VDR 1.5.7 - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Channel (press OK):
ca: Canal (premi OK):

en: Page
ca: Pàgina

en: not found
ca: no trobada

en: Displays teletext on the OSD
ca: Visualitza el teletext en l'OSD

en: Half page
ca: Mitja pàgina

en: Change channel
ca: Canvi cadena

en: Switch background
ca: Canvia el fons

en: Jump to...
ca: Salta a...

en: Show clock
ca: Visualitza l'hora

en: Auto-update pages
ca: Actualització pàgines automàtica

en: Background transparency
ca: Transparència del fons

en:   Page number
ca:   Nombre de pàgina
