VDR 1.5.7 - en to it translation catalogue (9 entries)

en: No VideoCD detected
it: Nessun VideoCD trovato

en: Tracks
it: Tracce

en: Setup.VCD$Drive speed
it: Velocità lettore

en: Setup.VCD$Broken mode
it: Mod. non standard

en: Setup.VCD$Hide main menu entry
it: Nascondi voce nel menu principale

en: Setup.VCD$Play tracks continuously
it: Riproduci tracce in modo continuo

en: Setup.VCD$Autostart replay
it: Riproduzione automatica all'avvio

en: Setup.VCD$Play sequence replay
it: Riproduci in sequenza

en: No disc inserted
it: Nessun disco inserito
