Xineliboutput 1.1.0 - en to pl translation catalogue (208 entries)

en: custom
pl: własny

en: tiny
pl: tycie

en: small
pl: małe

en: medium
pl: średnie

en: large
pl: duże

en: huge
pl: ogromne

en: automatic
pl: automatyczne

en: default
pl: standardowe

en: square
pl: kwadratowe

en: anamorphic
pl: anamorficzne

en: off
pl: wyłączone

en: no audio
pl: brak dźwięku

en: no video
pl: brak obrazu

en: Off
pl: Wyłączone

en: Oscilloscope
pl: Oscyloskop

en: FFT Scope
pl: Spektrum FFT

en: FFT Graph
pl: Graficzne FFT

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Headphones 2.0
pl: Słuchawki 2.0

en: Pass Through
pl: Przekaż dźwięk dalej

en: very large
pl: bardzo duże

en: Software
pl: Programowo

en: Hardware
pl: Sprzętowo

en: no
pl: nie

en: grayscale
pl: odcień szarości

en: transparent
pl: przeźroczyste

en: transparent grayscale
pl: przeźroczyste z odcieniem szarości

en: yes
pl: tak

en: nearest
pl: najbliższe

en: bilinear
pl: dwuliniowe

en: video stream
pl: strumień wideo

en: none
pl: żadne

en: nonref
pl: bez referencji

en: nonkey
pl: bez klucza

en: all
pl: wszystko

en: Frontend initialization failed
pl: Inicjalizacja klienta nie powiodła się

en: Server initialization failed
pl: Inicjalizacja serwera nie powiodła się

en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Button$Random
pl: Losowo

en: Button$Normal
pl: Standardowe

en: Button$Add files
pl: Dodaj pliki

en: Button$Remove
pl: Usuń

en: Button$Mark
pl: Zaznacz

en: Queued to playlist
pl: Dodane do listy odtwarzania

en: Random play
pl: Odtwarzanie losowe

en: Normal play
pl: Odtwarzanie

en: DVD Menu
pl: Menu DVD

en: Exit DVD menu
pl: Wyjdź z menu DVD

en: DVD Root menu
pl: Menu główne DVD

en: DVD Title menu
pl: Menu tytułów DVD

en: DVD SPU menu
pl: Menu SPU DVD

en: DVD Audio menu
pl: Menu dźwięku DVD

en: Close menu
pl: Zamknij menu

en: BluRay Top menu
pl: Menu główne BluRay

en: Toggle Pop-Up menu
pl: Przełącz na menu Pop-Up

en: Next title
pl: Następny tytuł

en: Previous title
pl: Poprzedni tytuł

en: Delete image ?
pl: Usunąć zdjęcie?

en: Play movie title
pl: Odtwarzaj film

en: Play disc
pl: Odtwarzaj dysk

en: Images
pl: Zdjęcia

en: Play music
pl: Odtwarzaj muzykę

en: Add to playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Play file
pl: Odtwarzaj plik

en: Button$Queue
pl: Zakolejkuj

en: View images
pl: Wyświetlaj zdjęcia

en: Play DVD disc
pl: Odtwarzaj DVD

en: Play BluRay disc
pl: Odtwarzaj BluRay

en: Play audio CD
pl: Odtwarzaj CD

en: Video settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Play only audio
pl: Odtwarzaj tylko dźwięk

en: Crop letterbox 4:3 to 16:9
pl: Przytnij letterbox z 4:3 na 16:9

en: Overscan (crop image borders)
pl: Przycięcie krawędzi obrazu

en: Audio settings
pl: Ustawienia dźwięku

en: Audio Compression
pl: Kompresja dźwięku

en: Audio equalizer
pl: Equalizer dźwięku

en: Local Frontend
pl: Klienci lokalni

en: Aspect ratio
pl: Proporcje obrazu

en: Video aspect ratio
pl: Proporcje obrazu wideo

en: On
pl: Włączone

en: Deinterlacing
pl: Usuwanie przeplotu

en: Upmix stereo to 5.1
pl: Miksuj stereo do 5.1

en: Downmix AC3 to surround
pl: Miksuj AC3 do Surround

en: Default playlist not found
pl: Nie odnaleziono standardowej listy odtwarzania

en: Default playlist is not symlink
pl: Standardowa lista odtwarzania to nie symlink

en: Default playlist not defined
pl: Nie zdefiniowano standardowej listy odtwarzania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: xineliboutput: hotkey %s not binded
pl: xineliboutput: klawisz %s nie jest przypisany

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Volume control
pl: Kontrola głośności

en: Mix to headphones
pl: Przełącz na słuchawki

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Speed
pl: Prędkość

en: Background image MRL
pl: MRL obrazu tła

en: Audio Equalizer
pl: Equalizer dźwięku

en: Use Video-Out Driver
pl: Użyj wyjścia Video-Out

en: vector
pl: wektor

en: full
pl: pełne

en: half (top)
pl: połowa (góra)

en: half (bottom)
pl: połowa (dół)

en: Video
pl: Obraz

en: Use driver crop
pl: Użyj przycięcia

en: Autodetect letterbox
pl: Automatyczne wykrywanie Letterbox

en: Crop to
pl: Przytnij do

en: Autodetect rate
pl: Wykrywanie szybkości

en: Stabilize time
pl: Czas stabilizacji

en: Maximum logo width [%]
pl: Maksymalna szerokość loga [%]

en: Overscan compensate [%1000]
pl: Wyrównanie powiększenia [%1000]

