VDR 1.7.10 - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: X11 overlay
lt: X11 perdengimas (overlay)

en: Blend clipped
lt: Nukirpti

en: Blend scaled LQ
lt: Pereiti į žemą kokybę (LQ)

en: Blend scaled HQ
lt: Pereiti į aukštą kokybę (HQ)

en: Blend scaled SHQ
lt: Pereiti į labai aukštą kokybę (SHQ)

en: Blend scaled Auto
lt: Automatinis perėjimas

en: No
lt: Ne

en: Yes (by hardware)
lt: Taip (aparatūriškai)

en: Yes (by software)
lt: Taip (programiškai)

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Execute
lt: Įvykdyti

en: Simulate
lt: Simuliuoti

en: Live-TV SD video buffer [frames]
lt: SD-Video buferis Live-TV [kadrais]

en: Live-TV HD video buffer [frames]
lt: HD-Video buferis Live-TV [kadrais]

en: Live-TV audio buffer [frames]
lt: Audio buferis Live-TV [kadrais]

en: Buffer hysteresis [frames]
lt: Burerio histerezė [kadrais]

en: Buffer monitoring duration [s]
lt: Buferio stebėjimo trukmė [s]

en: Buffer monitoring mode
lt: Buferio stebėjimo būsena

en: Once
lt: Vieną kartą

en: Continuous
lt: Besitęsiantis

en: OSD display mode
lt: Ekrano meniu (OSD) būsena

en: OSD gamma correction [ 123 => 1.23 ]
lt: OSD gama korekcija [ 123 => 1.23 ]

en: OSD extent X
lt: OSD pagal X ašį

en: OSD extent Y
lt: OSD pagal Y ašį

en: 4:3 image zoom X [%]
lt: 4:3 vaizdo X ašies išplėtimas [%]

en: 4:3 image zoom Y [%]
lt: 4:3 vaizdo Y ašies išplėtimas [%]

en: 16:9 image zoom X [%]
lt: 16:9 vaizdo X ašies išplėtimas [%]

en: 16:9 image zoom Y [%]
lt: 16:9 vaizdo Y ašies išplėtimas [%]

en: Audio mode
lt: Audio ręžimas

en: Dolby off
lt: Dolby išjungta

en: Dolby on
lt: Dolby įjungta

en: Control xine's volume
lt: Valdyti xine garsą

en: Muting
lt: Išjungiamas garsas

en: Get primary device when xine connects
lt: Xine prisijungus įjungti pirmą įrenginį

en: Yes
lt: Taip

en: Support semi transparent colors
lt: Pusiau permatomų spalvų palaikymas

en: Connection interacts with EIT scanner
lt: Sujungimas sąveikauja su EIT skaneriu

en: Switching primary DVB to %s...
lt: Pirminė DVB korta perjungiama į %s...

en: Switched primary DVB back from %s
lt: Pirminė DVB korta perjungta atgal iš %s

en: Software based playback using xine
lt: Programinis išvedimas naudojant xine programą
