VDR 1.5.7 - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Teletext
fi: Teksti-TV

en: Channel (press OK):
fi: Kanava (paina OK):

en: Page
fi: Sivua

en: not found
fi: ei löydy

en: Displays teletext on the OSD
fi: Teksti-TV (OSD)

en: Zoom
fi: Suurenna

en: Half page
fi: Puolikas sivu

en: Change channel
fi: Vaihda kanavaa

en: Switch background
fi: Vaihda tausta

en: Jump to...
fi: Siirry sivulle...

en: Cyrillic
fi: kyrillinen

en: Reserved
fi: varattu

en: Greek
fi: kreikka

en: Arabic
fi: arabia

en: Hebrew
fi: hebrea

en: Hide mainmenu entry
fi: Piilota valinta päävalikosta

en: Show clock
fi: Näytä kello

en: Auto-update pages
fi: Automaattinen sivupäivitys

en: G0 code block
fi: G0-koodilohko

en: G2 code block
fi: G2-koodilohko

en: Text Font
fi: Käytä kirjasinta

en: Background transparency
fi: Taustan läpinäkyvyys

en: Key bindings
fi: Näppäintoiminnot

en:   Page number
fi:   Sivunumero
