vdr-hello 2.6.0 - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
fi: Ystävällisin terveisin

en: Hello
fi: Hei

en: Greeting time (s)
fi: Tervehdysaika (s)

en: Use alternate greeting
fi: Käytä vaihtoehtoista tervehdystä

en: Howdy folks!
fi: Mitä kuuluu?

en: Hello world!
fi: Hei maailma!
