VDR 1.5.7 - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Show auxiliary information
pl: Pokazuj informacje pomocnicze

en: Flushing channel logo cache...
pl: Opróżniam cache logo kanału...

en: Show symbols
pl: Pokazuj symbole

en: Show channel logos
pl: Pokazuj logo kanału

en:   Identify channel by
pl:   Rozpoznaj kanał po

en: name
pl: nazwa

en: data
pl: parametry

en: Channel logo cache size
pl: Rozmiar cache dla logo kanału

en: Button$Flush cache
pl: Opróżnij cache

en: Auxiliary information
pl: Informacje pomocnicze

en: EnigmaNG skin
pl: Skin EnigmaNG
