vdr-femon 2.4.0 - en to lt translation catalogue (82 entries)

en: DVB Signal Information Monitor (OSD)
lt: DVB signalo stebėjimas (OSD)

en: Signal Information
lt: Signalo informacija

en: Femon not available
lt: Femon įskiepas nepasiekiamas

en: Transponder Information
lt: Siųstuvo informacija

en: Coderate
lt: Kodavimo dažnis

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Bitrate
lt: Kokybė

en: Stream Information
lt: Srauto informacija

en: Video Stream
lt: Video srautas

en: Codec
lt: Kodekas

en: Aspect Ratio
lt: Proporcijos

en: Frame Rate
lt: Kadrų dažnis

en: Video Format
lt: Video formatas

en: Resolution
lt: Rezoliucija

en: Audio Stream
lt: Audio srautas

en: Channel Mode
lt: Kanalo būsena

en: Sampling Frequency
lt: Parodomasis dažnis

en: AC-3 Stream
lt: AC-3 srautas

en: Bit Stream Mode
lt: Srauto būsena

en: Audio Coding Mode
lt: Audio kodavimas

en: Center Mix Level
lt: Centrinis mikserio lygis

en: Surround Mix Level
lt: Surround Mix lygis

en: Dolby Surround Mode
lt: Dolby Surround būklė

en: Low Frequency Effects
lt: Žemo dažnio efektai

en: Dialogue Normalization
lt: Dialogo normalizacija

en: basic
lt: Standartinis

en: transponder
lt: Siųstuvas

en: stream
lt: Srautas

en: Classic
lt: Klasikinis

en: DeepBlue
lt: Tamsiai mėlyna

en: SilverGreen
lt: Sidabro žalia

en: Hide main menu entry
lt: Paslėpti pagrindinio meniu įrašus

en: Define whether the main menu entry is hidden.
lt: Nustatyti pagrindinio meniu įrašų paslėpimą.

en: Default display mode
lt: Numatytasis rodymo būdas

en: Define the default display mode at startup.
lt: Nustatyti numatytąjį rodymo būdą paleidžiant.

en: Define the used OSD skin.
lt: Nustatyti naudojamą ekrano apvalkalą.

en: Define the used OSD theme.
lt: Nustatyti naudojamą ekrano temą.

en: Position
lt: Pozicija

en: Define the position of OSD.
lt: Nustatyti ekrano užsklandos poziciją.

en: Downscale OSD size [%]
lt: Sumažinti ekrano užsklandos (OSD) dydį [%]

en: Define the downscale ratio for OSD size.
lt: Nustatyti ekrano užsklandos (OSD) mažinimo santykį.

en: Red limit [%]
lt: Raudonoji ribą [%]

en: Define a limit for red bar, which is used to indicate a bad signal.
lt: Nustatyti raudonos juostos ribą, kuri naudojama blogo signalo indikacijai.

en: Green limit [%]
lt: Žalioji riba [%]

en: Define a limit for green bar, which is used to indicate a good signal.
lt: Nustatyti žalios juostos ribą, kuri naudojama gero signalo indikacijai.

en: OSD update interval [0.1s]
lt: Ekrano užsklandos atnaujinimo intervalas [0.1s]

en: Define an interval for OSD updates. The smaller interval generates higher CPU load.
lt: Nustatyti ekrano užsklandos atnaujinimo intervalą. Mažesnis intervalas labiau apkrauna centrinį procesorių (CPU).

en: Analyze stream
lt: Analizuoti srautą

en: Define whether the DVB stream is analyzed and bitrates calculated.
lt: Nurodyti ar DVB srautas turi būti analizuojamas bei jo kokybė išskaičiuojama.

en: Calculation interval [0.1s]
lt: Apskaitos intervalos [0.1s]

en: Define an interval for calculation. The bigger interval generates more stable values.
lt: Nustatyti apskaitos intervalą. Kuo didesnis intervalas, tuo tikslesni duomenys.

en: Use SVDRP service
lt: Naudoti SVDRP paslaugą

en: Define whether the SVDRP service is used in client/server setups.
lt: Nurodyti ar SVDRP paslauga naudojama kliento/serverio nustatymuose.

en: SVDRP service port
lt: SVDRP įrenginio portas

en: Define the port number of SVDRP service.
lt: Nustatyti SVDRP įrenginio prievadą.

en: SVDRP service IP
lt: SVDRP įrenginio IP

en: Define the IP address of SVDRP service.
lt: Nustatyti SVDRP įrenginio IP adresą.

en: Help
lt: Pagalba

en: Fixed
lt: Sutvarkyta

en: Analog
lt: Analoginis

en: joint Stereo
lt: jungtinis stereo

en: dual
lt: dvigubas

en: interlaced
lt: persipynęs (interlaced)

en: progressive
lt: progresyvinis

en: reserved
lt: rezervuota

en: extended
lt: išplėstas

en: unknown
lt: nežinomas

en: component
lt: komponentas

en: Complete Main (CM)
lt: Pilnai pagrindinis (CM)

en: Music and Effects (ME)
lt: Muzika ir efektai (ME)

en: Visually Impaired (VI)
lt: Skirta silpnaregiams (VI)

en: Hearing Impaired (HI)
lt: Skirta žmoniems su klausos negalia (HI)

en: Dialogue (D)
lt: Dialogas (D)

en: Commentary (C)
lt: Komentarai (C)

en: Emergency (E)
lt: Avarinis (E)

en: Voice Over (VO)
lt: Įgarsinta (VO)

en: Ch1
lt: Kan1

en: Ch2
lt: Kan2

en: L
lt: K

en: R
lt: D

en: not indicated
lt: nerasta

en: free
lt: nekoduota
