VDR 1.5.9 - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: unknown
ca: desconegut

en: Remote CDDB lookup...
ca: Consultant CDDB...

en: Select
ca: Escollir

en: Parent
ca: Anterior

en: Scanning directory...
ca: Revisant les carpetes..

en: Error scanning directory!
ca: Error al llegir una carpeta!

en: Selected source is not mounted!
ca: l'Origen sel.leccionat no està muntat!

en: Mount failed!
ca: No he pogut muntar!

en: Mount succeeded
ca: mount correcte

en: Unmount succeeded
ca: unmount amb èxit

en: Unmount failed!
ca: No puc desmontar!

en: Eject failed!
ca: No puc expulsar!

en: Setup.MP3$Audio mode
ca: Mode d'audio

en: Round
ca: Arrodonir

en: Dither
ca: Compactar

en: Setup.MP3$Use 48kHz mode only
ca: Només mode 48kHz

en: Setup.MP3$Display mode
ca: Mode de visualització

en: Black
ca: Negre

en: Live
ca: Imatge

en: Setup.MP3$Background mode
ca: Execució de fons

en: Setup.MP3$Initial loop mode
ca: Mode de repetició inicial

en: Setup.MP3$Initial shuffle mode
ca: Lectura aleatòria inicial

en: disabled
ca: desactivat

en: Setup.MP3$Editor display mode
ca: Mode de visualització del editor

en: Filenames
ca: Nom dels arxius

en: ID3 names
ca: Nom ID3

en: Setup.MP3$Mainmenu mode
ca: Menú Principal

en: Playlists
ca: Llista a reproduïr

en: Browser
ca: Navegador

en: Setup.MP3$Normalizer level
ca: Nivell de normalització

en: Setup.MP3$Limiter level
ca: Limitador del nivell

en: Setup.MP3$Use HTTP proxy
ca: Util·litzar proxy HTTP

en: Setup.MP3$HTTP proxy host
ca: Nom del proxy HTTP

en: Setup.MP3$HTTP proxy port
ca: Port del proxy HTTP

en: local only
ca: solsament local

en: local&remote
ca: local i remot

en: Setup.MP3$CDDB for CD-Audio
ca: CDDB per al Audio-CD

en: Setup.MP3$CDDB server
ca: Servidor CDDB

en: Setup.MP3$CDDB port
ca: Port CDDB

en: ID3 information
ca: Informació ID3

en: Filename
ca: Nom de l'arxiu

en: Length
ca: Durada

en: Title
ca: Títol

en: Artist
ca: Intèrpret

en: Album
ca: Àlbum

en: Year
ca: Any

en: Samplerate
ca: Freqüència

en: Directory browser
ca: Navegar per les carpetes

en: Playlist editor
ca: Editor de llistes de reproducció

en: Add
ca: Afegir

en: Remove
ca: Esborrar

en: Add recursivly?
ca: Afegir recursivament?

en: Empty directory!
ca: Carpeta buida!

en: Remove entry?
ca: Esborrar la entrada?

en: Add all
ca: Afegir-ho tot

en: Rename playlist
ca: Reanomenar la llista de repr.

en: Old name:
ca: Nom anterior:

en: New name
ca: Nou nom

en: Source
ca: Orígen

en: Browse
ca: Explorar

en: Rename
ca: Reanomenar

en: Scanning playlists...
ca: Llegint les llistes de reproducció...

en: Error scanning playlists!
ca: Error al llegir les llistes!

en: Delete playlist?
ca: Esborrar la Llista?

en: Are you sure?
ca: N'esteu segur?

en: Error deleting playlist!
ca: Error al esborrar una llista!

en: unnamed
ca: sense nom

en: Error creating playlist!
ca: Error al crear una llista!

en: Error renaming playlist!
ca: Error al reanomenar la llista!

en: Error loading playlist!
ca: Error al carregar la llista de reproducció!

en: Can't edit a WinAmp playlist!
ca: No puc editar una llista del WinAmp!

en: Loading playlist...
ca: Carregant la llista de reproducció...

en: MP3 source
ca: Orígen MP3

en: Play all
ca: Escoltar-ho tot

en: Building playlist...
ca: Construïnt la llista de reproducció...

en: Error building playlist!
ca: Error al consstruir la llista de reproducció!

en: Setup.MPlayer$Control mode
ca: Mode de control

en: Traditional
ca: Tradicional

en: Slave
ca: Esclau

en: MPlayer browser
ca: Navegador del MPlayer

en: MPlayer source
ca: Orígen del MPlayer

en: Connecting to stream server ...
ca: Connectant al servidor...
