikmačio atnaujinimą?

en: Copy this entry?
lt: Kopijuoti šią įvestį?

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy this entry to templates?
lt: Koreguoti šią įvestį į šabloną?

en: Delete all timers created from this search?
lt: Ištrinti visus šios paieškos sukurtus laikmačius?

en: Button$Actions
lt: Veiksmai

en: Search entries
lt: Įrašų paieška

en: active
lt: aktyvus

en: Edit$Delete search?
lt: Ištrinti paiešką?

en: Edit search
lt: Koreguoti paiešką

en: Record
lt: Įrašyti

en: Announce by OSD
lt: Perspėti per ekrano užsklandą

en: Switch only
lt: Tik perjungti

en: Announce and switch
lt: Perspėti ir perjungti

en: Announce by mail
lt: Perspėti per emailą

en: Selection
lt: Pasirinkimas

en: all
lt: visi

en: count recordings
lt: skaičiuoti įrašus

en: count days
lt: skaičiuoti dienas

en: Template name
lt: Šablono pavadinimas

en: Help$Specify the name of the template.
lt: Nurodyti šablono pavadinimą.

en: Help$Specify here the term to search for.
lt: Čia nurodykit ko ieškote

en: Help$The following search modes exist:
    
    - phrase: searches for sub terms
    - all words: all single words must appear
    - at least one word: at least one single word must appear
    - match exactly: must match exactly
    - regular expression: match a regular expression
    - fuzzy searching: searches approximately
lt: Galimi šie paieškos metodai:
    
    - pagal frazę
    - visi žodžiai: visi atskiri žodžiai turi atsispindėti rezultate
    - bent vienas žodis: turi būti rastas bent vienas žodis
    - tiksli paieška
    - reguliarioji išraiška: galima naudoti regexp sintaksę
    - neapibrėžta paieška: ieško grubiai naudojant žodžių dalis

en: Help$This sets the tolerance of fuzzy searching. The value represents the allowed errors.
lt: Tai duoda neapibrėžtą paiešką. Ši reikšmė nurodo galimų klaidų skaičių.

en: Help$Set this to 'Yes' if your search should match the case.
lt: Pasirinkite 'Taip', jei norite kad paieškos užklausoje paisytumėt raidžių registro.

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the title of an event.
lt: Pasirinkite 'Taip', jei paiešką norite vykdyti įvykio pavadinime.

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the episode of an event.
lt: Pasirinkite 'Taip', jei paiešką norite vykdyti vienoje iš įvykio serijos dalių.

en: Help$Set this to 'Yes' if you like to search in the summary of an event.
lt: Pasirinkti 'Taip' jei norite ieškoti įvykio santraukoje.

en: Help$The summary of an event, can contain additional information like 'Genre', 'Category', 'Year',... called 'EPG categories' within EPGSearch. External EPG providers often deliver this information. This allows refining a search and other nice things, like searching for the 'tip of the day'. To use it set this to 'Yes'.
lt: Įviokio santrauka gali turėti papildomos informacijos, tokios kaip 'Žanras', 'Kategorija', 'Metai', ... EPGSearch įskiepe vadinamos 'EPG kategorijomis'. Išoriniai EPG tiekėjai dašnai pateikia šitą informaciją. Tai leidžia pagražinti paiešką ir įvesti kitus gražius dalykėlius, tokius kaip 'dienos frazė'. Kad tai panaudotumėt, pasirinkite 'Taip'

en: Help$The file epgsearchcats.conf specifies the search mode for this entry. One can search by text or by value. You can also edit a list of predefined values in this file that can be selected here.
lt: Failas epgsearchcats.conf nusako šio įrašo paieškos būdą, paieška gali būti daroma tiek įvedant tiek pasirenkant reikšmę. Jūs taip pat galite koreguoti jau egzistuojantį reikšmių sąrašą esantį šiame faile.

en: Help$If a selected category is not part of the summary of an event this normally excludes this event from the search results. To avoid this, set this option to 'Yes', but please handle this with care to avoid a huge amount of results.
lt: Jei pasirinkta kategorija nėra įvykio santraukos dalis, tai paprastai neįtraukia įvykio į paieškos rezultatus. Kad to išvengtumėte, pasirinkite 'Taip', bet darykite tai apgalvotai, nes kitu atveju galite gauti didžiulį skaičių rezultatų.

