vdr-hello 2.6.0 - en to et translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
et: Sõbralik tervitus

en: Hello
et: Tere

en: Greeting time (s)
et: Tervituse kestus (s)

en: Use alternate greeting
et: Vahelduv tervitus

en: Howdy folks!
et: Kuidas käsi käib?

en: Hello world!
et: Tere, maailm!
