Xineliboutput 1.1.0 - en to sk translation catalogue (206 entries)

en: custom
sk: užívateľské

en: tiny
sk: najmenší

en: small
sk: malý

en: medium
sk: stredný

en: large
sk: veľký

en: huge
sk: najväčší

en: automatic
sk: automaticky

en: default
sk: predvolený

en: square
sk: do štvorca

en: anamorphic
sk: neforemne

en: off
sk: vypnuté

en: no audio
sk: bez zvuku

en: no video
sk: bez obrazu

en: Off
sk: Vypnuté

en: Oscilloscope
sk: Osciloskop

en: FFT Scope
sk: FFT spektrum

en: FFT Graph
sk: FFT graf

en: Image
sk: Obrázok

en: Headphones 2.0
sk: Sluchátka 2.0

en: very large
sk: veľmi veľký

en: Software
sk: Softwarové

en: Hardware
sk: Hardwarové

en: no
sk: nie

en: grayscale
sk: odtiene šedej

en: transparent
sk: priehľadný

en: transparent grayscale
sk: transparentné odtiene šedej

en: yes
sk: áno

en: nearest
sk: najbližší

en: bilinear
sk: bi-lineárne

en: TrueColor
sk: Plná farebnosť

en: video stream
sk: ako video-obraz

en: none
sk: žiadny

en: nonref
sk: bez referencií

en: bidir
sk: iba B-snímky

en: nonkey
sk: žiadne kľúčové snímky

en: all
sk: všetko

en: Frontend initialization failed
sk: Inicializácia rozhrania zlyhala

en: Server initialization failed
sk: Inicializácia serveru zlyhala

en: Playlist
sk: Zoznam stôp

en: Button$Random
sk: Náhodné

en: Button$Normal
sk: Normálne

en: Button$Add files
sk: Pridať súbory

en: Button$Remove
sk: Odstrániť

en: Button$Mark
sk: Značka

en: Queued to playlist
sk: Pridaný do zoznamu skladieb

en: Random play
sk: Náhodné prehrávanie

en: Normal play
sk: Normálne prehrávanie

en: Exit DVD menu
sk: Opustiť DVD menu

en: DVD Root menu
sk: Hlavné DVD menu

en: DVD Title menu
sk: DVD menu titulov

en: DVD Audio menu
sk: Zvukové menu DVD

en: Close menu
sk: Zavrieť menu

en: BluRay Top menu
sk: BluRay hlavné menu

en: Toggle Pop-Up menu
sk: Prepínač kontextového menu

en: Next title
sk: Ďalší titul

en: Previous title
sk: Predchádzajúci titul

en: Delete image ?
sk: Zmazať obrázok ?

en: Play movie title
sk: Prehrať titul filmu

en: Play disc
sk: Prehrať disk

en: Images
sk: Obrázky

en: Play music
sk: Prehrať hudbu

en: Add to playlist
sk: Pridať do zoznamu stôp

en: Play file
sk: Prehrať súbor

en: Button$Queue
sk: Zoznam

en: Media
sk: Média

en: View images
sk: Prehliadať obrázky

en: Play DVD disc
sk: Prehrať DVD

en: Play BluRay disc
sk: Prehrať BluRay

en: Play audio CD
sk: Prehrať zvukové CD

en: Video settings
sk: Nastavenie obrazu

en: Play only audio
sk: Prehrávať iba zvuk

en: Crop letterbox 4:3 to 16:9
sk: Orezať letterbox 4:3 na 16:9

en: Overscan (crop image borders)
sk: Overscan (orezať okraje obrazu)

en: Audio settings
sk: Nastavenie zvuku

en: Audio Compression
sk: Kompresia zvuku

en: Audio equalizer
sk: Korekcia zvuku (ekvalizér)

en: Local Frontend
sk: Lokálne rozhranie

en: Aspect ratio
sk: Pomer strán

en: Video aspect ratio
sk: Pomer strán obrazu

en: On
sk: Zapnuté

en: Deinterlacing
sk: Odstraňovanie prekladania

en: Upmix stereo to 5.1
sk: Prevzorkovať stereo na 5.1

en: Downmix AC3 to surround
sk: Prevzorkovať AC3 na surround

en: Default playlist not found
sk: Východzí zoznam stôp sa nenašiel

en: Default playlist is not symlink
sk: Predvolený zoznam stôp nie je symbolický odkaz

en: Default playlist not defined
sk: Predvolený zoznam stôp nie je určený

en: Delay
sk: Omeškanie

en: xineliboutput: hotkey %s not binded
sk: xineliboutput:  klávesová skratka %s nie je priradená

en: Audio
sk: Zvuk

en: Volume control
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Mix to headphones
sk: Miešať zvuk pre slúchadlá

en: Visualization
sk: Vizualizácia

en: Width
sk: Šírka

en: px
sk: bodov

en: Height
sk: Výška

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: fps
sk: snímkov/sek.

