VDR 1.5.7 - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Weather
fi: Sää

en: Wind
fi: Tuuli

en: No Data available
fi: Ei tietoja saatavilla

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Windchill
fi: Tuulivaikutus

en: Dew point
fi: Kastepiste

en: Wind speed
fi: Tuulen nopeus

en: Wind direction
fi: Tuulen suunta

en: Humidity
fi: Ilmankosteus

en: Altimeter
fi: Ilmanpaine

en: Station Id
fi: Asematunnus

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password (e-mail)
fi: Salasana (e-mail)

en: Updatetime (min)
fi: Päivitysväli (min)

en: Use passive connection
fi: Käytä passiivista yhteyttä

en: Display
fi: Näyttö

en: Advanced
fi: Laajennettu

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: N
fi: Pohjoinen

en: NE
fi: Koillinen

en: E
fi: Itä

en: SE
fi: Kaakko

en: S
fi: Etelä

en: SW
fi: Lounas

en: W
fi: Länsi

en: NW
fi: Luode