en: Soft start
pl: Łagodny start

en: Soft start step
pl: Łagodny start przy przeskoku

en: Detect subtitles
pl: Wykryj napisy

en: Use avards analysis
pl: Użyj analizy AVARDS

en: Software scaling
pl: Skalowanie programowe

en: Change aspect ratio
pl: Zmień proporcje

en: Change video size
pl: Zmień rozmiar obrazu

en: Allow downscaling
pl: Pozwól na zmniejszenie

en: Post processing (ffmpeg)
pl: Przetwarzanie końcowe (ffmpeg)

en: Quality
pl: Jakość

en: Mode
pl: Tryb

en: Method
pl: Metoda

en: Cheap mode
pl: Tanie

en: Pulldown
pl: Przez podział

en: Frame rate
pl: Zmiana ilości klatek na sekundę

en: Judder Correction
pl: Korekcja przesunięcia

en: Use progressive frame flag
pl: Użycie następnej flagi klatki

en: Chroma Filter
pl: Filter chrominancji

en: Sharpen / Blur
pl: Wyostrz / Rozmyj

en: Width of the luma matrix
pl: Szerokość matrycy luma

en: Height of the luma matrix
pl: Wysokość matrycy luma

en: Amount of luma sharpness/blur
pl: Suma wyostrzeń/rozmyć lumy

en: Width of the chroma matrix
pl: Szerokość matrycy chroma

en: Height of the chroma matrix
pl: Wysokość matrycy chroma

en: Amount of chroma sharpness/blur
pl: Suma wyostrzeń/rozmyć chromy

en: 3D Denoiser
pl: Odszumiacz 3D

en: Spatial luma strength
pl: Przestrzenna siła lumy

en: Spatial chroma strength
pl: Przestrzenna siła chromy

en: Temporal strength
pl: Siła czasowego

en: HUE
pl: Ton kolorów

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Brightness
pl: Jasność

en: Sharpness
pl: Ostrość

en: Noise Reduction
pl: Redukcja szumu

en: Smooth fast forward
pl: Płynne przewijanie do przodu

en: Hide main menu
pl: Ukryj pozycję w głównym menu

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Color depth
pl: Głębia koloru

en: Blending method
pl: Metoda wygładzania

en: Use hardware for low-res video
pl: Użyj sprzętu dla obrazu o niskiej jakości

en: Scaling method
pl: Metoda skalowania

en: Scale subtitles
pl: Skaluj napisy

en: Show all layers
pl: Pokaż wszystkie warstwy

en: Dynamic transparency correction
pl: Dynamiczna korekcja przeźroczystości

en: Static transparency correction
pl: Statyczna korekcja przeźroczystości

en: External subtitle size
pl: Rozmiar zewnętrznych napisów

en: DVB subtitle decoder
pl: Dekoder napisów DVB

en: Decoder
pl: Dekoder

en: Buffer size
pl: Rozmiar bufora

en: Number of PES packets
pl: Liczba pakietów PES

en: Local Display Frontend
pl: Lokalny klient emisji

en: Use keyboard
pl: Używaj klawiatury

en: Driver
pl: Sterownik

en: Display address
pl: Adres wyświetlacza

en: Framebuffer device
pl: Urządzenie Framebuffer

en: Fullscreen mode
pl: Pełny ekran

en: Window width
pl: Szerokość okna

en: Window height
pl: Wysokość okna

en: Window aspect
pl: Proporcje okna

en: Scale to window size
pl: Skaluj do rozmiaru okna

en: Speakers
pl: Głośniki

en: Remote Clients
pl: Zdalni klienci

en: Allow remote clients
pl: Zezwól na zdalnych klientów

en: Listen port (TCP and broadcast)
pl: Port nasłuchu (TCP i rozgłaszanie)

en: Listen address
pl: Adres nasłuchiwania

en: Remote keyboard
pl: Zdalna klawiatura

en: Max number of clients
pl: Maksymalna liczba klientów

en: PIPE transport
pl: Transport PIPE

en: TCP transport
pl: Transport TCP

en: UDP transport
pl: Transport UDP

en: RTP (multicast) transport
pl: Transport RTP (multicast)

en: Address
pl: Adres (multicast)

en: TTL
pl: TTL (multicast)

en: Transmit always on
pl: Ciągła transmisja

en: SAP announcements
pl: Obwieszczenie SAP

en: Server announce broadcasts
pl: Serwer obwieszcza nadawanie

en: HTTP transport for media files
pl: Transport HTTP dla multimediów

en: Additional network services
pl: Dodatkowe serwisy sieciowe

en: HTTP server
pl: Serwer HTTP

en: HTTP clients can control VDR
pl: Klienci HTTP mogą kontrolować VDR

en: RTSP server
pl: Serwer RTSP

en: RTSP clients can control VDR
pl: Klienci RTSP mogą kontrolować VDR

en: Playlist settings
pl: Ustawienia listy odtwarzania

en: Show the track number
pl: Pokaż numer ścieżki

en: Show the name of the artist
pl: Pokaż nazwę artysty

en: Show the name of the album
pl: Pokaż nazwę albumu

en: Scan for metainfo
pl: Skanuj informacje meta

en: Cache metainfo
pl: Buforuj informacje meta

en: Arrow keys control DVD playback
pl: Strzałki kontrolują odtwarzanie DVD

en: Show hidden files
pl: Pokazuj ukryte pliki

en: Allow removing files
pl: Pozwól na usuwanie plików

en: Remember last playback position
pl: Pamiętaj miejsce zatrzymania odtwarzania

en: Media Player
pl: Odtwarzacz multimediów

en: Grayscale
pl: Odcień szarości

en: Bitmap
pl: Bitmapa

en: Test Images
pl: Obrazy testowe

en: X11/xine-lib output plugin
pl: Emisja poprzez X11/xine-lib