en: Background image MRL
sk: Obrázok na pozadí MRL

en: Audio Equalizer
sk: Zvukový equalizér

en: Use Video-Out Driver
sk: Použiť video-výstupný ovládač

en: vector
sk: vektor

en: full
sk: plný

en: half (top)
sk: polovičný (na vrchu)

en: half (bottom)
sk: polovičný (na spodku)

en: Video
sk: Obraz

en: Use driver crop
sk: Použiť ovládač orezania

en: Autodetect letterbox
sk: Automaticky identifikovať letterbox

en: Crop to
sk: Orezať na

en: Autodetect rate
sk: Detekčná rýchlosť

en: Stabilize time
sk: Stabilizovať čas

en: Maximum logo width [%]
sk: Maximálna šírka loga [%]

en: Overscan compensate [%1000]
sk: Kompenzácia prevzorkovania [%1000]

en: Soft start
sk: Progresívne spustenie

en: Soft start step
sk: Krok progresívneho spustenia

en: Detect subtitles
sk: Zisťovať titulky

en: Subs detect stabilize time
sk: Stabilizačný čas odhalenia

en: Subs detect lifetime
sk: Životnosť odhalenia

en: Use avards analysis
sk: Pomocou analýzy Avards

en: Bar tone tolerance
sk: Tolerancia ladenia odtieňa

en: Software scaling
sk: Softvérová zmena obrazu

en: Change aspect ratio
sk: Zmena pomeru strán obrazu

en: Change video size
sk: Zmeniť veľkosť obrazu

en: Allow downscaling
sk: Povoliť zmenšiť

en: Quality
sk: Kvalita

en: Mode
sk: Mód

en: Method
sk: Metóda

en: Cheap mode
sk: Zjednodušený mód

en: Frame rate
sk: Snímková rýchlosť

en: Judder Correction
sk: Korekcia chvenia

en: Use progressive frame flag
sk: Použiť progresívny obraz

en: Chroma Filter
sk: Filter farebnosti

en: Sharpen / Blur
sk: Zaostrenie / rozmazanie

en: Width of the luma matrix
sk: Šírka matice jasu

en: Height of the luma matrix
sk: Výška matice jasu

en: Amount of luma sharpness/blur
sk: Množstvo jasu zaostriť/rozmazať

en: Width of the chroma matrix
sk: Šírka matice farebnosti

en: Height of the chroma matrix
sk: Výška matice farebnosti

en: Amount of chroma sharpness/blur
sk: Množstvo farebnosti zaostriť/rozmazať

en: 3D Denoiser
sk: 3D redukcia šumu

en: Spatial luma strength
sk: Priestorová intenzita jasu

en: Spatial chroma strength
sk: Dispozičná farebná pestrosť

en: Temporal strength
sk: Časová náročnosť

en: HUE
sk: Odtieň

en: Saturation
sk: Sýtosť farby

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Brightness
sk: Jas

en: Sharpness
sk: Ostrosť

en: Noise Reduction
sk: Redukcia šumu

en: Smooth fast forward
sk: Plynulé pretáčanie

en: Fastest trick speed
sk: Rýchlejší trik

en: On-Screen Display
sk: Obrazovkové menu

en: Hide main menu
sk: Nezobrazovať v hlavnom menu

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Color depth
sk: Farebná hĺbka

en: Blending method
sk: Spôsob miešania

en: Use hardware for low-res video
sk: Použite hardware pre malé rozlíšenie videa

en: Scaling method
sk: Spôsob úpravy mierky

en: Scale subtitles
sk: Zväčšiť titulky

en: Show all layers
sk: Zobraziť všetky vrstvy

en: Dynamic transparency correction
sk: Úprava dynamické priehľadnosti

en: Static transparency correction
sk: Úprava statické priehľadnosti

en: External subtitle size
sk: Veľkosť externých titulkov

en: DVB subtitle decoder
sk: Použitý dekóder titulok

en: Decoder
sk: Dekodér

en: Buffer size
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte

en: Number of PES packets
sk: Počet PES paketov

en: Local Display Frontend
sk: Lokálne zobrazovacie rozhranie

en: Use keyboard
sk: Používať klávesnicu

en: Driver
sk: Ovládač

en: Display address
sk: Adresa obrazovky

en: Framebuffer device
sk: Framebuffer zariadenie

en: Fullscreen mode
sk: Celo obrazovkový režim

en: Window width
sk: Šírka okna

en: Window height
sk: Výška okna

en: Window aspect
sk: Pomer strán okna

en: Scale to window size
sk: Škálovať do velikosti okna

en: Speakers
sk: Reproduktory

en: Remote Clients
sk: Vzdialení klienti

en: Allow remote clients
sk: Povoliť vzdialených klientov

en: Listen port (TCP and broadcast)
sk: Počúvať port (TCP a vysielanie)

en: Listen address
sk: Počúvať adresu

en: Remote keyboard
sk: Vzdialená klávesnica

en: Max number of clients
sk: Max počet klientov

en: Address
sk: Adresa

en: Transmit always on
sk: Prenos vždy zapnutý

en: SAP announcements
sk: SAP oznámenia

en: Server announce broadcasts
sk: Server oznamuje vysielanie

en: HTTP transport for media files
sk: HTTP transport pre média

en: Additional network services
sk: Ďalšie sieťové služby

en: HTTP clients can control VDR
sk: HTTP klienti môžu ovládať VDR

en: RTSP clients can control VDR
sk: RTSP klienti môžu ovládať VDR

en: Playlist settings
sk: Nastavenie zoznamu stop

en: Show the track number
sk: Zobrazovať číslo stopy

en: Show the name of the artist
sk: Zobrazovať meno autora

en: Show the name of the album
sk: Zobrazovať názov albumu

en: Scan for metainfo
sk: Vyhľadávať metainfo

en: Cache metainfo
sk: Uchovávať metainfo

en: Arrow keys control DVD playback
sk: Šipkami ovládať prehrávanie DVD

en: Show hidden files
sk: Zobraziť skryté súbory

en: Allow removing files
sk: Povoliť zmazať súbory

en: Remember last playback position
sk: Pamätať si poslednú pozíciu prehrávania

en: Media Player
sk: Prehrávač médií

en: Grayscale
sk: Odtiene šedej

en: Bitmap
sk: Rastr

en: Test Images
sk: Skúšobné obrazce

en: X11/xine-lib output plugin
sk: X11/xine-lib výstupný modul
