vdr-hello 2.6.0 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
cs: Přátelský pozdrav

en: Hello
cs: Ahoj

en: Greeting time (s)
cs: Čas pozdravu (s)

en: Use alternate greeting
cs: Použít alternativní pozdrav

en: Howdy folks!
cs: Nazdar vespolek!

en: Hello world!
cs: Ahoj světe!