en: Use in favorites menu
lt: Naudoti mėgiamiausiųjų sąraše.

en: Result menu layout
lt: Rezultatų meniu išvaizda

en: Use as search timer
lt: Naudoti kaip paieškos laikmatį

en: Action
lt: Veiksmas

en: Switch ... minutes before start
lt: Perjungti likus ... minučių iki pradžios

en: Unmute sound
lt: Įjungti garsą

en: Ask ... minutes before start
lt: Klausti ... minučių iki prieš pradžios

en:   Series recording
lt:   serijų įrašai

en: Delete recordings after ... days
lt: Ištrinti įrašus po ... dienų

en: Keep ... recordings
lt: Laikyti ... įrašus

en: Pause when ... recordings exist
lt: pristapdyti kai pasiekia ... įrašų ribą.

en: Avoid repeats
lt: Išvengti pakartojimų

en: Allowed repeats
lt: Leisti pakartojimus

en: Only repeats within ... days
lt: Kartoji tik kas ... dienas

en: Compare title
lt: Palyginti pavadinimą

en: Compare subtitle
lt: Palyginti aprašą

en: Compare summary
lt: Palyginti santrauką

en: Compare categories
lt: Palyginti kategorijas

en: Auto delete
lt: Ištrunti automatiškai

en: after ... recordings
lt: po ... įrašų

en: after ... days after first rec.
lt: po ... dienų po įrašymo

en: Edit user-defined days of week
lt: Koreguoti vartotojo pasirinktas savaitės dienas

en: Compare
lt: Palyginti

en: Select blacklists
lt: Pasirinkti juoduosius sąrašus

en: Values for EPG category
lt: EPG kategorijos vertės

en: Button$Apply
lt: Patvirtinti

en: less
lt: mažiau

en: less or equal
lt: mažiau arba lygu

en: greater
lt: daugiau

en: greater or equal
lt: daugiau arba lygu

en: equal
lt: lygu

en: not equal
lt: nelygu

en: Activation of search timer
lt: Paieškos laikmačio aktyvavimas

en: First day
lt: Pirma diena

en: Last day
lt: Paskutinė diena

en: Button$all channels
lt: visi kanalai

en: Button$only FTA
lt: tik nekoduoti

en: Button$Timer preview
lt: Laikmačio peržiūra.

en: Blacklist results
lt: Rezultatai iš juodųjų sąrašų

en: found recordings
lt: rasti įrašai

en: Error while accessing recording!
lt: Klaida bandant paleisti įrašą!

en: Button$Default
lt: Numatytasis

en: Edit$Delete template?
lt: Ištrinti šabloną?

en: Overwrite existing entries?
lt: Perrašyti esamus įrašus?

en: Edit entry
lt: Koreguoti įrašą

en: Switch
lt: Pereiti

en: Announce only
lt: Tik pranešti

en: Announce ... minutes before start
lt: Pranešti ... minučių prieš prasidedant

en: action at
lt: veiksmas

en: Switch list
lt: Sukeisti sąrašus

en: Edit template
lt: Koreguoti šabloną

en: Timers
lt: Laikmačiai

en: >>> no info! <<<
lt: >>> nėra informacijos! <<<

en: Overview
lt: Peržūra

en: Button$Favorites
lt: Mėgiamiausi

en: Quick search for broadcasts
lt: Greita transliacijų paieška

en: Quick search
lt: Greita paieška

en: Show in main menu
lt: Rodyti pagriundiniame meniu

en: %d new broadcast(s) found! Show them?
lt: Rasta %d naujas(ų) transliuotojas(ų)! Parodyti juos?

en: Search timer update done!
lt: Laikmačio atnaujinimo paieška baigta sėkmingai!

en: Switch to (%d) '%s'?
lt: Pereiti į (%d) '%s'?

en: Programming timer failed!
lt: Nustatyti laikmačio nepavyko!
