VDR 1.5.7 - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Show auxiliary information
et: Lisainfo näitamine

en: Flushing channel logo cache...
et: Kanalilogo vahemälu tühjendamine...

en: Show symbols
et: Sümbolite näitamine

en: Show channel logos
et: Kanalilogo näitamine

en:   Identify channel by
et:   Kanali tuvastamise meetod

en: name
et: nimi

en: data
et: andmed

en: Channel logo cache size
et: Kanalilogo vahemälu suurus

en: Button$Flush cache
et: Tühjenda

en: Auxiliary information
et: Lisainfo

en: EnigmaNG skin
et: EnigmaNG kest
