VDR 1.5.7 - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: OSD display mode
sv: OSD läge

en: Audio mode
sv: Ljud läge

en: Dolby off
sv: Dolby av

en: Dolby on
sv: Dolby på

en: Software based playback using xine
sv: Mjukvarubaserad uppspelning med xine
