VDR 1.5.7 - en to et translation catalogue (35 entries)

en: X11 overlay
et: overlay (X11)

en: Blend clipped
et: lõigatud

en: Blend scaled LQ
et: skaleeritud (LQ)

en: Blend scaled HQ
et: skaleeritud (HQ)

en: Blend scaled SHQ
et: skaleeritud (SHQ)

en: Blend scaled Auto
et: skaleeritud (auto)

en: No
et: ei

en: Yes (by hardware)
et: jah (raualine)

en: Yes (by software)
et: jah (tarkvaraline)

en: Ignore
et: eira

en: Execute
et: soorita

en: Simulate
et: simuleeri

en: Buffer hysteresis [frames]
et: Puhvri hüsterees [freimi]

en: Buffer monitoring duration [s]
et: Puhvri monitooringu kestus [s]

en: Buffer monitoring mode
et: Puhvri monitooringu moodus

en: Once
et: üks kord

en: Continuous
et: pidevalt

en: OSD display mode
et: Ekraanimenüü moodus

en: OSD gamma correction [ 123 => 1.23 ]
et: Gammakorrektsioon [123=>1.23]

en: 4:3 image zoom X [%]
et: 4:3 kujutuse suum X [%]

en: 4:3 image zoom Y [%]
et: 4:3 kujutuse suum Y [%]

en: 16:9 image zoom X [%]
et: 16:9 kujutuse suum X [%]

en: 16:9 image zoom Y [%]
et: 16:9 kujutuse suum Y [%]

en: Audio mode
et: Dolbyheli

en: Dolby off
et: väljas

en: Dolby on
et: sees

en: Control xine's volume
et: Helitugevuse kontroll

en: Muting
et: Vaigistus

en: Get primary device when xine connects
et: Esmase seadme automaatne ühendamine

en: Yes
et: jah

en: Support semi transparent colors
et: Poolläbipaistvate värvide tugi

en: Connection interacts with EIT scanner
et: Ühenduse koosoime EIT skanneriga

en: Switching primary DVB to %s...
et: Esmase DVB seadme %s ümberlülitamine...

en: Switched primary DVB back from %s
et: Esmane DVB seade lülitatud tagasi %s-st

en: Software based playback using xine
et: Xine baasil taasesitusseade
